Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Frytus150 napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
moja miala w 20tc 320 g i bylo ok

To moje dziecie to mały olbrzymek w 20tc wazyl 400 gram 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪



to rzeczywiscie grubiutkie 😁 😁 😁

Może nie tyle co grubiutkie co długiutkie 🙂 🙂 🙂: Dobra laseczki ja spadam na jakiś czas a Wy się nie zamrtwiajacie 🙂Jedno dzicko jest małe drugie wieksze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Czy wyście poszalały? Od wczoraj mnie nie było i-uwaga- ......74 strony do nadrobienia! Proszę w dużym skrócie opisać poruszane tematy 🙂

Z poważaniem,
Anna pseudo: brechti


to podobnie jak ja wczoraj mnie nie bylo ale nadrabiam dzisiejsze tematy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
ej te wagi to jakaś totalna abstrakcja moja w 20 tc miała 370 g a brzucha nie ma w ogóle gdzie ona tam siedzi to ja nie wiem

A biodra masz szerokie? Podobno u tych szerokich mniej widać 😉

hehe jakie biodra ja przed ciązą nie wiedziałam co to biodra zobacz zdjęcia na NK przecież ja nie mam/ nie miałam żadnej tali ale właśnie słyszałam że wysokie mają delikatniejsze brzuszki niżej położone a później wyskakują takie kształtne piłeczki i ponoć wysokim jest wygodniej i rodzą większe dzieci no ja osobiście nie narzekam żadnego dyskomfortu nie czuję no chyba że mnie kopie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilkę jeszcze posiedzę i muszę zejść jakąś sałatkę zrobić dla mojego bo za dwie godz będzie i na noc jedzie do tej Wawy i na wszelki wpadek odświeżę się i spakuję kilka rzeczy ale mam coraz mniejszą ochotę na ten mój ewentualny wyjazd- jakby nie było pies to też moje dziecko i jestem za niego odpowiedzialna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
chwilkę jeszcze posiedzę i muszę zejść jakąś sałatkę zrobić dla mojego bo za dwie godz będzie i na noc jedzie do tej Wawy i na wszelki wpadek odświeżę się i spakuję kilka rzeczy ale mam coraz mniejszą ochotę na ten mój ewentualny wyjazd- jakby nie było pies to też moje dziecko i jestem za niego odpowiedzialna


a po co jedziesz do warszawy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
chwilkę jeszcze posiedzę i muszę zejść jakąś sałatkę zrobić dla mojego bo za dwie godz będzie i na noc jedzie do tej Wawy i na wszelki wpadek odświeżę się i spakuję kilka rzeczy ale mam coraz mniejszą ochotę na ten mój ewentualny wyjazd- jakby nie było pies to też moje dziecko i jestem za niego odpowiedzialna


a po co jedziesz do warszawy??

Dorka chłopa mi wysłali służbowo a nie chcę go puścić samego z resztą on sam mówi że będzie mu raźniej i zabierze mnie na zakupy jak już jutro wszystko pozałatwia a pojechalibyśmy dziś wieczorem z noclegiem u jego siostry to lepiej niż jutro z rana się tłuc bo mamy 350 km
ja mam wielką ochotę ale przez tą zimę i obowiązki z psem muszę się jeszcze zastanowić i z mamą pogadac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Dorka1986 napisał(a):
matyldusia napisał(a):
chwilkę jeszcze posiedzę i muszę zejść jakąś sałatkę zrobić dla mojego bo za dwie godz będzie i na noc jedzie do tej Wawy i na wszelki wpadek odświeżę się i spakuję kilka rzeczy ale mam coraz mniejszą ochotę na ten mój ewentualny wyjazd- jakby nie było pies to też moje dziecko i jestem za niego odpowiedzialna


a po co jedziesz do warszawy??

Dorka chłopa mi wysłali służbowo a nie chcę go puścić samego z resztą on sam mówi że będzie mu raźniej i zabierze mnie na zakupy jak już jutro wszystko pozałatwia a pojechalibyśmy dziś wieczorem z noclegiem u jego siostry to lepiej niż jutro z rana się tłuc bo mamy 350 km
ja mam wielką ochotę ale przez tą zimę i obowiązki z psem muszę się jeszcze zastanowić i z mamą pogadac



Przynajmniej troche czasu spedzicie razem 🙂 tylko nie wiem czy wytrzymasz te godziny podrozy 🙂 Właśnie i jeszcze masz problem z psiakiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja ogólnie podróżować lubie w aucie wygodnie i jeszcze mnie tej mój Mc Donaldem kusi no właśnie i ten pies w takich momentach żałuję że go mam ,przecież nie zabiorę go ze soba do kogos do domu bo ktoś może tego nie lubić a jutro co uwiąże go po Arkadią??? także lipa no ale zobaczymy
mówisz o wspólnie spędzonym czasie- wiadomo wszystko się liczy ale po ostatnim weekendzie jakoś mam dość męża a za to że pojedzie do tej Wa-wy dostał czwartek i piątek wolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia_79 napisał(a):
Matylda a gdzie ta siostra Pawła mieszka?

ona w Zegrzu nad samym zalewem a pracuje w Cytadeli- jeśli dobrze to napisałam i tam właśnie paweł ma to coś do załatwienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...