Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris25 napisał(a):
kawał na poprawę humoru :

Baba wstała wczesnym rankiem, posprzątała dom, wydoiła krowę, wygnała na
pastwisko, zbudziła dzieci, nakarmiła i wyprawiła je do szkoły, naostrzyła
kosę, poszła na łąkę, nakosiła trawy, narąbała drewna, przygotowała obiad,
nakarmiła dzieci, zrobiła pranie, po czym znów poszła w pole, kosiła do
zmierzchu, przygnała krowę do obory, wydoiła, przygotowała kolację,
nakarmiła dzieci, wykąpała i położyła je spać, sama się wykąpała,
przekąsiła kromkę chleba, zmówiła pacierz i w poczuciu dobrze spełnionego
obowiązku położyła się spać.
Nagle zrywa się:
- O matko boska, przecie chłop niewyruchany od rana !!!



hehehhehehehhehehehee
włąśnie go przesłałam Mojemu M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CO DO UPŁAWÓW TO JA MAM TAK OD 3 M-CA CODZIENNIE
już się przyzwyczaiłam, podobno to normalne 😉
Mnie bolą kolana..
no i wczoraj przyspieszaliśmy poród hehehe ale nie wiem czy to powtórzę bo to chyba przez same nerwy czułam jakbym się zarosła heheh

butelka i smoczek TomeeTepee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia29 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko z czego kupowałyście smoczki z kauczuku czy silikonowe??I jakich firm wiem że ten temat już kiedyś był poruszany 🙂
Coś nie widac dziś Anirudej??


smoczek NUk 0-3mce a butelki TomeeTepee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lunaaa86 napisał(a):
monia29 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko z czego kupowałyście smoczki z kauczuku czy silikonowe??I jakich firm wiem że ten temat już kiedyś był poruszany 🙂
Coś nie widac dziś Anirudej??


smoczek NUk 0-3mce a butelki TomeeTepee


Luna a z czego jest ten smoczek wykonany z silikonu taki przezroczysty czy żółtawy??bo butelkę mam taką jak TY 🙂I chciałam dziś zakupic smoczek w razie czego tylko babka się mnie pyta z czego ma byc a ja że nie wiem no bo skąd mam wiedziec który jest lepszy? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko silikonowe będę używać. Też właśnie oglądam tvn teraz... no masakra- ten pierwszy facet normalnie jak facet ubrany, a mówi o sobie w r. żeńskim...
Kawał super 😁
Wkurzające to mokro, właśnie jakby wody sączące, ale tak na logikę próbuję- powinny być bardziej w dół te mokrości, nie? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry ten kawał. ja mojego juz nie tykam bo by sie juz nie zmiescił hahahah jak doktorkowi wziernik nie wszedł nawet do połowy bo wszystko krótkie hahah
Mikaanka ja mam mokre majtki z przodu ale to pocenie sie.bo mam tak jak siedze i przez brzuch ktory juz na dole jest to taki zaduch no i jak na sloncu jestem. a w domku chodze bez 🙂
ja mam silikonowy smoczek z nuka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monia29 napisał(a):
lunaaa86 napisał(a):
monia29 napisał(a):
Dziewczyny mam pytanko z czego kupowałyście smoczki z kauczuku czy silikonowe??I jakich firm wiem że ten temat już kiedyś był poruszany 🙂
Coś nie widac dziś Anirudej??


smoczek NUk 0-3mce a butelki TomeeTepee


Luna a z czego jest ten smoczek wykonany z silikonu taki przezroczysty czy żółtawy??bo butelkę mam taką jak TY 🙂I chciałam dziś zakupic smoczek w razie czego tylko babka się mnie pyta z czego ma byc a ja że nie wiem no bo skąd mam wiedziec który jest lepszy? 😮


Przeźroczysty z zaokrągloną końcówką bo te tomme to podobno koleżanka mi mówiła że mały szybko jej wypluwał bo nie ma tej "kulki" na końcu, nie jest tak wyprofilowany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti82 napisał(a):
dobry ten kawał. ja mojego juz nie tykam bo by sie juz nie zmiescił hahahah jak doktorkowi wziernik nie wszedł nawet do połowy bo wszystko krótkie hahah
Mikaanka ja mam mokre majtki z przodu ale to pocenie sie.bo mam tak jak siedze i przez brzuch ktory juz na dole jest to taki zaduch no i jak na sloncu jestem. a w domku chodze bez 🙂
ja mam silikonowy smoczek z nuka


hehhee to pewnie dlatego tak ciężko było hehhee nie nerwy tylko miejsce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny jak będę mogła to was oklaszcze 🙂
Kupię ten silikonowy właśnie widziałam z nuka i canpolu z tą końcówką zaokrągloną.Z kolei te smoczki z tommee teppe są u mnie po 2szt i drogie ponad 30zł wole kupic 1 tańszy bo nie wiem czy mały będzie chciał ssac a wole jeden miec w domu w razie czego 🙂
Beti ten żółty to z kauczuka ale mnie nie przekonuje jakoś przez ten kolor 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ps a z nuka jak czytam to antykolkowy jest. i ważne zeby smoczek był z normalnego panstwa a nie z chin.ja kupiłam gryzak juz choc za wczesnie ale jakos tak wpadł mi w reke i patrze w domu a gryzak z chin...i to ma male dziecko do buzi wkłądac. o nie.chyba pieskowi dam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgorzatta napisał(a):
ja tez mam smoczek z NUK, uspokajający, jakiś anatomiczny, silikonowy.... nie czytałam nic o smoczkach przed kupnem, poszłam do sklepu, wybór przeogromny z tymi soczkami, poczytałam co tam wszędzie popisane, i jakoś wybrałam......


a u mnie mój ulubiony sklep zamknięty remont mają i tam samej mogłam sobie poczytac i wybrac i został mi inny sklep ale już nie tzw.samoobsługowy tylko babka za ladą ale jakaś gapa z niej albo nie chciało jej się mnie obsłuzyc więcej tam nie pójdę 😠Jutro z mężem pojadę do innego sklepu gdzie sama mogę wybierac artykuły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wzięłam TT te pakowane po 2 szt a co tam/!! a do tego jeszcze zawieszki też komplet x2 też słodkie
cały komplet z TT to cały, już tak mam, a smoka wolałabym żeby nie chciała..

znowu kopniak porządny.. jejj jak się nie rusza to źle, jak za mocno i kopie jak nigdy bo zawsze tylko się przeciąga.. wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia z nuka 10 zł kosztuje jeden.sa tansze tez ale do 12 zl max.
Czerwcóweczko fotel super sprawa jak ktos ma 🙂 wiec ja albo sie opre o scianę na wersalce jak mojego nie bedzie lub sie tez obudzi albo na leżaco lub na boku.
http://babyonline.pl/niemowle_karmienie_piersia_artykul,1151.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czerwcówka ja do karmienia w nocy albo fotel sobie wstawie do pokoju albo krzesełko z oparciem bo mam jeden pokój z mężem a w drugim rodzice i na razie musimy się gniesc pózniej pójdziemy na swoje jak dojdziemy z kasą do ładu trochę bo weselisko mieliśmy w zeszłym roku i kredyt wzieliśmy no i wyprawka też kosztowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...