Skocz do zawartości

KWIETNIÓWECZKI 2011 | Forum o ciąży


joll

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
bry

oj dziewczyny dziewczyny czas już poodcinać e "toksyczne:" pępowiny 😁 😁
nie no żartuje dacie radę i wy i dzieciaki, chociaż dzieciaki pewnie lepiej to zniosą od was bo mamusie już tak mają niestety [- martwią się w większości na zapas
ja wam powiem że przez całe przedszkole Julki p[rzechodziłam przez masę różnych sytuacji, na początku chciała chodzić, później jakiś czas (bardzo krótki) nie chciała, czasem musiałam siedzieć dłużej bo prosiła i błagała żeby jeszcze zostać. i na ogól wszelkie sytuacje bardziej ja przeżywałam i się spinałam niż to wszystko było warte tego. wiadomo, dzieci są różne - moja akurat łatwo nawiązuje kontakty więc jakoś nigdy problemów większych nie było.

Magda mój też praktycznie nie mówi, tzn. nawija po swojemu coś tam, no i MAMA wiadomo w każdej sytuacji i na zawołanie 😁 😁 ale tak to nawet po nas nie powtarza, o wczoraj dzida powiedział na dzidziusia w sklepie ale to by bylo na tyle. Jakos specjalnie się tym nie spinam, kiedyś przeciez zacznie mówić 😉 tym bardziej że już jedną gadułę mam, co to jej sie buzia 24h/dobę nie zamyka. Julka jak miała roczek z kawałkiem to już praktycznie zdania zaczynała składać także jak widać ine ma reguły nawet wśród rodzeństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Tyska_1

    5074

  • Ewelinaaleks

    4927

  • alexia_79

    18937

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
dziewczyny mi jest się ciężko do czegoś/kogos odnieść bo jak mi się otworzy już to jebane okno tekstowe ( tak jak teraz próbowałam od 8 rano 😠 ) to potem w trakcie pisania np mnie wywala
a potem to juz zapominam co miałam napisać i się wkurwiam
ja czas miałam , mam i będe go miala mnóstwo 😉
teraz tak na szybko może , chociaż pewnie piszę na darmo bo zaraz mnie wywali
nic nie robię , Lena niegrzeczna strasznie ( tzn jak jest ze mną to jest aniołem ale niektóre zachowania z urlopu Pawła i mamy jej zostały )
jak piotrek jest to spędzamy cały czas razem ( teraz jest na mazurach )
P. pojechał na poligon będzie za miesiąc , nawet nocy poślubnej nie było 😉
wierzcie lub nie ale LENA mówi już wszystko , wiadomo że niektóre słowa są tylko jej ale można się z nią dogadać , no a powtarza też już wszystko tylko nie zawsze przypomina to ludzką mowę 😁
np mucha to niestety dalej MIMA , Teresa to TETETA ,
teoretycznie nie mówi jeszcze R , W i Z ale jak mówi coś szybko to jej się uda
powie za mną cały alfabet , i policzy do 10 ( niestety po swojemu a wypowiedzieć umie tylko dwa, trzy, pięć, sześć, osiem )
mówi na prawdę wszystko , potrafi powiedzieć że np "buba buta" czyli coś ją w bucie uwiera
do wszystkich ( nawet sąsiadek) krzyczy po imieniu a jak nie zna to albo pan albo pani
sama już powie co chce jeść mówi "kastko" tj ciastko "jabko", manana - banana i jakoś tak po swojemu na śliwkę
mówi na piwo "piwio"
kanapka
na ogórka UREK
ucho to OJO
oko to oko
jadą do JAJO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no w sumie wszystko mówi a ja tu glupia wymieniam 😮
co by tu jeszcze no o przedszkolach i złobkach nic nie wiem więc co mam napisać, zyczę tylko powodzenia i zazdroszczę jak cholera
Wiola jeśli te podróże tak cię kręcą to cieszę się razem z Tobą , ja osobieście sobie tego nie wyobrażam , zyczę jak najwięcej pozytywnych wrażeń
Alice trzymaj sie tam na operacji i PO po przeprowadzce i na bezrobociu wracaj tu i bądź aktywna
uderzanie głową pewnie nie jest normalne ale dość powszechne , Hania sąsiadka 2 mce młodsza od LENY właśnie jest na tym etapie 😉
LENA niewiele je, znowu w nocy mamy darcie więc to pewnie jakieś uzębienie , ma ogromne jedynki ze szparą i gigantyczne 4ki łącznie ma 12 widocznych zębów , wczoraj w nocy spadła mi z łóżka - dlatego nigdy nie chciałam z ną spać bo tego się obawiałam
u mnie samej bez zmian
waże już 55 kg tak mnie te jagody wymęczyły 😉, a jem to na co mam ochotę ( oprócz słodyczy i ryb ) było dwa torty weselne i mnóstwo ciasta i niczego nie spróbowałam 🙃
nie wiem co jeszcze zaraz jeszcze nadrobię jak się a to może coś jeszcze napiszę jeśli net zadziała
jak chcecie coś jeszcze wiedzieć to pytajcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha
Aneta mnie się wydaje że ty coś kręcisz z TYM K. wiadomo może macie gorszy czas ale i tak bedziecie razem zobaczysz !!!!!!!!!!!!
o co chodzi z tą dupką Brechti bo ja nic nie zrozumiałam ☺️
kurde znowu zapomniałam co miałam napisać wrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠
a gdzie mama LINKA ????
Eunika pewnie w gry na NK łupi a tak miała tu zaglądac bo już net ma 😠 😠 😠 😠
gdzie Tyskacz ?????
wiadomo co u Doroty????
Kamili????????drugiej , pierwszej Tynki ???
a Asia po weselu w ogole się odezwała ????
czemu Tyminka tak wielce zapracowana że nawet na fbku nie bywa????
o Gosi z UK nie wspomnę
no i NATKA nic nie pisze
pokazałybyście wszystkie jakieś zdjecia bo nie widziałam nic sprzed około 3 tygodni
dobra spadam bo i tak nikt nie pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilę widzę często na fb
Ninę dzisiaj Marina spotkała w metrze jak jechała na jakąś sesję
Gosia chyba była w PL bo ktoś ją na foto w PL oznaczył ostatnio - chyba w Płocku jak się nie mylę
Asia była na weselu bo się z nią potem widziałam ale mówiła że z tatą nie jest ciekawie więc pewnie nie ma głowy teraz do forum
Natka była wczoraj chyba 🤨
Tutli miała się do mnie odezwać bo lekarzu bo już ma chyba 16 albo 17 tc albo dalej i mala powiedzieć co tam nosi
A tynki też obie były niedawno, przecież Tomaszkowa była się pochwalić że córeczka będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
Kamilę widzę często na fb
Ninę dzisiaj Marina spotkała w metrze jak jechała na jakąś sesję
Gosia chyba była w PL bo ktoś ją na foto w PL oznaczył ostatnio - chyba w Płocku jak się nie mylę
Asia była na weselu bo się z nią potem widziałam ale mówiła że z tatą nie jest ciekawie więc pewnie nie ma głowy teraz do forum
Natka była wczoraj chyba 🤨
Tutli miała się do mnie odezwać bo lekarzu bo już ma chyba 16 albo 17 tc albo dalej i mala powiedzieć co tam nosi
A tynki też obie były niedawno, przecież Tomaszkowa była się pochwalić że córeczka będzie 🙂

