Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zania stelaż mojego wózka to 10 kg + gondola 6 kg i spacerówka tez 6kg, tylko fotelik 3 kg...tak więc tez 16 kg, na pewno nie jest to mało, ale jak są duże pompowane koła, to tak jakoś wychodzi...za to po śniegu będzie łatwo jeździć...ja pewnie na wakacje i tak kupię jakąś lżejszą spacerówkę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂 !
Aniu fajnie, że Cię wypisali 🙂 wszystkie na forum martwiłyśmy się Twoim stanem.....
Co do kreski na brzuchu to ja mam ją od kilku tygodni ale jest dość jasna i dochodzi do pępka od spojenia łonowego....
U lekarza OK, KTG wyszło prawidłowo- skurczy brak, Dominik waży ok. 2450g, długość kości udowej ok. 67mm

Aha zapomniałam dodać, że lekarz pobrał wymaz z pochwy na paciorkowca.....szyjka skrócona ok. 15mm dł. ale zamknięta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_xx napisał(a):
cherry czemu ty nic nie wiesz?? tyle stron nie moge sie połapac


bo moja pani doktor prowadząca nawet mnie wczoraj nie zbadała.... !
Uważam to za zaniedbanie na tym etapie ciąży!
Kurde zaczęłam właśnie 35 tydzień a nie miałam badania teraz na fotelu!
Nie rozumiem!
Wiadomo nie sprawia to żadnej przyjemności ale jednak człowiek przynajmniej wie co jest grane!
Jeśli wyniki wyjdą dobre to mam na wizytę przyjść dopiero 3 listopada ! Na 3 tygodnie przed terminem! A wymaz! Chce mi się ryczeć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No chyba że ona była taka pewna że wyniki z posiewu wyjdą mi do bani! I na pewno będę musiała do niej przyjść! Tak mówiła. Ostatecznie wymyśliłam sobie tak że jak wyniki będą dobre to pojadę do szpitala na izbę przyjęć i powiem że się niepokoję itd...
lub pójdę do Madanowskiego z Oławy na wizytę prywatną !
Chodze do tej lekarki od ponad 4 lat a akurt teraz jak jestem w ciąży musi mnie tak zawodzić !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
ania_xx napisał(a):
cherry czemu ty nic nie wiesz?? tyle stron nie moge sie połapac


bo moja pani doktor prowadząca nawet mnie wczoraj nie zbadała.... !
Uważam to za zaniedbanie na tym etapie ciąży!
Kurde zaczęłam właśnie 35 tydzień a nie miałam badania teraz na fotelu!
Nie rozumiem!
Wiadomo nie sprawia to żadnej przyjemności ale jednak człowiek przynajmniej wie co jest grane!
Jeśli wyniki wyjdą dobre to mam na wizytę przyjść dopiero 3 listopada ! Na 3 tygodnie przed terminem! A wymaz! Chce mi się ryczeć!



wiecie co, mi lekarz nigdy nie darowała badania na fotelu. Nawet nie było mowy... poza tym jak na ten tydzień ciąży to trochę późno masz kolejną wizytę... dopiero 3 listopada? hmmm... teraz to powinno być jakoś co 2 tyg...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro tak zrobię bo mam stresa...

A z przyjemniejszych rzeczy to wiecie co....odkryłam że ta piekarnia która piecze chlebek dla diabetyków robi też ciasta dla nich....

i chyba kupię sobie kawałek takiego ciacha....

normalnie ciekawa jestem co to za cudo... ja uda mi się kupić to zrobię Wam zdjęcie jak to wyglądało hahaha

piszę jeśli mi się uda bo zbyt na chleb to ma taki że rzadko można go dostac jeszcze po 10 rano!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania dobrze, ze jestes i jest wszystko ok.
U mnie KTG wyszlo dobrze, maly jak nigdy szalal w brzuchu 😉 Odebralam tez wyniki na paciorkowca - jest wporzadku.Wizyte u ginekologa mam 20-tego i mysle,ze zrobi mi usg bo ostatnio nie mialam.
Kupilam dzisiaj z 10x pajacyki, 5xbody, 2x bluzeczka, spodenki i polspiochy. Troche poszalalam 😁
Zdjecia z Kataru extra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_xx napisał(a):
no to szok. czasem ci lekarze sami za siebie nie moga. a kiedy wyniki odbierzesz??


