Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja już po zakupach ,najpierw lało niemiłosiernie i burze przeszły ,a teraz upał .
I jak tu się zabrać za pranie czegokolwiek jak tak pogoda.
Tusia ładny ten kolorek poczekaj może się przyzwyczaisz do jasnych ,na lato to nawet lepiej niż ciemniejsze 🙂
Widze ,że Doti leniuchuje bo nic nie pisze ,a mnie ciekawość zzera . 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusia podczas ciazy zdarzyłaś juz miec 3 kolory na glowie 🙂 kobieta zmienną jest 🙂
Malutka przesłodka 😘

a ja u rodzicow, dzis kazda z córek zrobila nalot: ja wjechalam z moja najstarsza siostra i szwagrem, ich dzieciaki juz tu byly 🙂 pozniej dojechala moja druga siostra z rodzina, bo wlacali znad morza, no wiec byl tu istny sajgon 🙂 dawno nie bylo trzech corek na raz w jednym miejscu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka... niestety nie dane mi było poleniuchować... Co prawda pospałam sobie do 15 z synkiem ale obudził mnie M telefonem z informacją że mam natychmiast się zbierać bo jego ciotka złamała nogę i muszę z nią jechać na pogotowie..... Oczywiście nie ważne było że skurcze mam od rana i mogę im tam na pogotowiu urodzić 😞 😞 😞 😞 Musiałam obudzić dziecko, zrobić kanapki dla siebie i małego, bo przecież bez obiadu byliśmy, zapakować nas i teściową do auta i jechać po ciotkę. Na miejscu okazało się, że raczej ma kostkę skręconą albo zwichniętą, bo opuchniętą miała - zachciało jej się po drabinie łazić i spadła zahaczając nogą... dobrze że spadła na siano a nie na beton 🥴 Zabrałyśmy ją na opiekę całodobową do najbliższego ośrodka ale powiedzieli że trzeba na SOR jechać a ja na to że nie wybieram się taki kawał drogi (ponad 20km) ze skurczami i dzieckiem pod pachą, zwłaszcza że na SORze nie siedzi się 5 minut tylko kilka godzin. Zadzwoniłam do M i dogadał się z kuzynem że zabierze ciotkę, ale oczywiście teściowa musiała jechać z nią....
Ja dalej mam skurcze o takim samym nasileniu i takiej samej częstotliwości. Nic a nic mi nie słabnie ani się nie nasila. Mała się kręci delikatnie więc się nie martwię 😉 Torba spakowana, brakuje mi tylko drobiazgów typu szczoteczka i pasta do zębów, szczotka do włosów itp.

Tusia włoski masz śliczne i nic nie musisz zmieniać, najwyżej pasemka ciemniejsze zrób 🙂 Twoja Księżniczka przepiękna! Zazdroszczę Ci tego USG...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Ja też dzisiaj coś werwy nie mam. Byłam na zakupach i tak się zasapałam, że szok. Zrobiłam tylko obiad i leżę bo nie mam na nic siły. Coraz ciężej się robi 🤔
Tusia Śliczna niunia i kolorek też - pasuje Ci - ja chciałam bląd ale jak sobie kiedyś zrobiłam to wyglądałam jak 40-latka 😮 a miałam 19 🙂
Doti może powinnaś do szpitala podjechać niech Cię obejrzą - jeszcze z tydzień mała niech sobie posiedzi w brzuszku żeby "dojrzała" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti to miałaś troszkę zamieszania z tą ciotką... 😮 Ty w takim stanie nie powinnaś nawet siadać za kółkiem!
mi moja mama zawsze mówi, że raczej nie powinnam już robić za kierowce bo różnie to bywa... no ale ja nie wyobrażam sobie tego, za bardzo lubię jeździć 😉 ja mówię że chyba na porodówkę będę robić za kierowce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez uwielbiam jeździć 🙂 i dopóki mieszczę się za kierownicą to raczej jezdzić będe, moze nie na długie dystanse, ale do sklepu czy do rodziców podjechac mozna...