no o Tynkach to wiem , Gabrysiowa mama przecież aktywna jest , i o córeczce drugiej Tynki też czytałam
ale mówię nawet to nadrabianie czasem mnie wkurza ( mimo że nie ma tego za wiele) to przez ten internet i tak nie mogę doczytać do końca albo czasu brakowało
teraz jestem w kuchni i na razie działa chociaż wolno a no i Piotrka nie ma to i czasu więcej mam
tylko że LENA właśnie wstała spała od 10.00 a wczoraj tylko półtora godz za to w niedzielę spała 5 godzin 🤢
co tam jeszcze u WAS piszcie coś
Ola co z tymi sprawami LENKOWYMI ???
skąd to się bierze skoro wszystkiego tak pilnujesz ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
aha
Aneta mnie się wydaje że ty coś kręcisz z TYM K. wiadomo może macie gorszy czas ale i tak bedziecie razem zobaczysz !!!!!!!!!!!!
o co chodzi z tą dupką Brechti bo ja nic nie zrozumiałam ☺️
kurde znowu zapomniałam co miałam napisać wrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠
a gdzie mama LINKA ????
Eunika pewnie w gry na NK łupi a tak miała tu zaglądac bo już net ma 😠 😠 😠 😠
gdzie Tyskacz ?????
wiadomo co u Doroty????
Kamili????????drugiej , pierwszej Tynki ???
a Asia po weselu w ogole się odezwała ????
czemu Tyminka tak wielce zapracowana że nawet na fbku nie bywa????
o Gosi z UK nie wspomnę
no i NATKA nic nie pisze
pokazałybyście wszystkie jakieś zdjecia bo nie widziałam nic sprzed około 3 tygodni
dobra spadam bo i tak nikt nie pisze

kochana nic nie krece nie bede z nim never jestem tego pewna!!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
.

Jakbym była obok to dostałabyś klapsa na gołe dupsko 😠

od dziś będę zamiast kropek - pisać - czytam Was 😜

Kurwa mać no.. tak to chuj z tego forum będzie za przeproszeniem.. 🤢
Sama widzisz że jak zaczęłyśmy pisać każda po zdaniu to się od razu jakoś rozkręciło..Eeee tam, nie lubię Cię 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
alexia_79 napisał(a):
magda-d87 napisał(a):
.

