Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Meegotko rozbawilas mnie do lez z tym kreceniem suta haha Ciekawe jakto wyglada? 🙂
Ja wczoraj mialam okropny dzien tak sie pokluciłam ze swoim zeprzeryczałam pół dnia. Bo wiecie on pracuje ja niestety nie, bo przed sama wiescia ze jestem w ciazy zwolnilam sie z pracy czego pozniej bardzo zalowałam bo jest nam bardzo ciezko. I wczoraj jechalismy załatwic pozyczke poniewaz nie starczyło nam kasy na skonczenie ogrzewania i moj bardzo sie zezłoscił i powiedział mi ze ja tylko wymagam i ze tylko dla mnie sie licza pieniadze i pieniadzea on robi co moze bardzo zabolaly mnie jego słowa bo prawda jest inna mi tylko zalezy zeby nasze dziecko miało ciepło poniewaz nie wyobrazam sobie ze w tak zimych pokojach bede miala wykapac mała albo ja przebrać 😞 Ja rozumiem ze on ma nerwy bo nic nie jest pokonczone a termin lada chwila ale nie powinnien mnie tak oceniac. Ja nie rozpierniczam pieniedzy na prawo i lewo kupuje wszystko tylko to co potrzebne i jak najnizszym kosztem wszystkiego praktycznie sobie odmawiam juz nie pamietam kiedy cokolwiek sobie kupiłam ale nic sie nie odzywam.... A on i jeszczepotrafi takie rzeczy powiedziec to strasznie boli czuje sie fatalnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
minona napisał(a):
Cześć Mamusie 🙂
Jak się czujecie na ostatniej prostej ?
Ja już od dwóch tygodni mam Aluśkę w domu 🙂) Jest cudowna ładnie je, śpi, uwielbia spacery 🙂)
Musimy tylko co 10 dni jeździć do Poznania bo niestety wykryto u niej drugi stopień retinopatii ale jesteśmy dobrej myśli. Powodzenia na porodówce 🙂


Witaj Minonko! Cudowne wieście, a Alusia jest przepiękna 🙂 🙂 🙂 Bardzo się cieszę że się odezwałaś 🙂)) Życzę Wam żeby wszystko było w porządku z Małą i aby pięknie i zdrowo rosła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bajka1202 napisał(a):
Meegotko rozbawilas mnie do lez z tym kreceniem suta haha Ciekawe jakto wyglada? 🙂
Ja wczoraj mialam okropny dzien tak sie pokluciłam ze swoim zeprzeryczałam pół dnia. Bo wiecie on pracuje ja niestety nie, bo przed sama wiescia ze jestem w ciazy zwolnilam sie z pracy czego pozniej bardzo zalowałam bo jest nam bardzo ciezko. I wczoraj jechalismy załatwic pozyczke poniewaz nie starczyło nam kasy na skonczenie ogrzewania i moj bardzo sie zezłoscił i powiedział mi ze ja tylko wymagam i ze tylko dla mnie sie licza pieniadze i pieniadzea on robi co moze bardzo zabolaly mnie jego słowa bo prawda jest inna mi tylko zalezy zeby nasze dziecko miało ciepło poniewaz nie wyobrazam sobie ze w tak zimych pokojach bede miala wykapac mała albo ja przebrać 😞 Ja rozumiem ze on ma nerwy bo nic nie jest pokonczone a termin lada chwila ale nie powinnien mnie tak oceniac. Ja nie rozpierniczam pieniedzy na prawo i lewo kupuje wszystko tylko to co potrzebne i jak najnizszym kosztem wszystkiego praktycznie sobie odmawiam juz nie pamietam kiedy cokolwiek sobie kupiłam ale nic sie nie odzywam.... A on i jeszczepotrafi takie rzeczy powiedziec to strasznie boli czuje sie fatalnie 😞


