Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Akneri zazdroszczę Ci takiego kontaktu z siostrą i przykro mi z powodu Brata... Też miałam zawsze dobry kontakt z siostrą , ale teraz jak już wcześniej pisałam się popsuło. Mam nadzieję , ze wszystko jeszcze wróci do normy. Z kolei z braćmi to się kiedyś tłukłam , bo wiadomo oni już stawali się dorośli a ja wciąż byłam gówniarą , oni mieli swoje zainteresowania , znajomych a ja się jeszcze grzebałam w lalkach , miedzy mną a braćmi jest 9 i 8 lat różnicy a z siostrą dzieli nas 10 lat , i co do braci to są najwspanialszymi braćmi na świecie . Ostatnio właśnie pojechaliśmy do Rodziców i dość długo nie widziałam się z jednym z braci a on przyszedł , przytulił mnie i powiedział " Kocham Cię siostra " . To bardzo uskrzydla , dlatego uważam , że my jako rodzeństwo mamy wielką siłę i mam nadzieję , ze zawsze będzie tak jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Brzusie.... dziś już po malutku zaczęłam chodzić "po ścianie" ale może coś się w końcu polepszy. Myślę,że mam lumbago, a nie rwę kulszową-ale w sumie co za różnica jedno i drugie boli i chodzę jak staruszka 😞
Irysku dziękuję za nazwę maści, jedną mi Luka kupił i smaruję, ale faktycznie mało co na razie pomaga. Wzięłam 2 razy apap, bo ponoć paracetamol można w ciąży, ale nie pomogło nic i raczej już nie będę go brała, bo poco maluszka faszerować.
Akneri....śliczna fotka, słodka ta Twoja córeczka i widać,że bardzo kocha Twój brzusio 🙂
Bajka...miałaś piękną sesję, można sobie jedynie pomarzyć o takiej pamiątce. Dobrze,że miałaś tak możliwość 🙂
Kasiuszka...super fotka w ślicznej tunice, Ty w ogóle laska jesteś..gdzie masz ten brzucholek ?? 🙂
Bachap...super fota, wyglądasz kwitnąco ! 🙃
Zuziak...dziewczyny tutaj dobrze mówią...jesteś naszym brzusiowym lachonkiem, i w niebieskim Ci również fajnie 🙂
Aga, super,że jesteś zadowolona z wózka, dobra fura, to podstawa, na pewno maluchom będzie w niej się super jeździło 🙂
Nie pamiętam już reszty postów...na które też bym chciała odpowiedzieć...ale tak to jest, jak się leży plackiem w łóżku:/

Aaaaaaaaaa.....no i też jestem ciekawa, co się dzieje z Carpioo, może zamknęła się w tej łazience ze swoim i nie chce go wypuścić, dopóki nie skończy tego remontu 🙂
Wierzę,że to nic poważnego i po protu nie ma możliwości skorzystania z netu.

Pogodę mamy śliczną, prawda ??
a trzeba w domu siedzieć 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny da sie jakos u tego sprzedawcy hurtowo zamówić czy wszystko trzeba osobno??? jak to jest? w sensie takim ze nie chce mi sie na kazda strone osobno wchodzić.
Pogoda piękna. Siedzę na tarasie właśnie u cioci. Bo chwilowo mieszkamy u niej 🙂 i jest ogród 🙂
Nie wiem jak to jest, że się siedzi na zwolnienu i nic się nikomu nie chce. Ja pracuje (fuck) i mam lenia ale wydaje mi się że wtedy łatwiej się zmobilizować. Dziś było tak:
Po nieprzespanej nocy (cierpie na bezsenność od tygodnia) wstałam, zrobiłam mężowi sniadanki sama zjadłam, zapakowałąm kanapeczki do pracy mężowi (przez to chyba tak tyje już 5 kg na plusie ma odkąd jestem w ciąży), potem zrobiłam 2 pranie któe się teraz suszą, nakarmiłam zwierzęta (psa i 3 koty) wykąpałam się i wymodelowałam-codziennie myję i modeluję włosy hehe nieźle co?:P zamiotłam całą podłogę i umyłam, pojechałam do pracy, wracając z nije zrobiłam zakupy no i jestem. Czytałam was zajadając sałatkę z pomidorków ogórków i mozzarelli (nie wiem czy pamiętacie ale wczoraj obiecałam, że nie będę od dzisiaj słodyczy jeść) i zaraz zabieram się za obiadek dla mojego R. Kotek mój nakarmiony jeszcze piesek i pozostałe 2 kotki. Takie codziennie czynności mnie nie męczą gorzej właśnie z tymi zakupami jest. Nie chce mi się nawwt myśleć co mi jest potrzebne, co mam a czego mi brakuje. Ehh wam to dobrze idzie.. gdyby tylko któraś mogła tak za mnie to zrobić.........................................
Co do lędźwi to niech ci mężuś masaże robi. pomagają. Ja miałam tak na początku że mnie bolało i miałam rwe ale mi przeszło. Pewnie tobie teraz naciska dzidzia na ten nerw odpowiedzialny za lędźwie. Tłumaczyła mi moja gin że nasze plecy są w kształcie litery "s" a w momencie gdy jesteśmy w ciąży prostują się do "I" i dlatego tak czasem napieprza. Idz do lekarza chyba można coś na to brać.
Ja tez czuję się smaotna. Odkąd mieszkam z moim R i od ślubu mam wrazenie że juz nikt o mnie nie myśli. Wszyscy zapomnieli i chyba myślą że jak wyszłam za mąż to przepadłam. Coprawda nie chce mi się z nikim spotykać bo jak wracam do domu i zrobie obiad i posprzątam i bla bla bla to nie mam na nic sił. A najlepsze jest to że spać po nocach nie mogę. No poprostu jakiś koszmar!


