Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Kobietki....
nie mogłam zasnąć w nocy, przez ciekawość, jak tam nasze dziewczynki sobie radzą.. 🤔
mam nadzieję,że wszystko w porządeczku i już niedługo będą tulić swoje maleństwa, o ile już tego nie czynią 🙂
Ja w nocy zaczynam mieć delikatne skurcze,co jakiś czas, więc mam nadzieję,że poród malutkimi kroczkami się zbliża, jeszcze by brzuszek mógł trochę opaść, bo dalej jest wysoko, i mały mnie naparza nóżkami prawie,że po cycuchach 🙂 Pocieszające jest to,że na pewno jesteśmy dalej niż bliżej 🙂
Dziewczynki, czekamy z niecierpliwością na wieści od Was
Buziolee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam dziewczyny moje gratulacje dla świeżo upieczonych mam 🙂 A dla przyszłych mam dużo siły i cierpliwości i bezbolesnego porodu 😘
  • Jej jak ten czas leci yhhhh ja Wam powiem mi wody w nocy po 24 odeszły i po 10 minutach dostałam skurczy więc różnie to bywa 😉
  • Przepraszam ,że się wciełam ☺️Pozdrawiam i powodzenia 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Mdoundi trzymaj się dzielnie! ale powiedzieli Ci w szpitalu, że to są te bóle porodowe, czy jakieś inne bóle? Bo z tego co piszesz, to skurcze masz porodowe, ale nie masz rozwarcia..Chyba powinni wtedy Ci coś dac na rozwarcie a nie do chaty odsyłac, ale co kraj to obyczaj. Pociesz się tym, że może dzisiaj lub jutro będziesz miała już Amelkę a my tutaj jeszcze w dwupakach i czekamy 🙂

    dzisiaj w nocy też się snułam..Tak jak Wy od kilku dni budzę się około 4 rano i spac już nie mogę, ale co tu robic o 4 rano?? 🙂

    Czekam na wieści co u Meegotki i Gosi..i to z niecierpliwościa..

    Bojalubie szkoda, że Twój facet wyjeżdza na 7tyg, ale wszystkiego są plusy. Przywiezie pieniążki, które będą dla Was, dla całej Waszej rodzinki.Owszem, przykro jest, gdy się miało plany, że będzie wspólny poród..Pomyśl, że to tylko jednorazowo a potem będziecie już w komplecie!
    a co jest z Joane. Nie odzywa się a termin miała na 1.10..może urodziła...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Kochana oprzyj się o stół na wysokości bioder daj sobie na niego poduszkę i kręć biodrami wtedy główka schodzi i robi się rozwarcie lub kucnij sobie takie przysiady co chwila wiem ,że Ci ciężka ale dasz radę 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Kokosanka napisał(a):
    Mdoundi trzymaj się dzielnie! ale powiedzieli Ci w szpitalu, że to są te bóle porodowe, czy jakieś inne bóle? Bo z tego co piszesz, to skurcze masz porodowe, ale nie masz rozwarcia..Chyba powinni wtedy Ci coś dac na rozwarcie a nie do chaty odsyłac, ale co kraj to obyczaj. Pociesz się tym, że może dzisiaj lub jutro będziesz miała już Amelkę a my tutaj jeszcze w dwupakach i czekamy 🙂



    tak powiedzieli że się zaczęło bo wychodziły na ktg, ale to zależy od rozwarcia kiedy będzie poród-kazali jechać do domu i czekać aaaa i jak to przystało na UK - "weź paracetamol jak będzie bolało bardzo" no sorry nawet po 2 mi nie przesżło, hehe no nic muszę być dzielna - najważniejsze to chodzić bo jak się tylko położę na chwilę to przychodzi skurcz nie do przeżycia ;-)
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Perelka napisał(a):
    Kochana oprzyj się o stół na wysokości bioder daj sobie na niego poduszkę i kręć biodrami wtedy główka schodzi i robi się rozwarcie lub kucnij sobie takie przysiady co chwila wiem ,że Ci ciężka ale dasz radę 🙂