Bajko.... przykro mi... ale to nerwy, odpuśćcie... w chwili kiedy wszystko zależy tylko od Was samych, kiedy zaraz zostaniecie rodzicami czasem łatwo stracić cierpliwość i pewne rzeczy wypływają z ust niechciane. Nie wierzę w to, że jesteś materialistką, ani w to że Twój Facet tak o Tobie myśli... pewnie go przerosło to, że nie ułożyło się po Waszej myśli ale na pewno wszystko będzie ok. Przytulam Cię, głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minono, cudnie, że już jesteście w domku 😁, że Ala daje Wam tyle radości! Co do jej zdrówka na pewno wszystko będzie dobrze! My tu wszystkie za Was bardzo trzymamy kciuki 😁
ps. a dałoby radę, żebyś wkleiła nam większe zdjęcie córeczki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MINONA SUPER , ŻE SIĘ ODEZWAŁAŚ!
Alusia jest prześliczna i od małego dzielna 🙂 Cieszę się , że już jesteście w domku , zawsze to raźniej niż w szpitalu. Trzymam za Was kciuki 🙂 Całusy od Brzuszkowych Ciotek:*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimona super że się odezwałaś. Jaka śliczna malutka w wózeczku. świetnie usłyszeć, że jest grzeczna i co najważniejsze w domciu!!!

Ja nie raz tez słyszę takie gruchnięcie kosteczki i się tego przestraszyłam, ale jak nie tylko ja to słyszę to czyli norma 😉

Megootka ma racje z tym sutkiem 😉 Nasz też nam mówiła o tym. Zresztą ja co wieczór je kręcę ciut bo mam mało wystające i stymuluje je do karmienia 😉 A.....podobno nawet karmiąc bobaska piersią można przyjemności doznać w postaci małego orgazmu-może nie takiego dokładnie jak w czasie sexu ale jednak.

Położna ze szkoły rodzenia super zrobiła z tym facetem.....głupio mu było i dobrze!!! Ale to fakt też, że i faceci są w nowej sytuacji i ich też trzeba zrozumieć. Ale co innego nowe doświadczenia a co innego gadanie, że nam łatwo bo w domu siedzimy. 🙃

Kasiuszka dobrze, że lekarz w końcu zrobi to badanie. A Zuzia to ty masz lekarza lekkoducha 😉

Gosiu w sumie dobrze wyszło, że nie musisz jechać. Jeszcze byś zaczęła rodzic po drodze, a tego nie chcemy 🙃

Z moim przeziębieniem lepiej. Ale chyba do końca tyg. nosa z domu nie wystawiam.

A.....na okaziku też kupiłam kupon na sesję zdjęciową za 50zl. Nie wiemy czy zdążymy z sesją z brzuszkiem bo dopiero po 1 paź. można się zapisać.Ale wykorzystamy go jak coś jak sie pojawi Zuzia i będzie świetna sesja z malunim bobaskiem slodziaczkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meegotka napisał(a):
Gosia to jest sposób o którym opowiadała nam położna ze szkoły rodzenia i to jest prawda bo nawet zaraz po porodzie jak karmisz maleństwo piersią to wywołuje bardzo bolesne skurcze macicy u nas to stosują na porodówce na co dzień w przypadku zatrzymania akcji porodowej czyli jak skurcze się osłabiają to każą mężowi "smyrać "a jak nie to albo sama albo położna albo lekarz no tego ostatniego to raczej nie ogarniam 😮


to niestety prawda z tymi sutkami. Ale ja nienawidzę jak ktoś mnie za sutki łapie a co dopiero mam sobie je kręcic!! Mam od razu odruch trzaśnięcia komuś w pysk..Nigdy tego nie lubiłam i fizycznie mnie to jakoś tak boli, dlatego też obawiam się karmienia piersią..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytałam kilka stron 🙂
Mimona cieszę się, że Ala już w domu i że nadal mimo wszystko o nas pamiętasz!! 🙂
Bajka tak jak pisała Iris to stres i nerwy i nie ma co przed koncem się rozczulac w sensie, że on tak myśli..Ty zestresowana, on zestresowany i taka siła rzeczy. Wszystko będzie ok!
Marzenka może Twoja ciotka ma rację..Zadzwon do mamy. Będziesz miała czyste sumienie. Nie jestem w takiej sytuacji co Ty, ale rozumiem Cie, że jak jakiś fagas może byc ważniejszy od córki, która jeszcze na dniach rodzi..Ale jak to mówi czasem mój mąż- kobiet się czasem nie rozumie..Jak ogląda filmy i widzi jak kobita wygania faceta a potem 3 dni ryczy to się śmieje i mówi "typowa baba", no coś w tym czasem jest 🙂

