Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
brechti napisał(a):
Hej.
Wioluś :* Zazdraszczam podróży. U nas rzyganie w aucie bez zmian :/
Fryta, a ile Pola je w dzień? Moja Helka to 4 butelki mleka po 210 ml pije, niby dużo, ale \'zwykłego\' jedzenia tylko trochę skubnie- jednak całą noc spokój mam i karmić nie muszę.

Zdjęć dziewczyn nie widzialam 😞

Pola w dzien nie je mleka,tylko rano je 150ml o godz 7 potem sniadanko ok8-9 o 12-13obiad o 15-jakies ciastko o 16 owoc o 18 kanapeczke i o 19-20 mleczko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂

Mojemu z jedzeniem się coś poprzestawiało i najchętniej to by tylko butlę jadł, przez to raz w dzień przed zaśnięciem je mleko bo nic innego wtedy nie chce.

Asia trzymaj się, podejrzewam, że przeżywasz to co ja 2 lata temu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Widze ze za mna to sie wogole juz nikt nie stesknil 😞

O to tak w skrocie tyle co pamietam.
U ans bez zmian wiekszych.
Odstawilam ostatecznie mala od piersi 2tyg temu. Takze skonczylam karmienie-karmilam 16miesiecy 🙂
Poza tym czekam na telefon od lekarza bo mam juz umowiona operacje albo na 31 sierpnia albo na 14 wrzesnia.
Poza tym nie przedluzyli mi umowy-ale i tak mi to wisi bo nawet gdyby przedluzyli to bym za 2 miesiace musiala sie zwolnic.
Ala biega lata i wszystkoe rozumie i coraz wiecej mowi. Co tu duzo gadac-no jak kazde dziecko 🙂

Co do jedzenia to ma jakies dziwne fazy ze raz np przez 3 ni pije mleko modyfikowane a raz no przez tydzien za chiny ludowe nie tknie.

Co ja mialam jeszcze napisac... A ze u nas tez zabkowanie pelna para. Wyszka kolejna 4ka i 3ka.

I jeszcze mialam napisac ze wydaje mi sie ze duzo z nas nie pisze tu juz dlatego ze dzieci sa bardziej absorbjace do tego sporo liczba z nas pozaczynala prace zawodowa wiec kazda wolna chwile poswiaca sie dziecu rodzinie i innycm sprawa wazniejszym. Po prostu chyba nie ma juz czasu na forum, no chyba ze ktos jest Pania domu i nie chodzi do pracy zawodowej i moze sie poswiecic dziecu i miec wiecej czasu na siebie , na rodzine i miedzy innymi forum czy inne sprawy swoje to tylko pozazdroscic. A nawet jak sie znajdzie ktos kto moze aniechce tu zagladnac to pewnie tez dlatego nie pisze bo obawai sie ze napisze monolog ktory pojdzie w eter a wiadomosci zwrotnej nie zawsze dostenie.... (przyklad nie raz iosob ktore pytaly o cos a nikt nie odpowiadal na pytania l;ub bardzo znikoma liczba osob odpisywala bpo kazdy wpada pisze o sobie co u niego i leci dalej). Niestety to jest tez wina czasu 😞
Tez mi brakuje tych wolnych chwil na pisanie 😞 mam nadzieje ze moze kiedys sie jeszcze uda 😉

a tak wracajac do dzieciaczkow to Ala wazy 12,5kg i ma 88cm i nadal uciekamy ze szczepionka mmr. Co prawda obiecali mi w przychodni ze dostane za darmo priorix zamiast mmr ale i tak czeam na odpowiednia chwile to wtedy pojde.

N a koniec mam pytanie do Oli jezeli wolno.
Pisalas ze ani Ty ani Lenka nie dostaje mleka.
Czy ja dobrze zrozumialam ze przetworow mlecznych typu jogurty, serki itp tez nie dajesz? czy dajesz? Bo jezeli nie to czym karmisz mala zeby spelnic dzienne zapotrzebowanie na wapno oraz bialko zwierzece ktore sa w mleku oraz inne skladniki jak witaminy a,d,e itp? Ale glownie o wapno mi chodzi ktore jest glownym skladnikiem rosnacych kosci naszych maluchow?

Ok lece spac. Jutro znow do pracy. Jeszcze 2 tygodnie i bede bezrobotna 😞

Dobranoc laseczki. Zdrowka dla wszystkich.

