Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O jakie tu już poważne tematy 😉
Ja po pierwszym razie jestem zdecydowana na znieczulenie i tego się trzymam,po znieczuleniu reszta poszła bez problemu i bólu!!!!
Doti ty już widzę zorganizowana w czasie ja też muszę zacząć planować co i kiedy bo mam przeczucie że na koniec sierpnia się dzidzia wykluje,a mój M raczej by tu wszystkiego nie ogarnął 😮
A moje dziecko jakąś egzeme ma ale że mała to nic nam nie przepisał tylko nawilżać i obserwować jak się pogorszy to wtedy maść ze sterydami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
My mamy 40 km i za pierwszym razem nas odesłali bo pani stwierdziła że na pewno dziś nie urodzę,a po dwóch godz wracaliśmy bo już była akcja na całego 😉Prawie pasy po drodze wyrwałam bo już takie częste i mocne skurcze mialam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Ja jutro na 7 ide na tą glukoze a między 9/10 mam być na Polnej po skierowanie do szpitala... Nie wiem jak ogarne się w czasie... 🤔


Zaopatrz się w jakieś jedzonko żebyś coś przegryzła zanim pójdziesz na Polną cobyś nie zasłabła po drodze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Ja jutro na 7 ide na tą glukoze a między 9/10 mam być na Polnej po skierowanie do szpitala... Nie wiem jak ogarne się w czasie... 🤔


Zaopatrz się w jakieś jedzonko żebyś coś przegryzła zanim pójdziesz na Polną cobyś nie zasłabła po drodze 😉

Pewnie całą wałówke wezmę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa8 napisał(a):
z tego co słyszałam to właśnie z dziewczynkami jest trochę niewiadome 🙂 bo jak się już stwierdza chłopca to raczej tak zostaje do końca ciąży a z dziewuszkami to różnie bywa... czasami coś 'nagle' wyrasta 😁


no mam nadzieję, że mój lekarz się nie pomylił... bo go uduszę chyba, ja już ciuszki zaczęłam kupować typowo dla córci - takie większe 6,9,12 m-cy ... ale byłby zonk 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczesliwamama napisał(a):
Drogie wrześnióweczki, mam pytanko: dostałam skierowanie do lekarza na test glukozy. Na skierowaniu pisze:
"Test 50 g glukozy
0'
60'
"
Co oznaczają te 0' i 60" ?!

Poziom glukozy 50g mierzy się po 60 minutach, a 75g po 120 minutach. Więc pewnie chodzi o czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak na pewno
0- to pbranie przed wypiciem glukozy
60- to pobranie po wypiciu glukozy.

Ehhh ale siara 🙂) Wkula mnie dzisiaj dentystka i ja zjebalam przez telefon ;/ znaczy jej asystentke. Naz poszedl i sie pyta czy zona dzwonila, a on, ze tak 🙂 i siara na maksa 🙂)
Ale w dupie ja mam... Ciezko jej bylo powiedziec do ktorej lekarz przyjmuje i mi sie pyta po co mi to?? To jej mowie, ze nie wiem, bo maz prosil zebym sie zapytala.. na co ona :a boli go cos?? To jej tlumacze ze nie wiem i srednio mnie obchodzi,a le prosl zeby zapytac wiec wydaje mi sie ze nie problem odpowiedziec na pytanie ;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
Emaleth napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Ja jutro na 7 ide na tą glukoze a między 9/10 mam być na Polnej po skierowanie do szpitala... Nie wiem jak ogarne się w czasie... 🤔


Zaopatrz się w jakieś jedzonko żebyś coś przegryzła zanim pójdziesz na Polną cobyś nie zasłabła po drodze 😉

Pewnie całą wałówke wezmę 😁


Tussiaa przed badaniem musisz być naczco, dopiero jak pobiorą Ci drugi raz krew po 1h albo po 2h (w zależności czy masz 50 mg czy 75) to możesz coś wrzucić na ząb ps. pić tez nie można w czasie tego czekania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zrobilam w pt prawdziwy dym z tym zusem i to doszlo do szefa mojego i dzis tak zjebal ksiegowa, ze od razu pobiegla wyjasnic sprawe z moim zwolnieniem sprzed miesiaca. Zadzwonilam potem do zusu i moje dokumenty wplynely do nich z data dzisiejsza, czyli sianko dostane za jakis miesiac dopiero 😮 no ale lepsze to niz nic... ta wiesniara ksiegowa oszukiwala mnie tyle czasu, bo jej sie dupy nie chcialo ruszyc, teraz ma za to przejebane 😁 😁 😁 kolejne dokumenty bedzie nosil do nich moj M., zebym miala prwnosc, ze wszystko jest zlozone w terminie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no mam poważne plany, bo czas leci nieubłaganie 🙂 Do szpitala w którym chcę rodzić mam jakieś 17-20 km więc nie ma problemu z dojazem...
Też jestem zdecydowana na znieczulenie.. zresztą poprzednim razem też byłam zdecydowana ale wyszła mi niedokrwistość i mi nie dali.. mój gin się zdziwił, bo mówi, że to nie jest przeciwwskazanie do ZZO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emaleth napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Ja jutro na 7 ide na tą glukoze a między 9/10 mam być na Polnej po skierowanie do szpitala... Nie wiem jak ogarne się w czasie... 🤔


Zaopatrz się w jakieś jedzonko żebyś coś przegryzła zanim pójdziesz na Polną cobyś nie zasłabła po drodze 😉

Pewnie całą wałówke wezmę 😁


Tussiaa przed badaniem musisz być naczco, dopiero jak pobiorą Ci drugi raz krew po 1h albo po 2h (w zależności czy masz 50 mg czy 75) to możesz coś wrzucić na ząb ps. pić tez nie można w czasie tego czekania...

Wiem, wiem 🙂 dlatego napisałam że biorę wałówkę całą żeby zjeść po badaniu koncowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
pati1984 napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Emaleth napisał(a):
Tussiiaa napisał(a):
Ja jutro na 7 ide na tą glukoze a między 9/10 mam być na Polnej po skierowanie do szpitala... Nie wiem jak ogarne się w czasie... 🤔


Zaopatrz się w jakieś jedzonko żebyś coś przegryzła zanim pójdziesz na Polną cobyś nie zasłabła po drodze 😉

Pewnie całą wałówke wezmę 😁


Tussiaa przed badaniem musisz być naczco, dopiero jak pobiorą Ci drugi raz krew po 1h albo po 2h (w zależności czy masz 50 mg czy 75) to możesz coś wrzucić na ząb ps. pić tez nie można w czasie tego czekania...

Wiem, wiem 🙂 dlatego napisałam że biorę wałówkę całą żeby zjeść po badaniu koncowym 🙂


ano to co innego, ja tez brałam i poszłam do laseczek ode mnie z pracy na śniadanko,
a dzis właśnie odebrałam wyniki i po 120 min cukier mam 109 - tak że jest ok, cukrzycy nie mam na szczęście i nie muszę odmawiać sobie słodkości 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka to dobrze, ze już chociaż w miarę masz ogarniętą tą sprawę z zusem - bezczelna ta księgowa...
może zus się szybciej uwinie i nie będziesz musiała aż miesiąca czekać... chociaż fakt faktem że ppo wpłynięciu dokumentów mają 30 dni na wypłatę :/
ale pamiętam, że jak w grudniu jeszcze byłam chora to tak po 2 tyg mi kasę przesłali... chyba zależy w jakie dni akurat robią przelwy, bo oni tam chyba mają ustalone jakieś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...