Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Atagusia dokladnie tak jak Gosia napisala jestes chroniona prawami i nie maja prawa Cie zwolnic a ty masz prawo do zwolnienia lekarskiego!!
Nie za mądrego masz tego szefa;/;/;/ Ja zaraz jade do mojej mamuski bo przyjedzie tam moja przyjaciolka z dziecinstwa z ktora sie nie widziałam wieki i muszesie z nia wkoncu nagadac 🙂 Wiec milego popoludnia Brzucholki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie chciałam napisac swoje pewne przemyślenia odnośnie spacerów, ale widzę, że Koyotka i aga 33 mają podobnie.
Poszłam dzisiaj na spacer i na zakupy i ledwo się dowlekłam do chaty a jak chodze dłużej to brzuch mi strasznie twardnieje a nogi mam jak z cementu..Kurde, ja uwielbiam spacery i myślałam ,że tylko ze mną jest coś nie tak, ale widzę, że i Wy dziewczyny szybciej się męczycie na spacerach..
Jak wróciłam ze swojego to walnęłam się do wyrka z książką i niestety mi się kimnęło..
Jutro robię małą imprezkę w domu, upiekłam placek, ale na całą resztę mam okropnego lenia..Leń ostatnio to już przechodzi samego siebie..

Co do kopania, to nie wiem czemu, ale Nadia nigdy nie kopnęła mnie tak, by mnie to bolało..Może ma jeszcze miejsce w brzuchu, ale za to wieczorami zaczyna widziwiac. Może to moje takie złudne wrażenie, ale jak powiem, że ma się uspokoic to nie kopie..Ale wątpię, by mnie "słuchała" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
😉 jak mąż moją dupę do sklepu zawiezie 😉


Koyotka zakupy spożywcze,czy inne? Twój mąż towarzyszy Ci podczas zakupów? Mój jak słyszy słowo zakupy to dostaje drgawek i byłam z nim może z 4 razy na zakupach spożywczych i każde kończyły się kłótnią: "Co tak długo stoisz przy tym regale", "Czemu nie masz tego zapisanego na kartce" etc, więc aby się nie stresowac to jeżdżę sama i mam święty spokój 🙂 a jeśli chodzi o ciuszki dziecięce i zakupy związane z pojawieniem się Nadii to mam takie wrażenie, że tym się w ogóle nie interesuje. Nie wiem jak to ując, ale czy kupię do ubrania malej to, czy coś innego to mu to zwisa. Jedyne w czym brał czynny udział to w zakupie wózka..cala reszta na mojej głowie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
😉 jak mąż moją dupę do sklepu zawiezie 😉


Koyotka zakupy spożywcze,czy inne? Twój mąż towarzyszy Ci podczas zakupów? Mój jak słyszy słowo zakupy to dostaje drgawek i byłam z nim może z 4 razy na zakupach spożywczych i każde kończyły się kłótnią: "Co tak długo stoisz przy tym regale", "Czemu nie masz tego zapisanego na kartce" etc, więc aby się nie stresowac to jeżdżę sama i mam święty spokój 🙂 a jeśli chodzi o ciuszki dziecięce i zakupy związane z pojawieniem się Nadii to mam takie wrażenie, że tym się w ogóle nie interesuje. Nie wiem jak to ując, ale czy kupię do ubrania malej to, czy coś innego to mu to zwisa. Jedyne w czym brał czynny udział to w zakupie wózka..cala reszta na mojej głowie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
😉 jak mąż moją dupę do sklepu zawiezie 😉


Koyotka zakupy spożywcze,czy inne? Twój mąż towarzyszy Ci podczas zakupów? Mój jak słyszy słowo zakupy to dostaje drgawek i byłam z nim może z 4 razy na zakupach spożywczych i każde kończyły się kłótnią: "Co tak długo stoisz przy tym regale", "Czemu nie masz tego zapisanego na kartce" etc, więc aby się nie stresowac to jeżdżę sama i mam święty spokój 🙂 a jeśli chodzi o ciuszki dziecięce i zakupy związane z pojawieniem się Nadii to mam takie wrażenie, że tym się w ogóle nie interesuje. Nie wiem jak to ując, ale czy kupię do ubrania malej to, czy coś innego to mu to zwisa. Jedyne w czym brał czynny udział to w zakupie wózka..cala reszta na mojej głowie..

