Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Sandros ty to faktycznie powiadom teściową bo bidulka poczuje się pominięta 😉


matka mojego męża wie, ale nic sobie z tego nie robi... co mi po tym, że ponoć kupuje ubranka dla dziecka, jak nawet nie spyta, jak się czujemy, czy z dzidzią wszystko OK, nie miała ochoty nawet usg zobaczyć.... wie od stycznia, ani razu nie zadzwoniła.... taka babcia to do d... 🤨 i niech se w d... wsadzi te ubranka wszystkie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamusie i Brzuszki 😉
Chciałabym dołączyć do waszego grona, mój wstępny termin porodu to 13 wrzesień. Dzidziulka oglądałam na usg już kilka razy, ale wciąż nie wiem czy to chlopiec czy dziewczynka! Mam nadzieję, że niedługo uda się dowiedzieć.
Jeszcze nic nie kupiłam dla naszego maleństwa, i napewno wstrzymam się do usg w 20tyg. Na początku czerwca czeka mnie przeprowadzka więc tak sobie myślę, że lepiej będzie rozpocząć zakupy jak już będziemy w nowym miejscu 🙂
Widziałam, że piszecie o butelkach ja myśle o avent lub medela. Ale jeszcze zobaczymy 🙂 pozdrawiam was wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mam liste zrobiona, troche juz wykresillam z niej, tez juz powoli nie mam gdzie trzymac,
czekam az sie dowiem o plci i wtedy to juz w ogole sie rozkrece bo jak zaczne to pewnie nie bede widziala konca a jak widze te ubranka to mam oczy jak kot ze shreka 😜PP
no ale coz brakuje jeszcze rzecz, ale jakos uwazam ze lepiej zaczac wczesniej z takimi pierdolkami jak butelki itp bo potem bedziecie leniwe i ciezko bedzie lazic 3h po sklepach i wybierac ;p a teraz poki zgrabne ladne i brzuszki nie duze to mozna poszalec ;d ale jak kto woli 🙂 hehe
mnie jeszcze czeka wyprowadzka wiec bede potrzebowala rzeczy do swojego nowego domku wiec to tez robi swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja tez sporo mam ale ubranek i kocykow 🙂 3 pajacyki bluzeczki kilka body spodenki z 7 par skarpetek 4 czapeczki i papuszki jeden dresik 😁 rekiwczusie takie do szpitala 4 koce podusie do lozeczka i kombinezon taki na zime 😁. Butelek narazie nie kupuje w czerwcu zakupie lozeczko 🙂 a wozek najprawdopodobniej rodzice M 🙂 w maju kupie chyba ten bujaczek zeby tak na raczkach nie nosic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...