Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
niksssa napisał(a):
bry

bactrim to nie jest antybiotyk, chociaz działanie ma podobne. dlatego nie trzeba dawać nic osłonowo 😉


Przepraszam bo tak mi sie skojarzylo. Chcialam przy okazji sobie luknac ile kosztuje ten specyfik ktory zachwalacie bo myslalm o bracie wiecznie kaszlaco kichajacym itp i tu jest napisane ze to jest na recepte i ze to jest antybiotyk?? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Ola Ty lubisz tego tomiego hilfigera czy jak mu sie tam zwie?
Bo ktos z moich znajomych podeslal mi linka do jakiejs jego wyprzedazy tylko trzeba sobie konto zalozyc chyba.
http://lp1.zlotewyprzedaze.pl/?i=046&bg=6&b=1&l=1,2,3,4,5,6&t=1&h=1&MWID=PL_SME_FB_Tommy_K_20121024&utm_source=SME&utm_campaign=FB&noLP=1&fb=0&sn=60656



Ja nie kupuję na tych tzw. wyprzedażach polskich bo to ściema, ja mam swoją stronę i tam kupuję jak coś potrzebuję 🙂

http://www.dress-for-less.com/tmpl/home.tmpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice wszystko pięknie wyjaśniłaś ( jako jedyna za co dziękuję 😘 )
wiem o co chodzi z implantacją zarodka i z plamieniem z tym związanym
co do owulacji się nie pomyliłaś no może trochę bo dokładnie o tym nie pisałam 😉
ale ja mam na myśli bardziej tamten cykl
tzn to że zadziałaliśmy w 18 i 19 dc
okres tzn chyba okres albo raczej okres pojawił sie dzień przed spodziewanym terminem i był inny ale nie będę opisywać jaki bo nikogo to nie interesuje a nawet jesli to nie wypada opisywać tu takich szczegółów 😉
ja już w necie przeczytałam na prawde wszystko co możliwe o ciąży ( i chyba dlatego nie wychodzi 😠 )
wtedy w 2010 nie wiedziałam nic i wyszło 😉
chodzi mi o to czy w ciąży może pojawić się okres ??? tzn wiadomo że nie okres bo nie dojdzie wtedy do złuszczenia błony ani wydalenia komórki
tylko czy może wystąpić plamienie /krwawienie w dniu spodziewanej @
aha i to że może a nawet zdarza się bardzo często to wiem ale pytałam czy którejś się to przytrafiło ????????????????????????
ja w chwili obecnej wyglądam TAK i to nie jest normalne
bo taki brzuch z LENĄ mialam w 14 tc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
Noooo.... Matylda....Duży masz ten brzuch, ja na pewno nie mam takiego.. 🙂

A co do plamienia - tak. Mam koleżankę, która miała właśnie takie plamienie...
I dowiedziała się, że to ciąża dopiero w połowie 4 miesiąca.... 🙂
No i 31 maja urodziła się Zuzia 🙂

ty to mi nie pisz że "nie masz takiego brzucha " bo taki to tylko ja mam 😁
tylko że ja mam taki od dwóch tyg 😠
a tak od 15.00 to już masakra
a jem tylko raz dziennie około 16.00 😮
masakra
mój mózg ( jesli takowy posiadam płata mi figla )
ale to przez to że nie mam żadnego zajęcia , tylko kuźwa siedze nocami w tym necie i czytam
Magda a jak tam Twoja "znajomość" z TYM "nieznajomym" co????????? pisz jak na spowiedzi !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
niksssa napisał(a):
bry

bactrim to nie jest antybiotyk, chociaz działanie ma podobne. dlatego nie trzeba dawać nic osłonowo 😉


Przepraszam bo tak mi sie skojarzylo. Chcialam przy okazji sobie luknac ile kosztuje ten specyfik ktory zachwalacie bo myslalm o bracie wiecznie kaszlaco kichajacym itp i tu jest napisane ze to jest na recepte i ze to jest antybiotyk?? 😮



