Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam się o świcie. Ja już na nogach od 5 😮 Spać nie mogę, bo w powietrzu woda zamiast tlenu a temperatura wręcz afrykańska. Nie ma czym oddychać :/
Idę wziąć jakiś prysznic dla otrzeźwienia i odświeżenia, bo koszulka nocna do pleców mi się klei...
Emilia, witaj z powrotem 🙂
I miłego dnia dla wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry. Ja już na nogach... Gorąco jak cholera w domu choć za oknem 20*C... Zaraz otwieram obie połówki okna żeby to powietrze miało szansę wpaść...Gorzej bo razem z nim wlecą wszystkie muchy ://
Emila fajnie że jesteś 🤪 😜 😜
Ja wczoraj wieczór poprasowałam troszkę dałam sobie spokój bo było za gorąco...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, trzeba sie zameldowac i odmeldowac na brzuszku 🙂

Tusia , zycze swietnego koncertu 🙂

My dzis pospalismy,bo Nadia spala az do 8. Burza u nas w nocy i straszny wiatr i az mnie zoladek zaczal bolec co to bedzie pod namiotem. Ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie super 🙂

Dzis dzien bardzo napiety.. Choc wczotaj tez sobie poprasowalam, ale jeszcze troche mi tu taj wisi na suszarce i chyba poki nie ma upalu sie zaraz za to wezme.. jesli suche 🙂)

Hey Emilaaa.. a co Ci ta tesciowa niedobra robila?? 🙂 ze cie az tak poitryowala 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja tez sie witam 🙂 u nas tez burza byla...kurcze juz sie tak przyzwyczailam do jedzenia sniadania wczesnie,ze musialam wszamać 2 bułki,bo Maja mnie tak kopała 😁 dzisiaj robie na obiadek śledzia w śmietanie 🙂 mmmm pycha 🙂 ja pitole ide zaraz pod prysznic bo sie kleje ze masakra po tej nocy....dobrze że mamy takie duże łoże bo spalismy z Michem jeden na jednym boku a drugi na drugim 😁 Emi teskniłam 😜
aaaa miałam Wam mowic...od paru dni mnie tak swedzi brzuch że masakra,oliwka na rozstepy nie pomaga musze kupic jakis balsam dzisiaj,a mam tyle juz rozstepow ze szkoda gadac,no ale co tam wazne ze dziecko rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😁 noc byla koszmarna co za duchota 😠 myslalam ze zejde 😠 jeszcze M sie tak spallil na czerwonego raczka ze cieplo od niego bije z metra wiec dodatkowy kalofyfer mialam 😁
ja sie smialam ze w pierwszy dzien mala nawdychala sie jodu bo szalala a szalala morze jej sprzyjalo chociaz powiem wam ze dopiero w czwartek wyszlo slonko i mozna bylo sie opalic
aa tesciowa temat rzeka wielka dama byla na tyle beszczelna ze wydarla na mnie ryja za to ze zapytalam siostre M za ile sniadanie i sie jazda zaczela 😮 i tak cale 4 dni zjebane nie mialam ochoty na nia patrzec 😮 i caly czas czas Maciek to Maciek tamto jak by mogla to i by z nim spala co sie polozyl kolo mnie to zaraz bylo Maciek ... robila mi na zlosc i wymyslala zajebiscie dlugie spacery nogi z dupy mi wychodzily kreposlup do dupy a i tak po zlosci musiala zrobic i przejsc sie jeszcze dalej nie dosc ze zlosliwa i wredna to jeszcze okazala wlasnie to jaka zazdrosna o synalka jest a jeszcze wypalila mi z tekstem ze za rok jak przyjedziemy z dzieckiem to sie ta sama kawalerke wezmie 😮 a ona chyba nie zdaje sobie sprawy ze ja sie juz z nia nigdzie nie wybieram 😮 ogolnie miala w dupie mnie i to ze mnie cos boli 😮 i tylko miny strzelala madam pierdolona aaaaa i co lepsze wie doskonale ze nie wysiedze za dlugo to jeszcze jak wyjezdzalismy to wrypala sie na przod i nawet nie widzialo jej sie zeby sie zamienic ze mna dopiero za Bydgoszcza M kazal mi przejsc do przodu bo widzial ze mamuska sie nie kwapi 🙂 tak wiec mowie wam szkoda slow jedna wielka padaka i 1000zl poszedl sie tak oooo jebac 🙂 beltac mi sie chce na sama mysl ze za te pieniadze bym juz miala wszystko to nie bo sie uparl na morze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od wczoraj sobie nie mogę miejsca znaleźć 😞 odzwyczaiłam się od tego że M nie ma przy mnie... masakra... mam nadzieje że ten czas szybko zleci bo jak nie to chyba umrę z tęsknoty 😞 w nocy z przyzwyczajenia odwróciłam się i chciałam go przytulić a tu.... tylko jego podusia ;(