    ooo dzięki Kochana teraz właśnie takich rad potrzebuję! fajnie że jesteś tu dzisiaj! no...to...idę kręcić tyłkiem, kucać też zaczęłam już bo wtedy trochę mniej boli...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Nie ma za co wiem ,że się wtraciłam i za to przepraszam ale nie mogę patrzeć jak się kobieta męczy rozumię Cię bo miałam to samo tylko w PL też czekali na rozwarcie 🤢 Trzymam kciuki 😘
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Mdoundi, przytulam Was mocno...
    Dacie radę! Też miałam bóle krzyżowe, więc wiem co i jak...
    Perelka dobrze napisała, popróbuj tak ćwiczyć, może ból będzie bardziej znośny.
    Skurcze w końcu zaczynają się zlewać z ich brakiem...
    A co ile teraz są?
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Wchodze tutaj dzisaj z takimi emocjami ze hohoh... Mdoundi trzymaj siedzielnie kochana... Moja mamamowilazejak niemiala
    rozwarcia to przysiady robila... Dasz rade!!!!
    Ziuziaczku ale mialas wycieczke jajak bylam w szpitalu i slyszalam rodzace kobiety to myslalam ze zawalu dostane...
    .
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    a mi czop odchodzi. Dziś druga część poleciała. Jejku oby to nie było w tym tygodniu bo muszę się przeprowadzić!!! Kurde ale lipa z tym mieszkaniem. Czemu na ostatnią chwilę wszystko załatwiamy.. ehhhhh........................ciekawe jak meggotka i gosia...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Monia:Ty się męczysz a ja ryczę...tak mi przykro,że tak się męczysz...kurde mamy XXI wiek,nie mogą Ci jakos pomóc?No nawet Ci kochana nie napiszę że masz być dzielna,bo Ci to chyba teraz nie potrzebne...wiem zejesteś!!Tulę Cię mocno i mam nadzieję,że akcja porodowa zacznie przybierać na tempie i w nagrodę za bardzo niedługo przytulisz córeczkę...W Twoim przypadku chyba masaż szyjki byłby dobrym rozwiązaniem,bo choć podobno bardzo nieprzyjemny to znacznie przyśpiesza akcję...
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Hej 🙂 Ja myślałam, że jak rano wejde to jakieś informacje o malństwach już będą 😜 też całą noc nie mogłam spać z emocji czy któraś już nie urodziła i z bólu podbrzusza...miałam takie kłucie jakby ktoś mi nóż w brzuch wbijał...nie przyjemne i tylko modliłam się, alby nie dziś bo czekam aż mąż z poligonu wróci...już na szczęscie do soboty, po całym miesiącu oczekiwania.

    Mdoundi trzymaj się dzielnie, twarda babka z Ciebie wiec dasz rade. To, że Cię odesłali jest dla mnie niezrozumiałe, ale jak to któraś niżej napisała, co kraj to obyczaj. Będzie dobrze. Dużo chodź i schylaj się i jak to określiłaś kręć tyłeczkiem :* Jesteśmy wszystkie z Toba i trzymamy kciuki ;*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Marzenka
    Kurde ale lipa z tym mieszkaniem. Czemu na ostatnią chwilę wszystko załatwiamy..


    Nie martw sie dasz radę, my tak samo wszystko na ostatnią chwilę załatwiliśmy, ślub i rodzinę na swoim przed zmianami na gorsze i mieszkanie znaleźliśmy w 5 minut bez namysłu z pośrednikiem ;/ i do tego jeszcze bank zmienilkiśmy w ostatniej chwili i czekaliśmy na powrót analityka z urlopu...;p chciałam, aby wszystko była przed narodzinami dziecka z przeprowadzka i niestety Hania urodzi sie jeszcze na wynajmowanym ehhh, ale najważniejsze, że mamy obie te mieszkania :P
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    WIADOMOŚĆ OD GOSI:

    HEJ. JESTEM PO BADANIACH. MAM ZA MAŁO PŁYNU OWODNIOWEGO. MAJĄ DAWAĆ MI ZASTRZYKI NA WYWOŁANIE PORODU, BO MAŁY SIĘ WCIĄŻ NIE RUSZA. TRZYMAJCIE KCIUKI MOJE BRZUSZKI:*
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Mamusia
    Mam nadzieję,że u Gosi jakoś pójdzie...choć jak słyszę o sztucznym wspomaganiu to mnie troche wzdryga bo podobno najlepiej jak samo idzie...ja chyba się położę bo mi tętno się rozszalało z emocji..

    Marzenko:myśl bezustannie,że do poniedziałku nie urodzisz 🙂ja sobie powtarzam,że nie urodzę do wtorku(no żeby nie wiem co mam nadzieję dotrwać do tego 04,10 i pełnych 37 tygodni...później mogę znowu zostać mamą 🙂
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

    Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...