Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No dziewczyny i ja uciekam powoli, jeszcze tylko spacer z pieskiem i kładziemy się.
Powiem Wam, że i ja się ostatnio wysypiam, nie chodzę na siku w nocy.
Kurcze jak ja bym chciała poznać dzień i godzinę kiedy mnie złapie, o ile to człowiek byłby spokojniejszy. Ehhh, idę opędzlować delicje i pogadać z brzuszkiem bo dziś twardnieje na potęgę aż boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
CIEZARNABEBE dałas czadu ze skurczami 🙂 ginek normalnie szok. a co do znieczulenia nie masz moze w cenie połoznej.u mnie jest w cenie bo połozna mowila ze jak bede chciala to bez problemu czy to czy inne w odpowiednim momencie.
ja to was oklaskam rano.pouczyłam sie troche jutro zalicznie.
Mikaanka widzę że mąż sie przejął na plus. mój to jak powiedziałam ze tremin na 29 to tak mysli ze tak bedzie 🙂 tak samo moja rodzinka.wydaje im sie ze to jest jak w zegarku hahah jakbym im godzine podałą to by wierzyli ze w tej godzinie urodze hihi.
ps. a gdzie Nika? ciekawe co z Wojciesławą i Czarnulką? kto się jescze nie odzywał: nadal Dorota552...
Kasienkaks pamietaj o cisnieniu .dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do spania. ja sie wziełam na sposób : jak mojego nie ma to biore jego kołdre składam i na niej spie by miec miekko a swoja sie okrywam a jak mój jest to spiworek sobie podkładam i nie bola mnie kosci dzieki temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza Zuzia od 12 jest odlaczona od tlenu, narazie sobie radzi... miala 2 wpadki (mocny sen) ale poradzila sobie 🙂 jesli nie pojawi sie zadna infekcja do jutro odstawia jej antybiotyk 🙂

A jesli chodzi o mnie to dopiero dzis czuje jak mnie wszystko boli w kroczu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
CIEZARNABEBE dałas czadu ze skurczami 🙂 ginek normalnie szok. a co do znieczulenia nie masz moze w cenie połoznej.u mnie jest w cenie bo połozna mowila ze jak bede chciala to bez problemu czy to czy inne w odpowiednim momencie.
ja to was oklaskam rano.pouczyłam sie troche jutro zalicznie.
Mikaanka widzę że mąż sie przejął na plus. mój to jak powiedziałam ze tremin na 29 to tak mysli ze tak bedzie 🙂 tak samo moja rodzinka.wydaje im sie ze to jest jak w zegarku hahah jakbym im godzine podałą to by wierzyli ze w tej godzinie urodze hihi.
ps. a gdzie Nika? ciekawe co z Wojciesławą i Czarnulką? kto się jescze nie odzywał: nadal Dorota552...
Kasienkaks pamietaj o cisnieniu .dobrej nocki


A no własnie. Beti masz racje. Wojciesława, Czarnulka, Dorota552. Ciekawe co z dziewczynami. U mnie jak tylko pojadę do szpitala, da Wam znać moja siostra. Właśnie ją przeszkoliłam co i jak 🙂 Dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiar12 napisał(a):
Nasza Zuzia od 12 jest odlaczona od tlenu, narazie sobie radzi... miala 2 wpadki (mocny sen) ale poradzila sobie 🙂 jesli nie pojawi sie zadna infekcja do jutro odstawia jej antybiotyk 🙂

A jesli chodzi o mnie to dopiero dzis czuje jak mnie wszystko boli w kroczu...



Kasiar12 super ze z Zuzia wszystko ok, miejmy nadzieje ze zadna infekcja sie nie przyplata
a co do tego bolu to bardzooooo boli czy idzie wytrzymac? 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Narazie jestesmy osobno, moze jutro ja dostaniemy... 😞

Ja peklam przy porodzie, wiec mnie zaszyli i mnie tam boli jak siedze no strasznie piecze ... albo jak wstaje, ale da sie wytrzymac. I plecy mnie bola ale to od znieczulenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiar12 napisał(a):
Narazie jestesmy osobno, moze jutro ja dostaniemy... 😞

Ja peklam przy porodzie, wiec mnie zaszyli i mnie tam boli jak siedze no strasznie piecze ... albo jak wstaje, ale da sie wytrzymac. I plecy mnie bola ale to od znieczulenia...


