Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bry 🙂

Alice - poradziłaś sobie z odinstalowaniem Mozilli?
No i te kozaki z ćwiekami już pokazywałam 😉
Co do kombinezonu to jeszcze zobaczę w Auchan - oni też mają fajne ubranka tylko drogie, no ale sprawdzę, zostanie mi jeszcze Decathlon - jak tam nie kupię to już nie wiem 🥴

Magda z P. - jak gruba jest ta kurteczka z Zary którą ma też Nela Dagmary? Nie zmarznie w niej dziecko zimą? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Bry 🙂

Magda z P. - jak gruba jest ta kurteczka z Zary którą ma też Nela Dagmary? Nie zmarznie w niej dziecko zimą? 🤨


raczej nie jest bardzzoo grubaa...Nikola teraz w niej chodzi na zmianę z tą drugą
mamy jeszcze z Nexta grubszą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
[color=black]Bry 🙂

Alice - poradziłaś sobie z odinstalowaniem Mozilli?
No i te kozaki z ćwiekami już pokazywałam 😉
Co do kombinezonu to jeszcze zobaczę w Auchan - oni też mają fajne ubranka tylko drogie, no ale sprawdzę, zostanie mi jeszcze Decathlon - jak tam nie kupię to już nie wiem 🥴


Myslalam ze jakies inne pokazywalas 😉
Nie nie odinstalowywalam mozilli bo niemam zadnych cd instalacyjnych zeby moc cos na nowo zainstalowac. Na razie allegro idzie mi przez explorera a reszte stron przez mozille.

Co do kombinezonow to tak mi sie przypomnialo jedno pytanie do Was...

Moglybyscie zmierzyc i podac ile cm w pasie (tam gdzie pempek) maja Wasze maluchy? pytam bo moja Ala na gruba nie wyglada. Ostatnio jak lekarka ja mierzyla 2 miesiace temu to miala jakos 88-89cm i 12-12,5 kg a wiekszosc spodni i kombinezonow ktore sa dobre na dlugosc nogi a nawet tyci za dlugie to moj brzdac nie miesci sie w pasie 😮 i niewiem co robic-czy ona taka gruba w pasie jest?

Ola a patrzylas w jakis outletach? tam sa co prawda rzeczy z koncowek serii czy starych kolekcji ale czesto jest polowe taniej. A w takich sklepach jak smyki cocodrillo 5-10-15 i inne dzieciece patrzylas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

bylam z g. u lekarza czysto oczywiscie wszedzie,ale dala mu ten bactrim jak to nie pomoze to zaczne wedrowke po lekarzach w poszukiwaniu przyczyny. tylko troche sie boje podawac bo moze uczulac...

ico do kombinezonu to kupilam uzywany na allegro coccodrilo za 90 zl dwuczesciowy ale jeszcze mi nie przyszedl, normalnie ze 300 zl kosztuja. w decathlonie mi sie wydawaly takie nie cieple. A Maks ma super cieplutka kurtke z Zary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
bry

bylam z g. u lekarza czysto oczywiscie wszedzie,ale dala mu ten bactrim jak to nie pomoze to zaczne wedrowke po lekarzach w poszukiwaniu przyczyny. tylko troche sie boje podawac bo moze uczulac...

ico do kombinezonu to kupilam uzywany na allegro coccodrilo za 90 zl dwuczesciowy ale jeszcze mi nie przyszedl, normalnie ze 300 zl kosztuja. w decathlonie mi sie wydawaly takie nie cieple. A Maks ma super cieplutka kurtke z Zary.


Mój Jaś właśnie ma ten antybiotyk, jest strasznie gorzki i nie chce go pić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka85 napisał(a):
tynka83 napisał(a):
bry

bylam z g. u lekarza czysto oczywiscie wszedzie,ale dala mu ten bactrim jak to nie pomoze to zaczne wedrowke po lekarzach w poszukiwaniu przyczyny. tylko troche sie boje podawac bo moze uczulac...

ico do kombinezonu to kupilam uzywany na allegro coccodrilo za 90 zl dwuczesciowy ale jeszcze mi nie przyszedl, normalnie ze 300 zl kosztuja. w decathlonie mi sie wydawaly takie nie cieple. A Maks ma super cieplutka kurtke z Zary.



Mój Jaś właśnie ma ten antybiotyk, jest

strasznie gorzki i nie chce go pić 😞



G. narazie wypil bez problemu, to nie jest typowy antybiotyk. maks nawet nigdy do bactrimu nie dostawal nic oslonowo ale g. bede podawala. a jak sie Jas czuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natka i Magda równo co 12 h podajecie bactrim? bo ja pierwsza dawkę dałam o 12 i nie wiem czy kolejną dać wieczorem czy dopiero rano.

