Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ale ciężko nie raz innym wytłumaczyć tę zasadę 🙂 wiem coś o tym, bo każdy ciągle powtarza, abym jadła bo jestem w ciąży. Ja jem, ale tyle co muszę. Nie odchudzam się- nawet mi to przez myśl nie przeszło, ale inni patrzą na mnie jakbym chciała to robić 😉 no cóż.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tak rady życzliwych są najlepsze 😉
A u mnie najlepsze jest to, że zdarza się, że mi alkohol proponują mówić, że trochę mi nie zaszkodzi...
Wrr... to mnie najbardziej wkurza...
Nie powiem, kiedy mogę czasem lubię wypić piwko, wino, ale w ciąży NIE MA MOWY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi alkohol proponowala moja ginekolog, wiedzac, ze juz jestem w ciazy 😮 A byloo to tak. Bylam w 2 miesiacu i mielismy tu okresy zimna. mieszkamy troche w gorach, 20 km od Damaszku wiec kilka stopni zimniej niz w centrum. Do tego czasem wylaczaja prad, albo zabraknie ropygrzewczej i bylo kilka dni, ze marzlam, ale tak na maxa, ze trzeslam sie pod koldra. To lekarka kazala pic lampke czerwonego wina przed snem na rozgrzanie.
Ile razy m i sie tu zdarza, ze mi proponuja fajke wodna, albo sami namietnie pala smierdzace papierochy w moim towarzystwie, wiedzac, ze jestem w ciazy. Tu w ogole chyba wiekszosc pali i nikogo chyba nie obchodzi nowe prawo, ktore juz funkcjonuje od paru miesiecy, ze w restauracjach , pubach itp sie nie pali. Pala nawet nasze panie z polonii 😮I noc to, ze ja w ciazy, obok siedza jesdzcze alergiczka i astmatyczka.
Do tego co chwile ktos mi proponuje mocna arabska a wlasciwie turecka kawe z kardamonem. A ja ciagle odmawiam i wychodze na jakas niewdzieczna czy wrecz nienormalna. Z tym jedzeniem za dwoje tez juz mam dosyc. Jem tyle ile chce. Jak mi cos smakuje, zjem wiecej. Jak nie to mniej. Ale potem sobie i tak jakos odbije. A propos jedzenia, wlasnie mam pomidorowke ze swiderkami i mam na nia chec wiec ide ja sobie zjesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri, jaki sliczny brzuszek 😆juz nie moge sie doczekac kiedy i ja taki bede miala. Choc juz i u mnie zaczynaja zauwazac, ze jestem w ciazy 😆 2 dni temu kolezanka, ktora rzadko widuje, spytala wprost czy jestem w ciazy 😁
Widzialam tabelke, ktora sporzadzilas. Dobry pomysl, ja rowniez dodaje oklaska 😆 Przy okazji, mam na imie Joanna, bo widze, ze wpisujesz imiona mam.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa 🙂
Ja to jestem bardzo ciekawa zawartości 😉
że zdrowa, to wierzę 🙂 daje bardzo znać, że jest 🙂
byle do środy i może wszystko będzie jasne 😁

(w mojej komórce mam opcję samowyzwalacza 😉 to sama sobie fotki robię 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!
Akneri ale masz super brzusio, ja ciągle mały jeszcze. Ale już powoli zaczyna rosnąć-w pracy mi mówią że po każdym wekendzie przychodzę z większym brzuchem 😉
Wyjeżdżam. Lecę jutro do Polski i nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę! W piątek miałam usg szyjki macicy - wygląda że jest ok i pozwolili mi lecieć. Mam nadzieję że dzidziuś dobrze zniesie lot samolotem. Dzisiaj padam na twarz, wysprzątałam cały dom, zrobiłam ze 4 prania, zmieniłam pościel...Po powrocie przeprowadzamy się i w ciągu 2 tyg nieobecności-agenci będą pokazywać nasze mieszkanko (a raczej małą dziuplę z kuchnią i łazienką 1m na 2m) chętnym do wynajęcia...więc chciałam zostawić wszystko jak należy no i pochować co nieco cenniejszych rzeczy z widoku - po co kusić los...Najbardziej jednak cieszę się że znaleźliśmy nowe mieszkanko - a raczej los się do nas uśmiechnął. Znajomy męża z pracy kupił sobie dom gdzieś tutaj nad morzem i ma mieszkanko w centrum Londynu-więc postanowił nam na grosze (jak na takie mieszkanie, dzielnice i warunki) wynająć 2 pokojowe mieszkanie z salonem i dużą łazienką z wanną. Po prostu cud się stał! Inaczej nie mogę tego wyjaśnić, hehe. On stwierdził że woli nam tanio wynająć ale przynajmniej wie komu i nie musi się martwić, no i w dodatku nie pijemy i nie palimy..Także wyjeżdżam na wakacje ze spokojną głową że wrócę i nie muszę martwić się o to że czeka nas dopiero szukanie nowego lokum...
Rano mam wylot więc odezwę się już z Polski!
Znowu mam zaległości w czytaniu na forum ale w domciu będę leniuchować i nadrabiać czytanie. Tymczasem całuję Was mocno i pozdrawiam! x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ankeri piekny brzusio 🙂powtarzam sie po innych ale coz poradzic,nic dodac nic ujac 😉czekamy wiec do srody i zobaczymy co za wyjatkowa Osobka tam mieszka 😉

Mdoundi zycze sczesliwego lotu i ciesze sie bardzo,ze sie wszystko poukladalo z mieszkaniem i z tym wylotem.Odpoczywaj w polsce i baw sie dobrze na weselu 🙂

Asiulka to super,ze wyszlo tak jak chcialas 🙂licze,ze pochwalisz sie jakim zdjeciem,moze kiedys sciagne pomysł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mdoundi szczęśliwego lotu życzę! Super że los się uśmiechnął i macie nowe, większe mieszkanie 🙂 Jak to miło poczytać o czymś radosnym 🙂
Madziek to co,że suknia skromna. Ale taka jak sobie wymarzyłaś to najważniejsze. Jak to się mówi panna młoda ma być ubrana a nie przebrana 😉
U mnie kolejny dzień słoneczny, znów pewnie go spędzę na ogrodzie pod parasolem 🙃 A wczoraj wieczorem to maluszek tak się wiercił, że ciężko było mi usnąć na boku 😜 milusie to uczucie, że w brzuszku jest mała istotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieweczynki ja tylko na chwilkę bo coś śmiesznego obejrzałam. Apropo tego chrztu bez ślubu jak trafisz na takiego księdza to chyba nie dostaniecie chrztu dla dzidziusia 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=ownU2xCLH4I&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=XqflhC6JPKA&feature=related

Całe szczęścue że takich księży jest mało 🙂
Milego dzionka kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe filmiki 🙂

Dobrze, że większość Księży patrzy na dziecko a nie na rodziców i Chrztu udziela....

W Dzień Mamy moja koleżanka z SP urodziła bliźniaki 🙂 Olę i Michasia 🙂 oboje powyżej 3kg 🙂
Podwójne Szczęście mieć to jest dopiero wyzwanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...