Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Deira napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Deira albo nasze maluchy psikusy zrobia i jednej wyjdzie przed czasem, a drugiej po 😁 😁

No niech moja Natka po terminie spróbuje wyjść 😜 😉 Już ja sobie z nią pogadam wtedy 😁


tez bym nie byla zadowolona z takiego psikusa 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Deira napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Deira albo nasze maluchy psikusy zrobia i jednej wyjdzie przed czasem, a drugiej po 😁 😁

No niech moja Natka po terminie spróbuje wyjść 😜 😉 Już ja sobie z nią pogadam wtedy 😁


tez bym nie byla zadowolona z takiego psikusa 🤔

Prima Aprilis to w kwietniu a nie we wrześniu 😁

A wiecie co, złożyłam sobie ten laktator Medela, który od kumpeli dostałam - model Base Lactaset czy coś takiego. Prościutki w składaniu jak drut. I szybko się go składa. Byłam ciekawa, czy lejek będzie dobrze dopasowany do mojego cycka, więc jak ta głupia ustawiłam przez przypadek zasysanie na maxa, przystawiłamn do cycka i pociągnęłam tłokiem. Myślałam, że mi cyca urwie! 🤪 🙃
Ten Aventa jest chyba trochę bardziej skomplikowany do składania, ale nie będę już próbować zasysać na drugim cycku... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam dziś na ktg. 0 (zero) skurczy.lekarz kazał się przyjąć na oddział w poniedziałek. w środę albo w czwartek będzie cięcie. tylko zastanawiam się po co mam leżeć 2 dni przed. i chyba pójdę we wtorek.
Wkońcu jakaś decyzja. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny z cc tak Wam zazdroszczę tej świadomości że w tygodniu będziecie miały Dzidziaki ze sobą 😞
Ja pospałam razem z synem, on jeszcze drzemie... Mnie krocze napierdziela tak że głowa mała 😞 oczywiście skurcze przeszły bo inaczej być nie mogło 😞 😞 😞 Zastanawiam się tylko czy Malej za bardzo te skurcze nie męczą.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę że w tygodniu szykuje się pierwszy wysyp maluszków 😉 powodzenia dziewczyny!! ale wam zazdroszczę!! 🤪

Doti współczuje... Twoja córcia jest mega niezdecydowana 😉 mam nadzieje że mój mały nie będzie się ze mną tak droczyć... bo chyba bym tego nie wytrzymała 😮

też mam wszystko z Aventa... od butelek, po laktator, podgrzewacz, nianie elektryczna i smoczki 😁 mam nadzieje że będę zadowolona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie 🙂
wczoraj bylam na usg
mala jest normalnych rozmiarow wiec pomiary poloznej sie nie sprawdzily ze jest za mala, wszystko jest w porzadku, a wazy 2.5kg 😉 no i pytalam polozna czy moglaby dojrzec czy oby napewno dziewczynka i jakos sie udalo i potwierdzila dziewczynke bo jakos ciagle mnie to meczylo 🙂
pozatym jestem mega spiaca, wczorajsza rocznica slubu znajomej byla udana, potanczylam troszke chociaz ciezko bylo 😁 no i potem mala tancowala w brzuchu ale tak ze tylko czulam jak mi caly brzuch faluje wrecz wiec chyba malenstwo rowniez dobrze sie bawilo 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie szybcikiem,bo zaraz spadam dalej 😉 bo jedziemy do znajomych odebrac lozeczko, co by maz pozniej wszystkiego nie musiał ogarniac 😉

No to normaly maluszek dzontaile, w sensie normalny wagowo 😉 Ja jestem ciekawa ile moja bedzie miala w poniedzialek 😉)

Zostala mi ostatnia tura prasowania, sialala 🙂) Wreszcie wypralam nasze pranie, bo jak tak dalej by szlo, to bym juz nawet gaci nie miala 😉) hehe

Mysle czy jutro sobie wstac i na morfologie isc czy w poniedzialek 🙂 Sama nie wiem...
Caly zyie trzeba podejmowac decyzje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Posprzątałam dom i zrobiłam placek- jeszcze 10minut w piekarniku 🙂 Skubaniec,ulubiony mojego M.
Cholerne biodra tak bolą że szkoda słów....aa tam,lepiej już nie będzie 🙂
Ja żeby nie to forum to chyba wogóle o porodzie nie myślałabym tak często, bo zaczynam dopiero jak Was czytam jak się nakręcacie z tym rodzeniem.hehe.Stwierdzam że muszę ograniczyć kompa.
Nie będę Was stresować jak najdą mnie jakieś skurcze, napiszę do którejś smsa jak już urodzę, żebyście się nie stresowały za bardzo za wczasu.
Buziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mieszkanko posprzatalam z M. Obiad zrobiony. Ciasto Pestki w piekarniku. Teraz mogę odpoczywać 🙂
Ja zacznę o porodzie myśleć we wrześniu, i mam nadzieję ze mały nie wyskoczy wcześniej. Czuję sie nie gotowa :/
Deira ty posprawdzaj te laktatory bo musisz dac znać który lepszy :p szkoda ze już mleka nie masz :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A powiem Wam teraz że mam teraz stresa czy wszystko pójdzie dobrze z tym porodem. Jedyny plus jest teraz taki że wiem kiedy to nastąpi, i nie będzie mnie dzidziuś stresował jak Doti i jej córunia. Wychodzi? Nie wychodzi?
Laktatora nie mam. Smoczek mam jeden, butelkę też mam jedną. Jedynie mam dużą ilość wkładek laktacyjnych, bo myślałam że o tej porze już coś będzie ciekło a tu nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nałożyłam sobie farbę na włosy i czekam,..... M marudził "czy muszę to robić",to powiedziałam żeby się cieszył że nie nudzę go o 80zł na fryzjera. Stwierdził, że przecież niedługo do porodu jadę to nie muszę pięknie wyglądać 😮
Poród... nie stresuje mnie to że będzie bolało... martwię się tylko czy wszystko pójdzie bez komplikacji i wkurza mnie czekanie... No ale nic nie poradzę niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja jednak nic nie załatwiłam z Szymańskim bo jak bym chciała w poniedziałek to już termin na własną odpowiedzialność bym musiała sobie załatwiać. no więc sobie już leże na pokoju. lekarz który robił mi usg przy przyjęciu to mówił że mała będzie drobną. a tutaj położne o porodzie że ordynator zdecyduje co i jak i jeśli rzeczywiście jest mała to ie będą wcześniej rozwiązywać ciąży prostu musi dojść do większych rozmiarów. zobaczymy w poniedziałek albo wtorek jaka będzie decyzja. a będę się śmiała jak mnie wypuszcza do domu bez Majki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...