Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Emi gorąca kąpiel pomaga 🙂 i molestowanie sutów 😁

karolka moje sutki juz maja dosc gwaltu uwierz mi turlam je dzien w dzien 😁

hehe skoro tak, to moze chociaz ta kapiel pomoże 😜

moze ale i kapiel wezme i sutki pogwlce i powiem ze M mnei pogwalcil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixi jeśli przeszkadzają Ci te skurcze, to ja bym wzięła nospę na rozpędzenie (2 tab) i pod prysznic... mnie dziś gin powiedziała, że porodowe po nospie nie przejdą, będą bolesne i co 8-10min...wtedy mogę jechać na IP, z innymi nie ma co jechać...
ale jeśli masz być spokojniejsza, to jedz... tylko chyba lepiej przeczekac to w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi, jeśli te skurcze nie są bolesne, to chyba nie ma sensu jechać na IP. Ale jeśli coś Cię niepokoi, to zawsze możesz podjechać, żeby pod ktg Cię podłączyli.

Emi, powodzenia w gwałceniach, hehe 🤪

Sandra, to Twoje maleństwo będzie chyba podobnej wagi jak moje 😁 Czyli nie takie najmniejsze 🙂

Dziewczyny, ja mówię Wam już dobranoc. Jestem w tej chwili tak padnięta i zmęczona, że nie wyrabiam 😮 Trochę mnie niepoki to, że Natka jakaś taka leniwa się zrobiła, ale narazie zrzucam to na kark tego, że ona też nie spała ze mną od 3 rano do 6 😞 Boli mnie brzuch, jakoś mnie mdli, wogóle to czuję się jakby mnie walec przejechał. 🤢
Jutro jadę do gina, muszę wcześniej wstać, żeby się do ładu doprowadzić

Spokojnej nocki, kochane 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
inirtam napisał(a):
Emilia1991r napisał(a):
to kibicujcie mi i trzymajcie kciukasy 😁 😁 poki co ide do wanny 😁


desperatka!! 😜

a jak juz urodzi to bedzie narzekac, ze ledwo zyje, bo taka zmeczona i obolala 😁 😁 😜


pewnie tak będzie 😉 hehe

Deira, dobrej i przespanej nocki 😉 powodzenia jutr4o na wizycie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mixi ja bym podjechała na IP żeby podłączyli pod KTG. To Twój drugi poród i różne cuda się zdążają. Już się na różnych forach naczytałam 🤔 Ostatnio laska nic prawie nie czuła, a po 30 minutach skurczy mąż odbierał poród na podłodze w łazience 🤢
Mój mały za to rusza się dziś i wczoraj aż za dużo 🤢 przez ostatnie kilka godzin w ogóle nie przestaje. Czytałam że to równie groźne jak zbyt mało ruchów 😮 ale sama nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
mixi
Mój mały za to rusza się dziś i wczoraj aż za dużo 🤢 przez ostatnie kilka godzin w ogóle nie przestaje. Czytałam że to równie groźne jak zbyt mało ruchów 😮 ale sama nie wiem 😮


i dlatego czasem lepiej nie czytać 🙂
mój po ostatnim zastoju nadrabia zaległości... tez sie wierci niemiłosiernie, zwłaszcza podczas jazdy samochodem, wystawia mi nogę z prawej strony pod żebrami i muszę głaskać, bo inaczej nie przestanie...hehe...

weźcie mnie jakoś zmobilizujcie, żebym wreszcie te staniki zamówiła... 😠

Karola, pestka się odzywała do Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inirtam Pestka sie nie odezwala 🤨

Moja tez sie ciagle wierci i wypina to dupke, to nóżke, albo czka sobie 🙂

Inirtam zamów w koncu te staniki, bo juz jestes jedna noga na porodowce! 😠 😠 skonczysz tak, ze mleko bedzie sie lalo w kazda strone i bez stanika sobie z tym nie poradzisz 😠 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeglądam na allegro i zdecydować sie nie mogę :/
otworzyli niedaleko mnie nowy sklep z rzeczami dla maluszków, może jutro się tam przejdę i przymierze jakiś, żeby chociaż orientacyjnie wiedzieć, jaki mniej więcej zamówić...

aaaa... i chyba groszek dotarł... byłam na poczcie, ale jak zobaczyłam kolejkę, to zwątpiłam i wyszłam... jutro rano odbiorę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi powodzenia w gwałceniu 😁 może coś ruszy... 😉
Sandra wyniki niezbyt ;/ też biorę te tabletki... normalnie zaparcia nie z tej ziemi ;/ no ale co zrobić... no i dobrze że z małą wszystko ok 😉

aaa mój malutki też ostatnio cały czas w ruchu... buszuje w brzuchu jakby coś mu tam nie pasowało 😁 dopiero jak go troszkę pogłaskam to przestaje ale tylko na chwile... a później dalej daje swoje kopy! 😁

dobranoc kuleczki! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...