Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiem wiem Beti o prostaglandynach w męskim nasieniu 🙂 dlatego u nas jest akcja "naturalny żel" 😁

nie przejmujcie się, mnie też dopadają wątpliwości... kiedyś na widok małego dzidka piszczałam, że też chcę być mamą... a teraz czasami dopadają mnie dziwne myśli... mam wrażenie, że mój instynkt znikł... ale może to tylko stres i hormony na nas tak działają... 🤢 ja się pocieszam ,że jak już zobaczę mojego synka to jakoś to wszystko wróci... w ogóle jakieś to wszystko zagmatwane 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 ja nie mogę spać, za dużo wrażeń wczoraj miałam, chciałam sie pochwalic że się wczoraj obroniłam 🙂 a pozniej byliśmy u gin, mała waży 3479kg, rozwarcie na 1,5cm, lekarz obstawia że do końca tyg powinnam urodzić, mówił że może nawet w nocy się zacząć że jak adrenalina po obronie mi zejdzie to nieraz się zaczyna ale jak narazie cisza 🙂wszystko ok z małą, pytał czy jestem przygotowana do porodu, i dziś mam zrobić aktualną morfologię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek.
U nas nocka spoko, chociaz na sofie. Jakos zle mi sie w lozku zasypia.
Wiadomo ze co dobre nie trwa wiecznie i dlatego pobudka byla o 5.15. Adi zaczal sie przeciagac a jak juz sie konkretnie przebudzilam to on znow poszedl spac. hehe. Jeszcze go nie ma a juz mamie robi na zlosc. Nogi mnie strasznie kreca dzis, cos okropnego.
Poza tym, herbatka i moze pozniej jeszcze jakas drzemka 🙂.
A wy jak sie dzis czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
Agnieszka gratulujemy p. MGR 🤪-oklask dla Ciebie 🙂 no i miejmy nadzieję, że już niedługo bedziemy gratulować Ci malutkiej 🙂
u mnie noc zleciała, bolał brzuch strasznie... ale zasnęłam, boli dalej, ale skurczy jak na razie brak 😞 coś ten mój synio uporczywie siedzi i nie chce wyjść 🤢
Ciekwe czy u Gosi coś tam ruszyło po tym badaniu...

tedit niestety nie pomogę Ci, nie słyszałam o tym żelu.. a na co on jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIADOMOŚĆ OD CZERWCÓWKI:

Cześć. Mam na imię Nikolka. Mam 55cm i ważę 3,25. Przyszłam na świat 18.06. W brzuchu było fajniej.. Poród trwał 28godzin bez z nieczulenia z powodu tatuażu w miejscu wkłucia, zakończony naturalnie.

Mam zdjęcie, ale muszę dojśc do tego jak je umieścić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
!!!!GRATULACJE Z RANA!!!!

Ale się ładnie rozkręca 🙂 hihi
Ja jak zwykle śniadanko pochłaniam i piję kawę...

tedit85 ten żel Dianatal miała moja kumpela ze szpitala zaaplikowany i na drugi dzień pojawiły się skurcze i dosłownie kilka godzin później urodziła synka 4700g i 59cm 🤪 naturalnie rodziła i nawet nie pękła ani jej nie nacieli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka28 to spokojnie.... jeśli nie masz skurczy, nie odeszły Ci wody to znaczy, że nie rodzisz hihi 🤪 a w pipce się dzieją różne rzeczy teraz i to norma, że coś kłuje, rozciąga się, boli... w końcu niebawem tamtędy ma dziecko wyjść....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnieszka szyjka Ci się pewnie rozszerza.... przecież jakieś tam rozwarcie już masz, dziecko nisko więc też na nią naciska.... ja mam 4 cm rozwarcia, też miałam takie uczucie

a swoją droga sia sugestii też robi swoje, lekarz Ci powiedział wczoraj przecież że zaraz urodzisz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...