CARPIO CO Z TOBA NIEDOBRA DZIEWCZYNO????? ZARAZ SIE PO TYM SŁUŻEWCU PRZEJDĘ I JAK CIĘ SPOTKAM TO CI NAGADAM! PROSZĘ ODEZWIJ SIĘ!


Zdjęcia super kosiuszka brzuszek już widać słodko wyglądasz. Bachap ty chyba wyglądasz podobnie do mnie. Chodzi mi o posturę,
Piosenka nawet ładna. Taka na relaks.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka
Musisz kochana na każdej stronie pyknąć kup teraz niestety ja też śmigałam na każdej chyba z 10 stron ;p
ja też jeszcze wszystkiego nie mam muszę siebie w końcu zaopatrzyć do szpitala i kupić maluszkowi pampersy waciki i te typu kosmetycznych rzeczy 😉
a no i nosidełko 🙂
Więc się nie łam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko...albo napisz do tego sprzedawcy co potrzebujesz i niech wystawi Ci taką wyprawkę na aukcję 🙂 może się zgodzi 🙃
a długo Cię bolały te lędźwia i czy pośladek tzn. mięsień pośladkowy większy też cię bolał ? Może i to ucisk...ale dzisiaj mija już tydzień i nic lepiej nie jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lędżwie bolały mnie jakieś hmm 2 miesiące chyba 4 i 5 miesiąc. Ale ie było to tak że cały czas tylko jak źle stanęłam albo usiadłam albo się źle połoxyłam to dochodziło do tego ze mnie mój miś musiał przekręcić na bok bo nie mogłam się ruszyc. Do pośladka miczasem promieniowało. Jak cię boli non stop to może się wybierz do tego lekarza ale moim zdaniem to normalne. Mnie boli teraz ta kość łonowa i nie każda z Was to ma 🙂
No może właśnie do niego napiszę czy może mi takie coś zrobić. ale nadal nie wiem co mi jest potrzebne. Może bachap napiszesz co kupiłaś a ja sobie wybiorę 🙂 i mu napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko super zdjęcie 🙂 rzeczywiście podobne te nasze gabaryty i brzusie 🙂
Jeśli chodzi o zakupy to jeśli Ty chcesz zebym Ci napisała co kupiłam to musisz poczekać chyba ze 2-3 dni aż skończę 😉 no chyba że da się jakoś przekleić aukcje z allegro tzn listę kupionych to zaraz wkleję (u mnie to były 2 strony) ale dzięki tym jednym zakupom mam prawie wszystko co potrzeba na początek (i nie tylko chyba)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udało się 🤪


