Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj mamusie,wchodzę,czytam i od razu robię się głodna a to pierożki a to spaghetti.....a ja dziś leń na całego i M wyciągam na miasto coś wszamać 😜 tylko jeszcze nie mam pojęcia na co mam ochotę(M na pewno się ucieszy bo ja zawsze taka niezdecydowana) 😮
A co do dodatkowego owłosienia to mi się brzusio meszkiem jaśniutkich włosków pokrył,ale tak samo miałam za pierwszym razem więc chyba normalne 🤔
Natalia kuruj się żeby szybciutko ci przeszło!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj jestem tak obżarta tymi pierogami, że mam dość 😉
wróciłam ze spacerku i teraz leniuchuje, chyba zacznę robić jakieś projekty na uczelnie, bo niestety mam za tydzień na weekendzie zjazd i już pierwsze zaliczenia i egzaminy 🤔 już mam dość tych studiów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam z zakupow z M i pokupowalam rozowe ciuszki od razu lepiej 😁 zjadlam chinczyka i teraz zajadam sie czekolada 😁 . 11 maja mam kolejna wizyte i przy wyjsciu lekarza do mnie jak przyjde nastepnym razem to da mi skierowanko na krzywa 😮 a ja do niego czy to konieczne to sie zasmial 😁 wiec niestety nie ominie mnie to 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj mierzyłam się w pasie i przybyło mi od 2 lutego 13cm 🙂 hehe 🙂 mały/a dzisiaj tak wariuje i kręci się że już nie wiem jak siedzieć 🙂 Coraz mocniejsze daje kopy 🙂
Od wczoraj powiedziałam sobie-żadnych słodyczy i obżerania się bo skończę z dupą szerszą niż futryna 🙂 W święta dosyć sobie pozwoliłam na placuszki itp,szczerze mówiąc,takie dwa dni świąt folgowania i potem już nawet nie chce się tak objadać,przynajmniej mi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z ciekawości się mierze by potem wiedzieć jak będę wracać do formy, ile miałam przed ciążą.Mam nadzieje ze mały/a będzie intensywnie pić mój pokarm by to było łatwiejsze 🙂 Ale najważniejsze jej/jego zdrowie i dobro. Ja mam 4kg na plusie.Chyba to dużo skoro dziecko waży jakieś 200gram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...