Emi współczuje teściówki... 😉 ale każda taka sama... 😁 moja znowu do mnie dzisiaj dzwoni i mówi że jak M zjedzie żebyśmy to kupili tamto itp... ;/ wkur** mnie dopiero co wyjechał a ona mi mówi co mamy robić jak zjedzie... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Emi współczuję, po tym co piszesz, normalnie ta Twoja teściowa to jakiś potwór
Isa,nie każda,nie każda 🙂 moja wręcz przeciwnie, non stop się pyta jak się czuję, jak mam wstać po coś to woli ona lecieć, jeśli chodzi o spacery to jak ostatnio szliśmy na miasto to cały czas się pytała czy daję radę itp.Mam na prawdę spoko teściówkę,teścia też. Udało mi się 🙂 No i nie traktuje swojego syna jak swoją własność.
Co do materacyka to nie porównałabym go do wkładki do butów,ale cóż, coś Ci wszyscy mądrzy gadać muszą żeby interes się kręcił.Kiedyś nie było mowy o tym by zmieniać materac do każdego dziecka i jakoś nic się nie stało. Nie jestem tak przewrażliwiona na tym punkcie. Kupiłam gryczano kokosowy i musi małej pasować.Nie ma innej opcji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pestka moja teściówka też o nas "dba" 😁 zawsze sie pyta jak sie czuje i czy coś mnie boli itp... ale czasami aż do przesady i mnie to wkurza ;/
i też nie traktuje M jak swoją własność ale lubi się trochę wpychać w nasze życie i 'doradzać'
ogólnie to od zawsze miałam do niej dystans...

ledwo wytrzymuje taki upał... dzień w dzień ponad 35 stopni i zero deszczu... istna pustynia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja mam tak samo ja Ty Iza 😮 ogolnie tescie sa spoko, mili, pomocni, troskliwi... ale czasami doprowadzaja mnie do furii. tesciowa to by nas zaglaskala na smierc, a tesc mega rozrywkowy, dowcipny, niestety duzo gada i obiecuje a pozniej nic z tego nie wynika. Na szczescie wydujemy ich jakos srednio raz na 1-2 miesiace, wiec da sie przezyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂 Ja już załatwiłam zakupy na weekend, bo w niedzielę mamy gości. Ale wnerwiające takie latanie na 3 razy - raz do mięsnego, potem do warzywniaka, potem do zwykłego sklepu... Bo w każdym się te parę kilo uzbiera, a ja nie chcę przesadzić z noszeniem. Teraz tylko M musi jechać do Kauflanda kupić wodę, soki i takie tam.
U nas pogoda znośna. W nocy była znowu burza, powoli to się robi normalka. Dziś jest troszkę wiatru, więc otworzyłam okna od strony cienia i wietrzę mieszkanie. Ale mi się nie chce sprzątać 😞
Moi teściowie są świetni - podstawowa zaleta - mieszkają 140 km od nas, mają stare autko, którym strach się wybrać na daleki wypad i na razie byli u nas 2 razy przez 2 lata 🤪 i wystarczy 😉
Idę się zabrać za jakąś robotę... Dzięki za info o materacykach, bardzo pomocne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
U nas też burza w nocy, ale za to teraz taki przyjemny wiaterek...mrrrrrrrrr.... jak miło 🙂
kurcze - muszę coś zrobić dziś na kompie, ale Maluszek tak mi się pod żebro wcisnął, że nie mogę siedzieć w normalnej pozycji... nie wiem czy dam radę.... chyba zabiorę lapka i do łózka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, nie znam cen pojedynczych butelek Tommee Tippee, ale cena wydaje się być bardzo fajna za cały zestaw. Poza tym myślę, że przy karmieniu piersią taki zestaw w zupełności zabezpieczy ilość butelek potrzebną na np. herbatkę koperkową, przechowywanie odciągniętego pokarmu, bez potrzeby mycia i sterylizacji butelki kilka razy dziennie. Ja bym kupiła, gdybym nie miała już poobnego zestawu startowego innej firmy 🙂 Poza tym TT ma bardzo dobre opinie, jeśli chodzi o ich produkty. Ja mam ich osłonki na piersi i chyba jakieś smoczki uspokajające.