o jesooooooo jaka Ona slodka 😘 😘 😘 ja tez juz chce moja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, jak minęła wam noc? ja cos nie mogłam spać, wczoraj oglądałam kosmetyki dla małej z Nivea i tak nie ma napisane że można stosować od pierwszych dni życia, a krem z filtrem kosztuje 30zł, trochę drogi nie? z kolei na produktach firmy Hipp jest napisane że można stosowac od pierwszego dnia, jakie wy kosmetyki kupiłyście dla maluchów? myslałam o mydełku, albo czymś 2 w 1, coś do pupy, buzi i oliwce na początek, jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej może kupiłas niewłasciwą serię.z tyłu moze pisze albo z przodu.bo nivea ma serię od pierwszych dni.dziewczyny kupiły.ja tez kupiłam ten kremik za 30 zł ale muszę kupic z wiekszym filtrem 30tka dla mnie za mała.wiec kupiłam musteli na allegro bo w aptekach pokazuja mi inny i nie wiedza ze jest jescze ten i kosztuje on niestety 50 zł! ale pytałam o date waznosci to do któregos miesiaca 2014 roku! wiec spokojnie taka tubka starczy na dwa lata dla takiego malucha. a nivee dam starszemu dziecku w rodzinie bo do drugich wakacji nie dotrwa ( data waznosci sie skonczy).link do musteli:
http://allegro.pl/mustela-sun-krem-mineralny-spf-50-50-ml-apteka-i1631946959.html
mam nadzieje ze gosc w porzadku bo dopiero zamówiłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki!
Kasia śliczna ta Twoja niunia!!!
Mój mały dzisiaj dał popis w nocy i nie spałam prawie wcale 😮 Znowu mnie plecy zaczynają boleć jak ostatnio. Za chwile mykam do wanny - po ciepłej kąpieli powinno na chwilkę przejść.
Ja też muszę jakąś fotkę brzuszka pstryknąć i wkleić. Ale to może później.
Pozdrawiam i spokojnego dnia życzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙂
Beti, na kremach trzeba sprawdzać taki znaczek jakby słoiczek z otwartym wieczkiem. Na nim napisane jest ile miesięcy od pierwszego otwarcia można użytkować. A o kremach przeciwsłonecznych słyszałam wiele razy, że tylko jeden sezon można stosować, bo potem bakterie się zaczynają namnażać i filtr nie jest już tak skuteczny, więc długi termin ważności nie ratuje Cię zbytnio, chyba, że otworzysz w przyszłym roku dopiero...
Artykułu nie znalazłam potwierdzającego, ale z forum innego: http://forum.trojmiasto.pl/jaki-krem-przeciwsloneczny-t114142,1,160.html
Agnieszka, ja kupiłam mydełko, oliwkę i krem ochronny Bambino, do tego przeciw odparzeniom nivea, na odparzenia sudocrem. Szamponik kupiłam bambino, ale od pierwszego miesiąca można go używać.
Ja przytyłam 17kg....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry wszystkim 🙂
Mam nadzieje ze wszystkie brzuszki dobrze spaly i w dobrych nastrojach 🙂
Ja wczoraj malo aktywnie uczestniczylam w forum bo gorszy dzien mialam, krzyz bolal, podwozie i brzuch twardnial...normalnie myslalam ze juz urodze...ale dlugi prysznic na wieczor pomogl i w nocy nawet spalam , tylko znow zaczelam wstawac na siku co 2 godz.
A dzis jest juz dobrze. Pogoda troszke lepsza, i nastroj tez. Ide sie ogarnac i na spacerek z psem, pozniej ma sasiad na herbatke wpasc to trzeba tez dom ogarnac...lubie miec cos do roboty bo czas szybciej leci i sie nie mysli bezsensownie. A jak zobaczylam to zdjecie Kasi z Zuzia...oj pieknie! Tez bym mojego aniolka chciala przytulic juz 🙂
Ja dolaczam sie do zdjec brzuszkow- ale to z przed miesiaca, pozniej postaram sie pamietac i zrobic zdjecie "bardziej na czasie" 😉
Co do wagi..to ja juz boje sie sprawdzac...wczoraj bylo +16,5, ale ostatnio mam problemy z toaleta...to bede przybierac wiecej...sliwki suszone mocza sie wlasnie w wodzie.
Kosmetyki- tez mam mydelko i oliwke bambino, krem bepanten i sudokrem, mysle ze na poczatek wystarczy. Kremu z filtrem jeszcze nie mam narazie zainwestowalam w parasolke 😉
Oki biore sie za robote , i jeszcze pieski trzeba nakarmic i sie skupic wkoncu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuszki i Mamusie 🙂
My przespaliśmy całą noc 🤪 o 6 na siusiu wstałam i pospałam jeszcze godzinkę.... spałabym może dłużej ale mamy remont kuchni i hydraulicy rury odłączali... 🙂 Kruszynka się obudziła dopiero jak jadłam śniadanko i rozkosznie się przeciąga i kręci (bezboleśnie- na szczęście).
Tymczasem idę ogarnąć trochę bo mój Rafał był 5 dni sam więc troszeczkę nabałaganił 😁
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja już tez dzisiaj wyjątkowo wcześnie na nogach, bo zafundowałam sobie pobudkę o 6:30. Chciałam jak najszybciej uporać się z badaniami, więc oddałam ten cały posiew, mocz i pobrali mi krew. Wróciłam do domu i zasiadłam do książki i kawy. Dziś czuję się trochę lepiej niż wczoraj, brzuszek tak nie twardnieje i oszczędzam boczki siedząc z podłożonymi poduchami, ale podwozie mnie coś boli 😮
Co do kosmetyków, to już gdzies tam o tym było, ale ja mam wszystko Nivei, ale troszkę zaczynam żałować, że jednak nie skusiłam się na Bambino... Ale zobaczymy co to będzie. I tak to dzieciaczki zweryfikują.
Kasia śliczne zdjęcie!!
Nie wiem, co dziś zrobić na obiad.... 🤢 A jak pomyślę, że Mikaanka zaś pewnie poszaleje w kuchni to się robię zazdrosna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...