Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
http://allegro.pl/materac-gryka-pianka-kokos-7-cm-60-120-od-adibu-i1612036013.html

a co myslicie o tym materacu??

z tego na ile się orientuję, to własnie najlepsze są G-P-K, tak więc wg mn ie jest jak najbardziej ok 🙂 i fajny bo ma aż 10cm grugości 🙂


ma 7 cm tam jest napisane ze na zdjeciu jest 10 ale aukcja dotyczy 7cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
http://allegro.pl/materac-gryka-pianka-kokos-7-cm-60-120-od-adibu-i1612036013.html

a co myslicie o tym materacu??

z tego na ile się orientuję, to własnie najlepsze są G-P-K, tak więc wg mn ie jest jak najbardziej ok 🙂 i fajny bo ma aż 10cm grugości 🙂



ma 7 cm tam jest napisane ze na zdjeciu jest 10 ale aukcja dotyczy 7cm



To fakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
siehankowa napisał(a):
Paninka napisał(a):
http://allegro.pl/materac-gryka-pianka-kokos-7-cm-60-120-od-adibu-i1612036013.html

a co myslicie o tym materacu??

z tego na ile się orientuję, to własnie najlepsze są G-P-K, tak więc wg mn ie jest jak najbardziej ok 🙂 i fajny bo ma aż 10cm grugości 🙂


ma 7 cm tam jest napisane ze na zdjeciu jest 10 ale aukcja dotyczy 7cm

3 cm w jedną czy druga stronę, to nic nie znaczy 😉 ważne że G-P-K noi cena też dobra 🙂 ja będę kupowała prawie taki sam, z tym że 9cm i na innej aukcji, ale to tylko dlatego, że od razu łóżeczko będziemy brać u tego sprzedawcy i zawsze to taniej za przesyłke 😉 ale gdyby nie to, to kupiłabym taki jak Ty, bo tez na niego patrzyłam i nawet do obserwowanych dodałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
siehankowa cena bardzo do mnie przemawia 😉 jak u nas w sklepie patrzylam to za zwykly piankowy pani krzyknela mi 69zl 😮 😮 😮

Tu macie 10cm http://allegro.pl/materac-kokos-gryka-pianka-120x60-lozeczko-i1600963975.html. Ja tu kupowałam teraz dla Majki ale 140x70.
Chociaż czy ja wiem, czy te 3cm to wielka różnica. Hehe nie pamiętam jaki mam w łóżeczku, musiałabym zmierzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w sklepach sie strasznie cenią 😮 ja np. pytałam o łóżeczko Klups i w sklepie powiedzieli 270 😮 a na all znalazłam takie same za 190 plus przesyłka. Więc róznica jest duża...
Podobnie np. z wózkami jest, w sklepie jak pytałam o ceny to nie spotkałam się np. z tym, żeby dawali jakieś gratisy, a na all znalazłam wózek, gdzie sprzedający nie dosć, że ze 1600zł z przesyłką sam z dobrej woli powiedział, że sprzeda mi za 1400 z przesyłką, to jeszcze w gratisie da mi parasolke do wózka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂 Ja przyszlam poszkole zjadlaM OBIADEK TROSZKE POSPRZATALAM I WAS DOCZYTALAM 🙂

Pisalyscie o znieczuleniu, ja w sumie nie chce znieczulenia, podobno nie jest ono najbezpieczniejsza forma niwelowania bolu porodowego .. Porodu tez sie nie boje i moze faktycznie dlatego ze nie wiem co mnie czeka bo topierwsze dziecko 😉 ale kiedys trzeba sie przekonac 🙂 I tak wiem ze bol mnie nie ominie 😁 ...

Daniela Podziel sie tym spaghetti od wczoraj za mna chodzi :P a ty mi takiego smaka robisz haha 🙂

Dzisiaj pogoda u mnie sliczna jak w lecie 🙂 jest kolo 28 stopni 🙂 Dlatego moze mala mi paraduje w brzuszku 😁

Mozna powiedziec ze dali mi w szkole urlop :P ale tylko na dwa tygodnie, bo pozniej jeszcze czeka mnie miesieczna praktyka w hotelu...

