Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Troszkę naskrobałyście i chwile mi zeszło zanim nadrobiłam 😉 u mnie szkoła rodzenia jest za darmo dla zameldowanych i zapisanych w pobliskim szpitalu... mieliśmy chodzić z M, ale jak on za niedługo wyjeżdża to chyba nie ma sensu i zrezygnowaliśmy...

a mnie zaczęło czyścić po tych czereśniach... nażarłam się jakbym nigdy na oczy czereśni nie widziała 😮 no ale są takie dobre że aż się coś robi 😉 i to jeszcze prosto z drzewa...
pogoda nieciekawa więc zapowiada się siedzenie w chacie.

w dodatku jak co piątek zaraz idę robić pierogi ruskie 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
Dobry 🙂 u mnie tez leje niemilosiernie i kolejna noc wstawania 4 razy siku 😮 kiedy to sie skonczy ale juz sie wyuczylam i lece zawsze do wc slepa jak kret wciaz spiac hahaha 😁
dzisiaj M przyjezdza i w niedziele jedzie az myslec mi sie nie chce;/


ja raz nie wcelowałam w drzwi i miałam na czole siniaka 😁 przez takie latanie na kreta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Isa 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


no wiesz 😁 od tamtej pory dalej latam na kreta 😁 ale z wyciągniętymi rękami 😁 😁 😁

a pierożki dzisiaj będą z miętą... tak jak mi polecałaś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 😉
Ja już po śniadanku ale jeszcze trochę leniuchuje, od wczoraj brzuch mnie pobolewa bo chyba troche przesadziłam z pakowaniem itp. Ale ważne że mamy już klucze i za jakies dwa dni wszystko ogarniemy w nowym mieszkanku 😉
Doti ja też chce Cie przygarnąć 😁 teraz musisz wybierać gdzie będzie Ci lepiej 😁
współczuję Ci tego smaku metalowego w ustach, miałam taki cały pierwszy trymest,i uważam że jest równie straszny jak mdłości! Od niego poprostu ciągle chce się rzygac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti Twoje marudzenie napewno nie jest takie złe 😉 ja też marudzę... i to dopiero jak 😁 także napewno byśmy się dogadały 😁

Emi jak narazie jest dobrze... nawet paznokcia nie złamałam 😁 to wstawanie z łóżka w nocy na siusiu jest okropne... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 chyba wszystkie mamy problemy z tym sikaniem...bo ja dzisiaj w nocy chyba z 10 razy szlam...zreszta jak co noc..tak duzo 😞 a Bartek juz drugi dzien po obudzeniu się sam się rwie do brzuszka mojego 🙂 🙂 🙂 o macierzynstwie teraz gadaja na TVN 🙂 ja leze w lozku jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh to sikanie nocne to katastrofa. Ja też zasuwam po omacku i nieraz już przywaliłam , a to w dzwi , albo rozłożoną deskę do prasowania . Ale potrzeba jest silniejsza i zazwyczaj nic nie boli tylko jak już wracam to mój M leży na mojej połówce łóżka i muszę go przewalać ,a do malutkich to on nie należy. 😜
U mnie nie pada ale jest taki wiatr ,że głowy urywa . 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixidixi właśnie szukłam tej darmowej szkoły rodzenia, ale niestety na razie nei udało mi się zlokalizować :/ ale będę próbować dalej, może coś się wyszpera 😉

ja też wstaje w nocy siusiu, tylko, że ja to ogólnie czesto sikam, nawet bez ciąży, więc latanie w nocy po omacku mam już opanowane do perfekcji :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez juz nie pada...
Z sikaniem nie mam takich problemów, góra dwa razy w nocy idę a to głównie przez ból i skurcze a nie pełny pęcherz.
No i zostałam sama z dzieckiem: teściowa pojechała na zakupy, M jak poszedł do koni dwie godziny temu tak chyba nie ma zamiaru wrócić.....dobrze, że mam grzeczne dziecko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja strasznie dużo pije wody, przed spaniem i jak się budzę na siusiu to też potrafię dużo wypić zanim dalej się położę... ale to jest silniejsze odemnie bo mam straszną suchość w buzi i czuje straszne pragnienie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez wstaje tak ze dwa razy, ale kwestia przyzwyczajenia 🙂 jakos mi to juz nie przeszkadza 😉)

Ehh, z ta babcia...
Dzisiaj wielce zdziwiona, ze na zwolnieniu jestem i mi sie pyta czy zle kolezanki w pracy nie sa?? ;// Jednak ona chowana w innych czasach 🙂)
Ale cicho na razie jestem jak sobie obiecalam, cierpliwa i brzydko sie nie odzywam 🙂) a to dopiero 11 🙂) haha 🙂)
Wczoraj wlazi o 21 30 i zdziwiona, ze moge juz lezec w lozku 🙂)

Teraz ja bede tez smecic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra moja babcia tez uwaza, ze jak jestem teraz na zwolnieniu to mnie zwolnia od razu jak wroce 🙂 za ich czasow to do porodu sie do pracy latalo lub na polu robilo 😉 moja mama tez mi opowiadala jak z torba szpitalna codziennie jezdzila autobusem do pracy, bo w kazdej chwili mogla zaczac rodzic 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie dzwonili do mnie z przychodni, że mojemu lekarzowi coś ważnego wypadło i wszystkie dzisiejsze wizyty są odwołane....
a najlepsze, że za tydzień w pt też go nie ma dopiero 15-go, więc pacjentki ciążowe są przepisane na najbliższą środę do innego lekarza.. znowu tyłek trzeba będzie pokazywać kolejnemu obcemu 😉
eh.. a tak się cieszyłam ze dziś zobaczę maluszka, no nic, trzeba poczekać do środy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...