Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pestka24 napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie, czy jest sens kupować te pampersy jedynki? od 2 do 5kg? ja chyba kupie od razu od 3-6kg. i powiedzcie czy to dobra cena pampersy new baby 3-6kg 94 sztuki za 59zł ??

wlasnie wrocilam z rossmanna i zakupilam pampersy 2 paczki po 108 sztuk tych 3-6 kg za 52,99 za pakę 🙂 Ja wlasnie tez sie nad jedynkami zastanawiam, ale moja siostra mowi, ze ona nie uzywala ich w ogole, bo w szpitalu dostala od razu \'dwójki\' i sie do tych przyzwyczaila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupię "jedynki", bo przynajmniej nie trzeba ich podwijać.
Tak samo z ubrankami, mam sporo na 56, bo nie lubię jak dzieci mają rękawy popodwijane, a na nóżkach dodatkowo skarpetki, żeby ukryć tą wielkość... Lepiej mieć mniej a przynajmniej na dobry rozmiar. takie moje zdanie... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
Dziewczyny powiedzcie, czy jest sens kupować te pampersy jedynki? od 2 do 5kg? ja chyba kupie od razu od 3-6kg. i powiedzcie czy to dobra cena pampersy new baby 3-6kg 94 sztuki za 59zł ??

wlasnie wrocilam z rossmanna i zakupilam pampersy 2 paczki po 108 sztuk tych 3-6 kg za 52,99 za pakę 🙂 Ja wlasnie tez sie nad jedynkami zastanawiam, ale moja siostra mowi, ze ona nie uzywala ich w ogole, bo w szpitalu dostala od razu \'dwójki\' i sie do tych przyzwyczaila 🙂

Też tak myślę,że dwójki od razu kupię. Atrakcyjna cena jak na 108sztuk.Muszę się wybrać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
sandroos napisał(a):
Ale oryginalne Pampersy kupilas w tej cenie??

tak oryginalne 😁 bo byla "cena na dowidzenia" 🙂 i tylko te wielkosci byly przecenione 🙂 sprawdzilam tez date waznosci i sa jeszcze dluuugo wazne 😁


o rany!! to mega tanio!! w takim razie chyba się przejdę do rossmana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale jestem dobra. Jakiś czas temu w moim kalendarzu popisałam sobie tygodnie ciąży, w którym aktualnie jestem. I chyba coś pokręciłam bo dzisiaj coś zaczęło mi nie pasować i policzyłam od nowa. Ja tu czekam na jutro bo niby jutro mialam byc w 30 tygodniu i zaczac liczyc ruchy a ja w 30 tygodniu byłam w niedzielę ! dziś jest 30tydzien i 4 dzien czyli dobrze liczy \"brzuszek\" bo tak nad zdjęciem jest napisane a ja caly czas myslalam ze oni jakos zle to liczą. Hehe. Nic się nie stalo, 4 dni wykresliłam z tabelki i zaczynam od jutra wpisywac 10ruch małej 🙂
Kurde tu gdzie mieszkam nie ma Rossmana 😞 szkoda bo zawsze fajne mają w nim promocje.Specjalnie nie pojadę do Śremu lub Leszna do Rossmana. W mordę...
Ale dziś pojadę do miasta i popatrzę na ceny pampków w drogeriach. Jeszcze chcę kupić proszek Dzidziuś i te woreczki na zużyte pampersy,siora tego używała i zadowolona mega była bo nie śmierdziało jej w chacie. Cudów nie kosztują bo za 50sztuk ok 5zł a przynajmniej w kotłowni nam capieć nie będzie 🙂 Tylko że wątpię czy będą one w drogeriach tu u mnie... Paklanki to się nazywa 🙂 ehhh czego nie wymyślą 🙂
Powiedzcie mi, czy trzeba kupić dwa proszki, jeden do białego, jeden do kolorów? czy np kupic do bialego i kolorowe w nim mozna tez wyprac? chyba raczej trzeba dwa kupić. A płyn do płukania też musi być?

Ja też głodna jestem, od rana zjadłam skibkę chleba na śniadanie, a potem jabłko. Obiadu dziś nie robię bo M nie przyjedzie a do siebie samej nie mam zwyczaju robić specjalnie. Chyba zjem skibkę chleba na obiad i powinno starczyć. Potem jedynie jakiegoś jogurta wsunę na podwieczorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestko ja kupiłam tylko proszek do białego. I płynu do płukania nie kupuję wcale. Woreczków na pieluchy nie kupuję bo przy tym koszu na śmieci co mamy w pokoju to i tak codziennie będę musiała wyrzucać, a jak jest dobrze zamknięty to nic nie czuć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka ja uzywam zawsze proszku do kolorow, zarowno do bialych jak i kolorowych ciuchow, bo skoro juz kupimy np 8 kg tego do kolorowych to do bialych specjalnego sobie odpuszczam 🙂. Tak samo bede używała u dzidzi. A plyn do plukania chyba nie jest konieczny, ale te proszki dla dziedzi sa z reguly bezzapachowe, a plyn nadaje im bardzo delikatny zapach no i zmiekcza ciuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Pestka24 napisał(a):
sandroos napisał(a):
J proszku wcale nie kupuje na razie.
Kupuje balsam do prania z Dzidziusia, do koloru i do bialego.

Nie kupisz wogóle proszku? Ciuszki małej prałaś tylko w tym balsamie?


No bo to tak jakby proszek w plynie przeciez 🙂

Tylko ciekawe co jest wydajniejsze, bo widzialam na allegro własnie te balsamy,za 12zł chyba 1,5litra.Ciekawe czy dwa takie starczaja na tak samo długo jak 3kg proszku dzidzius za 25zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czemu ja mam kompleksy........
Widziałyście to ?
http://teleshow.pl/gid,14707965,img,14707995,kat,1024839,title,Josie-Gibson-Gwiazda-Big-Brother-wyglada-strasznie-Dieta-pilnie-potrzebna,galeria.html?ticaid=6eb5e

hahaha 🙂 ja się nie śmieję 🙂 Taka się niczym nie przejmuje, bikini i jazda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...