Emilia, współczuję Ci teściowej 😞To jakaś egoistka i sadystka, żeby tak ciągać ciężarną na spacery 😮 Wierzę, że przez to miałaś cały wyjazd do d... 😞
Ja z moją teściową nie odważyłabym się gdziekolwiek wyjechać. Znam ją na tyle dobrze, że wiem, że byśmy się w pewnym momencie pozabijały. Potrafi być kobietą o złotym sercu, ale jak ma zły dzień (a ma ich ostatnio coraz więcej), to jest nie do zniesienia. Za to teściu, do rany przyłóż 🙂 🙂 🙂 Kochany facet, który dałby się pokroić za mnie i mojego M. Jest dla mnie naprawdę jak prawdziwy ojciec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tutaj cisza... każda się weekenduje 😉
ja bez mojego M zaraz fioła dostane... cały dom błyszczy i co tu dalej robić?
zostałam z moimi rodzicami i powiem szczerze że chyba nawet mój M mnie tak nie rozpieszcza jak oni 😁 zjadłam już cały kubełek lodów bo tatko mi kupił... a mamcia pichci jakiegoś placucha 😎

Karolka też właśnie planuje taki zestaw startowy zakupić... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, przyznam szczerze, że sama do końca nie wiem, ile butelek będzie optymalnie. Ale zakładając, że jedną trzymasz na herbatkę, w jednej masz na bieżąco odciągnięty pokarm, to w dwóch pozostałych możesz trzymać np. pokarm odciągnięty w wersji schłodzonej lub zamrożonej. Wtedy nie musisz się martwić sytuacjami awaryjnymi, gdy musisz wyjść nagle z domu bez dziecka. Tak sobie więc myślę, że może te 4 butelki to wcale nie musi być za dużo 🙂

A ja już po wizycie rodzinki. Było wesoło i przesympatycznie 🙂 W Trójmieście od rana burza za burzą, więc nawet na spacer nie chce się wychodzić. Może jutro przestanie padać, to będzie można wyskoczyć gdzieś na słoneczko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka, 2 butelki raczej na początek wystarczą, pod warunkiem karmienia piersią, a odciągnięty pokarm możesz przechowywać w pojemniczkach do tego przeznaczonych - zawsze taniej wyjdzie niż kupowanie do tego celu dodatkowych butelek - komplet 4 pojemniczków na pokarm to koszt ok 12-15 zł, można w nich pokarm trzymać w lodówce, albo zamrażać jak ktoś chce

a u nas wyjść z domu nie idzie ale nie przez burze, tylko ich brak - jest taki skwar i duchota, że wytrzymać nie można, wczoraj i dziś to w cieniu po 34 stopnie a na słońcu to i ponad 40 pewnie
a burze wszędzie wokół są, tylko nie w Ostrowie... wczoraj zasnąć się nie dało, ciekawe jak dziś będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie ja chce takie 4 pojemniczki na pokarm zamowic, wiec chyba zostane przy tych dwoch butlach na poczatek 🙂 ale oferta cenowo byla bardzo kuszaca 🙂

U nas juz slychac burze w oddali, wiec pewnie niedlugo i do nas przyjdzie, moze to i dobrze, bo deszcz po takim goracym dniu sie przyda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie po dlugiej przerwie jak tam sie trzymacie ale macie j uz brzucholki 😉 ja czuje ze rosne z dnia na dzien coraz bardziej .. porobily mi sie male rozstepy na brzuchu w dodatku sa czerwone
i nie ladnie wygladaja a no i na bokach rowniez je mam grr kremiki chyba na mnie nie dzialaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie napisał(a):
witam mamusie po dlugiej przerwie jak tam sie trzymacie ale macie j uz brzucholki 😉 ja czuje ze rosne z dnia na dzien coraz bardziej .. porobily mi sie male rozstepy na brzuchu w dodatku sa czerwone
i nie ladnie wygladaja a no i na bokach rowniez je mam grr kremiki chyba na mnie nie dzialaja


nie przejmuj sie rozstepami ja tez mam juz i to nawet nawet wiecej niz przed szpitalem :-/ ale co tam niech dzidziusie rosną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja byłam na spacerku mama do mnie dzwoniła że u nich pada ale burzy nie ma,a u nas się zachmurzylo takze zaraz bedzie deszczyk 😁 ja już po zimnym prysznicu,ale nic nie dał bo i tak gorąco 😮 pije koktajl bananowy..mmmm tylko że poszłam na łatwizne,jak szłam ze spacerku weszłam do pracy i mi zrobili 🙂 i przy okazji spotkałam mojego kochanego :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...