Alice my chyba jakos go nie zachwalylysmy ...jest to silny lel, ktory ma podobne dzialanie do antybiotyku. i postanowilam wyprobowac to bo syropki, ktore pil G. mu nie pomagaly a bylo ich duzo. jestem na tel i nie moge teraz dodac linku jaka jest roznica pomiedzy antybiotykiem a tym...a gdzie przeczytalas, ze to antybiotyk? a i jest na recepte, kosztuje ok.8 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matylda ja z M. mialam dokladnie jedna kropke krwi dwa dni po terminie spodziewanej miesiaczki a z G. w polowie cyklu mialam krwawienie i to nie n
male i jak sie potem dowiedzialam to byla wlasnie implatacja. brzucha nie widzialam. jesli chodzi o poprzedni cykl to moze zrob sobie test i bedzie wszystko jasne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Alice "Bactrim to chemioterapeutyk złożony z dwóch podstawowych substancji czynnych: trimetoprimu (TMP) i sulfametaksazolu (SMZ). Obie substancje z osobna w podanych stężeniach mają działanie bakteriostatyczne jednak razem działają bakteriobójczo poprzez blokowanie działania katalizatorów biosyntezy kwasu foliowego w komórce drobnoustroju. Żaden ze składników leku nie jest antybiotykiem. Natomiast SMZ jest sulfonamidem"
moj pediatra m kiedyś tłumaczył, że róznica w stosowaniu jest taka, że leczenie nim trwa dłużej i jest mniej inwazyjne niż antybiotykiem aczkol;wiek to też silny lek i nie wszystkie dzieci go dobrze tolerują. Julka raz jeden to brała, jak miała jakiś straszny ciąg chorobowy w przedszkolu i chyba zamiast 3go antybiotyku w niedlugim okresie czasu dostała właśnie to.

Ola gratulejszyn ślubu, u was to zapewnie niewiele zmieni ale sama ceremoooooonia 🙂 🙂
my w lutym mamy 8mą rocznicę 😮 😮 dżizys kiedy to było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Moje dziecko jeszcze śpi 😮

Matylda - brzucha nie widziałam więc się nie odniosę, poza tym można mieć też normalny okres pod warunkiem, że miałaś 2 jajeczka a zapłodnione zostało jedno 🙂 No i nie wiem w czym masz problem? Jak nie jesteś pewna to zrób test albo beta HCG i po sprawie 😉 Po co to się nakręcać i żyć domysłami, stres nie służy ciąży 😉 Nie wspomnę już o sposobie odżywiania i Twoim trybie życia... 🙂 Czemu Ty tak wszystko od "dupy strony" zaczynasz? Kwas foliowy bierzesz? Badania porobiłaś te podstawowe? Myślę, że nie - to o czym my rozmawiamy..
Sorry za brutalną prawdę ale ktoś Cię tu musi czasem do pionu postawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mąż z żoną leżeli wieczorem w łóżku. Mężowi zachciało się pić, a że leżał od ściany, zaczyna powoli przechodzić przez żonę. Ta sądząc, że mąż ma ochotę na seks, mówi:
- Zaczekaj, mały jeszcze nie śpi.
Po trzech minutach mąż ponownie próbuje przejść przez żonę, bo nadal męczy go pragnienie.
- Mówiłam ci: zaczekaj, bo mały jeszcze nie śpi.
Mąż wytrzymuje jeszcze chwilę, a potem wstaje delikatnie, żeby nie przeszkadzać żonie i nie budzić dziecka. Idzie do kuchni, odkręca kran i stwierdza, że nie leci woda. Sprawdza w czajniku - wody też nie ma. W końcu wyciąga z lodówki szampana. Żona słysząc huk otwieranego szampana, woła:

- Co ty tam robisz?!
Na to dziecko:
- Nie chciałaś mu dać dupy , to się zastrzelił!

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
dziewczyny to nie tak
po prostu tak mi odbija
OLA gdybym to planowała, liczyła to na pewno by się udało i wszystkie badania miałabym porobione i monitorowałabym cykl i w dniu owulacji albo przed nią jechałabym do P. gdziekolwiek by nie był albo ściągała go GWAŁTEM do domu
i może kiedyś tak będzie ale teraz ciśnienia nie ma bardziej chęci a nóż widelec się uda jak z LENIEM 😉
ostatnio pisałam że to bedzie ostatnia próba ale widzę że nastawienie P. sie zmieniło i się coraz bardziej przekonuje do mego pomysłu to może akurat coś zaskoczy następnym razem bo już za 2 tygodnie wraca z kursu 😉
a folik no cóż łykam tak co drugi jak mi się przypomni bo mam go w szufladzie w kuchni i jak ją otwieram i go zobaczę to łykam
a w ogóle to i tak muszę się do gina udać bo już półtora roku nie byłam i nie wiem czy jeszcze polipa hoduję , bo ostatni okres to na prawdę dziwny
a co do testu to owszem poczekam teraz do terminu @ ale to jeszcze prawie 2 tyg i wtedy jakby co zrobię
u mnie test łatwo dostępny nie jest - trza po niego do miasta pojechać 😁
dobra przysiegam że już tego tematu ni eporuszę bo to faktycznie śmieszne ☺️


