Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam mamusie i brzusie
Moniq ja też mam bardziej intensywny kolor moczu od tygodnia i jakoś niespecjalnie sie tym przejmowałam. Myślałam, że na tym etapie tak jest.

Dziewczyny, jakiś czas temu któraś z was pisała, że lekarz przepisał jej CLOTRIMAZOLUM. Ja też biorę właśnie od poniedziałku 1 na noc. We wtorek i środę rano wszystko było ok, jak wiadomo lekarstwo wypłynęło ze mnie na wkładkę i miało kolor biały. Wczoraj rano i dziś zauważyłam, że kolor jest delikatnie brzoskwiniowo-różowy. Myjąc się "pogmerałam" trochę w środku i zauważyłam odrobinki galaretowatego śluzu podbarwionego krwią. Wygląda mi to na początki czopa. Miałyście coś takiego, albo lekarz mówił Wam że coś takiego może się pojawić. Ja zbaraniałam, bo zostało mi jeszcze 8 szt. do wybrania i nie wiem, czy mam brać dalej, czy nie. Do lekarza może uda mi się dodzwonić wieczorem, chyba że będzie poza domem, bo wtedy klops - zostaje mi poniedziałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Diviana napisał(a):
Chyba uwielbiam sie katować, bo coś mnie na muffiny naszło, tylko oczywiście nie mam blachy 🙃
Ale sama spójrz jakie pysznościowe http://mojewypieki.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?421213 a może lepiej na to nie patrzeć ☺️

Matko z żurawiną i twarożkiem mniaam 😜 Ja też nie posiadam blaszki 🥴 Najem się wzrokiem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry!!

Moniq - oczywiście, że pamiętam 🙂

Existence - nie wiem, co to może być, ale mnie się wydaje, że ja jak brałam Clotrimazolum, to miałam różne dziwne kolory śluzu...

Co do barwy moczu, mnie też się wydaje, że jakiś ciemniejszy jest, ale sprawdzę to w poniedziałek - zrobię analizę moczu i krwi...

No własnie, ciekawe jak tam Karolcia... ktoś do niej pisał może?? Ja pisze z Paninką, na razie czeka na usg, bo.. wczoraj zapomnieli jej zrobić 🙂

Ja dziś wybywam na cały dzień z domu, po tym bólu brzucha muszę porządnie poleżeć, a w domu nie umię, ciągle coś robię.. idę do babci się wybyczyć.. tam mi nie pozwolą nic robić 🙂

Na razie dziewczynki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foga - ale Ci zazdroszczę leniuchowania u babci 🙂 ja bym chętnie pojechała na wieś się pobyczyć 😁 ...ale teraz już nie mogę tak podróżować...

Na szczęście dzisiaj w końcu ładniejsza pogoda, więc mam nadzieję, że zaraz się szybko ogarnę i może poukładam ciuszki maluszka w komodzie 🙂 rodzajami, rozmiarami... 🙂 Może pomyślicie, że jestem głupia - ale żeby się nie zakurzyły (bo to jeszcze może z miesiąc się zejść) itd. to pakuję je w torebki do mrożenia 🤪 🙃
A potem może do mamy pojadę... Lekarz zabronił mi jazdy autobusami, nie wspominał za to o tramwajach 😜 Wydaje mi się, że tramwaj jest bezpieczny, nie trzęsie przynajmniej 😉

A z tym moczem, Moniq, to często tak jest, że rano jest ciemny - może więcej pij? i przed snem pij trochę.

