Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iris napisał(a):
Ja Kokosanko polecam tormentiol, w aptece. 🙂


o właśnie ta maśc wyleciała mi z głowy..Co do sudocremu to mam, ale chyba Ty Iris pisałaś, że to bardzo silna maśc jak na maluszka..
siedzę w tej chacie, dywan wyszorowałam i już kurdę nie wiem co zrobic..Zawsze czytałam książki, ale jakoś ostatnio nie mam weny na czytanie..
Zauważyłam, że od kilku dni mi cierpnie lewa ręka. zwłaszcza w nocy, nawet jak na niej nie śpię..Nie wiem, co jest grane..Może Mała gdzieś naciska..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu śliczna Lenka 🙂 a jaka czarnulka 🙂 o schrupania...

A mnie się dzisiaj na szczęście nic nie śniło... uffff Bacha Ty to masz sny 🙂 🙂 🙂 W ogóle się tym sie przejmuj, moje czasem tez są jak z baśni tysiąca i jednej nocy 🙂

Mało mnie dzisiaj z wami, ale wzięłam się za gotowanie na 2 dni... ie chce mi się codziennie gotować więc już zrobiłam gulasz do kaszy i ogórka (pragnienie kulinarne Męża na dziś) i leczo na jutro, oprócz tego będę gotować cząstki kalafiora i opiekać je na patelni jak kotlety w panierce 🙂 To jedna z naszych ukochanych przekąsek obiadowych ! 🙂

Wczoraj cały dzionek byłam u koleżanki ciężarówki, najadłyśmy się lodów, żelków, czekolady, śliwek, winogron, sałatki... masakra!!! Miałam takie wyrzuty sumienia!!!! 😞 Potem zaliczyliśmy zakupy, potem odebraliśmy naszego Misia od kolegi bo miał wychodne przedszkolak mały na zabawę 🙂 i padłam jak pies ze zmęczenia wieczorem. Wszystko mnie znów rwało, bolało, musiałam wziąć no spe i położyć się spać.

Tymek dzisiaj od rana mega aktywny! kopie, wygina się, przekręca, chyba mu ciasno 😞

Lecę zaraz na szybko do wanny, muszę umyć włosy i ogarnąć się, żeby mój Kochany nmnie nie widział w tym dzisiejszym rozmemlanym stanie 😉

CARPIOO sesja jest cudna!!!!!!!!!! Wyglądacie przepięknie, brzuszek superowy!!!!!!!!! Gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie używam sudokremu, uważam że jest zbyt gęstą maścią. Jak Misio był mały używałam od początku kremu F18 do pielęgnacji pupy przy każdym przewijaniu, kupowałam go w aptece za grosze, biały, bezzapachowy. Raz w życiu Miśka odparzył pampers i wtedy zastosowałam tormentiol. Na drugi dzień nie było czerwonego śladu na pupie i wszystko się wygoiło. Ale każda z nas ma swoje sposoby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris napisał(a):

Wczoraj cały dzionek byłam u koleżanki ciężarówki, najadłyśmy się lodów, żelków, czekolady, śliwek, winogron, sałatki... masakra!!! Miałam takie wyrzuty sumienia!!!! 😞 Potem zaliczyliśmy zakupy, potem odebraliśmy naszego Misia od kolegi bo miał wychodne przedszkolak mały na zabawę 🙂 i padłam jak pies ze zmęczenia wieczorem. Wszystko mnie znów rwało, bolało, musiałam wziąć no spe i położyć się spać.

Tymek dzisiaj od rana mega aktywny! kopie, wygina się, przekręca, chyba mu ciasno 😞


Kochana, jak dałaś radę tyle wciągnąc? 🙂 a Tymek może aktywny po tym wczorajszym jedzeniu 🙂

Co do gotowania, to ja mam dzisiaj obiad z zamrażalki.Jak mi się ugotuje za dużo to zamrażam a potem jak mam lenia to rozmrażam 🙂 Poza tym mam grafik co zrobic na obiad (nie śmiejcie się proszę.. 😉) tak więc na szczęście nie muszę myślec rano, co na obiad upichcic, tylko już z góry wiem..