Ps. W sobote mam imieniny to bede swietowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alice1984 napisał(a):
Witam.
Widze ze za mna to sie wogole juz nikt nie stesknil 😞

O to tak w skrocie tyle co pamietam.
U ans bez zmian wiekszych.
Odstawilam ostatecznie mala od piersi 2tyg temu. Takze skonczylam karmienie-karmilam 16miesiecy 🙂
Poza tym czekam na telefon od lekarza bo mam juz umowiona operacje albo na 31 sierpnia albo na 14 wrzesnia.
Poza tym nie przedluzyli mi umowy-ale i tak mi to wisi bo nawet gdyby przedluzyli to bym za 2 miesiace musiala sie zwolnic.
Ala biega lata i wszystkoe rozumie i coraz wiecej mowi. Co tu duzo gadac-no jak kazde dziecko 🙂

Co do jedzenia to ma jakies dziwne fazy ze raz np przez 3 ni pije mleko modyfikowane a raz no przez tydzien za chiny ludowe nie tknie.

Co ja mialam jeszcze napisac... A ze u nas tez zabkowanie pelna para. Wyszka kolejna 4ka i 3ka.

I jeszcze mialam napisac ze wydaje mi sie ze duzo z nas nie pisze tu juz dlatego ze dzieci sa bardziej absorbjace do tego sporo liczba z nas pozaczynala prace zawodowa wiec kazda wolna chwile poswiaca sie dziecu rodzinie i innycm sprawa wazniejszym. Po prostu chyba nie ma juz czasu na forum, no chyba ze ktos jest Pania domu i nie chodzi do pracy zawodowej i moze sie poswiecic dziecu i miec wiecej czasu na siebie , na rodzine i miedzy innymi forum czy inne sprawy swoje to tylko pozazdroscic. A nawet jak sie znajdzie ktos kto moze aniechce tu zagladnac to pewnie tez dlatego nie pisze bo obawai sie ze napisze monolog ktory pojdzie w eter a wiadomosci zwrotnej nie zawsze dostenie.... (przyklad nie raz iosob ktore pytaly o cos a nikt nie odpowiadal na pytania l;ub bardzo znikoma liczba osob odpisywala bpo kazdy wpada pisze o sobie co u niego i leci dalej). Niestety to jest tez wina czasu 😞
Tez mi brakuje tych wolnych chwil na pisanie 😞 mam nadzieje ze moze kiedys sie jeszcze uda 😉

a tak wracajac do dzieciaczkow to Ala wazy 12,5kg i ma 88cm i nadal uciekamy ze szczepionka mmr. Co prawda obiecali mi w przychodni ze dostane za darmo priorix zamiast mmr ale i tak czeam na odpowiednia chwile to wtedy pojde.

N a koniec mam pytanie do Oli jezeli wolno.
Pisalas ze ani Ty ani Lenka nie dostaje mleka.
Czy ja dobrze zrozumialam ze przetworow mlecznych typu jogurty, serki itp tez nie dajesz? czy dajesz? Bo jezeli nie to czym karmisz mala zeby spelnic dzienne zapotrzebowanie na wapno oraz bialko zwierzece ktore sa w mleku oraz inne skladniki jak witaminy a,d,e itp? Ale glownie o wapno mi chodzi ktore jest glownym skladnikiem rosnacych kosci naszych maluchow?

Ok lece spac. Jutro znow do pracy. Jeszcze 2 tygodnie i bede bezrobotna 😞

Dobranoc laseczki. Zdrowka dla wszystkich.

Ps. W sobote mam imieniny to bede swietowac :P



Alice dużego dzieciaczka masz 🙂 Ja też niedługo będę bezrobotna 😉 A z forum z pewnością masz wiele racji.
Z góry najserdeczniejsze życzenia, bo jutro mnie nie będzie 😘
Dużo zdrówka, pieniążków, zagramanicznych wycieczek, domu z basenem, psa z wielką budą, prywatnego samolotu i czego tam sobie jeszcze życzysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

Alice - ja nie piję mleka i nie jadam jogurtów, serów żółtych (chyba że na pizzy), ale lubię kefir i maślankę i czasem piję.
A Lena dostaje jeszcze 3 x dziennie MM więc tam ma to czego jej trzeba, poza tym przecież białko i wapń nie znajduje się jedynie w produktach mlecznych 🙂 Nie zapominaj że ludzkie jelito samo posiada cudowną zdolność wytwarzania odpowiednich składników diety. Ale to już inna bajka 🙂
A Lenka wyniki ma dobre, je to co my więc uważam, że nie ma się czym martwić. 🙂 Na mleku świat się nie kończy 🙂

A tu dla was jakby się którejś nudziło 😁
Końcówka najlepsza 😁 😁 😁


[youtube]khwjD-KVQ_Q[/youtube]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...