Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tak zgadza się pisałam o koleżance która nie miała tego badania gbs bo dziś ją spotkałam na mieście.Widocznie zależy od lekarza u mnie w moim mieście ci z nfz giny są do dupy robią podstawowe badania nawet wiem że przeciw kile i żółtaczce nie karzą robic bo niby że są zbędne a co dopiero gbs 😠
Buterfly zgadzam się z Tobą lekarz z nfz jest regułą i super że ty masz wporządku takiego i nie musisz płacic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Beti ja jak zaszłam w ciąże to miałam czekac 2 miesiące na wizytę u lekarza z nfz by stwierdził że jestem w ciąży a w innych przychodniach nawet 3 miesiące miałam czekac więc wybrałam prywatnie ginke ale nie żaluję dobrze prowadziła mnie i mam wszystkie wazne badania 😜 Tzn.prowadzi nadal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jestem,nie zniknęłam i wypoczywam, ja raczej nawet w szpitalu będę miała z Wami kontakt więc sądze, że dowiecie się we właściwym momencie co się ze mną stanie 😁 jakże bym śmiała Was zostawić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
FAjnie że jestes Kiniek. ps. a przy kompie to siedzisz? nie masz moze mozliwosci dwa w jednym wypoczywania lezenia i pisania z nami? ja laptopa mam na krzesełku i sobie leze na lewym boczku 🙂 dwa w jednym. polecam ta metode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny 😎 Ale jak patrze na to zdjecie to widze że ramie to mam konkretne hehe 17 kilo do przodu ☺️
Monia fajny artykuł 🙂
Jadę teraz do IKEI mam nadzieje że sie nie rozkracze na środku ale jak mus to mus 🙂
Mam nadzieje że do później pa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dzisiaj powiedziałam swojemu lekarzowi, że mi często twardnieje brzuch i miałam kilka skurczy, a on mi na to "Pani Aniu... Macica w tej fazie ciązy jest jak sportowiec- ćwiczy przed bardzo ważnym startem". I przestałam się tym przejmować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Buterfly ale fajne teksty Twoj lekarz puszcza 🙂 sportowiec hihihi
Ivona fajny brzunio ma ta myszka miki 🙂
Doris wgraj sobie mozille z neta jak Ivona i pokaż brzuch 🙂 wszystkie pokażmy wkoncu to brzuszek.net 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monia29 napisał(a):
Doris twój też jest śliczny 🙂


Dziękuję !!!
Jak patrzę na wasze to mam kompleks rozmiarowy. Wydaje mi się, że jest ... mały.
Nie kumam tego opuszczania się brzucha i boję się, że się nie skapnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Każdy brzuszek jest inny, mniejszy większy spiczasty rozlany, tak jak dzidziolki są różne, mają różną wagę, przyjmują różne pozycje 🙃

Nie ma się co zamartwiać już na tym etapie że mam mniejszy albo większy brzunio.
Trzeba strzelić fotkę i zostawić na pamiątkę 🙂

My po cowieczornym czytaniu bajeczek przez Tatusia, jeszcze dziś będzie puszczanie rybki przez chwilkę. Mam nadzieję, że będzie pamiętała 🙂

Moja Nikolka tydzień temu równo we wtorek - ostatni dzień 35tyg ważyła 2500, a propo wagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Doris nareszcie zdjęcie.ale zgrabny brzunio 🙂 laska z Ciebie i tyle.moj wcale nie duzy jest tylko z bliska zrobiłam zdjecie 🙂
co do obnizania to miałam wczesniej jedną kreskę (taka bruzdę ) miedzy piersiami a brzuchem, a teraz mam dwie, taką jak gdyby fałdkę wiekszą mam i widac u mnie ze ta przerwa jest. (chyba ze to od tycia? ).ale powoli sie obniza.jescze chyba z tydzien lub pol do kompletnego poziomu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti, nie kontaktowałam się z Kingą poza forum, tylko pamiętam co pisała wcześniej 🙂 ale dla formalności:
Kiniek! Pozdrowionka, uściski, odzywaj się częściej kochana i leż jeśli trzeba!! 😆
Mąż się wystraszył jak mu o naszych majowych czerwcóweczkach powiedziałam.... Zatankował do pełna i rodzinie oświadczył, że pewnie w tym tygodniu urodzę... Jak się dowiedziałam o tym to się sama wystraszyłam... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czerwcowka napisał(a):
Każdy brzuszek jest inny, mniejszy większy spiczasty rozlany, tak jak dzidziolki są różne, mają różną wagę, przyjmują różne pozycje 🙃

Nie ma się co zamartwiać już na tym etapie że mam mniejszy albo większy brzunio.
Trzeba strzelić fotkę i zostawić na pamiątkę 🙂

My po cowieczornym czytaniu bajeczek przez Tatusia, jeszcze dziś będzie puszczanie rybki przez chwilkę. Mam nadzieję, że będzie pamiętała 🙂



Moja Nikolka tydzień temu równo we wtorek - ostatni dzień 35tyg ważyła 2500, a propo wagi




Może masz rację. Bardzo mądrze napisane. Oklask for ju ! 😁
Ja miojej niuni śpiewam co dzień piosenkę fasolek "kolorowe kredki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
monia29 napisał(a):
Doris twój też jest śliczny 🙂


Dziękuję !!!
Jak patrzę na wasze to mam kompleks rozmiarowy. Wydaje mi się, że jest ... mały.
Nie kumam tego opuszczania się brzucha i boję się, że się nie skapnę.


nie przejmuj sie 🙂 ja dzis mialam wizyte i nawet nie wiedzialam ze juz mam skurcze 🙂 hehe
musze jutro dzwonic i obadac polozna-w sumie tak myslalam nad tym zastrzykiem do kregoslupa zeby nie bolalo bo taki sam koszt jak polozna no ale troche sie go boje bo co jak nie trafi...
mala jest ok wazy 3200 aha GOSC MI POWIEDZIAL ZEBY NIE ROBIC TEGO POSIEWU-AZ MNIE ZATKALO 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie 🙂 Kurde niby nadrobiłam zaległości ale nic już nie pamiętam 😮 chyba mi trochę zajmie czasu zanim się wkręcę z powrotem w forumowe tematy... póki co jestem trochę śnięta 😁
Miałam robione usg przedwczoraj... i powiem Wam, że mi żal tej mojej Kruszynki.... siedzi poskładana jak scyzoryk w tym moim brzuszku, nie dziwię się, że jej tam niewygodnie ☺️

Padam na ryjek....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nequitia napisał(a):
Witam ponownie 🙂 Kurde niby nadrobiłam zaległości ale nic już nie pamiętam 😮 chyba mi trochę zajmie czasu zanim się wkręcę z powrotem w forumowe tematy... póki co jestem trochę śnięta 😁
Miałam robione usg przedwczoraj... i powiem Wam, że mi żal tej mojej Kruszynki.... siedzi poskładana jak scyzoryk w tym moim brzuszku, nie dziwię się, że jej tam niewygodnie ☺️

Padam na ryjek....


Oklask za dzisiejszą datę 🙂
w suwaczku masz: Jesteśmy ze sobą 2 2 2 2 2 2 2 2 22 2 2 🤪

Spadam na masażyk bo już nie daje rady nawet siedzieć i mała zaczyna wariować

Spokojnej Nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcoweczka, Beti, Iga - oklaskałam WAS na noc żeby WAM się lepiej spało hehii, eh - gdyby to pomagało na sen... 😉Ja mykam chociaż spróbować się zmierzyć z nocą i zasnąć . Życzę dobrej nocki brzuszki !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...