Ok .. zmykam na chwilke cos porobic puki ladnie 🙂 Do pozniej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
p0xia u mnie tez dzisiaj spaghetti z sosem slodko-kwasnym domowej roboty...troche boje sie zgagi poi nim ale ostatnio nie mialam wiec tym razem tez mam taka nadzieje 😜 😜 😜 zapraszam 😉
MNIAM!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siehankova jak organizujecie spotkanie w Dzierżoniowie to ja też się pisze i z chęcią się z Wami zobaczę. 🙂 W końcu z Wrocławia do Dzierżoniowa nie tak daleko a i tak czasami tam bywam u teściów 🙂
Jeśli chodzi o poród ja mam wskazania na cesarkę ale chce namówić lekarza abym mogła rodzic naturalnie, boje się bólu ale jak widziałam moją koleżankę po cesarce to delikatnie się załamałam jej stanem fizycznym i psychicznym 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie cos dzisiaj wzieło i wyprałam ciuszki dla maluszka, pieluchy tetrowe i flanelowe. W ogóle przygotowałam sobie listę rzeczy potrzebnych do szpitala i jutro będe prasowała wszystkie rzeczy no i już chyba powoli czas aby kompletować torbę do szpitala. Jakoś będe spokojniejsza jak ona juz będzie gotowa 🙂 Nie wiem czy ja już świruje czy to po prostu taka moja natura że musze mieć wszystko przyszykowane.
Jeszcze musze zamówić pościel do łóżeczka i do wózka no i będe zwarta i gotowa hehehe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff nadrobiłam
aniołek- ja wczoraj do 1 w nocy z paznokciami się męczyłam, ale dałam radę 🙂
Daniela- nie zazdroszczę takich robotników, oni mają na wszystko czas
karolcia- super wiadomości
Paninka- ja na razie też się nie boję, ale pewnie to się zmieni za jakiś czas- im bliżej godziny zero tym będzie gorzej. Ja też mam pościel w owieczki 🙂
magdalena- dzięki za dobre wieści od Pati- szkoda, że nie może tu zajrzeć
jo-aneczka- trzymaj się cieplutko
A ja właśnie wracam od dentysty i wiecie co!? Kolejna wizyta dopiero za 6 m-cy wszystko ok 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nadrobiłam 🙂 🙂
Byłam z kuzynką poszukać sukienki na ślub, bo ma w sobotę i wszystko na ostatnią chwilę załatwia. Trochę mnie wymęczyło to chodzenie po sklepach..


Co do znieczulenia to właśnie dziś z mamą rozmawiałam na ten temat 😜 I ostatnio też z moją położną. Moja mama twierdzi, że trochę dziwnie, bo nie czuję się od połowy brzucha w dół, więc nawet nie wiadomo kiedy przeć(chodzi mi o ZZO), moja położna powiedziała, że jest no najbardziej skuteczne, że nie czuję się bólu, tylko takie ściśnięcie, że to skurcz. Ale powiedziała, że akcja dużo wolniej postępuje, bo się nie czuje od pasa w dół. I żeby podać takie znieczulenie musi być jakiś tam specjalny lekarz, który u mnie w szpitalu jest 2 razy w tyg. Więc ja chyba z niego nie będę korzystała. I jeszcze u mnie jest ono odpłatne. 🙂 🙂 🙂

Jeśli chodzi o materac to ja mam pianka-kokos, bo mi mówili, że najlepszy 😁 😁 Więc teraz już nie wiem, takie podzielne opinie są 😜 😜 Ale trudno już jest 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu spokój 😮 😮myślałam ,że po 3 godzinach to będzie ze 20 stron do nadrobienia,a tu tylko 6 😮
Co do prania i prasowania, ubranek, pościeli itp,to na przykład siostra mi odradziła już teraz,powiedziała że jak ona tak wcześnie wszystko poprała to później musiała prać na nowo,bo lekko się w szafie leżąc zakurzyło 🙂 nie wiem... chyba jej posłucham.
A ja leżę sobie w domku,mieliśmy jechać z mężem nad wodę,ale niestety zatrzasnął kluczyki w aucie i to z psem w środku 😮 😮 i teraz z nimi walczy 😮 ciekawe jak je otworzy skoro nie ma zapasowych.TROCHĘ KLOPS 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
o kurczę no to się wam porobiło- a nie macie jakiegoś specjalisty od otwierania drzwi bez kluczyka?

Biedny pies, co będzie jak będzie miał potrzebę? Hehe 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam na dwór, u mnie dziś jest taka świetna pogoda, że czuję wyrzuty sumienia siedząc w domu 😁 😁 😜
Zajrzę wieczorkiem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lydziaa84 napisał(a):
o kurczę no to się wam porobiło- a nie macie jakiegoś specjalisty od otwierania drzwi bez kluczyka?
:
chodzi Ci o złodzieja 🤪 🤪hehe ,niestety nie znam żadnego 😞
ale najbardziej szkoda mi psa 😞 że mu tam gorąco 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki!

Tak nadrabiał materiał i przeczytałam coś o znieczuleniu ZZO. Ostatnio o tym czytałam w magazynie "M jak Mama" - który polecam zresta i tam pani doktor tłumaczy na czym to polega i to wcale nie jest tak,że nie czuje sie skurczy i niewiadomo kiedy przeć; akcja porodowa nie jest wcale drastycznie zwoooolniona....Bardzo fajny artykuł polecam - jeszcze do kupienia w kioskach. 🙂

Dostałam dziś wiadomośc od męża że załatwił sprawe z mieszkaniem w niemczech także juz martwić sie nie musze - w sierpniu bedziemy juz mieli dach nad głowa pod którym bedzie nasza mała rodzinka 🙂 🙂

Znowu mnie głowa boli - nie wiem o co chodzi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
lydziaa84 napisał(a):
o kurczę no to się wam porobiło- a nie macie jakiegoś specjalisty od otwierania drzwi bez kluczyka?
:
chodzi Ci o złodzieja 🤪 🤪hehe ,niestety nie znam żadnego 😞
ale najbardziej szkoda mi psa 😞 że mu tam gorąco 😞


oj od razu złodzieja- czasem mechanicy mają takie zdolności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...