Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati bądz spokojna, przebadają was i wypuszczą. 😉
Doti ja to się będę stresować przez Ciebie 🙂 trzymaj się !
Pestka właśnie wcinam placek 🙂 pyszny wyszedł chociaż w trakcie tworzenia już zwątpiłam w swoje możliwości, bo ciasto strasznie suche mi wyszło (same grudki). Ale ostateczny wynik na 5! a M już pół blaszki zjadł 😁
nom i dobranoc laski:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpadłam życzyć Wam dobrej nocki 🙂
a tu Doti widzę takie emocje funduje 😉 nam położna mówiła, że dzień przed porodem organizm może sie wypróżniać i oczyszczać i że ma sie wtedy mega dużo energii, chciałoby się sprzątać itp 🙂)) także Doti szykuj się 😉

dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milego dnia mixi 😉

ja już od godziny przewalałam się na łóżku, aż wreszcie pęcherz mnie zmobilizował, żeby wstać... wyspana, oczy w 5zł i co tu robić tak wcześnie, w niedzielę 😮 😁 😁

muszę wsunąć jakieś śniadanko, bo w brzuchu mi burczy 😉

a Doti pewnie zaraz nam odpisze, że skurcze ustały i ze śmiga z małym po podwórku 😉

ja dziś wybywam za miasto, do siostry i rodziców i mam zamiar to zrobić, zanim księciunio się obudzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za bardzo poszalała z tymi meblami... oby jednak uspokoili zachcianki małej 😉

w sumie, mi wystarczy jeszcze ze 2-3 tygodnie i też mogłoby być po wszystkim 😉 a i tak zobaczymy w czwartek na usg czy maluch rośnie i czy nie okaze się, że te 2-3 tyg nie dojdą do skutku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti znalazłam zaczepy do wózka
http://allegro.pl/jj-cole-gripy-zaczepy-do-wozka-do-torby-cocoa-i2528785853.html
o to chodziło? 🙂

a ta torba wygląda na całkiem sporą i pojemna 😉 http://allegro.pl/fisher-price-torba-do-wozka-i-na-ramie-przewijak-i2535823462.html
tylko cena taka słabo pojemna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja się witam 🙂
Ja też od 5 rano na nogach. Ale jakoś czuję się wyspana. Rano jak się obudziłam trochę brzuch pobolewał, ale teraz już jest ok.
Śniadanko zjadłam, prysznic wzięty i mimo tego, że niedziela to chyba zabiorę się za prasowanie, bo trochę mi się tego uzbierało, a w tygodniu nie będę miała czasu. M śpi, więc wykorzystam tę wolną chwilkę.

Też ciekawa jestem jak noc u Doti. Mam nadzieję, że jednak się uspokoiło. Ale i tak zaczynają nam się maluchy wiercić i spieszyć na świat. Najpierw Iza, potem Emilia, Doti 🙂 A teraz jeszcze Dzonatalie, która ma termin na drugą połowę września!? 🤪 Jak tak dalej pójdzie to my się wszystkie w sierpniu rozpakujemy, hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 Witam się dalej w dwupaku, choć brzuch jeszcze napina się przy każdym moim ruchu. Noc była tragiczna. M wrócił po 23 do domu bo jeszcze po mamę był u ciotki, synal obudził się wcześniej i zobaczył że tatusia nie ma i w płacz... Później siedzieli do 2, przytulali się i tańczyli a ja spać przez nich nie mogłam. A o 6 pobudka, bo synuś wyspany 🤢 🤢 🤢
A wczoraj wieczór jak już się z Wami pożegnałam to miałam przez pół godziny skurcze co 5 minut 🤪 a potem się wyciszyło delikatnie jak musiałam uspokajać małego. Albo po prostu przestałam się tak na skurczach skupiać i ich nie czułam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oby nie kolejny dzień skurczy bo zwariuję że nic się nie dzieje więcej... Póki co jak leżę to skurczy zupełnie brak. Jak się zaczną to pojadę na izbę na kontrolę i dziwnie by było jakby się okazało że mam jakieś bogate rozwarcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, jak dobrze, że nadal w dwupaku jesteś i że noc w miarę spokojnie Ci minęła (nie licząc harców synka i męża 😉 ).
Gdyby to były skurcze porodowe, to pewnie by się nie wyciszyły, ale i tak przemyśl, czy jednak nie jechać na Izbę, żeby spojrzeli co się dzieje. I dawaj nam znać, gdyby coś się działo, żebyśmy tu jak na szpilkach nie siedziały 🙂

A ja się za prasowanie wzięłam. Jeszcze mi koszule M zostały, których nienawidzę prasować, więc skończę pewnie za pół godziny się z nimi męczyć i wtedy zrobię dobrze moim stopom 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...