Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mam pytanie, bo dużo widzę na allegro staników do karmienia takich zwykłych nie usztywnianych.Mi siora mówiła że miała taki a potem żałowała bo w nich nic praktycznie tego biustu nie podtrzymuje.Mówiła że jest taka zła że ktoś jej kazal wlasnie taki kupic, bo podobno biust już jej nie wrócił do dawnych rozmiarów,chyba nie jest też jędrny i mówiła że powinien stanik miec fiszbiny. Nawet program taki był w tv, gdzie też tak gadali. Taki zamierzam sobie kupić. A Wy jakie wybierzecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja po poprzednim porodzie stwierdzam ,że kupię sobie dwa jeden miękki na początek karmienia gdy będzie nawał mleka i nie będę chciała być ściskana firzbinami , a potem jak się wszystko unormuje to będę nosiła usztywniony.
Uwierz mi ,że na początku mogą (nie muszą ) być problemy z brodawkami i ja pamiętam ,że dużo leżałam w domu zupełnie bez stanika i wietrzyłam obolałe sutki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Źle to chyba napisałam. Nie musi być usztywniana miseczka, może być miękka, ale chodziło mi o fiszbiny,bo niektóre staniki ich nie mają. No właśnie, teraz tak mówię a nie wiadomo jak to będzie w praktyce,jak zaczną uwierać te fiszbiny itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do stanikow to ja sama nie wiem. Poki co to w sklepach widzialam tylko te bez fiszbin, ale specjalnie sie za nimi nie rozgladalam. Mixi ja na te bolace sutki zaopatrzylam sie juz w takie specjalne silikonowe nakladki tzw. muszle laktacyjne, ktore oddzielaja sutka od stanika i w tym bede po domu lazic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio kupiłam balsam w Rosmanie i chyba o tym samym mówimy... "babydream fur Mama" za około 11 zł i faktycznie konsystencja jest bardzo dziwna bo trzeba dłuugoo masować żeby się wchłoną ale używam go już około miesiąca i powiem wam, że jak narazie nie mam żadnych nowych rozstępów pomijając moje wcześniejsze które powoli znikają 😉 no i do tego smaruje dodatkowo zwykła oliwką... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też takie mialam .Ja miałam duże problemy z karmieniem córki piersią i robiłam to 1 miesiąc.
Miałam poranione brodawki , kupiłam te silikonowe nakładki ale już ból był nie do zniesienia , a i mała przez te nakładki łykała dużo powietrza i strasznie ulewała i musiałam ją dokarmiać z butli.
Mam nadzieję ,że teraz będę lepiej przygotowana bo chcę karmić jak najdłużej piersią , ale to zależy od tego jak zacznimy . Mi nikt nie pokazał nie doradził jak przystawić małą do piersi i tak się załatwiłam ,niestety.
Dlatego teraz wybrałam szpital co ma poradnie laktacyjną i zawsze ktoś pokazuje po porodzie co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten mój Palmer's wogóle nie pachnie cocoa, więc coś musi być z nim nie tak. Będę jutro w drogerii to powącham inne!
Ja pamiętam, że u mnie w podstawówce itd co roku zmieniali podręczniki na nowe. I mimo iż z siostrą rok po roku chodziłyśmy to trzeba było nowe kupować. zupełnie bezsensu :/
A stanik planuję miękki do domu, lub jak będę mieć obolałe cycki; jednak na "wyjścia" wybiorę z fiszbinami i usztywniany. Nie lubię wyglądu piersi w takich miękkich stanikach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie. Dotarliśmy do domu jakiś czas temu i poszłam potulić sie do M i usnęlam 😁
Wczoraj było super choć mnie szybko zmęczyło i znudziło siedzenie. Niby miało być skromnie i było tylko koło 30-40 osób ale była impreza super, bo DJ rozruszał gości i wszyscy tańczyli. Siostra wniebowzięta że wreszcie po 9 latach związku jest po ślubie 🙂
Wybaczcie ale nie mam siły na czytanie zaległości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Doti że impreza udana,czasem dobrze się pobawić a jak towarzystwo doborowe to już wogóle 🙂I gratulacje dla siostry,wiem co znaczy długie narzeczeństwo 😉
A mój M nie może wyjść z podziwu i obrzydzenia bo właśnie zrobiłam sobie naleśniki drożdżowe i wcinam je z nutella,dżemem truskawkowym i greckim jogurtem(ot co taka mieszaneczka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth zrobiłaś mi smaka tylko sama nie wiem na co... 😉
Doti to fajnie że impreza udana... ważne że wszystko było ok i Ty się dobrze czujesz 🙂

mój mały cały dzień kopie i kopie... nie wiem co mu jest 😮 czy to normalne, że zrobił się aż tak aktywny?! czuje jakby zaraz miał mi brzuch pęknąć tak się tam rzuca 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio wrocilismy do domku po 5h w pociagu i jeszcze udalo nam sie zdazyc na festyn do przedszkola 🙂)
a pozniej mloda podrzucilam do babci, bo musze sie cholipka wyspac wreszcie 🙂 a babcia na pewno steskniona 🙂) 😁:lol

Teraz sobie leze, zimna Bavarie popijam i meczyk ogladam... 😉 i za zadne skarby nie chce zeby Niemcy wygrali..

Meza chyba dzis wywale do salonu, bo sobie piwko pije, zeby mi nie chrapal 🙂) i kazdy szczesliwy bedzie 🙂

Nie wiem czemu, albe albo z niewyspania, albo kiepskiego zelaza tak mi zle wieczorem bylo, ze ledwo szlam jak byismy na zakupach.. takie jakies mega oslabienie.. Chcialam wyrownac sobie zelazo dieta, ale sie troche przestraszylam dzis, co by nie pasc gdzies i od razu zawitalam po Biofer...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No strzelili, ale kurde nie mozna im zarzucic, ze nie graja, bo poziom mega reprezentuja dzisiaj.. Grecy sa zjedzeni przez nich... Brama tez zajebista...

A co do zdjec brzuszkow itp i zdjec siebie w ciazy.. to my sie w pierwszej zdecydowalismy na sesje i super fortki ladnie obrobione. podobaja mi sie. ale jako tako nie lubie siebie z brzuchem i nie pozwalam sobie robic zdjec 🙂) Chyba ze od szyi z brzuchem.. jakos mnie to nie "podnieca" 🙂
i nie wywoluje jakis przezyc typu : a tu coruniu mama miala Cie w brzuszku...opowiesci dziwnej tresci 🙂)

Aaa ja oczywiscie takie szczescie, ze ba dwoch weselach w ciazy bylam 🙂) a na ostatnim czerwcowym... w sumie 2 tygodnie wyzej niz teraz, to wytancowalam sie z wujami, do 4 rano 🙂)
Ale ogladac filmu z tego wesela wrecz nienawidze, mimo, ze zabawa byla swietba.. 🙂)

Nie kupisz, bo masz kaprys i koniec 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...