Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Czesc Mamusie!!!! U mnie dzisiaj cudowna pogoda tak wiec odpalilismy grilla. Pierwszy raz od 2 miesiecy posiedzialam w ogrodku. Rano pognalismy z ukochanym na zakupy ( kolejne 🙂) i nabylismy 2 kombinezony dla malenstwa ( byla kolejna okazja 😁 )
Jesli chodzi o wozki to my mamy firmy GRACO Model Symbio 3w1. Jest lekki i dosyc maly co przy moich gabarytach jest jbardzo istotne, wozek jest urzywany ale w bardzo dobrym stanie i kosztowal nas 1/4 ceny sklepowej. Bardzo wazna dla nas rzecza przy wyborze modelu bylo tez to jakie wyniary ma wozek po zlozeniu czy zmiesci sie do bagarznika samochodowego, czy tez trzeba bedzie kombinowac 😉 .

no to wazne aspekty elmirka...
gdzie dokładnie mieszkasz w Londynie? ja mieszkałam tam ponad 2 lata, od 2001r, cudowny czas tam spędziłam, choc i trudny poniekąd..praca, studia, zycie w sumie samotnosci, bo wszyscy znajomi wrócili do PL.. ale byo warto i z łezką w oku wspominam tamten czas. jak tylko mogę to wracam na wyspy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Czesc Mamusie!!!! U mnie dzisiaj cudowna pogoda tak wiec odpalilismy grilla. Pierwszy raz od 2 miesiecy posiedzialam w ogrodku. Rano pognalismy z ukochanym na zakupy ( kolejne 🙂) i nabylismy 2 kombinezony dla malenstwa ( byla kolejna okazja 😁 )
Jesli chodzi o wozki to my mamy firmy GRACO Model Symbio 3w1. Jest lekki i dosyc maly co przy moich gabarytach jest jbardzo istotne, wozek jest urzywany ale w bardzo dobrym stanie i kosztowal nas 1/4 ceny sklepowej. Bardzo wazna dla nas rzecza przy wyborze modelu bylo tez to jakie wyniary ma wozek po zlozeniu czy zmiesci sie do bagarznika samochodowego, czy tez trzeba bedzie kombinowac 😉 .

no to wazne aspekty elmirka...
gdzie dokładnie mieszkasz w Londynie? ja mieszkałam tam ponad 2 lata, od 2001r, cudowny czas tam spędziłam, choc i trudny poniekąd..praca, studia, zycie w sumie samotnosci, bo wszyscy znajomi wrócili do PL.. ale byo warto i z łezką w oku wspominam tamten czas. jak tylko mogę to wracam na wyspy..

mieszkam na polnocy niedaleko wood green dokladnie Palmers green pomiedzy wood greenem a Enfield 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Edithd Tak spojzalam na twojn profil i widze ze ty tez ze slaska i to rzut beretem odemnie 🙂


a gdzie??????????????? londyn to troszkę nie po drodze 🙂 🙂

w polsce jak przyjezdzam mieszkam w Rybniku a pochodze z radlina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):

mieszkam na polnocy niedaleko wood green dokladnie Palmers green pomiedzy wood greenem a Enfield 🙂


ooo, to nie moje klimaty, ja mieszkłam na początku na wschodzie, niedaleko East Ham ( jubilee line), potem na Acton, w koncu jak przystało na Polkę na Ealingu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
edithd napisał(a):
Elmirka napisał(a):
Edithd Tak spojzalam na twojn profil i widze ze ty tez ze slaska i to rzut beretem odemnie 🙂


a gdzie??????????????? londyn to troszkę nie po drodze 🙂 🙂

w polsce jak przyjezdzam mieszkam w Rybniku a pochodze z radlina


NO CO TY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja też jestem z Radlina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
Elmirka napisał(a):

mieszkam na polnocy niedaleko wood green dokladnie Palmers green pomiedzy wood greenem a Enfield 🙂


ooo, to nie moje klimaty, ja mieszkłam na początku na wschodzie, niedaleko East Ham ( jubilee line), potem na Acton, w koncu jak przystało na Polkę na Ealingu 🙂

Jak przylecialam na wyspy to mieszkalam na poludniu hounslow east ( picadilly line) teraz polnoc ale linia nadal ta sama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
no...to koniecznie jak bedziesz w PL daj znac! wybierasz sie przed porodem?

Napewno sie odezwe tylko kiedy ja sie do pl wybiore 🤢 ciezko u mnie z urlopem zwlaszcza przed olimpiada a pozniej to juz moze byc za pozno 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
edithd napisał(a):
no...to koniecznie jak bedziesz w PL daj znac! wybierasz sie przed porodem?

Napewno sie odezwe tylko kiedy ja sie do pl wybiore 🤢 ciezko u mnie z urlopem zwlaszcza przed olimpiada a pozniej to juz moze byc za pozno 😞


no tak... ale jakby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
baiser, a znacie juz płec?


