Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doti: mam tak samo.Jak się zasiedzę w jednej pozycji to później ciężko wstac,( o wyprostowaniu nie wspominając) i tak powoli kroczek po kroczku idę na w pół zgięta 🙂.Uroki ciąży 🙂.

Idę lulu.
Dobrej nocki.
Oby jutrzejszy dzień był bezskurczowy!-czego Wszystkim Brzuszkom życzę! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe Marylu ja już przywykłam trochę do tego. Najgorzej się podnieść i przekręcać z boku na bok na łóżku. Damy radę 🙂 To już końcóweczka - przynajmniej dla mnie....

Tak w ogóle to nie chcę myśleć co będzie po porodzie z moimi mięśniami poniżej pasa... Już teraz widzę objawy wypadania szyjki i mam nadzieję, że to jest spowodowane naciskiem dziecka. Mięśnie Kegla do wymiany normalnie :/ :/ :/ Staram się je ćwiczyć ale powtórzę kilka razy i cały brzuch zaczyna się napinać i nie wiem co gorsze...

Też się żegnam na dziś 🙂 Dziecko śpi od godziny a już 3 razy się budziło. Ciekawa noc się szykuje.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednym okiem pooglądałam do końca film 'Wyspa' na tvn i normalnie przy końcówce się rozbudziłam... i teraz czuje że ciężko będzie zasnąć 😮

Emi nie przejmuj się... mojego M też nie ma już ponad 3tyg 😞 koleżanki ze swoimi mężczyznami.... a ja dalej będę spędzać weekend samotnie ;/ no ale mam nadzieje że już za tydzień ujrzę swojego mężczyznę 😉 bo powoli pierdzielca dostaje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się ..
Noc przebiegła ok ,ale znowu jakaś połamana jestem , wczoraj już do Was nie zaglądałam ,bo wróciłam ok.22 i nie miałam siły. 🙂
Dzisiaj czeka mnie sprzątanie mieszkania na błysk , zrobienie sałatki warzywnej i przyprawienie mięsa na jutrzejszy obiad. 🤢
A ja dziś wciągnę kebaba bo za mną chodzi już pół ciąży , a to już ostatni moment żeby zjeść ,bo po porodzie przy karmieniu piersią to odpada 😉
Miłego dnia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam się i ja 🙂

u mnie dziś też noc spokojna i dłuuuga 😉 pospałam do 7 😁
mixi ja mam całą listę rzeczy, które "muszę" zjeść przed porodem 😉 i tak powoli zaczynam, hehe 😉 tatę na bigos namówię, mamę na pieczarki duszone i będzie gitara 😉

my dziś na ten ślub ruszamy, akurat pogoda sie zepsuła.. jest zimno i pochmurno a imprezka w plenerze... no nic najwyżej posiedzimy niezadługo i wrócimy do domu...

Emi indukcja, czyli wywoływanie porodu raczej do przyjemnych nie należy i z tego, co ja się zorientowałam, to ma kilka etapów... jeden po drugim następuje w zależności od postępów lub ich braku... u jednej wystarczy masaż szyjki, a inną bedą męczyć na różne sposoby przez 3 dni, a i tak skończy się cesarka... rożnie bywa 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kochane 🙂 a ja nie spie od 4 😮 normalnie katastrofa, myslalam, ze sie poplacze z bezsilnosci...o 6 skapitulowałam, wstalam sobie i posprzatalam lazienke a na 7 poszlam zrobic badanie moczu i morfologie. Zaraz wyruszamy po wozek 🙂 pewnie jak wrocimy to bede ledwo zywa i bede musiala sie przekimac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIe zazdroszczę tej bezseności-miałam tak przez prawie dwa miesiące, że spałam po 2-3h i koniec... i nawet w dzień nie mogłam zasnąć... ale od jakiś dwóch tygodni (tfu,tfu-żeby nie zapeszyć) jest całkiem nieźle i dziś dopiero koło 8 się zbudziłam.

