Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie brzusie kochane mam nadzieje że dobrze się czujecie... 😉
Czekacie pewnie na tę chwile z niecierpliwością ale nadejdzie już niedługo ja sama nie wiedziałam że to ten dzień a tu taka niespodzianka dwa dni przed terminem 😉
Życzę wam dużo cierpliwości i wytrwałości 😘

P.S. Mój Niuniuś już daje nam 4 noc z rzędu popalić ufff... ;p
Pozdrawiam was Kochaniutkie i ściskam mocno bobaski 😘 😘 😘

A jak tam Agniesia z bliźniakami ????? Bo nie mogę znaleźć żadnego wątku tyle lektury do nadrobienia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
Edytko, dzisiaj cesarka u Agnieszki 🙂

Kokosanko, o zwale to nie słyszałam, ubaw- jak najbardziej.. 😁
a może macie jakieś inne zwroty?
w Poznaniu to wiem że macie pyry- czyli po warszawsku po prostu ziemniaki 🙂

np.
co się lampisz?
ale zaciesz!
😜




ale zaciesz..nie znam tego zwrotu 🙂
mamy jeszcze dryndę czyli taksówkę, idziemy na szagę czyli na ukos przecinając ulicę i trochę tego tam jest, ale wszystko wychodzi podczas rozmowy, bo tak z głowy na szybko ciężko coś przytoczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carpioo co region to różnica 🙂 U nas to nic obraźliwego 🙂Inkę można - w szpitalu do kolacji podją , anatol też , ale ja tego badziewia do ust nie wezmę. Ja to bym się napiła takiej porządnej latte z syropkiem smakowym i z duuuużą pianką...

Iris zapomniałam napisać - piękna piłeczka, cudowna 🙂 Fajnie jest wiedzieć , kiedy utulisz swoje maleństwo . Najgorsza jest ta niepewność i czekanie. Igorek faktycznie rewelacyjnie się nam ustawił ze snem , lepiej mi , że w nocy tak ładnie śpi , bo w ciągu dnia tak czy inaczej to z przerwami na karmienie i przewijanie i tak mam czas zeby wszystko zrobić , a tak to się wyśpimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kokosanka napisał(a):
carpioo napisał(a):
Edytko, dzisiaj cesarka u Agnieszki 🙂

Kokosanko, o zwale to nie słyszałam, ubaw- jak najbardziej.. 😁
a może macie jakieś inne zwroty?
w Poznaniu to wiem że macie pyry- czyli po warszawsku po prostu ziemniaki 🙂

np.
co się lampisz?
ale zaciesz!
😜




ale zaciesz..nie znam tego zwrotu 🙂
mamy jeszcze dryndę czyli taksówkę, idziemy na szagę czyli na ukos przecinając ulicę i trochę tego tam jest, ale wszystko wychodzi podczas rozmowy, bo tak z głowy na szybko ciężko coś przytoczyc 🙂


ja jestem z Gniezna czyli niedaleko Poznania i u nas się jeszcze mówi np. " Łe , no co ty" mój kuzyn który jest z nad morza zawsze miał "polewkę " z tego łe bo mówił , że to tylko w wlkp tak mówią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam kolegę z bioałobrzegów i tgam też się mówi łeeeeeeee

zaciesz to że ubaw 🙂
a z tym przecinaniem ulicy to dobre 🙂

mi też trudno teraz coś wymyślić i napisać, ale jak bede coś miała na języku to wam napiszę 🙂

BASIU- pisz suche fakty!
my rozumiemy 🙂 esej napiszesz o przyjemnym porodzie, ktory nastąpi wkrótce! 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzuszki 🙂
Basiu trzymajcie się zdrowo! niech Oluś się uspokoi i przyjedzie do Was spokojny poród!!!

Wieści od Agi nie mam z dziś. Wczoraj prawie do północy miała ktg..przez okrągłe 2.5 godziny... Sama kazała je sobie odłączyć, bo już nie dawała rady wyleżeć, tak ja wszystko bolało...
Mam nadzieję, że dziś już są po wszystkim i dochodzą do siebie 🙂
Jak tylko dostanę jakieś info, od razu je Wam przekaże.

