Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
W zeszłym tygodniu zmobilizowaliśmy się z mężem i urządziliśmy kącik dla Roksanki 🤪. Na dole mamy same łóżeczko, a na górze urządziliśmy pokoik, żebyśmy nie musieli biegać po tych stromych schodach tam i z spowrotem 😉 takie nasze pożyteczne wygodnictwo 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff... nadrobiłam was kochane 😁
U mnie bez zmian do porodu zostało mi 6 dzionków ale narazie nie czuje nic żeby go miało przyśpieszyć Bajko pytałaś jak się czuję oprócz przeziębienia to jest ok a no i mam do was dziewczyny pytanie was też kostki u nóg bolą bo ja dosyć że mam nogi jak słonica takie napuchnięte to jeszcze mnie bolą jak się dotknę 😞 co do pierścionków to ja swojego zaręczynowego już nie pamiętam od kiedy nie nosze chyba w 4 mies ciąży już go założyć nie mogłam jak nie lepiej wlazł do połowy palca i dupcia mam nadzieję że po porodzie się to zmieni 😮

Wy macie problemy dziewczynki z pająkami a ja z cholernymi kleszczami właśnie zobaczyłam że mój pies ma giganta wychlanego na szyi chciałam mu go wyrwać ale zanim wstałam z łózka to ta cholera się podrapała i gdzieś go zgubiła za chiny nie mogę go znaleźć już odkurzyłam dywan itp ale nie widziałam dziada a na to cholerstwo też nic nie pomaga żadne obroże olejki spraye itp a nie wyrzucę psa na dwór tylko dla tego że to ciarastwo łazi po świecie zwłaszcza u mnie bo dosyć że mieszkam w koło lasu to jeszcze pole i pełno tego dziadostwa 😠 😠 😠 😠
pająków też mam pełno ale to mnie nie przeraża gorzej z tymi kleszczami bo roznoszą świństwo 😞

Dziewczynki śliczne zdjęcia macie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzusie
ale dzisiaj ruch - i ile dziewczyn ma lekarza dzisiaj! koniecznie opiszcie później jak było...
ja dogorywam w łóżku, prawie całą noc nie spałam, śniły mi się koszmary (m.in. pająki hahha) i to... że ciągle gadałam z Wami na brzuszku i muszę się pilnować aby nie zasnąć - aby odpisać!
mąż nie wyspał się i aż mi go rano szkoda było jak do pracy szedł, teraz oczy mi się kleją ale muszę wytrzymać i nie spać w dzień bo kolejna noc będzie taka sama...
Fajnie że macie te wizyty u lekarzy, ależ ja Wam zazdroszczę! ja mam tylko w środę spotkanie z położna (która robi tyle co: zmierzenie brzucha centymetrem, ciśnienie i zabiera siuśki). Tak bardzo chciałabym mieć jeszcze jedno usg aby sprawdzić ile ma mała, itp.
W piątek przyjeżdża do mnie mamuśka - już nie mogę się doczekać, będzie mi raźniej i nie będę tak sama całymi dniami siedzieć. Ma zostać miesiąc, a może do Świąt Bożego Narodzenia (zobaczymy jak będziemy ze sobą wytrzymywać, hehhhe).
Pod koniec tygodnia mam zamiar przygotować Amelce łóżeczko z pościelą, od dzisiaj zostało już tylko 11 dni do terminu :-)
Całusy Brzusie x x x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
U mnie siostra dlatego rzadko piszę 🙂Dziś mam pewnie ostatnie zajęcia ze szkoły rodzenia 🙂 W nocy miałam kilka skurczy ale takich od góry(że niby te właściwe) i już myślała,że się zaczęło no ale przysnęłam i obudziłam się rano 🤢 więc to może żołądek mnie bolał albo co 😮 Termin na jutro a tu ciszaaaaa jak makiem mała mocno kopie po żebrach i uciska w spojenie więc czasem mi tę nogę paraliżuje - póki co w domu ale siostra się napatrzeć nie może co to z człowiekiem w ciąży się porobi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olaleńko śliczny Roksankowy Kącik 🙂