Tetra - pieluszki tetrowe 60x80 POLSKIE PIELUCHY x10 (1748037956)
Płatki kosmetyczne dla dzieci 60szt. PROMOCJA! (1738879436)
Filtry Frida - filterki do aspiratora do noska (1739456251)
Mięciutki kocyk z mikrofibry 90x110 SŁONIK (1729620817)
Płyn do płukania LOVELA 2l OKAZJA (1742957578)
PODKŁAD do łóżeczka - CERATKA 90x120 PROMOCJA! (1737155054)
Super podkład, pledzik do przewijania -HIT CENOWY (1731680599)
Wielorazowe majtki siatkowe 2szt poporodowe L x2 (1749126448)
Pieluszki flanelowe mini idealne jako przytulanki x5 (1749657177)
Zabawka welurowa na pas bezpieczeństwa NOWOŚĆ (1742900984)
Śliczne okrycie kąpielowe z kapturem NOWE WZORY x2 (1736018946)
Niedrapki rękawiczki dla niemowląt super ochrona x4 (1751993958)
Sudocrem - krem na odparzenia odpieluszkowe 125g (1737650596)
Kolorowe pieluchy pieluszki tetrowe MEGA PROMOCJA x10 (1750908056)
SUPER Komplet SZCZOTKA +GRZEBYK super miękka!!! (1737655773)
SUPER PRAKTYCZNE osłonki na piersi HIT!!! (1751368227)
Czapeczka PILOTKA - czapka dla niemowląt bawełna x4 (1741224177)
NIVEA Baby 2w1 Szampon i płyn do kąpieli 500ml. (1740604511)
Smoczek uspok. Tommee Tippee AIR 0-3m 2szt new r/n (1735566522)
Wkładki laktacyjne Tommee Tippee 50szt DUŻA PAKA (1749659955)
Podkłady do przewijania 5szt. idealne do szpitala x2 (1749126094)
Wkładki chłodząco-lecznicze Tommee Tippee 6szt (1729623759)
NIVEA Baby HIPOALERGICZNA Oliwka pielęgnacyjna (1747465643)
Etui, pojemnik na smoczek MISIACZEK!!! (1737658862)
NoseFrida spray do noska dla niemowląt 280 dawek (1742370965)
Patyczki higieniczne dla dzieci Cleanic 60szt. (1740609704)
Pieluchy Pieluszki FLANELOWE MEGA OBNIŻKA ceny!!! x10 (1747462726)
Prześcieradło do wózka frotte z gumką 38x80cm x2 (1749473622)
Gryzak, gryzaczek DZIĄSEŁKO Tommee Tippee 2szt. (1731214021)
Zawieszka do smoczka Tommee Tippee 2szt (1735568162)
NIVEA Baby chusteczki Soft&Care 63szt+pudełko (1744513723)
Super PAKLANKI woreczki na zużyte pieluszki 50szt (1736539858)
Gaziki nasączone do pielegnacji pępka niemowląt x3 (1748031520)
Szczoteczka do zębów i masażu dziąseł NOWOŚ (1751753348)
bezpieczne cążki do paznokci Tommee Tippee (1735014029)
Frida aspirator do noska dla niemowląt + filtry (1741714508)
NIVEA Baby krem hipoalergiczny na każdą pogodę (1740604513)
Gryzak, gryzaczek wodny Tommee Tippee 2szt. 1-etap (1746956739)
Kompresy jałowe z gazy 5x5cm Matocomp x5 (1729621340)
Higieniczne nakładki sedesowe na toaletę .100szt. (1742908119)
Zabawka grzechotka do wózka PSIAKI ROZRABIAKI (1738873817)
NIVEA Baby super chusteczki SOFT&CREAM 63szt. (1729625125)
Higieniczne podkłady poporodowe dla kobiet!!!! x2 (1749126436)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malena, a gdzie Ty masz brzuszek ? Bo na zdjęciu nie widać 🙂

Marzenko, super fotka, śliczny brzunio !!!

Mi wczoraj na pobieraniu krwi w przychodni babeczka powiedziała (pielęgniarka), że taki maleńki brzuszek mam, że szok !
A ja w podwójnym szoku, bo wszyscy mówią, że taki olbrzymi...
🤢
A mi on wygląda na piłkę do koszykówki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
Mi wczoraj internet sie wykrzaczył i dopiero teraz zaczął działać.
Widzę, że nowe zdjęcia się pojawiły- wszytkie brzuszki piękne 🙂
A Carpioo dalej się nie odzywa, ciekawe, jak zobaczy ile się o nią upominamy to chyba się zdziwi ale wymówkę musi sobie dobrą przyszykować ;-)
Akneri też zamierzam się wybrać na zwiedzanie oddziału u Malarkiewicza. Umawiałaś się wczesniej telefonicznie?

