Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam sie i ja z wamin Kobitki 🙂
Madzia trzymaj sie kochana,musi byc dobrze!!!Lezysz biedna w szpitalu,martwisz sie a oni nic nie powiedza jacys dziwni ci lekarze zamiast uspokoic do jeszcze bardziej denerwuja 🤢
Daj znac co po USG ci powiedza!!!
Powodzenia na wizytach!!!
No ciekawe jak tam Doti czy wywolala ten porod, ja tez wczoraj na wieczorem skurcze mialm ale przeszlo a juz myslalam ze to moj czas 🙂
A co do sesyjki to ja sie ciesze ze ma na pamiatk,choc jak sie zobaczylam wczoraj z profilu w wystawie sklepowej to sie przerazilam jaka juz wielka jestem i brzusio juz opadl wiec nie taki ladny jak wczesniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuszki 🙂

ja wczoraj miałam ciężkie popołudnie i noc, pewnie przez to, że z kumpela byłam na 2-godzinnym spacerze, przyszłam wypompowana i później miałam bóle jak na okres i twardy brzuchol
w nocy tez spać nie mogłam, tak mi jakoś brzuch przeszkadzał, więc jestem troszkę dziś bez sił

jutro mam wizytę u gin i tak bym chciała, żeby powiedział, że już jakieś rozwarcie się zrobiło albo cokolwiek, że już blisko rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja kulki moje 🙂
madzia zobaczysz ze bedzie dobrze niestety z tymi lekarzami tak juz jest nic ci nie chca mowic a przeciez tu chodzio twojego babelka mi to lekarznawet ostatnio powiedzial jak zapytalam o ta E.coli ze ja niejestem od tego zeby wiedziec o co chodzi 😮
aaa ja w nocy siusiu kilka razy obudzilam sie o 8 jakos i chwile po zanelam o obudzilam sie przed chwila jestem niewyspana poturbowana i jakas wymeczona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie piękne Brzuszki 🙂
Myślałam, że dziś odeśpię tę poprzednią nieprzespaną noc, a tu dupa blada 🤢 Przed północą dopadła mnie alergia i miałam nieprzespaną i zasmarkaną noc.
Planowałam dziś posprzątać kuchnię, ale olewam to. Włączyłam tylko pranie, przejrzę jeszcze raz torbę do szpitala pod kątem wczorajszych zaleceń oddziałowej, zrobię obiad i odpoczywam. Muszę też kotom zaserwować dziś usługę manicure, bo mają za długie pazurki i próbują je tępić na fotelach, ale poczekam, aż M wróci z pracy, bo jeden z kotów wymaga asekuracji przy tym zabiegu 😁
I umyję laktator, który koleżanka mi wczoraj dała. Mam teraz dwa – swój Aventa i od koleżanki Medeli. Ciekawe, który będzie lepszy 🙂
Znowu mam te cholerne duszności, więc nie będę się dziś forsować.
Doti, faktycznie widać po zdjęciach, że obecna ciąża bardziej Ci służy 🙂 Pomijam fakt, że Twój M to pomysłowy jest, żeby kobiecie w skurczach robić zdjęcie 😁 Widać, że masz dość 🙂
Madzia, kochana trzymam za Ciebie i maleństwo kciuki 🙂 Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze. Bądź dobrej myśli 🙂
Mamusiak, powodzenia na wizycie 🙂
Mixi, no to ładnie Ci cycki wyskoczyły do przodu 😁 Ja cały czas miseczkę B noszę, dzięki czemu mogę jeszcze moje niektóre bardziej elastyczne staniki sprzed ciąży ubierać. Ale do karmienia mam już C.
Karolka, ja mam 17 na plusie i jestem przerażona, bo to jeszcze 4 tygodnie przede mną… 🤢 😲 Niestety poszło mi w dupsko, uda i biodra 😞 Ale się zaprę i zrobię wszystko by góra tylko kilogram jeszcze przytyć. Czyli skończę z takim bilansem jak moja siostra 🙂

A wczoraj wieczorem to nasze Maluszki miały chyba dzień szczególnej aktywności. Moja Natka tak szalała w brzuchu, że ja aż wyłam z bólu. Nie darowała żebrom, jajnikom, pęcherzowi… Normalnie miazgę mi z narządów zrobiła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem załamana... Alergia mi się jeszcze bardziej nasiliła 😞 Z nosa mi się leje nawet jak leżę na wznak, ciągle kicham, swędzą mnie oczy, mam je strasznie napuchnięte, czerwone i ledwo dycham. Niestety musiałam wziąć lek przeciwalergiczny. Gin na szczęście pozwolił mi sporadycznie w takich podbramkowych sytuacjach brać. A do tego najgorsze jest to, że od tego smarkania pojawiły mi się pierwsze objawy opryszczki na ustach... 🤢 Musiałam więc od razu Aciclovirem potraktować całą górną wargę, żeby nie dopuścić do pojawienia się tych okropnych pękających bąbli. Boję się, że mogłabym Natkę narazić na wirusowe zakażenie tym gównem. Więc smarkać nie mogę, bo ścieram całą maść z ust. Jakaś masakra... Zaraz chyba zwariuję... 🤢 Niech mnie ktoś z tej bajki zabierze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Deira napisał(a):
Jestem załamana... Alergia mi się jeszcze bardziej nasiliła 😞 Z nosa mi się leje nawet jak leżę na wznak, ciągle kicham, swędzą mnie oczy, mam je strasznie napuchnięte, czerwone i ledwo dycham. Niestety musiałam wziąć lek przeciwalergiczny. Gin na szczęście pozwolił mi sporadycznie w takich podbramkowych sytuacjach brać. A do tego najgorsze jest to, że od tego smarkania pojawiły mi się pierwsze objawy opryszczki na ustach... 🤢 Musiałam więc od razu Aciclovirem potraktować całą górną wargę, żeby nie dopuścić do pojawienia się tych okropnych pękających bąbli. Boję się, że mogłabym Natkę narazić na wirusowe zakażenie tym gównem. Więc smarkać nie mogę, bo ścieram całą maść z ust. Jakaś masakra... Zaraz chyba zwariuję... 🤢 Niech mnie ktoś z tej bajki zabierze...