Miłego dzionka Dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuchatki 🙂
Ja spałam dobrze, do 8:00. Dzisiaj jedziemy do teściów po południu 😞
Znowu się nasłucham tekstów typu, po co już wszystko kupuję, przecież dużo czasu jeszcze jest...bo dla nich nie cały miesiąc to szmat czasu, że nie potrzebnie wszystko nowe itd.
Słabo mi się robi na myśl o tym.
Idę robić sobie śniadanko 🙂
Do usłyszenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja 😁
karolka wybaczz ale ten moj telefon jakis zje**** jest jak chce to zapisze nr jak nie to ma w dupie 😮
a ja wstalam zla wcoraj M przed 21 wybyl na ryby i nic sie nie odzywal zawsze jak jezdzil to dzwonil albo pisal smsy a teraz nic przebudzilam sie o 3 patrze na telefon inic wyslalam 2 esy ale oczywiscie nie doszly musimiec wylaczony tel wiec mam zamiar go dzisiaj zjebac co on sobie mysli ma 3 numery 2 polskie jeden niemiecki i zaden aktywny jakbym zaczela rodzic to palant by nawet nie wiedzial ciekawi mnie tylko czemu wylaczyl niemiecki tel 🙂 cos mi tu nie pasuje jemu sie wydaje ze on bedzie siedzial tam w wolne weekendy robil co chcial a ja z dzieckiem w domu ooooo na pewno sie przeliczy 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie denerwuj się złość szkodzi maleństwu .Niestety z facetami to tak jest nie pomyślą ,że mogą być w każdej chwili potrzebni 🤢
Ja mam za to odwrotnie , nawet w nocy jak ide do toalety to po powrocie słysze :
-to już jedziemy
-jak się czujesz
-co tak długo byłaś dzieje się coś
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Więc widze ,że nasi panowie to ze skrajności w skrajność .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale tlumaczy mu czlowiek zebybyl czujny bo nie dosc kurwa ze siedzi tam zjechac nie chce bo jak on to stwierdzil ' za co bedziemy zyc' to jeszcze do chuja telefony powylaczane jego glupota siegnela zenitu 😠 pewnie bez trosko lowi sobie te smierdzace rybska a ja od 3 do 4 nie spalam myslac 😠 nie wytrzymma normalnie a pozniej byly by pretensje czemu on o niczym nie wiedzial a uwierzcie mi sie ze jak bym tej nocy zaczela rodzic to napisalabym tylko esa rodze 🙂 a tak tonawet tesciowej bym nie napisala i nawet by palant nie wiedzial ze dziecko sie urodzilo 🙂 jestem zla z z drugiej strony cholernie mi przykro ze ja od stycznia waruje w domu a jemu co weekend cos sie wydarza a tp zakupy caly dzien a to grill a to rybki zawsze cos i jak sie urodzi dziecko pewnie tez tak bedzie ze jaw domu bo z dzieckiem trzeba byc a on z racji tego ze pracuje tam bedzie mial luzy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emila wszystko zalezy od tego jak postawisz sprawe, bo dla mnie to nie do pomyslenia...Mam kuzynke, ktorej maz wracajac z pracy kladl sie spac,a w weekend albo spal do 13 albo clay dzien na rybach... jakby to bylo tylko jej dziecko??? A wracajac do chaty tekstu: nie krzycz na niego ,przeciez jest grzeczny.
Dzieciak ma w tej chwili 3 lata , a on ani razu ani pieluchy nie zmienil ani nie wykapal... jak ona poszla do pracy, a on mial urlop, to 3 razy dziennie szedl do tesciowej zeby malego przewinela... < a mial juz chyba ponad 2 latka) bo on sie brzydzi.. 😮