Jakbym była obok to dostałabyś klapsa na gołe dupsko 😠

od dziś będę zamiast kropek - pisać - czytam Was 😜

Kurwa mać no.. tak to chuj z tego forum będzie za przeproszeniem.. 🤢
Sama widzisz że jak zaczęłyśmy pisać każda po zdaniu to się od razu jakoś rozkręciło..Eeee tam, nie lubię Cię 🤢 🤢

no ale co ja mam napisać? 🙂 Od rana pisałam, zadałam pytanie, to ze dwie osoby mi odpowiedziały i już 😉 mam zacząć pisać długie posty jak kiedyś, żeby było co czytać? 🙂
Chociaż nie wiem czy ktoś by to chciał czytać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze dwie godziny i do domu!!! 🙃 🙃 🙃

Jadę dzisiaj kupić małej wózek dla lalek bo cały pobyt w górach kazała się wozić na jakimś starym wózku dla lalek co tam był aż go rozwaliła - no a jej ukochany misiu to już obowiązkowo musi być wożony więc jej coś w końcu kupię.

Ej laski powiedzcie mi- macie już wypatrzone jakieś kalosze dla swoich dzieciaków bo ja mojej mierzyłam takie fajne ze smyka ale tam jest najmniejszy rozmiar 22 a moja ma tak 21-22 i wydaje mi się że ona się w nich topi a muszę jej koniecnie jakieś kupić. Czekam na jakieś fajne propozycje (neidrogie zaznaczam) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda ja nie pamiętam tych pytań ale jak czas pozwoli to zaraz poszukam , ale ja już tak mam że jk coś mnie nie dotyczy albo nie mam o czymś zielonego pojęcia to się nie odzywam
a jeśli chodzi o moje fotki to serio nie mam , kilka bedzie na weekendzie a reszta za miesiąc
Wiola u nas sprawdził się wózek tak chiński, najtańszy lekki coś ala spacerówka ale ONA tylko w Przemyślo po mieszkaniu z nim śmiga i ściany obija , ten duży wypasiony ze wszystkimi gadżetami nawet jej nie interesuje
a w kaloszach nie pomogę bo nie szukam i nie zamierzam kupować , moje dziecko w chlapę i po deszczu nie wychodzi a nawet jeśli to kalosze nie pomogą bo ona woli usiąść w kałuży i się chlapać ( już dwa razy jej się zdarzyło bo P. nie zdążył) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry

Magda zP. Maks to ryczał tylko jak go zostawiałam a potem to już się ładnie bawił, zawsze przychodziłam chwilę wcześniej i go obserwowałam przez okno i wychodził ze żłobka szczęśliwy, mnie to jeszcze te choroby przerażają, Maks strasznie chorował, po 3 mcach przestał chodzić i wrócił dopiero na wiosnę. No ale Majeczka Magdy aż tak bardzo chyba nie chorowała, także mam cichą nadzieję, że może i G. da radę.

Magda jakie sanki chcesz kupić?

Kalosze siostra z nexta jakieś ma mi przysłać...we wrześniu paczkę przyśle 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wózków to rozwaliłam moje przednie kółko nad jeziorem, przekręciło mi się i zblokowało o jakiś konar i ułamało ale byłam wściekła, ale dzisiaj nam Pan ze spawania plastików za 30 zł nam zrobił i jest jak nowe 🙂

zmywarkę już mam zamontowaną, idę czytać instrukcję i testować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczek88 napisał(a):
Natka85 napisał(a):
raczek88 napisał(a):
hej ja mam do was pytanie otoz julek od jakiegos czasu (tzn z dwa tyg) gdy sie denerwuje uderza glowa o podloge o meble sciane cokolwiek mu sie nawinie. co byscie zrobily na moim miescu? bo to chyba nie iest normalne zeby dziecko samo sobie robilo krzywde ze zlosci


mój ROBI DOKŁADNIE TAK SAMO!!!!!!!!!!!!!! UDERZANIE O PODŁOGĘ JEST NAJCZĘSTSZE!!!!!!! NIE ZWRACAM PÓKI CO UWAGI I TEŻ JAKOŚ OD NIEDAWNA ZACZĄŁ TO ROBIĆ 😮

MATI ZŁOTO TY MOJE GRATULUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

ANDZIUCHA POKAŻ BRZUSIO 🙂




bylm dzisiaj u Pani doktor i powiedziala ze to nie jest jakies wyjatkowe. poprostu tak reaguje , aby zwrocic na siebie wieksza uwage,wtedy kiedy czegos chce jest to jeden ze sposobow szantazu. generlnie mamy sie nie przejmowac nie reagowac na to xo robi i samo przejdzie



Dzięki za odpowiedź 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...