Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
montusia ja mam zgagę nawet po wodzie wiec śpię z Rennie pod poduszką bo w środku nocy nagle nawet dostaje, kefirek i mleko acidofilne działa na chwilę u mnie.

doti tupnij nogą na swojego pana 😉

jutro wrzucam 2 pary skarpetek do torby :laugh:

o maści do brodawek żebym nie zapomniała , bo jej codziennie używam i stoi w łazience. a bierzecie laktatory ? ja nawet nie ma nie kupiłam bo sama nie wiem czy będzie w końcu potrzebny czy nie?

zauważyłyście jak nam sie tematy zmieniają na forum ? były zakupy teraz już ostatnie przygotowania i coraz większe napięcie przed najważniejszym wydarzeniem 🙂

znikam miłych snów,przespanej nocy zmykam oglądać ME w piłce ręcznej -strasznie mnie wciągnęły te mecze 😉 wtulam sie w męża i oglądamy . pa ...do jutra brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karka napisał:
Szybko sobie spisałam co spakowałyście, zeby mi stronka nie uciekła. Musze wreszcie wszystko kupić i też spakować 😉 Ale tak w połowie lutego zamierzam to zrobić.
A szlafroki to jakie bierzecie? Grubsze, cieńsze?


ja biore cieńszy , bo na oddziałach strasznie ciepło bynajmniej u nas,w razie czego maz dowiezie mi ciepły gdybym marzła ale pewno nie bedzie takiej potrzeby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się uśmiałam, jak czytałam sposoby golenia na macanie albo lusterko 🙂
Mnie mąż goli bo sama to nie dałabym rady 🙂

Ale się namęczyłam w składaniu i rozkładaniu pierwszy raz wózka. Starałam się robic wszytsko delikatnie, aby nic nie uszkodzic. Udało się medotą prob i błędów 🙂

Uciekam oglądac mecz,
Spokojnej nocki i do juterka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oki, to muszę sobie kuić jakiś nowy cieńki szlafroczek, ale nie jakiś kusy, bo seksi laską tam nie będę... :laugh:
Coś na miłe zakończenie dnia:
http://www.youtube.com/watch?v=O8HwJaDIKe0
Ja się w końcu w drugiej minucie poryczałam...

Możecie sobie jeszcze looknąć na to:
http://www.youtube.com/watch?v=Ge5WGpBQ2-k&NR=1

Ja nie oglądam meczu, ale też zmykam.
Do jutra, dobrej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
znowu narobilam sobie zaleglosci w czytaniu postow ale juz wczoraj zatargalam meza do sklepow poszalec, dzis zakupow ciag dalszy i cos czuje ze beda to ostatnie zakupy bo w zasadzie wszystko juz mam a poza tym strasznie mi ciezko sie chodzi 😞

Co do cieplych stop i uwalniania oksytocyny to ja chyba w zakopiankach pojde rodzic- wszystko byle szybciej poszlo 😉

Paulinka, dobrze ze juz jestes w domku 🙂

Co do szlafroku to faktycznie lepiej wziasc cienszy- bawelniany bo na polozniczych oddzialach z reguly jest sauna, ja w samej koszuli sie gotowalam.

Co do hemoroidow to tez sie tego obawiam zwlaszcza ze po 1 porodzie mialam z tym problem, na szczescie polozna polecila mi posterisan, czopki i masc no i przeszlo 🙂 A co do pierwszej wizyty w toalecie to proponuje zabrac ze soba czopek glicerynowy mi kolezanka polecila to po fakcie niestety 😉
aj nie dosc ze sie nacierpimy przy porodzie to jeszcze pozniej sa przeboje 😉

co do golenia to ja polecam jednak opcje na lyso 🙂 zwlaszcza w tej najbardziej strategicznej okolicy- z Liv udalo mi sie calkiem ladnie ogolic ale co z tego jak sobie zoatawilam co nie co bo standardowo tak mam , jak pozniej mi to tylko w pologu przeszkadzalo ze o sciaganiu szwow nie wspomne, bo wloski sie w nie zaplataly i polozna co chwile przepraszala ze ciagne, wiec gdyby nie to to zdejmowanie szwow by nic nie bilalo, wiec tym razem robie sie zupelnie na golca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek Dziewczyny 🙂
Nie wierzę, jestem dziś druga! Jupi :laugh:
A to dlatego,że mężuś wybył z rańca na narty i jakoś już jestem od rana aktywna 😉
Planuję się dziś przerzucić do rodziców, bo sama nie będę siedzieć. Odwiedzę kuzynkę, młodą mamuśkę, może się dowiem czegoś pomocnego 😉
Poza tym ok 12 czekam na odwiedziny kumpeli.
No i musze kupić jednak akumulator, bo mimo,że autko kończy 3 lata w maju, aku wytrzepałam... i wczoraj znowu nie odpalił 😠
Idę na płatki zbożowe na mleczku, bo pewnie już ładnie doszły.
A Wy tam Brzuszki wstawać, szkoda dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzusie 🙂 Jestem trzecia 🙂
dzisiaj idę do lekarza, miałam isc w poniedziałek, ale zadzwonili z kliniki, że dr w pon będzie nieobecna i przełożyłam wizyte na dzis. Ot, taka miła niezpodzianka 🙂
Jak ja się cieszę, że dziś piątek i w końcu weekend. Już mam dośc siedzenia cały tydzien sama i czekac na tą 17.00 aż mąż wróci z pracy. Mam go dla siebie przez całe 2 i pół dnia 🙂 Trzeba korzystac z chwil tylko we dwoje, bo juz nigdy w życiu się nie powtórzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂

wiecie ja zaczynam jeść w nocy - 😲 samą mnie to przeraza ale byłam tak głodna ze nie wytrzymałam o 2 w nocy zjadłam kaszkę manną o 6 jogurt i teraz znowu jestem głodna -kurcze może ja mam tasiemca a nie dziecko w brzuchu? :laugh:

june czopki glicerynowe to standard na oddz. położniczym jak powiesz ze masz problem to dostaniesz -u mnie tak był.pierwszą wizytę w toalecie wspominam strasznie ryk...bol...,trzymanie sie ściany z bólu dostałam czopek i poszło... 😉
znowu miałam sen że już jadę do szpitala -ja chyba zwariuje jak tak ma być co noc.tym razem ok. 1 w nocy zaczęłam krwawic i jechaliśmy -dalej nie pamiętam na szczęście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki melduje się że tez już wstałam 🙂
Przespałam całą noc 🙂 jejjj ale się cieszę bo po tej ostatniej to myslałam że już mi tak zostanie ;/
Może faktycznie spakowanie torby mnie uspokoiło hihi

Pisałyście o goleniu więc ja się gole cały czas na zero chyba mam już tak od 17 roku życia hihihi - polecam krem do depilacji bikini, włoski się póżniej nie wrastają, nie ma mowy o zacięciu no i każda z nas da rade sie teraz wysmarować kremem 🙂 no i pózniej włoski jak odrastają to tez jest inaczej niż golarka 🙂

To tyle z mojej porady :P

A czopki glicerynowe też u mnie w szpitalu podają - bo bez przepisowej "2" nie wypisują do domu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olus Ty chciałas nas Ta pania przestraszyc nie wiem czemu ale wydawało mi się na początku ,że ma wonsy 😁 wiem wiem jestem okropna 🙂

ale choc sie nie wyspałam mam rewelacyjny humor 🙂
Ola zgaga jest bebe 😞


a ja miałam isc na morfologie dzis ale krystianek(tutuś) moj zapomniał pojemniczka na siusiu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...