Deira to witaj w klubie 😞 ten katar jest tak uciążliwy że się wszytkiego odechciewa 😞 tak samo smarkam i kicham . Jeden dzień mam spokojny że nawet nie leci a nieraz sie zdarzy że cały dzień i cała noc do dupki 😞 to kichanie najgorsze i zatkany nos... mam nadzieje ze w czasie porodu nie będziemy miały kataru !! musimy to przetrzymać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kuleczki! 😉
ja ostatnio w nocy chodzę po 10 razy do kibelka... normalnie wykańcza mnie to 😮
a wczoraj jak była u mnie położna to powiedziała że brzuszek mi się obniżył... to pewnie dlatego mnie tak co chwile ciśnie do wc ;/
w dodatku coraz częściej czuje to bardzo nieprzyjemne kucie w kroczu...
ehh... koniec, już nie narzekam! 😉

uciekam prasować! :P

miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, przede wszystkim na trawy i bylicę. A teraz bylica ma wysokie stężenie, do tego nad morzem sucho i wieje, więc to cholerstwo w powietrzu jest pewnie wszędzie.
Super wyniki 🙂 🙂 Tabletki z buraka zdziałały cuda 🙂 I super, że żadnego paskudztwa nie wyhodowali 😁 Ja we wtorek idę na wymaz. Aż się boję wyników... 🙃

Wanilka, to łączmy się w bólu... Alergia to jest jakieś przekleństwo. Nic nie jestem w stanie robić. Tak się żyć po prostu nie da...Czekam z utęsknieniem aż lek zacznie działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dodzwonilam sie do poloznej i ide w poniedzialek,juz sobie zapisalam zeby znowu nie zapomniec 😜
Madzia powodzenia,lekarze na pewno wiedza co robia i pomoga Kubusiowi!!!
Deira wspolczuje,ja nie mam alergii ale moj M od wiosny do jesieni na prochach bo inaczej nie da sie funkcjonowac 🤔
Karola no to dobre wiesci oby tak dalej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Brzuchatki... jestem zmęczona, nie wyspana, w kiepskim humorze... Całe rano spędziłam w ośrodku zdrowia żeby ciotkę do chirurga zapisać a potem z nią czekać w kolejce... Lekarz miał od 7:30 przyjmować, przyjechał tuż przed 11.. ciotka 6 w kolejce. teraz siedzi z nią M ale pewnie o 12 pojadę znów ja bo on do roboty idzie.
Dziś koniec 39. tygodnia... coś czuję że będę miała wywoływany poród po terminie albo cc 😞 😞 😞 ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny...
Jestem po wizycie i co?.
Dupa blada......pozamykana na 4 spusty......Szyjka zamknięta....Co prawda lekarz powiedział że coś się od środka rozmiękcza ...........cokolwiek to oznacza........ale jakoś wyszłam z wizyty trochę smutna........Za 2 tygodnie kolejna wizyta,(na 4 dni przed terminen)...........tak więc sierpniówką to ja raczej nie zostanę.....
Szczerze przyznam że na wizytę szłam jeszcze z nadzieją,ale teraz sobie odpuszczam.
Będzie co ma byc.......choc najbardziej obawiam się wywoływania,(ale do tego jeszcze daleko ,więc nie będę zaprzątac sobie głowy).
To która rodzi jako druga?,bo widzę że i Doti się rozmyśla 😉

marylu:
odebrałam wczoraj morfologie..niestety sok z buraka,pietrucha i mięso niewiele pomogły.Stoi mi morfologia w miejscu,a więc niedobory żelaza wciąż są.......Ile piłaś tego soku dziennie?,bo ja piję pół szklanki,(fuj).

Madzia:
trzymaj się dzielnie..........Będzie dobrze.Może jeszcze nadrobi?.Mój synuś ma sporą główkę ale taka jego uroda i lekarz kazał się nie martwic.......

Deira
: współczuję alergii....nic nie pomgaga??
No nic........to ja zabieram się za robienie obiadu...Dzisiaj robię zapiekankę warzywną w beszamelu 🤪 🤪.Niech żyją kalorie 😁 😁 i rosnąca od nich d...:P 😜(mam już +13 kg)....... 😲 😁





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka: brałam 1,5 tygodnia tabletki,po których miałam niesamowite problemy z wc......więc odstawiono mi tabletki.....
Jeśli chodzi o sesję,to zrób koniecznie.Ja zrobiłam w 9 m-cu ciąży.Też było mi ciężko i czułam się źle.........ale z drugiej strony-wspaniała pamiątka!!.
Już się "przestawiłam" na termin: wrzesień 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...