Pisałyście o rodzeńtwie. Ja mam o 4 lata starszą siotrę, która mieszka z mężem w Warszawie. Zawsze się dziwiłam, jak jesteśmy różne-ona przebojowa, otwarta imprezowiczka zawsze dostaje to czego chce. Jest moim przeciwieństwem. Mimo, że nie mamy dobrego kontaktu tzn. widzimy się co kilka tygodni, raczej do siebie nie dzwonimy ale kocham ja bardzo mimo, że jej tego nigdy nie powiedziałam, jakoś wyznawanie uczuć cięzko mi przychodzi (mam to chyba po tacie) a ona to cała mama.

Jutro jadę rano z mężem nad morze, więc nie będzie mnie w weekend. papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko sliczny brzuszek 🙂 Zuziaczku ja dzisaj mialam taka sama sytulacje spotkalam kolezanke ktora dawno mnie nie widziala i byla w szoku ze to jeszcze tylko dwa miesiace bo wedlug niej mam bardzo malutki brzuszek ze wlasnie taki jak pileczka 🙂
Ale ja sie tam ciesze ze jak pilka i ze nie rozeszlo mi sie tak bardzo po bokach ale mi moj brzuch wydaje sie duzy 🙂
Anetka zazdroszcze Ci tez bym sobie pojechała nad morze ale niestety w tym roku nie ma takiej mozliwosci 😞 Ale milego wyjazdu zycze i uwazaj tam na siebie 🙂
Zuziaczku co do artykulu to jest okropne ja nierozumiem takich matek;/;/;/ Cos strasznego Dozywocie takiej albo to samo jej zrobic!! Jezeli nie chciala tego dziecka mogla je oddac przecierz jest tyle rodzin co nie moga miec dzieci a bardzo by pragneli i napewno nie jedna rodzina by zaopiekowala sie takim malenstwem;/ Biedne bezbronne dziecko 😞 Dla mnie jest to poprostu niezrozumile i nieludzkie;/;/;/;/!! Brak słow!;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuziaczek napisał(a):
Czytałyście ten artykuł ?
😞
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110804/POWIAT0104/822968401


Ja to bym taką żywcem pocięła bez żadnych skrupułów . Czysta patologia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam, podobno w weekend ma padać ale na pewno będą inne atrakcje 🙂
Akneri to fajnie, że chętnie pokazują oddział. Muszę pojechać i oswoić się ze zbliżającym się tam pobytem 🙂
Zuziaczku nic nie pokręciłaś 🙂 A arykuł straszny, dla mnie takie rzeczy robią tylko chorzy ludzie.
Bajko jak nie w tym to za rok na pewno uda Ci się wyjechać i to jeszcze z małym pasażerem 🙂

Również udanego weekendu 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pusto tu już...ale napiszę jak po wizycie...

Dzieciaki ładnie rosną 🙂Amelka 1290g,Maksio:1300g 🙂Wg lekarza dzieci są duże i ida na wagę jak przy ciąży pojedyńczej.Mam się oszczędzać do końca miesiąca bo lepiej doczekać końca 32 tygodnia,jak wytrzymam to dzieciom nic nie grozi....ale to już zaraz,a ja naprawdę mam jeszcze sporo do załatwienia,myślę,że dam radę do początku października...dziewczynka jest ułożona główka w dół i jest bardzo nisko,a jej braciszek z poprzecznej pozycji też się przekręcił i ustawia się główkowo,ale jest tą główką w połowie drogi od spojenia do pępka 🙂zjadła batona to harcowały 🙂Szyjka zamknięta,nie skróciła się.Poród sn trzeba brać pod uwagę ale wg mojego lekarza w moim przypadku raczej mało prawdopodobny.Chciał mi wcisnąć żelazo ale wtedy już się wcale nie załatwię więc umówiliśmy się że jak hemoglobina spadnie do 11 to wtedy już będę musiała brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu, ta laska co zabiła dziecko to z okolic Kielc. Pewnie gdzieś niedaleko mnie :/ Nie rozumiem tego, jak tak można... Tyle ludzi stara się latami o dzieci, wystarczyło zostawić malutką w specjalnym okienku Caritasu. 😞 jak można wyrządzić krzywdę jakiemukolwiek dziecku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...