Nie, przy następnym USG pod koniec maja mamy wstępnie próbować to już będzie połowa 17 tygodnia, więc może się coś pokaże 😁! My juz po kinie, idziemy spać 🙂 !
Dobrej mocy dziewczyny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!! 🙂 🙂 od rana słonko świeci jak nic będzie dziś spacer 🙂
Anula fajna tradycja z tym wózekiem 🙂 u mnie nie wiem jak to będzie wyglądało.
Z uwagi na poprzednią ciąże nikt nie czyni żadnych deklaracji. Pewnie za jakiś czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
edithd napisał(a):
baiser, a znacie juz płec?


Nie, przy następnym USG pod koniec maja mamy wstępnie próbować to już będzie połowa 17 tygodnia, więc może się coś pokaże 😁! My juz po kinie, idziemy spać 🙂 !
Dobrej mocy dziewczyny! 🙂

na pewno pokaze! mi w 14 tyg juz widział, choc nie był na 100% pewien..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to czesc girls!!!! ja dzis powtórka z piatku, czyli tyrka od 12.30-19.30, troche mi ten maj daje w kosci ogromem pracy. wcz po poludniu wyskoczyłyśmy z Kari do centrum handlowego, zaopatrzylam ja w nowe buty i koszulki, bo rosnie jak na drożdżach.
dzis dopoludnia jakies zakupy spożywcze muszę poczynic. kurka, polska to cholernie drogi kraj 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek z rana.Ja od rana na nogach-chyba wczoraj wyspałam się za wszystkie czasy.Od rana wzieło mnie na sprzątanie bo jak pózniej usiade do nauki to nic nie rusze (tak edithd-studiuje-drugi kierunek zaczelam i jeszcze rok mi zostal tak wiec bede miala ciekawie ostatni rok i malenstwo pod boczkiem 😉 na sniadanko zjadlam kanapeczke z pasztecikiem i pomidorkiem-taka swieza buleczka ze wsunelam cala no i chyba przesadzilam powinnam zjesc polowke a ja cala i druga polowka wyladowala tak samo szybko w kibelku co w zoladku ale nie przejmuje sie tym bo juz pare dni mnie nie rwalo wiec to zadna meczarnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu dziś cisza i cisza-mi nauka jak krew z nosa idzie.Megan-zauważyłaś że tego wątku który zakładałaś lista mamuś i były dwa i miałaś problem z usunięciem jego już nie ma ?Napisałam do admina i usuneli-mamy teraz czysto ładnie na naszym forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula super!!! Faktycznie wkurzał mnie ten podwójny temat. teraz jest o wiele lepiej.
Ja od rana poskładałam kumpeli podarunki dla gości na jej wesele. Siedzę w domu na L4 więc mam dużo wolnego czasy, dlatego postanowiłam ją w tym wyręczyć. Prawie skończyłam. Zostało mi do złożenia 15 🙂 ze 120. Pudełeczko, 2 cukierki czekoladowe,wstążeczka i karteczka - robótki ręczne w domku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Anula super!!! Faktycznie wkurzał mnie ten podwójny temat. teraz jest o wiele lepiej.
Ja od rana poskładałam kumpeli podarunki dla gości na jej wesele. Siedzę w domu na L4 więc mam dużo wolnego czasy, dlatego postanowiłam ją w tym wyręczyć. Prawie skończyłam. Zostało mi do złożenia 15 🙂 ze 120. Pudełeczko, 2 cukierki czekoladowe,wstążeczka i karteczka - robótki ręczne w domku 🙂 🙂


zazdroszczę cierpliwości dla takiej ilości...ja to w ręcznych pracach precycyjnych jestem do kitu - brak cierpliwosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
edithd napisał(a):

na pewno pokaze! mi w 14 tyg juz widział, choc nie był na 100% pewien..

Na to liczę 🙂! Ty już znasz płeć???

Ja mam nadzieje ze 4 czerwca-to bedzie juz 16 tydzien jak pojde na wizyte bedzie widac juz kto sie w brzuszku kryje 😉 a narazie czekac trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula u mnie też dzisiaj idzie nauka jak krew z nosa ...chyba dzisiaj dam sobie już spokój z nią jutro znowu zacznę...może to dla tego że myślę o dzisiejszej wizycie u lekarza a może to po prostu brak mocy do nauki 🙂 ciekawa jestem jaka jest już duża nasza dzidzia 🙂 bo w porządku to na pewno jest takie mam przeczucie 🙂 dzisiaj mój maż pierwszy raz zobaczy nasze maleństwo na wizycie jestem ciekawa jego reakcji 🙂 jak wrócę to od razu wam napiszę co lekarz powiedział...a teraz zmykam coś zjeść bo już głodna jestem...do później papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...