Jutro dopiero jade zawieść ten mocz na posiew a wyniki to na przyszły tydzień będą. Wicie co i ona jeszcze sie pytała mnie kiedy mam wizytę na patologi (od cukrzycy) ja jej mówię że za 4 tygodnie więc długo mi czekać jak coś....

Jest mi po prostu przykro. Wczoraj to w szoku wyszłam od niej z gabinetu! Do tej pory miałam raz usg raz badanie a wczoraj nic ! Kompletnie nic poza sprawdzeniem tętna u Malucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
wanilia napisał(a):
Cherry a ja od wtorku w Oławie....Zwiedzam szpital heh. I powiem Ci że zdecydowałam się że tu będę rodzić (jeszcze nie teraz, ufff), atmosfera jest naprawdę miła - zarówno ze strony lekarzy jak i położnych. A jutro chyba wychodzę. Mam rozwarcie na dwa palce ale po badaniach lekarze stwierdzili że \"szyjka powinna wytrzymać\"


Jejku a co się Kochana stało? Ty sie zdecydowałaś na Oławę a ja na Wrocław ze względu na znieczulenie chyba że w Oławie coś zmienili... Może wiesz? Atmosfera kameralna a też mi się wydawało że pielęgniarki super... ciekawe czy miałaś okazję konsultacji z Madanowskim.

Jeśli coś Ci potrzeba to pisz - to podjadę do Ciebie 🙂


Dostałam skierowanie po wizycie kontrolnej ze względu na aktywność skurczową i rozwarcie. Ale jest ok więc mnie wypuszczają. Madanowski mnie badał i jest naprawdę super, zresztą podobnie jak reszta lekarzy. I położne też bardzo miłe, nawet dziś a miały ciężki dzień - normalnie poród za porodem 😮 Ja jestem zdecydowana, myślę że możliwość znieczulenia jest ważna ale ja stawiam na atmosferę i opiekę a niestety we Wro masówka. Leżę na sali z dwoma dziewczynami które są z Wrocławia i nie chcą tam rodzić...
I dziękuję za propozycję - niczego mi nie potrzeba 🙂 Zwałaszcza ze jutro uciekam do domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cherry napisał(a):
ania_xx napisał(a):
no to szok. czasem ci lekarze sami za siebie nie moga. a kiedy wyniki odbierzesz??


Jutro dopiero jade zawieść ten mocz na posiew a wyniki to na przyszły tydzień będą. Wicie co i ona jeszcze sie pytała mnie kiedy mam wizytę na patologi (od cukrzycy) ja jej mówię że za 4 tygodnie więc długo mi czekać jak coś



Jest mi po prostu przykro. Wczoraj to w szoku wyszłam od niej z gabinetu! Do tej pory miałam raz usg raz badanie a wczoraj nic ! Kompletnie nic poza sprawdzeniem tętna u Malucha.



a posiew z pochwy ci pobrała na te paciorkowce i gronkowce??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mdg87 napisał(a):
Ja wizyte tez mam co 3 tygodnie, a KTG powiedzial, ze im czesciej tym mam wieksza pewnosc, ze z malym oki jak cos by sie dzialo to szybciej sie zareaguje. Chodze 2 x w tygodniu na KTG.


No widzisz - czyli każdy lekarz robi inaczej... ja na ktg raz w tygodniu ale za to wizyty co 2 tygodnie... wolałabym chodzić częściej na ktg. jakoś tak się niepokoję, że za rzadko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a posiew z pochwy ci pobrała na te paciorkowce i gronkowce??


nO WŁAŚNIE NIE!

Myślałam, że będę wczoraj to miała! A tu nic!
Dokładnie w których tygodniach się to badanie wykonuje?

Wanilia super cieszę się !
Ja się zapiszę do Madanowskiego na wizytę! Super z niego facet - dokładny i super specjalista!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...