Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

jolajola81 ja mieszkam przy skrzyżowaniu Toruńska/Rembielińska 🙂 Także kawałek mamy od siebie jednak.
Karowa podobno niezła. Na pewno dbają o dzieciaczki. Słyszałam, że jeśli ktoś ma problem z nadciśnieniem, to tam najlepiej rodzić...
A o bródnowskim to nie słyszałam żadnych opinii... 😞 a w sumie do niego bym miała najbliżej... jakby co... 😉
madalena20 Dzieki za aktywację! Właśnie sobie oglądam! :-) I proszę o aktualizację, bo ja już wiem, ze będzie CHŁOPAK! :-) Tylko imienia jeszcze nie ma...
Moje opcje ostatnio to Szymon, Michał, Artur... A męża Wojciech...
W ogóle mój Tomek najbardziej by chciał, by był Wojciech Tomasz, bo on sam jest Tomasz Wojciech... ale ja mu tłumaczę, że nie powinien być takim egoistą 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anya napisał(a):
to jak mamy problemy z tymi kilogramami to może do naszej terapi poporodowej dodamy odchudzająca a więc TERAPIA ALKOHOLOWO-CELLULITOWO-ODCHUDZAJĄCA 😜 co wy na to?

Hehe to obstawiam ze ze mnie by juz nic nie zostało 🙂 Ja bez diety chudnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Hmmmm to bardzo dobry pomysł ale jakoś ciężko mi się ruszyć z fotela a trzeba do sklepu iść 🙂
Ja już sobie dziś zrobiłam zapas 🙂


To i ja jak już udam się do tego sklepu to nakupię ich na zapas przynajmniej na cały tydzień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram TERAPIĘ ALKOHOLOWO-CELLULITOWO-ODCHUDZAJĄCĄ! 😁
A ten odlew z gipsu to super sprawa! Ostatnio znalazłam w necie taką firmę, która to robi, tylko że strasznie dużo to kosztuje... 🤢 ja bym się chyba bała pozwolić Tomkowi sparować mnie gipsem 😁 mogłoby się to źle skończyć 😁
madalena20 ja ostatni raz leginsy nosiłam w 6 klasie podstawówki! 🤪 a potem już nie, bo mam za grube nogi... a teraz to mam to gdzieś i kupiłam sobie już 2 pary i łażę w leginsach prawie non stop! 🤪 i chyba też musze sobie kupić takie krótsze, bo nie mam.. Ty gdzieś kupujesz w necie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Justyna 891 tu mają bardzo fajne i jakościowo sukienki na różne okazje i czasem w outlecie na stronce coś fajnegosię trafi http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_pr=d335&grupa_pom=sukienki
agusiakowalczyk ja kupiłam tani gips w aptece, tylko trzeba pamiętać,żeby boki do połowy gipsować, mój meżulek do pleców mnie zagipsował i jak zaczął gips wysychać to się kurczył i musiał do obcinać 🙂
jestem jak najbardziej zaTERAPIĄ ALKOHOLOWO-CELLULITOWO-ODCHUDZAJĄCĄ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnie-szka napisał(a):

Justyna 891 tu mają bardzo fajne i jakościowo sukienki na różne okazje i czasem w outlecie na stronce coś fajnegosię trafi http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_pr=d335&grupa_pom=sukienki
Naprawdę fajne sukienki! I nawet jest modem w kolorze ecru:
http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_pr=d303c&grupa_pom=sukienki
😁
Chyba się przejdę sama do tego sklepu 🙂 ale może jakoś na początku czerwca, może będa już wyprzedaże.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki widzę że oglądacie sukienki w Happy mum. Ja mam dwie pary spodni ciążowych z tego sklepu i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam je jeszcze przy małym brzuszku i naprawdę fajnie spodnie "rosną" razem ze mną. Od męża również dostałam na urodzinki sukienkę bellis dress i jest bardzo wygodna. Chociaż szczerze mówiąc to ten sklep do tanich niestety nie należy a szkoda bo mają naprawdę fajne ciuchy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
Anya napisał(a):
to jak mamy problemy z tymi kilogramami to może do naszej terapi poporodowej dodamy odchudzająca a więc TERAPIA ALKOHOLOWO-CELLULITOWO-ODCHUDZAJĄCA 😜 co wy na to?