A na buty chyba te się zdecyduje tylko nad kolorem się zastanawiam http://moda.allegro.pl/kozaki-nessi-20010-4-kolory-r-37-co-za-buty-i2685636863.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
..

Moglybyscie zmierzyc i podac ile cm w pasie (tam gdzie pempek) maja Wasze maluchy? pytam bo moja Ala na gruba nie wyglada. Ostatnio jak lekarka ja mierzyla 2 miesiace temu to miala jakos 88-89cm i 12-12,5 kg a wiekszosc spodni i kombinezonow ktore sa dobre na dlugosc nogi a nawet tyci za dlugie to moj brzdac nie miesci sie w pasie 😮 i niewiem co robic-czy ona taka gruba w pasie jest?



Alice chyba Ci się coś pomyliło, G. ma 47 cm ale on drobny jest i waży 11 kg a ja mam 72 cm....to chyba niemożliwe, żeby Ala miała 88 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bry

bactrim to nie jest antybiotyk, chociaz działanie ma podobne. dlatego nie trzeba dawać nic osłonowo 😉



tez tak zawsze myślałam ale dzisiaj pediatra przepisała lakcid i tak poczytałam, że podają przy tym ale Maks jeszcze mc temu brał bez niczego, dobra to popisałam sama ze sobą... lecę coś zjeść i potem na siłownię 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
gizelda napisał(a):
Tynka Alice chyba o wzrost chodziło 😮
nie wiem




melduję tylko że żyję , chociaż ledwo ledwo




a no tak, jeszcze raz to przeczytałam powoli 😉 ☺️ no to mój ma 47 cm a Ala ile?


tak tak choidzilo ze przy wzroscie 88-89 ma 12,0-12,5 kg a w pasie ma po calym dniu jedzenia teraz mierzona 50cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice - w Coccodrillo nie ma kombinezonów na nasze dzieci, już obleciałam pół internetu i wszystkie są na max 86 cm.. Chyba kupię grubą kurtkę a jak zajdzie potrzeba to dokupię spodnie i już.
Co do Mozilli to nie potrzebujesz żadnych płyt instalacyjnych 😉
Mówiłam że Ci pomogę odinstalować starą a nową ściąga się z netu za darmo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Alice - w Coccodrillo nie ma kombinezonów na nasze dzieci, już obleciałam pół internetu i wszystkie są na max 86 cm.. Chyba kupię grubą kurtkę a jak zajdzie potrzeba to dokupię spodnie i już.
Co do Mozilli to nie potrzebujesz żadnych płyt instalacyjnych 😉
Mówiłam że Ci pomogę odinstalować starą a nową ściąga się z netu za darmo 🙃


Bylam dzis w cocodrillo i bylo cis wiekszego na 24 miesiace zielony ale w tych rozmiarach to byl 2 czesciowy i 104 zl zpodnie i 136zl kurtka czyli w sumie 240zl ;/

A dzis bylam rajdowac po sklepach z tesciowa. Kupilismy Ali kombinezon z decathlonie ktory zekomo byl przeceniony z 119 na 99 a przy kasie mile zaskoczenie weszlo 69zl 🙂 i w auchan sa fajne zestawy 2 czesciowe fioletowe za 59zl 🙂
Do tego dostalam kase na urodziny ktore mam za tydzien od tesciowej i udalo mi sie kupic na wyprzedazy skorzane buty lasockiego z zeszlorocznej kolekcji za 159zl 🙂
zaraz wstaiw linki

Co do mozilli to w wolnej chwili sie odezwe 😉 Dzieki.

A ile maja Wasze dzieci w obwodzie? bo niewiem czy moj grubasek jest grubasek czy nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tynka83 napisał(a):
Natka i Magda równo co 12 h podajecie bactrim? bo ja pierwsza dawkę dałam o 12 i nie wiem czy kolejną dać wieczorem czy dopiero rano.

A na buty chyba te się zdecyduje tylko nad kolorem się zastanawiam http://moda.allegro.pl/kozaki-nessi-20010-4-kolory-r-37-co-za-buty-i2685636863.html



Jaś czuje się normalnie, żywe sreberko 😁 Ja podaje mu co 12h po 5 ml. Ale krzyk jest, tak tego nie znosi. Nie dostałam dla niego nic osłonowego, ale podaje sama, to w końcu antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...