Coś mi teksty zżera i nie pojawia się to co napiszę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do spacerów to ja też się męczę jak pies pluto dzisiaj połaziłam w koło domu nie wiem czy to trwało z 20 min z sapałam się przy tym jak bym jakieś kłody przenosiła i od razu brzuch jak kamień to siadłam sobie na stołeczku i siedziałam na powietrzu le taki zaduch że długo nie wytrzymałam 🤨
Co do kopniaczków to mój Bartuś czasami jak mnie kopnie to aż podskoczę ;D ale cieszę się że buszuję mi tam w środku bo jak by było inaczej to bym się martwiła a tak wiem że jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
koyotka napisał(a):
😉 jak mąż moją dupę do sklepu zawiezie 😉


Koyotka zakupy spożywcze,czy inne? Twój mąż towarzyszy Ci podczas zakupów? Mój jak słyszy słowo zakupy to dostaje drgawek i byłam z nim może z 4 razy na zakupach spożywczych i każde kończyły się kłótnią: "Co tak długo stoisz przy tym regale", "Czemu nie masz tego zapisanego na kartce" etc, więc aby się nie stresowac to jeżdżę sama i mam święty spokój 🙂 a jeśli chodzi o ciuszki dziecięce i zakupy związane z pojawieniem się Nadii to mam takie wrażenie, że tym się w ogóle nie interesuje. Nie wiem jak to ując, ale czy kupię do ubrania malej to, czy coś innego to mu to zwisa. Jedyne w czym brał czynny udział to w zakupie wózka..cala reszta na mojej głowie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisała:
Koyotka zakupy spożywcze,czy inne? Twój mąż towarzyszy Ci podczas zakupów? Mój jak słyszy słowo zakupy to dostaje drgawek i byłam z nim może z 4 razy na zakupach spożywczych i każde kończyły się kłótnią: \"Co tak długo stoisz przy tym regale\", \"Czemu nie masz tego zapisanego na kartce\" etc, więc aby się nie stresowac to jeżdżę sama i mam święty spokój 🙂 a jeśli chodzi o ciuszki dziecięce i zakupy związane z pojawieniem się Nadii to mam takie wrażenie, że tym się w ogóle nie interesuje. Nie wiem jak to ując, ale czy kupię do ubrania malej to, czy coś innego to mu to zwisa. Jedyne w czym brał czynny udział to w zakupie wózka..cala reszta na mojej głowie..

Coś mi teksty zżera i nie pojawia się to co napiszę...


a ja to widzę 🙂
ale dopiero po zaznaczeniu cytowania.
Mój tylko wózek odebrał, bo ja nie zdążyłam na czas dojechać.
A tak to wszystko ja kupuję, ja wybieram, ani jednej rzeczy sam z siebie nie wybrał, nie kupił. Wszystko ja.
A w spożywczym odwrotnie - stoi przy regałach i wybiera godzinami, czyta składniki, ilość tłuszczu, sprawdza datę ważności... 🤢 😮

Ale ciuchy to ja mu muszę wybierać.
I błagać, by przymierzył w sklepie, bo najchętniej by kupował ciuchy bez mierzenia !

Kokosanka napisał(a):

Poszłam dzisiaj na spacer i na zakupy i ledwo się dowlekłam do chaty a jak chodze dłużej to brzuch mi strasznie twardnieje.
Ale wątpię, by mnie "słuchała" 🙂

mi też się robi jak kamień, czasem no-spę biorę, ale wolę po prostu się położyć po powrocie. I przechodzi.
Oj słucha Cię, słucha ! Jak możesz w to nie wierzyć ? 🤔

koyotka napisał(a):
i może zakupy 😉 jak mąż moją dupę do sklepu zawiezie 😉

ja mam to szczęście, że sama wożę swoją dupę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, akneri, super !!! Najwyższa pora 🙂
Bardzo ładne imię i zawsze modne.
A te glittery są super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akneri1982 napisał(a):
I w końcu się udało 🙂
Imię dla synka wybrane 🙂
Będzie ADAŚ
Cieszę się bardzo, imię mi się podoba i myślę, że już takie zostanie 🙂