Hehe to obstawiam ze ze mnie by juz nic nie zostało 🙂 Ja bez diety chudnę 🙂

to dla Ciebie stworzymy TERAPIĘ ALKOHOLOWO-CELLULITOWO-PODTUCZAJĄCA 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a czytałyście to:
"22 tydzień ciąży
Tata
Przybrałeś co nieco od początku ciąży na wadze? Jeśli tak, to nie jesteś w tym odosobniony. Wielu przyszłych tatusiów przybiera na wadze wraz z mamusiami. Co więcej - możesz również doświadczać innych symptomów ciąży, znanych jako zespół couvade - "współczująca ciąża" czy "męska ciąża urojona"!" na http://www.brzuszek.net/22_tydzien_ciazy.html ? 🤪
Mój Tomek mocno przytył ostatnio i dzisiaj przeczytałam o tej współczującej ciąży! hehehehehe Niezłe wytłumaczenie, nie? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie i Maluszki

Wpadłam tylko na chwilkę przywitać się i nadrobić zaległości 🙂

Jadę za chwilkę do chirurga, bo w ferworze przedświątecznych porządków miałam mały wypadek, którego skutki niestety zaczynają być nieciekawe 😞
Trzymajcie za mnie kciuki!!! Żeby mnie za bardzo nie pociachał 😞

Inez- witaj ponownie 🙂 Gratuluję synka 🙂
No cóż....nie ma wróżek nieomylnych ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Witajcie Mamusie i Maluszki

Wpadłam tylko na chwilkę przywitać się i nadrobić zaległości 🙂

Jadę za chwilkę do chirurga, bo w ferworze przedświątecznych porządków miałam mały wypadek, którego skutki niestety zaczynają być nieciekawe 😞
Trzymajcie za mnie kciuki!!! Żeby mnie za bardzo nie pociachał 😞

Inez- witaj ponownie 🙂 Gratuluję synka 🙂
No cóż....nie ma wróżek nieomylnych ☺️
Co ty nabroiłaś Eleeza ?? Że chirurg ci potrzebny?
No ale taki pozew z Norwegii 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta- lion- zostałam zaatakowana przez rurę od odkurzacza centralnego 😞 Spadła mi z dużej wysokości na palec u nogi i rozwaliła paznokieć 😞 Mimo przemywania rivanolem zaczęło się strasznie sączyć (krew+ropa) i jest coraz gorzej....nie chcę już dłużej czekać to to grozi grzybicą i infekcją bakteryjną. Ale interwencja chirurgiczna to najprawdopodobniej zdjęcie paznokcia w znieczuleniu 😞
A żeby było śmieszniej mogę być uczulona na znieczulenie ( dodatkowo nie biorę żadnych leków antyhistaminowych). Więc będzie ciekawie 😉 Przygoda z dreszczykiem 😉
Takie już moje zezowate szczęście, że musi mi się zawsze coś nietypowego przytrafić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agusiakowalczyk napisał(a):
aniołek_82 i marta-lion no to Wy szczuplutkie! 🙂
Ja to taka średnia jestem. No bardzo narzekać nie będę! 😉
Jak sie karmi piersią, to podobno kg same znikają. I na to liczę. Tylko, że ja będę zaraz po macierzyńskim wracać do pracy... I obawiam się, jak to będzie dalej z tym karmieniem... Chciałabym jak najdłużej, ale wiadomo, że z butelki to już nie to samo co z cyca...


Agusia, z moich doświadczeń: rzeczywiście kilogramy znikają w trakcie karmienia. Ja po porodzie miałam dużą nadprodukcję mleka, więc nadmiar odciągałam i zamrażałam. Kilogramów się pozbyłam w ciągu 6 miesięcy (a było ich ponad 20), a po powrocie do pracy mój berbeć miał zapewnione naturalne mleko jeszcze przez 4 miesiące.
Oczywiście wiem, że różne są opinie na temat zamrażania mleka (że niby może nie zaspakajać wszystkich potrzeb rosnącego malucha), ale ja uznałam, że lepsze moje rozmrożone niż z proszku.
Kiedy wróciłam do pracy, moja córka jadła już zupki i przeciery więc o niedożywienie się nie obawiałam, mleko było uzupełnieniem pierwszych stałych posiłków.
A odciągać i tak musiałam, bo córcia nie nadążała z piciem mleka, a jak było go w piersiach za dużo, to momentalnie tworzyły mi się bolesne zastoje.
Po powrocie do pracy, kiedy karmienie przestało być regularne, dość szybko straciłam pokarm, myślę, że po ok.2 miesiącach po zaprzestaniu karmienia na każde żądanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Ok ja idę na spacerek i po te lody. Synek chce papa to i ja skorzystam 🙂 Do później dziewczyny.

Madziu jaki masz już piękny zaokrąglony brzuszek 🙂 muszę się ciebie spytać o rehabilitację Kubusia, przypomnij mi na co ty z nim chodziłaś? i jakie miałaś ćwiczenia? może napisz mi na NK z góry dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...