Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejo 🙂
No Dorka - zaszalałaś z tym brzusiem. Ja chyba mam mniejszy za to kupę rozstępów już mam 😞
Asia - ty też masz fajniutki - taki zgrabny 🙂

A ja dzisiaj też się najadłam i mnie gazy męczą - całą puszkę brzoskwiń zjadłam - pycha.

Teraz w końcu zasiadłam do kompa. Mam mega lenia i w ogóle ociężała jestem na maksa.
Dzisiaj w kościele to myślałam że nie będę wstawać z ławki - nawet mi się śpiewać nie chciało. Leń ze mnie na maksa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Hejo 🙂
No Dorka - zaszalałaś z tym brzusiem. Ja chyba mam mniejszy za to kupę rozstępów już mam 😞
Asia - ty też masz fajniutki - taki zgrabny 🙂

A ja dzisiaj też się najadłam i mnie gazy męczą - całą puszkę brzoskwiń zjadłam - pycha.

Teraz w końcu zasiadłam do kompa. Mam mega lenia i w ogóle ociężała jestem na maksa.
Dzisiaj w kościele to myślałam że nie będę wstawać z ławki - nawet mi się śpiewać nie chciało. Leń ze mnie na maksa.

ooooo jest i Wiolcia:* 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Hejo 🙂
No Dorka - zaszalałaś z tym brzusiem. Ja chyba mam mniejszy za to kupę rozstępów już mam 😞
Asia - ty też masz fajniutki - taki zgrabny 🙂

A ja dzisiaj też się najadłam i mnie gazy męczą - całą puszkę brzoskwiń zjadłam - pycha.

Teraz w końcu zasiadłam do kompa. Mam mega lenia i w ogóle ociężała jestem na maksa.
Dzisiaj w kościele to myślałam że nie będę wstawać z ławki - nawet mi się śpiewać nie chciało. Leń ze mnie na maksa.


ja wczoraj strasznie sie najadlam ze nie mialam sily wstac z kanapy u siostry 🙂 ani chodzic a co najdziwniejszego ze moja siostra mieszka na 4 pietrze i co wchodze po tych schodach to tak mi ciezko oddychac a po 5 min takie mam zakwasy na nogach ze masakra A co do mojego brzusia to naszczescie nie mam zadnego rozstepu przy takiej wielkosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie poroboly na poczatku rozstepy na piersiach, jak jeszcze nie smarowalam sie niczym.. ;/ ale teraz na szczescie nic mi sie nie robi 🙂 zobaczymy jak to dalej bedzie hehe. Ale moj kochany powiedzial, ze nie beda mu przeszkadzaly zadne rozstepy, bo on je nawet lubi hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
oglądacie coś ciekawego w TV bo ja od początku zaczynam strzelać kanałami i dalej nic nie ma


ja ogladam supermena na tvn tak kontem oka ale juz sie konczy chyba zaraz

Ja też widzę obok supermena jak wcina Bounty 😉 mam na myśli tego co z kilku kropelek stworzył to maleństwo w moim brzuchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
oglądacie coś ciekawego w TV bo ja od początku zaczynam strzelać kanałami i dalej nic nie ma


ja ogladam supermena na tvn tak kontem oka ale juz sie konczy chyba zaraz

Ja też widzę obok supermena jak wcina Bounty 😉 mam na myśli tego co z kilku kropelek stworzył to maleństwo w moim brzuchu 😁



hahaha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
hahaha alexia dokladnie ze szczegolami wszystko opowiadasz hehe 😁

no właśnie to ja ci zazdroszczę że to tylko kilka kropelek było 🤪 🤪i

Ojj to taka literacka przenośnia, przecież sobie nie zaglądałam ile ml tam wlał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiaa2028 napisał(a):
ale ilosc sie wcale nie liczy tylko jakosc 😁 wiec gratuluje supermana haha 😁

ta dokładnie ale co do jakości do chyba dopiero w kwietniu albo nawet i później będziemy mogły ocenić jak zobaczymy co z tych "kropelek" wyrośnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
hahaha alexia dokladnie ze szczegolami wszystko opowiadasz hehe 😁

Nie no bez pikantnych szczegółów 😜


hmmm to sa jakies pikantne szczegoly ale co do jedzenia batona czy do tych kilku kropelek ?? 😁 😁

To zależy o jakim batonie mowa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Najlepsze jest to, że moja mama i mój "chłop" mają do mnie pretensję bo przy moim jedzeniu oboje przytyli po 10 kg jak ja. Powiedzieli, że mi po ciąży zejdzie a im nie. ALe przecież ja im nie wpycham nic na siłę 😜 😜


ale jak widza cie jedzaca to az sami nie moga sie opanowac 😁 a co niech sie pozniej mecza ty mozesz sobie na to pozwolic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
asiaa2028 napisał(a):
hahaha alexia dokladnie ze szczegolami wszystko opowiadasz hehe 😁

Nie no bez pikantnych szczegółów 😜


hmmm to sa jakies pikantne szczegoly ale co do jedzenia batona czy do tych kilku kropelek ?? 😁 😁

To zależy o jakim batonie mowa 😁



ok nie wchodze w szczegoly :P 😁 😁 bo to niebezpieczne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola1983 napisał(a):
Najlepsze jest to, że moja mama i mój "chłop" mają do mnie pretensję bo przy moim jedzeniu oboje przytyli po 10 kg jak ja. Powiedzieli, że mi po ciąży zejdzie a im nie. ALe przecież ja im nie wpycham nic na siłę 😜 😜

Moja mama też tyje razem ze mna i już mówi,żeby juz był kwiecien 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...