Ja teraz biorę czopki, więc wszystko mam mega żółte cały czas! Nie lubię tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, witam 🙂
agapurka witaj w domku, szybkiego powrotu do sprawności fizycznej Ci życzę i jak najmniej schodów do pokonania 🙂
Siehankowa oj, chłopaczek śliczny, podobny do mamy 🙂
Evelina, moniczek gratuluję udanych wizyt, trzymam za Was kciuki.
lydziaa dziekuję.
existence mi lekarz powiedział, że mogę brac tylko natamycynę, więc ją biorę i chyba do samego porodu bede brała też po 1 na noc. Ma dośc tego bo to uciążliwe dlatego, że biorę to już długo. Drugie opakowanie. Jak zrobiłam przerwe bo myślałam, że już wystarczy to upławy znów wróciły, ale gin mówił mi, że to tak będzie i mam brac cały czas. Nie mam żadnych podbarwień ani nic podobnego, a obserwuję każdą wkładkę ze strachem czy tak nie ma czegoś innego choc taraz to już by mogło byc. Zadzwoń do lekarza, zapytaj. Tak będzie najlepiej. I nie martw się na zapas.
Diviana dziś ja mam zamiar jedną firaneczkę wyprac i zawiesic. Po drabinie nie muszę tylko na stół ale się trochę boję. Już tyle się do niej zbieram ale jak piszesz, że Cię tak zmogło to nie wiem czy sobie tego nie daruję. Leż i odpoczywaj i nic dziś nie rób. Nabierzesz sił.
Postaram się Was podczytywac, żeby byc na bierząco póki jeszcze mogę 😉
MIŁEGO DNIA SŁONECZKA 😘
P.S. A Karolcia się nie odzywa......... myślę, że już urodziła, bo to dośc długo trwa. Trzymam za nią kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Wiadomość od Moniczek

Tosia ur. o 7:30, 3890 i 55cm
Na razie pod respiratorem ale na dobrej drodze.
Pozdrawiam Was


Oooooooo mamy nową dzidzię 🤪 🤪 🤪 Moniczek gratuluję 😘 😘 🤪 🤪 Duża dziewczynka, duzo zdrówka dla Was 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mogę na spokojnie powiedzieć Dzień dobry 🙂

Diviana Ty dziś leż i nie szalej 😉
A skurcze to zapewne od trzymania rąk w górze...

Ja dziś też więcej poleżę bo mi Mały na pachwiny ostro naciska 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś te nasze sierpniowe bobaski sie spieszą na świat 🙂
Kornelka a lepiej nie ryzykuj z tą firanką, dla mnie to był żaden wysiłek niby 10 rzabek przypiąć a widzisz efekty, no chyba że chcesz na porodówke u Ciebie to już w sumie o czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek

Diviana ale ty to masz pomysły, chyba chcesz poród wywołać naprawde 😉 po co wieszałaś to firankę 😉 a potem noc nieprzespana eh
a potem pocieszasza tymi ciasteczkami hehe oj wymyślasz w tym domu, co by tu zrobić.... tak to jest jak się samej siedzi.

Moniczek GRATULACJE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Coś te nasze sierpniowe bobaski sie spieszą na świat 🙂
Kornelka a lepiej nie ryzykuj z tą firanką, dla mnie to był żaden wysiłek niby 10 rzabek przypiąć a widzisz efekty, no chyba że chcesz na porodówke u Ciebie to już w sumie o czasie.


O czasie i chyba dlatego tak mnie nęci, ale jest jedno ale... ja sama w domu do jutra. Oj nie chcę o tym myślec, o porodzie. Już się zastanawiam czy znów po terminie nie urodzę. Ale do poniedziałku to chcę wytrzymac,żeby córce planów nie pomieszac. Zresztą u mnie zadnych ale to żadnych oznak porodu nie ma. Tylko tyle, że sił każdego dnia mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
jolajola81 i jak z tym zwolnieniem? udało się?

Zadzwoniłam wczoraj powiedział, że jak przyjdę dzisiaj to wypiszemy. Czyli jestem dobrej myśli, ale jak by coś gadał na mnie to zwale na mojego męża, że coś tam. już mu powiedziałam. 😜 😜 😜
Że miałam dużo na głowie 🙃 🙃 🙃
Idę dziś o 13.30 mam wizytę
a raczej jadę samochodem 😆 sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Kornelka jak jesteś sama to lepiej niw wieszaj poczekaj do poniedziałku Ja sie właśnie dziś w nocy zastanawiałam jak ja urodze jak mi sił brak.


Kochana oj na to, to na pewno znajdziesz siły 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...