Ja z moim charakterem robilabym jazde za jazda...;//

Jakbym miala taka miec pomoc jak ona, to szczerze wolalabym meiszkac sama z dzieckiem i sie niepotrzebnie nie irytowac ;// i patrzec na takie nugustwo ;//

To moj malzon ostatnio sobie wymyslil, ze nie moge spac w nocy, bo co???
bo za duzo spie 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no kurwa ja mu pokaze tylko co powiem mu a on z ryjem ze co ze ma zjechac tutaj i ze palcem w dupe nie trafimy zbacze jak to bedzie wygladalo jak sie mala urodzi ale z jednej strony sama nie wiem juz co robic z tym wszystkim ale wiem ze musze jasno mowic co mysle i jak mi sie cos nie podoba to wygarnac a poki co zawsze mysle przeciez nie zabronie mu jechac na ryby 😮 co za fiut chodzacy nadal tel nie aktywne pierdole zaraz 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi przede wszystkim spokojnie bo Bianka wcale na Twoich nerwach nie korzysta.Wiem jakie to jest wkurzające i przykre, bo sama tak mam że M choć mieszkamy razem to często jest poza domem na całe dnie i czasem tel nie odbiera. Musisz spróbować go ustawić od razu i albo zjedzie do Was i będziecie razem dziecko wychowywać albo lepiej się rozejść, bo dziecko nie może mieć rodziców na odległość. Takie moje zdanie...
Poza tym do mojego M też nigdy nie dociera o co mi chodzi...nigdy nie wie czemu ja się drę na niego...za dużo wymagam chcąc żeby się z dzieckiem pobawił pół godziny...... a wystarczy usiąść koło dziecka na podłodze żeby było szczęśliwe że tatuś się z nim bawi...

A tak nawiasem mówiąc to wczoraj przy myciu podrażniłam sobie trochę sutki gąbką - bo swędziały jak cholera - to nie dość że mnie bolały później to jeszcze skurcze mnie chwyciły tak bolesne że nie mogłam uleżeć na łóżku... Musiałam wstawać i chodzić żeby znieść ten ból... Przeszło po pół godzinie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Piękne 🙂
Ja dziś na nogach od 6. Zdążyłam posprzątać łazienkę byłam już w sklepie po śniadanie, zaraz zabieram się za posprzątanie kibla i ogarnę korytarz. Moja wątroba narazie daje mi spokój, więc skorzystam póki znowu nie zacznie mi dokuczać i porobię trochę w domu.

Emi, nie denerwuj się. Ty będziesz zestresowana a on jak gdyby nigdy nic będzie zdziwony, że niby o co Ci chodzi. Tak to z nimi jest. Ja miałam wczoraj wieczorem małe spięcie z moim, bo kiedy ja się zwijałam z bólu to on wchodzi do pokoju i mi oznajmia "pralka wyprała ręczniki". Myślałam, że go własnoręcznie uduszę. Na szczęscie tylko wycedziłam przez zęby "To ku** poproś krasnoludki niech wywieszą, bo ja teraz jestem zajęta cierpieniem". Jaki on był zbulwersowany, że taka niemiła dla niego jestem... Czasem się zastanawiam, czy to ja jestem jakaś nienormalna, czy faceci mają problem z używaniem mózgu.
Dlatego Emi wyluzuj. Szkoda zdrowia i Twojego i maleństwa. Machnij na to ręką, bo i tak nic nie poradzisz.
Doti, z tym pocieraniem sutków to uważaj. Wydzielasz wtedy więcej oksytocyny. Nie wiem, czy nie lepiej byś sobie jakieś chłodne okłady zrobiła na piersi, żeby im ulżyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytając wasze teksty mam wrażenie że swojego powinnam po stopach całować... 😮
wstaje biedaczysko o 4, robi mi sniadanie,idzie do pracy, wraca kolo 19...wczoraj do 23 remontowal lazienke. a jak nie mam siły to w srodku nocy posprzata i wszystko...chociaz i tak zdarzaja sie zgrzyty 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...