Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pati1984 napisał(a):
Pestka od daty OM odejmuje się 3 m-ce ale dodaje 1 tydzień, nie 2


Aha, takie buty 🙂 coś widocznie pomyliłam. Czyli wychodzi mi na 31 sierpnia, czyli dobrze gin ten mój pierwszy i ginka mi obliczyli na 1 września.

Kurde ja żeby odpisywać, cytować, edytować,muszę odświeżać stronę i dopiero wtedy mogę i widzę suwaczki itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixidixi napisał(a):
Pestka u mnie jest to na dwóch różnych komputerach więc nie jest to wina przegladarki 😠
Admin napisał ,żeby opróżnić i też to zrobiłam ,ale nieraz jest dobrze ,a za chwile nic nie działa .

U mnie to samo i tak mam na pewno od soboty,jak nie od piątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mixidixi napisał(a):
Pestka u mnie jest to na dwóch różnych komputerach więc nie jest to wina przegladarki 😠
Admin napisał ,żeby opróżnić i też to zrobiłam ,ale nieraz jest dobrze ,a za chwile nic nie działa .

w takim razie coś na drodze połączenia między Twoim komputerem, a konkretnym serwerem, na którym jest strona Brzuszka. Tak się czasem działo, zwykle problem sam znikał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie wszystko dobrze działa 🙂

kupiłam sobie colę... już dłuższy czas nie piłam i pierwszy raz w życiu cola mi nie smakuje 😮 😮
co ta ciąża z człowiekiem robi, eh... hehe

wszystkie dziś w ruchu, a ja już zdycham... upał niemiłosierny, parno i duszno, na termometrze 33 stopnie, poprałam, trochę rano też poprasowałam, byłam na zakupach i chyba za łazienkę się wezmę... ale nie chce jeszcze rodzić, więc tak na spokojnie ją ogarnę, hehe... coby nie wywołać wilka z lasu 😜 niech maluch siedzi i czerpie ze mnie ile jeszcze się da... zaczął nieśmiało nogę z boku wystawiać, więc chyba wraca do formy 🙂 🙂

Madzia, napisz koniecznie, co Ci tam na tej izbie powiedzą i co z Tobą zdecydują... kurcze malutko przybrał jak na 2,5 tyg, ale jak to moja gin by powiedziała, ważne, że do przodu 😉 zobaczymy, co u mnie się okaże już w poniedziałek... nie mniej trzymam za Was kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
inirtam napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
kurcze a ja nie wiem jak to wylicyc 😮 pomozecie mi? OM: 28.11


Emi, wg mnie 4/5 września


Dokładnie, wg mnie też. Nie wiem właśnie czy najpierw odejmuje się 3 miesiace i dodaje tydzien czy najpierw dodaje tydzien i potem odejmuje 3 miechy 🙂 bo w pierwszym przypadku wychodzi 4 wrzesien a w drugim 5 wrzesiem. A u mnie w pierwszym 31 sierpien a w drugim 1 wrzesien. Wiec moze skoro gin obliczyl mi na 1 wrzesnia to chyba najpierw do OM dodaje się tydzien i potem odejmuje 3 miechy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adminie,, U mnie ten problem tez juz trwa kilka dni.. niezaleznie od przegladarki ;(

Ja wstawilam prani, bo sie przejasnilo.. wynioslam juz pusta suszarke a teraz rozmslam, czy czasem nie isc po nia bo znow ciemno jak cholera ;; 😞(

Pestka, dokladnie jak laski mowia, Dodaje sie jeden tydzien. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂
U mnie forum działa dobrze. Dziwna sprawa:/
Muszę się ogarnąć po po południu idę na spotkanie do położnej. A czas leci jak oszalały, nic zrobić nie zdążyłam pożytecznego.
Pestka liczyłam wg tego co podałaś i mi termin wychodzi tak jak w tych internetowych kalkulatorach. Więc chyba wszystko się zgadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...