Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doti napisał(a):
No widać widać 🙂 ja bym wolała ćwiczyć na lalce a zarabiać na obcych a nie swoją twarz maltretować :]

kiedys chcalam zeby mi oko zrobila to powiedziala ze ona nie rusza nikogo poza soba bo sie jeszcze doskonali i wciaz sie uczy i balaby sie ale mysle ze za jakis czas bedzie z tego zyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 😉
u mnie też noc do kitu była.... trzy burze przeszły, a my z otwartymi oknami...tzn przy pirwszej zamknelismy, wiec potem ciezko sie spało, bo blyskawicznie zrobilo sie goraco w mieszkaniu...
a tak waliło i chyba ze dwa razy nam w blok rąbnęło... takie bynajmniej miałam wrażenie... przy pierwszym piorunie, który nas obudził.... ale tak się wystraszyłam, ze az młody zaczał szalec, nie od razu, po jakims czasie, ale tak niespokojnie jakby.... ja nie spałam, bo jak jest glosno i mi swiatlo (w tym przypadku pioruny) po oczach daje, to nie zasnę, a M chrapał jakby nigdy nic... :/ niech mi jeszcze powie, ze on burzy nie slyszał 😁 😁 😁
teraz jest pochmurno, ale 20stopni i bez wiatru, wiec dzis moze byc przyjemnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej i ja już na nogach wyspana.
U mnie pogoda okropna znowu pochmorno i pewnie bedzie padac.
Mialam robic pranie bo juz w pojemniku mi sie nie miesci ,ale jeszcze chyba poczekam na ladniejsza pogode .
A wczoraj dostałam sms-a ,że jutro dostane nastepna porcje ciuszkow dla malej ciekawa jestem ile tego bedzie . 🙂
I to jeszcze od znajomej z ktora z dwa lata sie nie widzialam tylko nasi mezowie maja kontakt jako taki i sie zgadali ze ja w ciazy .
Bardzo się ciesze bo zostana mi tylko drobiazgi do kupienia typu wanienka, butelki ,smoczki itp.
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja myślałam że się wykończę w nocy tak mi było gorąco i duszno, wody mi się chciało co chwilę. po północy przyszła do nas córka i tak od niej dawało ciepłem 🙂 że wstałam rozłożyłam koc przy otwartym oknie balkonowym i leżałam. no ale oczywiście się nie dało bo twardo. grzecznie wróciłam do łóżka. Według mnie te noce gorące są najgorsze 😞
Dziś lecimy do babci na basen w ogródku, cały tydzień tak robimy. Dla młodej zabawa a dla mnie basen malutki i się nie zmieszczę 😞 zostanie mi polewanie z węża
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kochane 🙂 a u nas kolejny chłodny, pochmurny i deszczowy dzien 🤨 az mi energii brakuje na cokolwiek... ja tez mam ostatnio ciezkie nocki, czesto lapie mnie skurcz i budze sie przy kazdej zmianie pozycji, bo brzuch mi ciagnie. Dzis po raz pierwszy snil mi sie porod - byl szybki i bezbolesny 😜, a pozniej mala kruszynka na moich rekach 🙂 srala caly czas a ja pieluch nie mialam i pozyczalam od siostry córeczki takie duze 😁 😁 😁 no i caly sen wybieralam sie po te dla Uli do tesco 🙂 wczoraj przegladalam gazetke promocyjna i widzialam tam chusteczki nawilzajace pampers w promocji i pewnie to zryło mi bańkę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem zła od trzech dni robię kawe rano i nie moge jej wypic bo mnie cofa .
Kurcze kawa zawsze ta sama mleko też to nie wiem co za mną .
Myślałam ,że zmiany smakow mam juz za soba ,a tu prosze w ostatnim etapie ciązy wracaja odruchy wymiotne 😮 aż się boję od czego jeszcze zacznie mnie odrzucac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jedziemy dzis z M namioty ogladac, bo stwierdziłam, że jak wejdę do tego, który mamy, to wyjdę razem z nim 😁 😁 😁

a okazało się, że lekarz, do którego idę za tydzień na usg, to jakiś tam znajomy rodziny mojej kumpeli i ostatnio jej poród odbierał 😉