SUPER!!! Gratulujemy Adasiowi pięknego imienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ADAŚ jest Super 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adaś, bardzo ładne imię. Dobry wybór 🙂

Koyotko , dzięki za pocieszenie, mam nadzieję,że niedługo przejdzie. Chociaż mam wątpliwości....
Luka mnie dzisiaj zawiózł do fryzjerki,żeby się trochę mną zajęła, bo sama nie jestem wstanie, a jego nie ma całymi dniami, bo pracuje...no i u fryzjerki inna klienta opowiedziała mi , jak to jej córkę taki ucisk na kręgosłup złapał,że się z nim męczyła do końca rozwiązania. Też tak jak ja większość czasu leżała, a jak wstała, to kroczkami małymi się poruszała , a i tak ją bolało :/ Masakra !!!! Mam nadzieję,że mnie nie będzie te dwa miesiące trzymało...
Po schodach w górę i w dół, też mnie mój w nosił, tzn, nas wnosił...dobrze,że robi w budowlance, to ma trochę siły, bo to nie lada sztuka te prawie 80 kg dźwignąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akneri super , ze imię wybrane. Ja też na początku chciałam Adasia , ale Tomasz nosem kręcił 🙂 Cudne imię 🙂 Zawsze na czasie 🙂
malena mam nadzieję , że ten ból Ci przejdzie , szkoda mi Ciebie kochana , ze się tak męczysz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Dziewczynki 🙂 W końcu wiem, jak mogę mówić do Brzusia, a raczej jego zawartości hehe 🙂
I to mnie bardzo cieszy 🙂 Miałam czas, żeby oswoić się z płcią, teraz mam czas, żeby oswoić się z imieniem i ani się spostrzegę będę przytulać Małego Kawalera 😁 😁 😁

Ja przez 2 dni na początku ciąży miałam okropny ból kości ogonowej, że ani usiąść ani położyć się normalnie nie mogłam... więc po części wiem, jak to boli...
Oby Malenko przeszło Ci to okropieństwo... Trzymam za to kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny od 4.08 do 10.08 promocja pieluszek huggies newborn 2-5 kg w tesco 2 w cenie 1 czyli bierzemy 2 op i płacimy 16,79! te pieluszki mają wycięcie na gojący się pępuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś ma czkawkę, chyba usłyszał, że o nim dużo mówię i wyczuł, że o nim piszę 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest pewna piosnka, która wywołuje u mnie ciary...
MAMA autor i wykonawca mój kolega ze studiów 🙂
posłuchajcie 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=KexWa-zoDss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bardzo ładna ta piosenka.....też dostałam ciarek... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuszka26 napisał(a):
dziewczyny od 4.08 do 10.08 promocja pieluszek huggies newborn 2-5 kg w tesco 2 w cenie 1 czyli bierzemy 2 op i płacimy 16,79! te pieluszki mają wycięcie na gojący się pępuszek


ale ile jest w 1 opak. tych pieluszek ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malena 10 sztuk 27 w jednym opakowaniu.
a chyba skoczę do Techo po nie, trzeba zacząć zbierać pieluchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam ja tylko na chwile normalnie padam z nóg cały dzień na polu z dzieckiem jestem wykończona i zmeczona wybieram sie na wekkend do teściów niechce mi sie jak djabli tam jechac a co dopiero spac i jesc normalnie niecierpie tam byc pozatym niemam sił na nic ateraz to mi cieżej coraz bardziej chodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 sztuk opakowanie za sztukę wychodzi przy kupnie 2 op. 31 gr za pieluszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri gratuluje wyboru imienia 🙂 Super 🙂 Ja dziewczyny myslalam ze mam lepszakondycje ale jak ostatnio nie mialam czym jechac do mamy i musiałam sie troche przejsc to myslalam ze nie dojde tak mi ciezko bylo 😞
Malena wspołczuje naprawde 😞 Mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie. Ziuziaczku moj mąz tez wogole takjak by sie nie interesowal zakupami dla malenkiej co nie kupie wszystko mu sie podoba i wszystko mu pasi... Drazni mnie to czsami bo chciała bym zeby cos tez wybral;/ A na zakupy spozywcze to wole sama sobie jechac i na spokojnie kupic co mam kupic 😉
Szlak mnie trafia dzisaj z tym internetem co chwile go nie ma;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...