Gosia Twój przepis na prv brzmi kusząco..Czy muszą byc akurat kurki, czy mogą byc pieczarki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
Iris napisał(a):

Wczoraj cały dzionek byłam u koleżanki ciężarówki, najadłyśmy się lodów, żelków, czekolady, śliwek, winogron, sałatki... masakra!!! Miałam takie wyrzuty sumienia!!!! 😞 Potem zaliczyliśmy zakupy, potem odebraliśmy naszego Misia od kolegi bo miał wychodne przedszkolak mały na zabawę 🙂 i padłam jak pies ze zmęczenia wieczorem. Wszystko mnie znów rwało, bolało, musiałam wziąć no spe i położyć się spać.

Tymek dzisiaj od rana mega aktywny! kopie, wygina się, przekręca, chyba mu ciasno 😞


Kochana, jak dałaś radę tyle wciągnąc? 🙂 a Tymek może aktywny po tym wczorajszym jedzeniu 🙂

Co do gotowania, to ja mam dzisiaj obiad z zamrażalki.Jak mi się ugotuje za dużo to zamrażam a potem jak mam lenia to rozmrażam 🙂 Poza tym mam grafik co zrobic na obiad (nie śmiejcie się proszę.. 😉) tak więc na szczęście nie muszę myślec rano, co na obiad upichcic, tylko już z góry wiem..

Gosia Twój przepis na prv brzmi kusząco..Czy muszą byc akurat kurki, czy mogą byc pieczarki??


No niestety dałam rade tyle wciągnąć, ale to na szczęście było wczoraj i już staram się o tym nie pamiętać 😉

Dzisiaj kasza, gulasz, ogórek, leczo na najbliższe dni jako dodatek. Aaaa no i te kalafiorki to taka przekąska, jak się w trójkę do tego przypniemy z Mikołajem to szybko znikną 🙂

Grafik obiadów coś wspaniałego 🙂 🙂 🙂 Kokosanko nie śmieję się, uważam że jest to fajny sposób. Najlepiej jak Ty albo Mąż tworzycie go z wyprzedzeniem, wtedy zawsze wiadomo co ugotować i jecie to co najbardziej lubicie 🙂

Ja uwielbiam gotować i uwielbiam jeść... szkoda że teraz mam w głowie ciągle ten hamulec... Zresztą muszę dbać o to co jem bo kiedyś mocno chorowałam na trzustkę i teraz takie dni jak ten wczorajszy zdarzają mi się raz na 100 lat. Zawsze gdzieś zapala się ta czerwona lampka ostrzegawcza. Zazdroszczę tym, którzy mogą chłonąć, nie tyją i nic im nie dolega 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wziełam nospe ciepłą kapiel tak jak mi radziliscie i niestety zwymiotowałam na dodatek 😞 I Przeszło na troche.... Jak bedzie bolec wieczorem to podjade dolekarza bo lepiej sprawdzic... Meegotko wyrostek tez tak bym myslala ale mialam wycinany 3 lata temu... A teraz ide polezec troche 😉 Pozniej napiszeco i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cytuję AGĘ:
Kurcze ale natura to jednak nie równo poukładala...my naprawdę mamy za dużo na głowie..ja tam feministką nigdy nie byłam,przynajmniej świadomie.No jak patrzę tak na mojego męża czasem to on taki biedny jest...ciągle ciężko w pracy,niedospany,przemęczony,głowa boli i w ogóle to biedaczek ciągle ma schemat życiowy...codziennie musi w stać i iść do pracy!!no toż to skandal!! a ja,ja przecież w domu siedzę

No ja mam takiego biednego misia tez w domku 😆
I tez mu przeczytałam co Meegotka napisał to tylko zrobił ‘yhymm’ – odrywając wzrok od monitora swojego lapsa 😮
No wiecie co??!!

Ale ZUZIACZEK mnie rozśmieszyłaś z tym ten-teges 🙂 niech ci te prosg-coś-tam do kubeczka naleje 😁 to sobie wstrzykniesz strzykawką J hihihi
A z tymi meblami?! Szok.. jeszcze nie zrobił!! ?? 😉

MINIONAAAAA 🤪
Super że masz już Alicję w domku! Pewnie teraz i ty sporo odpoczęłaś jak już w domku, bez rozjazdów (no co te 10 dni to teraz chyba da się przeżyć)
Gorąco trzymam kciuki za Alunię, żeby była zdrowa jak zuch!!
Bardzo jestem z Ciebie dumna, bo to na pewni był dla Ciebie ogromny stres! Ale dałaś radę nasza super kobieto!! przetarłaś nam szlaki 😆
Ohh a z Alą na pewni wszystko będzie dobrze, jest już w domku, a w domku szybciej ludzie zdrowieją i dochodzą do formy!


