Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nie smejcie, sie 🙂) Ale dostalam pora, wiecie takiego z wlasnej uprawy 🙂 i mam dziwne pytanie pewnie dla niektorych 🙂)
Co ja mam z tym zrobic??? 😜


http://poradnikdomowy.pl/poradnikdomowy/1,116271,2971017.html 🙂

albo jakas pycha sałatke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sobie po obiadku drzemie a tu poczta kwiatowa w drzwiach 😮 odebrałam grzecznie bukiet, czytam liścik i się rozryczałam!! normalnie kocham swojego męża i strasznie za nim tęsknie! 😞 wypłakałam się za wszystkie czasy 😁 😁

Sandra ja lubię sałatkę z pory 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wracam po macierzyńskim do roboty. Tzn będę jeszcze miała zaległy urlop z tego roku i być może przedłużę sobie nieco ten macierzyński. Chciałabym tak pożonglować wolnymi dniami, by do roboty wrócić gdzieś po długim weekendzie majowym 2013 🙂

Moja teściowa mówi, że por to taka szlachetna cebula 😁
Sandra, ja z pora robię surówki (por, kefir lub śmietana, przyprawy), sałatkę (por, kukurydza, żółty ser w kosteczkę, szynka,ugotowane tortellini majonez, kefir) lub risotto (prosty przepis do znalezienia na necie). Jak będziesz chciała podsmażać pora na risotto albo jakąś potrawkę, to tylko na maśle 🙂 Por kocha masło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
isa co za niespodzianka 🙂 gratuluję
Sandross też tak mam ostatnio nic się nie dzieje a chce mi się wyć normalnie.

Mam jedną butelkę taką małą z campola w razie gdybym nie miała mleka. i więcej nie kupuje. chyba że już brak mleka będzie w cyckach. Mam jeden smoczek w razie "w" do uspokojenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski,
ja ostatnio też się nie wysypiam, a dzisiaj to już wogóle przesada. Tak mi było duszno i gorąco, że ciągle się budziłam a i jeszcze co godzinę to toalety biegałam piętro niej po schodach. 🤔
Co do butelek to mam 2 z Tommy tippy i na razie więcej nie kupuję 🙂 bo jak większość mam zamiar karmić cycem heh
A po macierzyńskim chciałabym chociaż z rok na wychowawczym posiedzieć ale zobaczymy jak to będzie z kasą czy M. sam podoła. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
deira, no i jeszcze o strzykawce kiedys tu pisalysmy. w sumie to karmienie nalezalo by do mojego M to moze się meczyć z jakimiś dziwactwami 😁 😁 😁 😁

Dokładnie 🙂 Ja takie akrobacje to zostawiam tatusiowi Natki 😁 Ja tam dwie naturalne butelki mam w końcu zawsze przy sobie, hehe 😁

A tu mały filmik instruktażowy, jaka pozycja do karmienia jest najlepsza 🤪 Uśmiałam się ze zdolności nie tyle mamusi co maleństwa 🤪
filmik

Isa, gratulacje dla Was obojga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja już po wizycie poleciałam do lekarki która zastępuje moją gin.
Mega przesympatyczna kobitka ,aż żal że wcześniej do niej nie trafiłam.
Skurcze się uspokoiły , serduszko małej pracuje super i rozwarcia na 0,5 cm więc w granicach zdrowego rozsądku. Do szpitala się nie kwalifikuje tylko nospa i leżenie. 🙂
A co potem to nie wiadomo na razie powiedziała,że w tym tygodniu to już chyba nie urodzę ,ale to i dobrze bo za wcześniej .
Pozwoliła rodzic po 15 sierpnia 😆 ale nie wiem czemu 🤨

Wróciłam do domu , leże i co skurcz ja chyba oszaleje ,ale już nie panikuje bo wiem ,że nic złego puki co się nie dzieje.
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mixi, dobrze,że byłaś. Ja dziwię się Doti że tyle czasu czeka.Ale pewnie dlatego że mniej więcej wie jak to było poprzednim razem,ale trzeba pamiętać że każdy poród jest inny.Coś czuję,że u niej jest już niezłe rozwarcie,takie mam przeczucie.Właśnie, czemu powiedziała że po 15 sierpnia? przecież to za dobry tydzień.Może dlatego że skończysz 36 tydzień ciąży? Ale wiadomo,że im dłużej dzidzia w brzuchu tym lepiej dla niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marylu345 napisał(a):
Właśnie tym się interesowałam. Ciekawe jak te płytki działają. czytałaś jakieś opinie o nim?

Czytałam opinie, że produkty Angelcare wogóle są bardzo dobre. A potem jak dostaliśmy to sama sprawdziłam jak działa. Płytki reagują zieloną diodą nawet na ledwo wyczuwalne muśnięcia palcami a po kilkunastu sekundach bezruchu włącza się czerwona dioda i wyje jak oszalały 😁 Ale można sobie ustawiać czułość monitora.

Mixi dobrze, że wszystko jest ok. Teraz leż, wypoczywaj i już nie biegaj na żadne działki 😉 Jakby nie patrzeć wg zaleceń lekarki jeszcze tydzień musisz pościskać nogi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...