Ja dziś byłam zrobić morfologię, jutro idę do gina na ostatnią już zapewne wizytę przed porodem 🙂 Wszystko w kroku mnie boli, ale nie mam skurzy więc.... Zobaczymy co gin powie... ,Mam nadzieję, że Synek nie będzie takim uparciuchem jak Emilka i wyjdzie przed terminem a nie po.....
Tym bardziej, że mój mąż ma urlop i chciałabym, by spędził z nami troszkę czasu 🙂 A od listopada obejmuje nowe stanowisko w pracy i być może będą jakieś szkolenia,... a ja nie chcę zostać sama..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri, czaruje więc aby Adaś Krzyś wyjdzie w takim terminie w jakim sobie wymarzysz/ Słyszałam że dzieci 'drugie' wychodzą w terminie i nawet przed.. 🙂
a dzieci 'pierwsze' niestety bardziej po terminie.. i to zwłaszcza Dziewczynki 😲

badania na pewno wyjdą ci dobrze.. i mam nadzieje, że gin., powie więcej niż moja!
jaką masz szyjkę, miękkiej życzę i krótkiej 😜 i gotowej do porodu!

Aguśka pewnie odsypia po cesarce 🙂!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEŚCI OD AGI 😁
WŁAŚNIE DO MNIE DZWONIŁA 🙂
BLIŹNIAKI SA NA ŚWIECIE 🙂
AMELKA 2450G I 48CM, MAKSYMILIAN 3050G I 50CM
(jak nie pomyliłam się z emocji i dobrze zapamiętałam 🙂)
Amelka ciągnęła już cyca 🙂 Maksio dogrzewa się pod lampami 🙂
Ojejku, popłakałam się przy telefonie, Aga z emocji też płakała 🙂
Odezwie się jak nabiorą troszkę sił i odpoczną
HURRRRRRAAAAAAAA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! STAŁO SIĘ 🙂 🙂 AGUSIU KOCHANA GRATULUJĘ DZIECIACZKÓW 🙂 NARESZCIE SĄ Z TOBĄ!!! CUDOWNE WIEŚCI.CAŁUSKI DLA MALUCHÓW OD CIOTKI!!! CIESZĘ SIĘ NIEZMIERNIE MOCNO I AŻ ŁEZKI MI POLECIAŁY ZE SZCZĘŚCIA 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akneri pytanko mam - Mały robi mi 1-2 kupki dziennie od przedwczoraj. To normalne czy coś może być nie tak??? Nie jest płaczliwy ani nic z tych rzeczy, je regularnie , wczoraj koło 19 zrobił ogromną kupkę a w nocy takiego bobka małego i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze cioteczki wpadłam na chwilkę podczytuję was ale nadrobić to nieeeeee dam rady niestety 🤢
Mała jest spokojniutka póki co 🙂Ale jakoś ciężko ten czas zorganizować tyle rzeczy by się chciało zrobić a tu nic tylko cyc-kupa-cyc-kupa 😁 Ale za to najsłodsza pod słońcem.
Tak czytam o tych naszych forumowych dramatach Mdoundi Bajka brak słów aż mam gęsią skórkę przesyłam wam tonę mocy i energii i mam nadzieję,że to nasze forumowe czarowanie pomoże 🙂Wszystko będzie dobrze zobaczycie 🙂
Koyotko moja mała też się tak pręży ale póki co bez płaczu więc to może po prostu dolegliwości gastryczne , improwizujemy kładziemy na brzuszku masujemy no i tyle możemy zrobić.
Gosiu moja Kaja tez tyle przesypia ciągiem ale wczoraj była u nas położna z wizytą i kazał wybudzać na karmienie po 3 godzinach więc już teraz zgłupiałam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=red]AGA GRATULACJE[/size]
braciszek większy od siostrzyczki i tak ma być!
superowo!
i Bąbelki wcazle nie takie malutkie jakby sie wydawało, ze bliźniaki to od razu mniejsze !!

jestem pełna podziwu Twojej ciązy i tego co wyrabiałaś mając ten ogromny, słodki brzuszek!

Amelko! Maksiu! Witamy po drugiej stronie brzuszka! [/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meegotka napisał(a):
Gosiu moja Kaja tez tyle przesypia ciągiem ale wczoraj była u nas położna z wizytą i kazał wybudzać na karmienie po 3 godzinach więc już teraz zgłupiałam?


Meegotko ja rozmawiałam z moją Mamą i powiedziała , ze Mały widocznie tyle potrzebuje snu i że mam go nie wybudzać , bo cały rytm w który już się wprawił się popsuje , powiedziała mi też ze skoro się nie budzi to jest najedzony i niczego mu nie brak 🙂 A ja uważam ze Mama to najlepsze źródło informacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...