Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Buffy jak znasz imię to możesz zamówić właśnie kocyk z wyhaftowanym imieniem albo koraliki do smoczka z imieniem (o ile rodzice w ogóle będą dawali dziecku smoczek), ja na początku na pewno ucieszyłabym się z paczki pampersów i jakiegoś drobiazgu typu skarpetki albo niedrapki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te strony tu powstają w niesamowitym tempie... rano myślałam, że mam wszystko nadrobione, a tu od 8 ponad 8 stron!!
Tusia, na bank będzie wszystko dobrze!!

ja tez piszę pracę, tylko na studiach podyplomowych. na szczęście zjazdy już skończyłam, ale mam takiego promotora, co nam sztywne terminy wyznaczył i nie można się spóźniać, bo to oznacza, że komuś nie zależy :/ wczoraj cały dzień płodziłam, żeby móc wysłać kolejny rozdział!!

Ktoś tu w międzyczasie wspominał o zaparciach.... masakra, ja za każdym razem, za przeproszeniem, rodzę kupe, jeszcze mi hemoroidy nie wyskoczyły, ale czuję, że w takiej sytuacji to tylko kwestia czasu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też właśnie zapowiedziałam rodzinie, że jakby chcieli coś kupować ( a to nieuniknione), to składam zamówienie na wszelkiego rodzaju pieluchy i tego typu rzeczy. Mam to szczęście, że mnóstwo rzeczy dostałam od siostry, jakby miały do tego dojść jeszcze nowe ubranka, to musiałabym się pozbyć swoich rzeczy, zeby to wszystko pomieścić. Póki co pozbywam się rzeczy męża :P 😁 a dzidzia i tak wszystkiego nie zdąży założyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
pierwsze spodnie ciazowe?? 🤪 dopiero teraz? ja juz od 11. - 12. tygodnia ciazy chodze w ciazówkach 😁


ja jeszcze nie mam zakupionych spodni ciążowych... 😉


ja tez jeszcze nie mam.... ale brzuszek zaczyna powoli się pojawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
pierwsze spodnie ciazowe?? 🤪 dopiero teraz? ja juz od 11. - 12. tygodnia ciazy chodze w ciazówkach 😁


ja jeszcze nie mam zakupionych spodni ciążowych... 😉

Tak poczytałam sobie i kurcze ja dopiero dziś zaczelam 8tc a juz w zadne spodnie sprzed nie wchodze i mam narazie 2*leginsy ciazowe i spodnie ciazowe w ktorych tylko chodze bo o tamtych ciuchach moge juz zapomniec ze pasie sie zapne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziewczyny zapytam się was bo troche macie juz wiecej za soba niz ja-zauwazylam u siebie cos dziwnego na brzusiu takie malutkie wloski mi urosly a jak wieczorem po kapieli zlapie mnie gesia skorka to smiesznie to wyglada.Wczesniej nie mialam wloskow na brzusiu-moze to burza hormonow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
A dziewczyny zapytam się was bo troche macie juz wiecej za soba niz ja-zauwazylam u siebie cos dziwnego na brzusiu takie malutkie wloski mi urosly a jak wieczorem po kapieli zlapie mnie gesia skorka to smiesznie to wyglada.Wczesniej nie mialam wloskow na brzusiu-moze to burza hormonow


ja też tak mam 😁 jak się smarowałam wczoraj oliwką to taki meszek zauważyłam, a jak mam gęsia skórę to tak dziwnie to wygląda 😮 ale to normalne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie się na brzuszku nic nie zrobiło za to na buzi pojawiło się sporo przebarwień. Ale i tak mam cerę lepszą niż w ciąży z synalkiem.... wtedy to pryszcz na pryszczu...
W spodnie sprzed ciąży się zmieszczę i nawet zapnę ale lecą mi z tyłka bo się nie trzymają pod brzuszkiem 🙂 od zwykłych dresów już boli mnie podbrzusze bo gniotą za bardzo więc chodzę sobie w ciążówkach z poprzedniego razu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do cery, to nigdy nie miałam problemów z przebarwieniami, jakimiś krostkami itd... a teraz to już w ogóle… mam tak delikatną skórę że nawet żadnych pudrów, fluidów itd. nie musze używać pupcia niemowlaka 😉 gorzej jak dopiero zacznie coś wychodzić 😮 dlatego nic już nie pisze żeby nie zapeszać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na razie w sumie jeszcze daję radę w zwykłych leginsach, no i kupiłam wcześniej na święta rajstopy ciążowe to były idealne do tunik itp 🙂 ogólnie miałam w planie w ogóle nie kupować ciążówek, ale stwierdziłam, że te mają taki krój iż po ciąży ewentualnie powywija się ten pas i będzie też można śmigać 😉

mówicie że pieluszki by się przydały świeżo upieczonym rodzicom...hmmm... kiedyś widziałam taki tort zrobiony z pieluszek - może jak go odnajdę to coś takiego kupię... tylko ciekawe czy te tortowe pieluchy naprawdę się potem do czegoś nadają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buffy znalazłam coś na temat tortów z pieluch - Pieluszki jak najbardziej nadają się do praktycznego użycia. Nawet po wyciągnięciu tortu z celofanu, tiul zabezpiecza pieluszki przed zakurzeniem.

http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&order=p&sg=0&string=tort+z+pieluch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
buffy znalazłam coś na temat tortów z pieluch - Pieluszki jak najbardziej nadają się do praktycznego użycia. Nawet po wyciągnięciu tortu z celofanu, tiul zabezpiecza pieluszki przed zakurzeniem.

http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&order=p&sg=0&string=tort+z+pieluch

ale swietny pomysl! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
buffy znalazłam coś na temat tortów z pieluch - Pieluszki jak najbardziej nadają się do praktycznego użycia. Nawet po wyciągnięciu tortu z celofanu, tiul zabezpiecza pieluszki przed zakurzeniem.

http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&order=p&sg=0&string=tort+z+pieluch


właśnie o to mi chodziło 😁 WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂)))))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehe 🙂 bardzo 🙂
widziałam właśnie chyba coś takiego w u nas w jednym sklepie-pójdę dziś zobaczyć, a jak nie będzie to zamówię na allegro 😉 tylko oczywiście te "damskie" wersje tortów mi się bardziej podobają 😜 no ale nic-wybiorę tez jakąś dla ich Kubusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej , powiem Wam ,że ja też jeszcze wchodzę w dzinsy z przed ciąży , ale jak się zapnę i usiądę to już uwierają i gniotą. Kupiłam sobie dresy zwykłe , leginsy ciążowe H@M ( są super ) i dzinsy ciążowe ,ale do nich się nie mogę przekonać bo mają szerokie nogawki , a ja niska to głupio wyglądam. Muszę je zanieść do krawcowej to może je zwęzi.
Tusia - dobrze ,że idziesz zobaczyć co i jak . Lepiej ,żebyś była spokojna niż w nerwach czekać do środy .
Ja za tydzień w czwartek też mam wizytę już odliczam dni to będzie 20 tydzień to usg musi mi zrobić , chyba ☺️ a jak nie to jej zapłace. A po wizycie od razu lecę do pepco , ale będzie się działo 😜 chyba,że maleństwo nie pokarze co ma między nogami 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...