Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Z tymi chlopami ;// heheh 🙂)

Natala, w niektorych szpitalach i nawet przy cieciu pozwalaja byc partnerowi, choc pod sam koniec. Noze wam w razie czego sie uda
Kiedy masz termin do tej Lodzi??



no czekam za tym lekarzem az zadzwoni i umowi sie ze mna jeszcze na termin do Poznania na kontrole i wtedy mi powie kiedy do Łodzi...a narazie nie wiem..Ciekawe co jutro moj powie..pewnie nic ciekawego...jezuuuu ciekawe jak moja glukoza 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
kupilam dzisij malej ladniutka bluzeczke w h&m za 10 zl 🙂 sa wyprzedaze w miare mozna cos znalezc i na nastepny tydzien dostalam grypsa ze w 5 10 15 tez bedzie przecena 😁


za dyszke?? kurcze musze sie z mamuska przejechac ona ma jeszcze znizke 😁

za dyszke byly fioletowe bezowe i biale wzielam fioletowa i do tego dokupie malej jakies kozackie dzinsyyy 😁 i buciki z nike ktore M ma zakupic w Berlinie i bedzie laseczka 😁 😁 juz mam w glowie tyle pomyslow ze M stwierdzil ze bedzie najlepiej ubrana laseczka w miescie i dodal ze mamusia oczywiscie tez 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
kupilam dzisij malej ladniutka bluzeczke w h&m za 10 zl 🙂 sa wyprzedaze w miare mozna cos znalezc i na nastepny tydzien dostalam grypsa ze w 5 10 15 tez bedzie przecena 😁


za dyszke?? kurcze musze sie z mamuska przejechac ona ma jeszcze znizke 😁

za dyszke byly fioletowe bezowe i biale wzielam fioletowa i do tego dokupie malej jakies kozackie dzinsyyy 😁 i buciki z nike ktore M ma zakupic w Berlinie i bedzie laseczka 😁 😁 juz mam w glowie tylko pomyslow ze M stwierdzil ze bedzie najlepiej ubrana laseczka w miescie i dodal ze mamusia oczywiscie tez 😁


to ja dostalam od ciotki sukienki na lato 82-86 cm i juz przymierzam ciuszki co do cxzego pasuje...dobra ogladaj mecz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
kupilam dzisij malej ladniutka bluzeczke w h&m za 10 zl 🙂 sa wyprzedaze w miare mozna cos znalezc i na nastepny tydzien dostalam grypsa ze w 5 10 15 tez bedzie przecena 😁


za dyszke?? kurcze musze sie z mamuska przejechac ona ma jeszcze znizke 😁

za dyszke byly fioletowe bezowe i biale wzielam fioletowa i do tego dokupie malej jakies kozackie dzinsyyy 😁 i buciki z nike ktore M ma zakupic w Berlinie i bedzie laseczka 😁 😁 juz mam w glowie tylko pomyslow ze M stwierdzil ze bedzie najlepiej ubrana laseczka w miescie i dodal ze mamusia oczywiscie tez 😁


to ja dostalam od ciotki sukienki na lato 82-86 cm i juz przymierzam ciuszki co do cxzego pasuje...dobra ogladaj mecz 🙂

ja spojrze i juz wiem mam duzo leginsow dla malej leginso spodenki 😁 dobieram zawsze body do tego ewentualnie bluzeczke i komponuje to z bluzami ktore mala ma 😁 i gra cud miod i orzeszki 😁 ogladam i nie wirze oczom ile bramek tracimy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilia1991r napisał(a):
sandroos napisał(a):
Spaadla mi uszczelka z kibla i woda ze spluczki na podloge leci jak sie spuszcza.. a chlopa nie ma ;//

podstaw miske albo poprs chlopaka czy meze juz nie pamietam siorki 😁

Albo seksownego hydraulika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj jak ładnie grają dziś!! 🙂

co do M przy porodzie, to u mnie zdecydowanie odpada... ja jestem na nie i M tez się nie pcha 🙂 powiedział, że gdybym bardzo chciała, to oczywiście będzie, ale sam z siebie to się nie wybiera... mnie to na rękę... zamiast się na maluchu skupić, to martwilabym się starym... poza tym, jak dla mnie, to jest zbyt intymna sprawa i jedyna osobą, którą mogłabym ze sobą mieć, jest moja siorka... taka już jestem 😉 😜

no i dobrze, jakieś 6 min do końca, więc oby nie stracić bramy i będzie gitara... a czechów potem na deser zjemy 😉 i spokojnie z grupy wyjdziemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czasem te chlopy sie przydaja 🙂) Chocby zeby wody do picia podac, ale wiadomo, ze kazda z nas jest inna 🙂)

Szwagier sie wzial za kibelek 🙂) a mnie normalnie boli cala klata, tak mnie podenerwowal ten mecz 🙂) Jestem troszke niepocieszona i maly niedosyt, ale grali bardzo ladnie i dziekowka chlopakom za to... Byle sil im wystarczylo na tem trzeci meczyk 🙂) Mam nadzieje, ze mi zrobia prezent w moje urodziny 🙂 i wygraja 🙂

Ja budzik sobie ustawilam juz na 6 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się 🙂
standardowo-pobudka jak mąż wychodził do pracy :/
mój mały brzuszkowy kibic wczoraj nieźle grał w trakcie meczu 😉 chyba nawet parę bramek strzelił 😉))

ale mnie kręgosłup łupie... i coś mnie swędzieć zaczęło :/ zastanawiam się czy to nie przez truskawki, bo w sumie to tylko się zmieniło w mojej diecie, że pochłaniam je w mega ilościach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...