Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dodi przesliczny ten twoj wozyczek. Ile cie bedzie kosztowal jesli mozna spytac??? Ja w wiekszosci rzeczy mam nowe ale moja siostra mi zaproponowala swoj wozek bo jest jak nowy. Ale sama nie wiem. Takie wozki mi sie wlasnie podobaja.:laugh:

Ja po moim samopoczuciu i dziwnego brzucha to tez jakos mam ciagle wrazenie ze to juz. Zastanawiam sie ile jeszcze wytrzymam??? Zaczynam sie bac 🥴 Dodi Ja juz mam wizyty co tydzien. Mamy ten sam termin wiec zdziwilam sie ze jeszcze masz co 2,5 tygodnia. Ja to nawet sie ciesze ze teraz juz co tydzien bo zaczynam sie coraz gorzej czuc. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia spójrz na ten drugi model czarno bialy, ma wieksze koła.

To jest wózek TAKO JUMPER FX, ja widzialam go na zywo i nawet nim jezdzilam, i wiesz juz przestałam sie sugerowac opiniami innych mamuś, bo kazda czego innego od wózia oczekuje 🙂
ma wszystko czego mi trzeba , amortyzatory, skretne pompowane koła, lekki stelarz aluminiowy, przekładaną rączke ( psacerówka tyłem i przeodem ), nosiedłko z adapterem do wpiecia w samocgód, pieiopunktowe pasy bezpieczenstwa, i, jeszcze inne rzeczy, a szukalam opini w necie na temat tego wózka, w 80 % są pozytywne, zadko komus cos nie pasuje, ale jak napisalam zalezy od oczekiwan 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózek ma dobra cenę

macie linka

http://www.wozki.otwarte24.pl/141,3w1-Wozek-Jumper-FX-wozki-TAKO-nowy-model


tylko ze ja biore jeszcze parasolkę do niego i razem wyniesie mnie 1229 zł .

Co do wizyty, ja jestem w szoku, pytalam dlaczego dopiero za 2,5 tyg ale lekarz stwerdzil ze spokojnie zdaze go odwiedzic, trudno, jak cos sie bedzie dzialo to pojade wczesniej, albo poprostu urodze juz w szpitalu bez ostwtniej wizyty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aajj nie zwrociłam uwagi na te wieksze kołka w tym cvzarnym 🙂 wiec jest ok tez mi sie podoba 🙂 gratuluje dobrego wyboru 🙂
masz racje ze nie mozna sie ciagle kierowac słowami innych ja kilka miesiecy temu miałam okazje kupic superwozeczek zanieduze pieniadze ale posłuchałam sie siostry ktora mi go odradziła i do dzis żałuje. tak to juz bym miała z głowy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie tych kolorów jest duzo, poszukajcie na allegro sobie tez wystarczy wpisac tako i wyskoczą, i mi pan zgodzil sie zamówic wlasnie ten z czerwonym ale model ten biały, takze super.

Zobaczymy jak bedzie sie sprawowal 🙂 zawsze mozna potem kupic samą spacerówkę lepszej firmy , a na poczatek mam wszystko gondolke, nosiedłko, i torbę , folie na deszcze i wszystko inne 🙂

Mamuski kochane uciekam do mojego M. bo siedzi sam w salonie na tv, caly tydzien go niema, to chociaz w weekend chce troche pobyc z nim ,wiec do spisanka pewnie jutro 🙂

buziaki i trzymajcie jeszcze nózki razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy Lutóweczki pod wieczór,
niestety wchodze ze zlymi wiadomosciami od Martusi
Dostałam smska ze jest w szpitalu bo strasznie bolała ją kosc pochwy( pisze ze Maly ją tak uciska mocno) ze az sie nie mozła ruszyc i dostała skurczy. Dostala fenoterol.

Odpisałam i pozdrowiłam Ja od Nas Wszystkich. Ma nadzieje ze jutro ją wypuszczą 🙂 3majmy kciuki 🙂 Dobrze ze jest już pod kontrolą.

a poza tym to wrocilismy wlasnie z wizyty w gościach i powoli kladziemy sie spac. A jutro na 9 tą wizyta u ginka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej u nas dzien bardzo szybki i obfity w towarzystwo: odwiedziny znajomych z Wa-wy a pozniej mega obiad w karczmie goralskiej- masakra ledwo moge sie ruszyc!!!!! :P

Dodi moj wozio jest podobny i tez nim jezdzilam i jest super, nawet wybralam takie zestawienie kolorow tyle ze czerwien zamiast czarnego 🙂!!

Klaudia oklask za 37 tydz!! jutro u mnie 38 🤪 i wizyta u gina o 15.20 :]

Martuś trzymaj sie kobieto!!!!!!!! mnie fenoterol pomogl i juz nawet przepowiadajace ustaly!!!

jutro jeszcze male zakupki z siostra i chyba czas na zakonczenie przygotowan juz tylko czekanie!!!!!!
patrzec jak zaczniemy sie kruszyc!!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
niedawno któraś pisała o fajnej przygodzie z księdzem, a tu mi sie przytrafiło coś podobnego.
Mój mąż rozmawiał z sąsiadkę ze mamy mieć w niedzielę księdza najprawdopodobniej, więc dla pewności poszłam dzisiaj rano na mszę i w ogłoszeniach ani słowa ze ksiądz będzie chodził, więc poszliśmy na urodziny do teściowej. Wracamy do domu a tu na piętrze jakieś hałasy, okazało się że to ministranci, w 15 min posprzątaliśmy mieszkanie, naszykowaliśmy kopertę i wyprasowałam obrus.
W sumie dobrze wyszło bo przynajmniej nie musieliśmy siedzieć od 16stej do 19stej i czekać na księdza.
Mam nadzieję ze nie zanotował sobie że parafianie w tym domu przyjmują księdza buchając alkoholem:laugh: , swoją drogą ciekawe co by było jak by mój mąż pozwolił sobie na większą ilość hehe, na szczęście wypił tylko parę kieliszków 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

co noc to gorzej!!!!!!!!!! 😞
siku co 2 godziny do tego z lekkim bolem w krzyzu 🤪 zmiana pozycji to juz nie to co nawet tydzien temu!! brzuch nisko i juz bardzo przeszkadza :| masakra!!!!!!!!!!