KOYOTKO- a jednak będzie sesja! Uuuaaaaaaaaaaałłlłłł super!
A jak z Zuzią to też super J w domciu z jakąś znajomą fotki zrób z brzuszkiem, takie łapki w serduszko jak wam się podoba, z bucikami czy śpiochami i chustami to spokojnie sami nawet na samowyzwalaczu zrobicie .. a profesjonalna z Zuzią to też skarb!!!
Cieszę się że masz to o czym marzyłaś 😜 a przynajmniej chciałaś J jupi!


Gosia- Lenka jest superowa 😘 .. tez chce już JAGÓDKĘ!!!!


MARZENKO
Tez oglądam TLC właśnie 😜

A jeśli chodzi o Mamę to zadzwoń! Dla siebie samej! I w ogole jak ci się uda i jak chcesz- to nie poruszaj TEGO tematu, może sama zrozumie swój błąd a ty się nie nakręcaj :P


IRIS
Dziękuję za komplement,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajeczko ja też czytałam o tych wymiotach i biegunce przed porodem. Kochana pomyśl że jeśli to są oznaki zbliżającego się rozwiązania to super!!! Pojedziesz, urodzisz, będziesz miala to wszystko wreszcie za sobą 🙂unikniesz wywoływania i innych nieprzyjemnych akcji. Trzymam kciuki aby było lepiej Kochana! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny!
Miniona super ze masz juz Alicje przy sobie 🙂 jest przeslicza 🙂 dolanczam sie do prosby o wiecej fotek 😉zycze Wam kochana wszystkiego najlepszego 🙂
Marzenka no tak jak Twoja ciocia radzi moze lepiej odezwij sie do mamy.Ty bedziesz miala czyste sumienie,ze probowalas poprawic wasze relacje a co ona z tym zrobi zalezy od niej.Wierze,ze jest Ci z tym ciezko,bo jak mozna stawiac corke na drugim miejscu ale pokaz jej ze Ty jestes od niej madrzejsza i zadzwon lub napisz.trzymam kciuki za Ciebie 😉

Koyotko fajnie,ze masz kuponik na sesje 😉nawet jak juz z brzuszkiem nie zdazysz to wydaje mi sie ze sesja z Zuzia bedzie jeszcze fajniejsza 🙂 🙂
z domku nie wychodz 🙂 😉dolecz ten katarek co został 😉

Kurde tyle mialam do pisania i mi umkneło 😠chyba przez to ze mam dzis nerwa.
Dosc,ze sie nie wyspalam to jeszcze flizy do kuchni na ktore czekalam 2 tygodnie przyszly uszkodzone 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki
zaraz będę Was nadrabiać, znowu naprodukowałyście stron-fajnie będzie co poczytać. zauważyłam post Bajki...i jak się czujesz? ból minął? ja wczoraj to myślałam że rodzę, dziewczyny na forum poradziły mi nospę (której nie brałam nigdy ale miałam w razie co w apteczce) i minęło, jeszcze w nocy trochę bolało ale dzisiaj już jest ok. mnie bolała lewa strona brzucha i lewa pachwina najbardziej...też wymiotowałam i od paru dni mnie mdli na wieczór - ja to myślę że my po prostu niedługo urodzimy i to są pewnie jakieś objawy :-)
buziole odezwę się później idę posprzątać po obiedzie...zupa krem z soczewicy i calzone :-) ...przepisy na priv 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no i dodzwonilam sie do swojego lekarza i powiedzial mi ze takie tepe bole są przy tym ze dziecko mozena cos uciska a przed porodem głowka schodzi do kanału rodnego i uciska na jakies tam miesnie i stad takie kolki bole pachwin i ud ale jezeli nabiora charakter skurczy to mam sie wtedy zglosic do szpitala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No te bóle to chyba każda z nas już ma...ja dziś się nachodzilam bardzo po sklepach, bo przyjechała moja mamusia i wyciągneła mnie na zakupy...oczywiście kupowałyśmy wszystko ale dla Hani :P nic sobie hehe :P kupiłam takie piękne spioszki polarowe...idealne na nadchodzącą pogode 😁 i zamówiłam to: http://allegro.pl/fisher-price-w5537-fotelik-bujaczek-lezaczek-kubus-i1806280612.html aż się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...