Mdoundi o pająkach nawet nic nie mów lepiej ja mam taką arachnofobię że nawet boję się wypowiadać to słowo i dostaję zawału jak gdzieś w telewizorni np zobacze albo coś 😮 okropieństwo

Edytko ja nogi też jak u Słonia niestety 😞 ale raczej odczuwam ich ciągły ból jakby zmęczenie a nie przy dotyku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Hej
U mnie siostra dlatego rzadko piszę 🙂Dziś mam pewnie ostatnie zajęcia ze szkoły rodzenia 🙂 W nocy miałam kilka skurczy ale takich od góry(że niby te właściwe) i już myślała,że się zaczęło no ale przysnęłam i obudziłam się rano 🤢 więc to może żołądek mnie bolał albo co 😮 Termin na jutro a tu ciszaaaaa jak makiem mała mocno kopie po żebrach i uciska w spojenie więc czasem mi tę nogę paraliżuje - póki co w domu ale siostra się napatrzeć nie może co to z człowiekiem w ciąży się porobi 😁


Trzymaj się dzielnie i pisz jak by coś się działo bo umrzemy tu z niepokoju i emocji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenka, fajny kącik 🙂
ja pościel jeszcze mam popakowaną i powioedziałam, MOjemu ze po pępkowym (czyli w 2giej dobie po poroidze) ma wszytko ładnie przygotować .. na workach popisałam co jak gdzie i do czego.. oby sie połapał.

a teraz ide sie zrelaksowac na piłeczce, sprzątanie juz za mną 🙂
a potem robie sie na bóstwo..
ja tez osotatnio rzadziej pisze bo Mój ma woolne..
ale nie sprawdzamy się niestety 🥴 ja juz nie wiem o co mu kaman! trudno.. potrem bedzie miał karę.. niech ja tylko z połogu po porodzie wyjde! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
J
No i jak poród był OK. to może nam powiesz co i jak J ??
A miałaś znieczulenie??

IRIS- ale super brzunio J Boże, to już 35 tydz u Ciebie, u mnie 36... a pamietacie jak mialysmy 12-20 tydzień?? Ale ten czas leci!
I wiesz ze my znowu mamy taki sam termin lekarza?!
Ja dzi mam USG J o 16tej.. pewnie ok. 20 dopiero zdam relacje..
rdzo ciekawa jak się będą miały ‘nasze plany’ do rzeczywistych terminów J

IRIS< KOKOSANKO.. ja tez myslalam ze jem zdrowo.. czasem sobie pozwalałam na coś extra.. a jestem pewna ze już pewnie mam 25kg na plusie.. wolę nie wchodzic na wagę, ale jak pojde przed USG do rodziców to sprawdzę J



Ja też przyłączam się do prośby o opis porodu , jak było ?????? 🤪

No Carpioszku grubaski z nas 🙂 no i ten 35 tydz który stuknął jak to brzmi!!! Ja mam od dzisiaj równo 4 tygodnie do porodu, musze zapytać dzisiaj moją lekarkę co robić jak zacznę normalnie rodzić? Bo nie wiem czy mi gdzies wpisze do CC czy na żywioł pojadę 🤪 🤪 🤪

Wieczorem się wymienimy danymi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):
bachap napisał(a):
carpioo napisał(a):
BAsia mam Ciebie już na fejsie 🙂
ohh ty laseczko moja! 😘

no nadrabiam zaległości na privie 🙂
no i ja Cię mam 😁 i zaraz będę fotki oglądać 😁


Też Cię mam na fejsie 🙂 krejzolka!!!!!!! 🙂 🙂 🙂


ja to juz mowilam Mojem, zeniedługo będzie klan padzerinikówek na fejsie i ze spotkanie bedziemy organizowały! a ten na mnie patrzy 😮 i moliw- no ze ty sie zaangażowałaś w forum to nie do wiary!
😲
myslalamz e to tylko ploteczki, a tu przyjażnie sie narodziły
a ja dumnie tyl;ko zrobiłam yhym 😆..
i powiem wam ze zazdrosny jest jak na brzuchu siedzę.. do czego to doszło?! 🤔