Z innej beczki:
jedna z moich kosmetyczek miała termin też na 9.10 i urodziła w ten wtorek!! Prawie 3 tyg przed terminiem, ale wody odeszły jej w poniedziałek rano a urodziła we wtorek po południu, tak ją na porodówce przeciągnęli..Zabiłabym chyba tego lekarza 🙂

a i jeszcze kiedyś wspominałam o maści/kremie na odparzenia dla maluszka.Nie wiem na której stronie tego szukac, więc może przypomnicie mi, co jest dobre na odparzenia? Ja kupiłam w rossmanie taki krem Nivea, ale coś mi się kojarzy, że doświadczone mamusie używały i czegoś innego..Byłabym wdzięczna za przypomnienie...

ide również wypic kawkę a potem ogarnąc chatę.Wypiorę dywan a raczej go wyszoruje, bo jest w stanie agonalnym..Jedno okno też już się prosi o umycie, ale mi się nie chce.. Nie sądzę, by czynności domowe typu wieszanie firanek i dźwiganie coś dawały, bo kurde każda z nas już w połowie ciąży by urodziła..Zakupy ktoś musi zrobic a jak męża nie ma, to kto ma to nieśc jak nie ja? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie coś mi się przypomniało...
Śniło mi się dziś, że urodziłam 🙂 i w końcu mogłam tulić synka 🙂
Nie pamiętam szczegółów ze snu, ale byłam szczęśliwa i w ogóle niezmęczona 🙂
Czyżby sen proroczy 🙂? się okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri dziwne te sny mamy ,mi się jakiś czas temu śniło, że już byłam po porodzie ale go nie pamiętałam i tak leżałam na tym łóżku na porodówce i czekałam aż mi dzidzię przyniosą i się obudziłam ehhhhh może to oznacza cesarkę cholera wie te sny takie pokręcone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć moja Kochana Fabryko Postów 😁
Minonka bardzo się cieszę ze Ala już w domku i dobrze się rozwija... życzę Jej bardzo dużo zdrówka 🙂
co do snów to błagam nie mówcie że prorocze bo mi się dziś śniło że karmiłam mojego Olka tylko że to był mój syn jamnik miniaturka (mój piesek który nie żyje od 6 lat) 😮 i niech mi ktoś rozszyfruje taki sen 🤪 oprócz tego że mam coś z głową 😉

Dziewczyny tyle miałam Wam napisać jak czytałam (2 dni!!!!) zaległości i oczywiście wszystko mi z głowy wypadło 🥴
Wczoraj miałam baaaaaaaardzo pracowity dzień bo i poprałam i wyprasowałam aż myślałam ze mi oczy z orbit wyjdą tak mnie plery nawalały. Trochę dom posprzatałam i obiadek ugotowałam a po południu byłąm na spacerku z Krzysiem i Jego Córcią 🙂
jak spakuję torbę i kupię trochę pieluch to będę gotowa 🙂 mam zamiar wprawdzie jeszcze wytrwać choc 2 tygodnie ale jak wyjdzie to się okaże 🙂 na razie muszę do poniedziałku wytrzymać bo mam wizytę u gina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja myślę Gosiaczku że nie Igorek 🤪 śliczności....
ja we wtorek byłam w odwiedzinach u mojej koleżanki z którą na patologii leżałam bo w pon urodziła ślicznego Julka i tak mi się już zachciało Olusia potulać że normalnie egoistycznie bym chciała Go już ale wiem że nie wolno Mu jeszcze wychodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...