Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moniq to chyba Paninka tak miała, ze miała nieregularne okresy albo wogóle nie miała okresu i nie dało się ustaliś daty z OM więc jej wyznaczali na podstawie usg, a może byś prywatnie na usg sie zapisała zamiast się martić, no albo idź do swego lekarza i powiedz o obawach to wtedy może da Ci skierowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Diviana napisał(a):
Jolu przytulam, tyle oststnio takich wieści że jedno życie się kończy a kolejne zaczyna, naprawde wysyp 😮 u mnie jeśli chodzi o dziadków i babcie to tylko mój m posiada jednego dziadka bo reszty już na tym świecie z nami nie ma.

No u mnie dziadek zostawił babcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry dziewczynki 😘
Jolu tak mi przykro życie jest niesprawiedliwe..
probuje dopakowac torbe,juz sama nie wiem co jeszcze mam do niej wsadzic. Musze sie po RMUA wybrac do posredniaka,ale najpierw zmienic tam swoje dane...teraz mi sie przypomnialo 🤢
wiecie co? intuicja mi podpowiada ze "to" juz nie dlugo 🙂 nie wiem czemu,zadnych konkretnych sygnalow nie ma (tylko czasami maly skurcz)ale cos mi mowi ze nie dlugo bede trzymala Norbiego w ramionach 🙂 nawet w nocy sie budze czy np mi wody nie odeszly 😮 schizuje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc Dziewczyny, dawno nie zagladalam, ale nie mialam wogole czasu teraz jeszcze pranie poscieli dla malutkiej ... wczoraj pakowalam torbe do szpitala i jeszcze nie wszystko spakowane, niby termin na 28 ale sam lekarz powiedzial ze ciaza juz jest donoszona Mała wazy 3 kg i spokojnie juz moze wychodzic, i mowi ze napewno urodze wczesniej 🙂 .. wiec zaczelam sie stresowac ze to w kazdej chwili moze nastapic ... I jak to ktoras napisała "schizuje" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
siehankowa dokładnie jest tak jak Eleeza napisała. W lodówce może stać 48 godz 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja jeszcze nie mrożę ale chyba nie długo zajdzie taka potrzeba z moją nadprodukcją 😜 😜 😜 😜 😜 🙂 🙂

ja karmie tylko piersią, wiec chowac do lodówki nie ma sensu... dlatego musze mrozic, bo od 3 miesiąca chce uczyc Ksawiera do butelki, zeby pozniej nie było problemu jak wrócę do pracy... tylko ze jak juz teraz zaczne wszystko mrozic, to mi zamrazalnika braknie 😮 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu przykro mi...

Pati
ja już też nie biorę fenka
przez 5 dni brałam o połowę mniejszą dawkę a teraz już nic.
Brzuch mam twardszy, ale nie boli na razie...
Mój lekarz mówił, że organizmy bardzo różnie reagują na odstawienie tego leku
i nie da się właściwie przewidzieć reakcji 😉
Ale na pewno kilka dni receptory się "czyszczą" z niego także tak natychmiastowa reakcja
w przypadku długiego zażywania jest mało prawdopodobna...
U Aniołka było tak szybko bo moim zdaniem krótko a w dużej dawce brała to lekarstwo.
Ale sama nie wiem...też mam obawy...

Paninka
miałam Cię zapytać....co w szpitalu przepisali Ci na infekcję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Aneczkare, Siehankowa, Aniołek miło czytać jak już jesteście w domku z Maluchami 🙂

nawet nie wiesz jak my się cieszymy 🙂 ja jeszcze tylko czekam zeby krocze przestało boleć i już wszystko będzie cacy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
mapa napisał(a):
Aneczkare, Siehankowa, Aniołek miło czytać jak już jesteście w domku z Maluchami 🙂

nawet nie wiesz jak my się cieszymy 🙂 ja jeszcze tylko czekam zeby krocze przestało boleć i już wszystko będzie cacy 😉


a nacinali Cie?

niestety nie zdążyli i pękłam troszke... mały ładnie wychodził i nagle wepchał łapkę przy główce... zrobiło się małe pęknięcie i musieli szyć... w szpitalu bardzo nie bolało, bo jeszcze znieczulenie działało... a w domu chodze lekkim okrakiem, bo jednak coś tam ciągnie, a szwy jeszcze się nie rozpuściły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
siehankowa napisał(a):
mapa napisał(a):
Aneczkare, Siehankowa, Aniołek miło czytać jak już jesteście w domku z Maluchami 🙂

nawet nie wiesz jak my się cieszymy 🙂 ja jeszcze tylko czekam zeby krocze przestało boleć i już wszystko będzie cacy 😉


a nacinali Cie?

niestety nie zdążyli i pękłam troszke... mały ładnie wychodził i nagle wepchał łapkę przy główce... zrobiło się małe pęknięcie i musieli szyć... w szpitalu bardzo nie bolało, bo jeszcze znieczulenie działało... a w domu chodze lekkim okrakiem, bo jednak coś tam ciągnie, a szwy jeszcze się nie rozpuściły...


ale jest do wytrzymania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...