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
Olalenka, fajny kącik 🙂
ja pościel jeszcze mam popakowaną i powioedziałam, MOjemu ze po pępkowym (czyli w 2giej dobie po poroidze) ma wszytko ładnie przygotować .. na workach popisałam co jak gdzie i do czego.. oby sie połapał.

a teraz ide sie zrelaksowac na piłeczce, sprzątanie juz za mną 🙂
a potem robie sie na bóstwo..
ja tez osotatnio rzadziej pisze bo Mój ma woolne..
ale nie sprawdzamy się niestety 🥴 ja juz nie wiem o co mu kaman! trudno.. potrem bedzie miał karę.. niech ja tylko z połogu po porodzie wyjde! 🙃


Wtedy on będzie błagał a Ty będziesz twarda 🙂 🙂 : ) i się nie dasz 🙂

Ja tez spadam do wanny, trzeba się szykować na wizytę a zapewne potrwa to dłuuuugo 🙂
Ja dzisiaj tylko prasowanie, obiad na szczęście ugotowany więc luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
Iris napisał(a):
bachap napisał(a):
carpioo napisał(a):
BAsia mam Ciebie już na fejsie 🙂
ohh ty laseczko moja! 😘

no nadrabiam zaległości na privie 🙂
no i ja Cię mam 😁 i zaraz będę fotki oglądać 😁


Też Cię mam na fejsie 🙂 krejzolka!!!!!!! 🙂 🙂 🙂


ja to juz mowilam Mojem, zeniedługo będzie klan padzerinikówek na fejsie i ze spotkanie bedziemy organizowały! a ten na mnie patrzy 😮 i moliw- no ze ty sie zaangażowałaś w forum to nie do wiary!
😲
myslalamz e to tylko ploteczki, a tu przyjażnie sie narodziły
a ja dumnie tyl;ko zrobiłam yhym 😆..
i powiem wam ze zazdrosny jest jak na brzuchu siedzę.. do czego to doszło?! 🤔




Mój też w szoku, że tak się zżyłyśmy 🙂 Spotkanko zrobimy, szabat czarowic, tylko niech nam dzieci podrosną żebyśmy miały coś z tego weekendu 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny powiedzcie mi czy Wy też jesteście takie osłabione ???
Bo kurczę jedyną rzeczą od kilku dni jaką mogłabym robić to jest spanie , cokolwiek bym nie zrobiła kręci mi się w głowie , jak idę się kąpać to Tomek ze mną , teraz też zaścieliłam łóżko wyniosłam pościel na balkon i jestem upocona , kręci mi się we łbie i ciężko oddycha... Tak się jeszcze nie czułam... Do tego te bóle w kroczu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia1989 napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie mi czy Wy też jesteście takie osłabione ???
Bo kurczę jedyną rzeczą od kilku dni jaką mogłabym robić to jest spanie , cokolwiek bym nie zrobiła kręci mi się w głowie , jak idę się kąpać to Tomek ze mną , teraz też zaścieliłam łóżko wyniosłam pościel na balkon i jestem upocona , kręci mi się we łbie i ciężko oddycha... Tak się jeszcze nie czułam... Do tego te bóle w kroczu..


Gosiu odpuść i zbieraj siły na poród, to lada chwila. Może dlatego Twój organizm tak reaguje? Domaga się spokoju i odpoczynku. Nie forsuj go tylko się kładź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha! mój też trochę zazdrosny o forum, ale też się cieszy - bo ja tu taka samotna całymi dniami, nie mam z kim o ciąży pogadać a tak zawsze Was zapytam i jest ok. czasem jak mnie coś zaboli to on: a dziewczyny z forum tak mają? zapytaj :-)
a co do spotkania to będę w PL na następny rok jakieś 2-3 mc od maja do sierpnia więc mam nadzieję że załapię się na jakiś wspólny zlot!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...