a moja LENA sie wściekła z tym gadaniem , to tak napieprza że szok , od kilu dni mówi już wszystko , przestała używać tych swoich śmiesznych słów jak OMA, AU AU, PKP teraz wszystko pięknie mówi czyli mleko , pies, wujek a właśnie co najważniejsze zaczęła wymawiać W ale jeszcze R jej nie wychodzi także RAK to jest JAK 😉
wczoraj powiedziała "mama idziemy do babci " 😮
a w niedzielę do sąsiadki SIADAJ ( mimo że wcześniej mówiła bezokolicznikami czyli siadać )
wszystko ładnie odmienia co czyje jest do kogo idziemy czyli babci taty , cioci, wujka itd
i też jeśłi zna formę to mówi już w liczbie mnogiej np kotki , jabłka i pare innych
w ogóle to szelma z niej taka że szok , ciągle by tylko tańczyła i śpiewała 🙃

a ja sie coś kiepskawo czuje a mam tu parę rzeczy do zrobienia ale mi się nie chce, LENA co chwilę mnie woła żeby z nią
w południe pewnie wujek z ciotką przyjadą
matko oni kupili wczoraj płytki do łazienki za 230 zł za metr kw , nie widziałam tego muszę poszukać ale one kurwa pozłacane są czy jak ???
ale oni na kasie to nie bardzo się znają to może one kosztowały 23 zł 😮 🙃
nie wiem okaże się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Mąż z żoną leżeli wieczorem w łóżku. Mężowi zachciało się pić, a że leżał od ściany, zaczyna powoli przechodzić przez żonę. Ta sądząc, że mąż ma ochotę na seks, mówi:
- Zaczekaj, mały jeszcze nie śpi.
Po trzech minutach mąż ponownie próbuje przejść przez żonę, bo nadal męczy go pragnienie.
- Mówiłam ci: zaczekaj, bo mały jeszcze nie śpi.
Mąż wytrzymuje jeszcze chwilę, a potem wstaje delikatnie, żeby nie przeszkadzać żonie i nie budzić dziecka. Idzie do kuchni, odkręca kran i stwierdza, że nie leci woda. Sprawdza w czajniku - wody też nie ma. W końcu wyciąga z lodówki szampana. Żona słysząc huk otwieranego szampana, woła:

- Co ty tam robisz?!
Na to dziecko:
- Nie chciałaś mu dać dupy , to się zastrzelił!

😁 😁 😁

😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
Andziucha może już prze bo jej ni ma 🤪



a tu zaraz
\"dzień dobry \" 😉

Ja jej wywróżyłam wtorek to kto wie 🙃

A co do płytek to wcale nie jakaś powalająca cena, są i po 800 zł i więcej.. Za dobre i ładne płytki niestety trzeba dać te 120-250 zł 🙂 Niektóre są piękne rzeczywiście.. Kwestia kasy i upodobań 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wiecie co? Podoba mi się ten chłopak z reklamy Milki malinowej - tej w parku ☺️ Te jego dziurki w policzkach ☺️ Kiedyś bym na niego nie spojrzała w ogóle a teraz..
Chyba się starzeje bo mi się młodzi podobają 😁 😁 😁

Dostałam sms\\\'a od Andzi że nie rodzi i się nie zanosi na poród 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Jestem.
Ide myc gary smierdzace z 2 dni ☺️
O 14 maz wraca z pracy i jedziemy oddac moje kozaki z lasockiego bo mi juz sie podeszwa odkleila lekko i mialam mokra piete 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
i w czym ja teraz bede chodzic?
moze sobie kupie jakies marketowe gowno a pozadne kupie wiosna na wyprzedazy?? 🙃
Poza tym to jak bym mogła Matylda pokazac to swoje sadelko jeszcze raz bo ja nie widzialam ☺️ podejrzewam ze ja mam wiekszy brzuch na codzien niz ty 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

może ja mam jakiegoś guza i umrę niebawem 😮
przecież ja niewiele jem i nawet pepsiaka nie pijam już , no nie wiem



Ola gościa z Milki nie kojarzę ale sie przyglądnę
mnie się podoba dżej dżej czyli janowicz ale podczas gry w tych okularach to jak jakiś kujon wygląda
ciekawe czy ma dziewczynę ??? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
dzien doberek 🙂
a ja jak narazie w dwupaku i nie zanosi sie na to zeby bylo inaczej:/
w nocy tak mnie meczyla zgaga myslalam ze umre:/
ile jeszcze mam chodzic z tym brzuchem??? 🤪

ale twarda sztuka z Ciebie 😉 😉
dasz radę jeszcze z 10 dni i bedzie po wszystkim 😉
to weź tam męża w obroty , połaź po schodach bez celu , umyj se okna ze 3 razy ,może cos ruszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...