Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Dziś mówili rano w dzień dobry TVN ze za darmo jest osoba towarzysząca przy porodzie , mało tego mają obowiązek zapewnic kobiecie przebywanie w pozycji wygodnej nie zmuszając do leżenia , i mamy prawo wymagac by dzidzia po porodzie była odrazu przy nas , bez konieczności zabierania jej odrazu po kilku sekunadach bliskosci , podobno to uchwała z poczatku kwietnia ,
http://www.ekomama.p

więcej info



właśnie o tym mówiłam anczess




to chyba coś przegapiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

co do wagi to ja trochę sie załamałam wczoraj bo przybrałam 6kg od początku wrrr;/ na szczęście moja waga nie jest adekwatna do wygladu bo już od gimnazjum pielęgniarki i lekarze mówili że muszę mieć ciężkie kości bo nie wyglądam na tyle ile ważę. a z resztą mi tam cyferki nie przeszkadzają ważne że dobrze sie czuje ze swoim wyglądem 🙂 wiadomo że po ciąży bede chciała chociaż zrzucić z 20 kg hihi ale teraz o tym nie myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
jak tak patrze na wasze daty porodu to ja najpozniej termin mam bo na 28 wrzesnia 🙂 ale kto wie moze np dwa tygodnie wczesniej uda mi sie urodzic 🙂

nie ma co się przywiązywać do daty porodu,bo różnie to może być,hihi
mi na przykład na ostatnim USG data wyszła już na 20 sierpnia,a według OM mam na 1 września. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Dziś mówili rano w dzień dobry TVN ze za darmo jest osoba towarzysząca przy porodzie , mało tego mają obowiązek zapewnic kobiecie przebywanie w pozycji wygodnej nie zmuszając do leżenia , i mamy prawo wymagac by dzidzia po porodzie była odrazu przy nas , bez konieczności zabierania jej odrazu po kilku sekunadach bliskosci , podobno to uchwała z poczatku kwietnia ,
http://www.ekomama.pl/

więcej info


skoro od 8 kwietnia 2011 to możliwe, że stary regulamin jest 🙂 jutro będzie wszystko wiadomo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny- znowu się okażę blondynką- .... czytam ten plan porodu i tak się zastanawiam o co chodzi z tym goleniem??? jest taki zwyczaj czy konieczność ? lewatywa to jeszcze umiem zrozumieć choc jak dla mnie to dodatkowy stres ale tego golenia nie mogę załapać... oświećcie mnie jeśli możecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Leer napisał(a):
dziewczyny nie wiecie czasami jak usunąć zdjęcia z własnej galerii?

Samemu sie nie da usunąć niestety . Musisz wysłać e-mail z nazwą użytkownika, kategorią galerii i nazwą zdjęcia na admin [at] brzuszek.net. Admin sie tym zajmie 😉

ło jej ale zachodu przy tym..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
dziewczyny- znowu się okażę blondynką- .... czytam ten plan porodu i tak się zastanawiam o co chodzi z tym goleniem??? jest taki zwyczaj czy konieczność ? lewatywa to jeszcze umiem zrozumieć choc jak dla mnie to dodatkowy stres ale tego golenia nie mogę załapać... oświećcie mnie jeśli możecie...

chodzi o nacinanie krocza podczas porodu,dlatego zaleca sie golenia można samemu chociaż wątpie żeby kobieta sobie sama dałe rade w 9 miesiacu albo golą w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer napisał(a):
dziewczyny nie wiecie czasami jak usunąć zdjęcia z własnej galerii?

Samemu sie nie da usunąć niestety . Musisz wysłać e-mail z nazwą użytkownika, kategorią galerii i nazwą zdjęcia na admin [at] brzuszek.net. Admin sie tym zajmie 😉

ło jej ale zachodu przy tym..
Wkurzające i mało praktyczne,admin powinien ustawic funkcje aby mozna było samemu usuwac 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...