i wlasnie chyba się zapakuje... M jest od rana (od 8 😮 ) na kawalerskim kumpla :/ najpierw jakaś wycieczka rowerowa, potem paintball, teraz grill... nie ma chyba ochoty do domu wracac, w dodatku nie odbiera tel. 😮 😮 😮 wiec jestem juz mega wpieniona 😠 😠 😠 i gdyby nie ten kurna napięty brzuchol, to już by mnie w domu nie było 😞 a tamten przez cały dzien nawet nie zadzwonił i nie spytał czy wszystko ok!! nie znoszę takiego zachowania!! biorę nospę i jak mi trochę odpuści, to pojade do rodziców.. i też cholera nie bede od niego telefonów odbierać!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza pięknie wyglądasz na profilowym zdjęciu.Śliczna sukienka,no i Ty 🙂 W końcu się pokazałaś 🙂
Marylu, jak tam placek,bo nic nie piszesz 🙂 zrobiłaś?
Ja mam dziś mega dobry dzień, brzuch mi się nie napina,nic nie boli,ani krzyż ani nic innego,nic nie ciąży,normalnie extra 🙂 Dobry humor mam przez to 🙂 właśnie zmontowałam leżaczek dla małej od siorki 🙂 Może przejedziemy się z M nad jezioro pospacerować plażą i na jakieś fryty może 🙂 Ale ja muszę kierować, bo M już browara wypił. Ja wypiłabym sobie Bavarię ale tą zwykłą bo brzoskwiniowa czy jabłkowa,to tak jakbym sok piła.
Nie zdziwię się jak Doti w ten weekend urodzi 🙂 Jakby tak było, to koniecznie napisz do którejś z nas na komórkę bo tu ocipiejemy myśląc co się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepowiadające to jeszcze nie poród... jak się rozkręci to pojedziemy z mężem jak wróci z pracy. A jak się nie rozkręci to może jutro na izbę podjedziemy...
No właśnie jakby któraś z Was mogła mi napisać nr tel na priv albo coś to by było super. Bo ja swój w tabelce zamieściłam więc zawsze możecie dzwonić i pisać jak będziecie na porodówce i mmsy z Dzidziusiami słać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
Przepowiadające to jeszcze nie poród... jak się rozkręci to pojedziemy z mężem jak wróci z pracy. A jak się nie rozkręci to może jutro na izbę podjedziemy...
No właśnie jakby któraś z Was mogła mi napisać nr tel na priv albo coś to by było super. Bo ja swój w tabelce zamieściłam więc zawsze możecie dzwonić i pisać jak będziecie na porodówce i mmsy z Dzidziusiami słać 😁 😁 😁


no w sumie racja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza, ślicznie wyglądasz 🙂 I cudna ta sukienka 🙂

Doti, z uwagi na Twoją szyjkę, ja bym jednak na Twoim miejscu podjechała albo jutro albo najpóźniej w poniedziałek na Izbę lub do gina. Niech sprawdzą co się dzieje. Bo jak masz takie skurcze to może Tobie rozwarcie się zwiększyło...

A mnie łapią dziś skurcze od momentu jak przyjechaliśmy z zakupów. Ale to bardziej twardnienie brzucha. Niebolesne, ale niestety nieprzyjemne 🤢 Leżę już od jakiegoś czasu i co chwila zmieniam pozycję. Zrobiłam sobie też ciepły prysznic na brzuch i jakby zelżało.
Przy okazji prysznica wypróbowałam sobie ten krem do depilacji Bielendy Vanity Laser Expert. Jest na pewno lepiej niż z tym aloesowym, ale chyba za krótko go trzymałam, bo nie do końca uzyskałam efekt "pupy niemowlaka" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti napisał(a):
No właśnie jakby któraś z Was mogła mi napisać nr tel na priv albo coś to by było super. Bo ja swój w tabelce zamieściłam więc zawsze możecie dzwonić i pisać jak będziecie na porodówce i mmsy z Dzidziusiami słać 😁 😁 😁

Na priva Ci wysłałam swój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂
A ja się Wam pochwalę swoim wózkiem bo mi się strasznie podoba 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/p1040156t.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8982/p1040156t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
na żywo jest boski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aisza ładny wózeczek 🙂
Tusia ale zrobiłaś mi smaka na Bavarie... ale nie chce mi się gonić do sklepu i muszę obejść się smakiem ;/

dzisiaj wieczór przed tv... o 20 film "Biała Masajka", a później "Taniec ostatniej szansy"... mam nadzieje że jakoś ten czas zleci. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...