mam cos takie dziwne przeczucie ze moge dzis dostac od razu skierowanie do szpitala!!!!!!!! oby nie!!!!!! chcialabym jeszcze tydzien zaczekac!!!!

wczoraj nie wiem czy to przez mega obzarstwo czy co ale bolal mnie dziwnie brzuch a i w krzyzu lupalo okropnie 🤢 oby dzis bylo lepiej

lecimy na miasto pozalatwiac reszte spraw.... do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry! 🙂

po udanym, towarzyskim weekendzie i nawet nienajgorszych nocach poniedzialek przywital mnie skurczami, nawet nie bolesne i bardzo nieregularne,takie inne, wiec siedze sobie spokojnie i obserwuje co sie dzieje, do tej pory nic takiego nie mialam 🙂).

Dziewczyny czy Was tez tak swedzi brzuch i cycki? od kilku dni mam juz pocharatana skore, smaruje non stop, ale nie pomaga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja dzisiaj w nocy miałam lekko bolesne skurcze, także się budziłam co jakiś czas. Czuję się tak jakby przez cały sen bolał mnie brzuch 😞 O 6 rano już bolało bardzo, że nie mogłam zasnąć, ale to był raczej taki ciągły ból. Pochodziłam trochę i przestało. W krzyżu boli już od 3 dni 😞 Wstałam dopiero teraz jestem całą zdenerwowana, dobrze, że za parę godzin mam wizytę u lekarza 🙂 Pozdrawiam Wszystkie Mamusie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam chudzinki 🙂

Sbi mówisz ze wstawanie co 2 gozdz. na siusiu to masakra, a co ja mam powiedzieć jak wstaję co godzinę a nawet i częściej 😞

Jai_Ho ja miałam parę dni temu takie swędzenie przez jakieś 2 dni, potem ucichło i teraz mnie tylko poswędzuje.

madrak myślę że możesz się powoli szykować na szpital, to co piszesz może oznaczać że dzidzia szykuje się już do drogi na świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤢 dolegliwosci coraz wiecej... na polepszenie nastroju pozarlam wlasnie wielki kawal czekoladowego ciasta, bez wyrzutow sumienia. 🙂)

biedne jestescie z tym sikaniem w nocy... ja jakos na szczescie max. raz ide do wc i to nie zawsze.

Ale mam mega lenia dzis, moze popoludniu sie zmobilizuje do dzialania 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po dłuższej przerwie Mamusie!

u mnie ostatnie dni to masakra - mam/miałam zapalenie oskrzeli i jadę na antybiotykach - biorę i płaczę że dzieciaczkowi to szkodzi ech... Do tego okazuje się że ciężarna to chyba tylko modlitwą (o ile wierzy) może się wspomagać bo wszystko jest dla nas "wskazane tylko jeśli korzyści przewyższają szkody dla dziecka"
Nie wiedziałam że gardło może tak boleć że będę ryczeć z bólu o katarze, kaszlu i bolących płucach nie wspomnę 🥴 i cały czas myśl że Mała też przecież wszystko czuje i jest jej żle... Przez ostry okres choroby prawie w ogóle się nie ruszała co tylko jeszcze bardziej mnie przerażało

na szczzęście już lepiej 🙂

Dziewczyny uważajcie na siebie i nie łapcie choróbska bo w ciąży na prawdę ciężko to cholerstwo leczyć!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do brzucha - gigant
wstawanie - najpierw na bok potem posapując i pojękując wstaję jakoś powoli
przewracanie się na bok - ostatnio wolę jak mi ręka na kt leżę cierpnie niż przewrócić się na drugi bok bo już za dużo z tym zachodu:P

aha no i nogi jak shrek - wielkie stopiszcza i nawet powyżej kolana spuchnięte + ręce takie jakieś jak bochny chleba! ale to dlatego że musze leżeć przez choróbsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana no to ladnie Cie sponiewieralo 😞 dobrze, ze przynajmniej jest poprawa juz 🙂

ja juz nie wiem czym mam sie smarowac, swedzi caly czas, i jak moge zrozumiec brzuch, ze sie naciaga to cycki chyba robia mi tylko na zlosc, bo wcale nie robia sie wieksze, wrecz przeciwnie, takie miekkie kapcie sie zrobily, chyba nawet mniejsze i bardzie miekkie niz przed ciaza ( chociaz to bylo tak dawno, ze juz moge nie pamietac 😉 jakie byly hehe)

Ide sie przekimac chwile,a przynajmniej polezec, moze pozniej mocy przybedzie to cos porobie sensownego.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana biedna Ty, wiem o czym piszesz bo też zdążyłam w ciąży brać antybiotyki i stąd wiem że gówno działają bo można brać tylko te słabe 😞 jednak nie pomogło wyeksportowanie męża poza domek, a może lepiej żebyś wtedy go nie wyrzucała bo pogrzał by cię chociaż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...