Mixi... może musisz zrobić sobie przerwę od kawki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉
Muszę troszkę ponarzekać bo inaczej sie nie da!! Noc była upalna, parna, zero deszczyku, zero wiaterku... więc kompletnie się nie wyspałam, co chwile się budziłam i robiłam zimne okłady 🤨
w dodatku od rana na termometrze 32 stopnie i kolejny dzień parnoty i skwaru 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Isa to podeślę Ci deszczu od nas - całą noc burza i teraz tak jak wczoraj - ciemno, pada, wieje i zimno 😞 znowu nic na dwór nie wyjdę bo się nie da 😠 też mnie burza budziła i brzuch i w którymś momencie już nawet głodna byłam, ale zasnęłam 😎 tylko M współczuję bo pół nocy burza waliła, on też nie spał, a na 8.30 do pracy... w sumie ma zaprawę, niedługo pewnie tak będzie ciągle... Chyba, że Wojtek się okaże łaskawym dzieckiem, które przesypia nocki 😜
Mixi może jak Cię odrzuca od kawki, to sobie ją odpuść, widocznie nie służy... Ja teraz piję rano zamiast kawy herbatę 🙂 bo coś ciemnego i ciepłego na początek dnia musi być 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello laski!
u mnie tez burza przed 5 się zaczęła, lało i lało, ale teraz już nie pada tylko niebo zaciągnięte trochę chmurkami, ale szczerze Wam powiem, że wolę tak, niż miałby być upał i duchota
karolka mnie też dziś się śnił poród! 🤪
ale to chyba przez to że moja przyjaciółka urodziła i tak to przezywam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry dzien 🙂

My po sniadanku i niedlugo wychodzimy w trasowke 🙂 choc musimy uwazac, bo ponoc maja byc burze ;// a wiadomo jak to w gorach 🙂

A co do spania, to w tym miejscu wogole sie nie wysypiam ;// nie wiem dlaczego ;( Ale dzisiaj ostatnia nocka i jutro podroz do domku...
Moze nie bedzie jazdy pociagiem za dlugo,bo Darka kierownik jest gdzies niedaleko i zaproponowal, ze nas zabierze : 🙂 Ale on chyba nie wie co robi 🙂) Chcac spedzic 5h z moja corka w samochodzie 🙂) hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny prześlijcie troszkę chmurek i deszczu bo u mnie od 4 dni smaży i jest strasznie parno... i przez to jestem strasznie zmięta, tylko zimne okłady coś troszkę pomagają... 🤨
i nie wiem co lepsze, deszcz czy ten skwar... 😮
zawsze się coś znajdzie do ponarzekania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂 i u mnie pogoda nie ciekawa leje juz od wczesnego ranka nie wiem ktora byla ale jak sie pierwszy raz przez deszczowy halas obudzilam to bylo ciemno 😁 tak wiec pogoda do dupy
wstalam z wrazeniem jakby mi brzuszek troszke urosl i sadze ze sie nie myle 🙂 ja nocki przesypiam na szczecie chybaz ze duchota w nocy to wtedy problem mam i budze sie co chwila ale za to ciezko mi sie zasypia wczoraj co sie przeturlalam na bok czulam protesty kopala wiercila sie jak szalona w ogole sie nie meczyla minelo troche czasu zanim zasnelam 🙂
a teraz mysle co sobie zjesc na sniadanko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Juz nie chcialam tego pisac, bo by nie tu zlinczowaly laski 🙂) ale upal zle 🙂 pada zle 🙂)
Takie to wrecz narodowosciowe 😉

Kto narzeka ten narzeka Inirtan 😉


hehe, no tak 🙂 niektórym to na rękę 😉 ja jakoś nigdy nie byłam zwolenniczką spiekoty, zwłaszcza tu w wawie!! co innego poza miastem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...