Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka Mamusie!!! Poświęciłam się poszłam rano na targ... a tam co zonk. wyjątkowo targ był wczoraj a dziś rozkłada się wesołe miasteczko no i nici z tanich i zdrowych warzyw i owocków.... Synek rano się rozbrykał i męża w łóżku bawił 🙂 🙂 wróciłam do domku. Uszy mi się znowu zatykają. Masakra.
No Edith gratulacje. Jeszcze tylko 10!!!
Mam nadzieję,że Allicce da w końcu znac co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂

Edithd pierwsza 30stka 😁 teraz już z górki !!

Anula dzięki za numer, ja też wysłałam mój w razie jakiś nieplanowanych pobytów w szpitalu! Kurcze mam nadzieję, że Alicee jeżeli została w szpitalu to poleży i ją wypuszczą, bo na rozpakowanie to jeszcze za wcześnie 😞. Trzymajmy kciuki !!!

Anula to widze, że twój mąż taki jak mój, wczoraj późno wrócił z pracy i strasznie mu się nie chciało o 21 składać łóżeczka, ale że obiecał to zabrał się do roboty iii łóżeczko pięknie skręcone. Niby taka mała rzecz, ale roboty przy tym sporo, bo gdzieś gwinty od śrubek nie były dobrze zrobione to trzeba było poprawiać, ale jest PIĘKNE 😁! Dziś wszystko ładnie poukładam i wyślę Wam zdjęcie

Btw. nie wiem czemu ale schudłam 1kg.. zastanawia mnie to, ale jem tak jak wcześniej, fakt nie obżeram się bo nie mam apetytu ale skutecznie przybierałam już na wadze a tu znowu jakiś spadek :/
i ta ZGAGA :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znam ten bol-zgaga okropienstwo,a juz bylo tak fajnie zadnych dolegliwosci a tu zgaga i podobno zaczyna sie od czasu do czasu a pozniej calymi dniami jest.Baiser-czekamy na fotki,a co do mezusiow mysle ze mimo zmeczenia im tez siw udziela wyjscia nie maja w sumie i kazda najmniejsza rzecz ich tez cieszy moj zawiesil poleczki i coraz chodzil zapalal swiatlo i sie przygladal ze stwierdzeniem o jak od razu inaczej nie tak pusto.Ja zlapalam faze nektarynek i wiejskiego serka z dodatkiem miodu hurtowo to wsuwam ciekawe kiedy sie przejem a moja kruszynka od miodu ma czkawke ale dziwne uczucie brzuch pulsuje hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki girls - za tą 30kę 🙂)))

mi Mały tak szaleje dzis jakby mi wąż w brzuchu chodził. kari mnie martwi bo troszkę kicha a musi byc zdrowa na poniedziałek

ja dzis wyciągam męża do rybnika na jakies ostateczne wyrzedaże zeby dziecaikom cos kupic - kari new ciuszki do przedszkola, bo z dresów wyrosła i ma nogawki jak monty python, dla Małego chce polśpiochy kupic i jakies pajace, ale bez szału bo mam cos po znajomych dostac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
dzięki girls - za tą 30kę 🙂)))

mi Mały tak szaleje dzis jakby mi wąż w brzuchu chodził. kari mnie martwi bo troszkę kicha a musi byc zdrowa na poniedziałek

ja dzis wyciągam męża do rybnika na jakies ostateczne wyrzedaże zeby dziecaikom cos kupic - kari new ciuszki do przedszkola, bo z dresów wyrosła i ma nogawki jak monty python, dla Małego chce polśpiochy kupic i jakies pajace, ale bez szału bo mam cos po znajomych dostac
No to uwazaj na Kari bo zeby nie bylo a to juz w pon.?te migdalki wycinaja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już pościel uprana, powieszona i czekam az wyschnie 😁 później wyprasuję i poukładam w łóżeczku, żeby mi tak nie zalegała w tych wszystkich workach, a najwyżej przed porodem upiorę jeszcze raz żeby byłą świeżutka 🙂

Ależ dziś znowu upał, już nie daję rady jak taka duchota... Plus dziś do 22 sama w domu 😞
Pomyje łożeczko, zrobie obiad i będę się nudzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂
ja dzis wzielam sie za porzadki domowe 🙂


Andziucha nie dość że malutki synek to Ty masz jeszcze siły na porządki 🙂 bravo !
Ja zrobię kilka rzeczy i muszę odpoczywać, bo a to boli kręgosłup a to sapie jak lokomotywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
baiser88 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
dzien dobry 🙂
ja dzis wzielam sie za porzadki domowe 🙂


Andziucha nie dość że malutki synek to Ty masz jeszcze siły na porządki 🙂 bravo !
Ja zrobię kilka rzeczy i muszę odpoczywać, bo a to boli kręgosłup a to sapie jak lokomotywa 😁

u mnie tez ciezko zeby sie rozruszac ale jak juz dzialam to na calego 🙂
jeszcze miedzy czasie spacerek zaliczylam z synkiem chodz chodzic to mi juz bardzo ciezko 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula wiem co czujesz. Ja poszłam do sklepu i to najbliższego i myślałam,że przy kasie padnę. Musiałam usiąść i odpocząć. Na szczęście zawsze mam ze sobą wodę. Wypiłam troszkę, odpoczęłam, , ból brzuszka minął i poszłam do domku.
Zrobiłam dziś pierwsze wyprawowe zakupy na allegro. Żadnych ciuszków,ale inne duperele potrzebne dla maluszka i mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to się męczę przy wieszaniu prania ! A dziś mam tyle do zrobienia, że końca nie widać !
Szparagi już się gotują, będzie obiadek 🙂 plus ziemniaczki i kefirek, w sam raz na taki upał dla ochłody.

Megan co pokupiłaś?? Mi ostatni przyszła mega paka a tam gruszka, aspirator, laktator, sterylizator, termometry, pieluchy, nożyczki, gąbeczka do prania, zawieszka do smoczka plus pudełeczko do smoczka, niedrapki, czapeczka na zimę, gaziki do pępuszka, szczotka do mycia butelek i smoczka itp... Więc w miarę wyprawka skompletowana. Ubranka są, jeszcze tylko kombinezon, wózek i kilka rzeczy dla mnie 🙂
Nawet pampersy kupiłam ostatnio bo była rewelacyjna cena 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basier co do zawartości paczki to bardzo zbliżona. Nie kupiłam jeszcze laktatora, butelek, sterilzatora, termometra. Ale reszta rzeczy jak u Ciebie 🙂 pieluszki też kupiłam. Na pierwszy rzut idą pampersy. Były w okazyjnej cenie. ( a potem będę próbowała innych).Wszystko przyjdzie w jednej paczce wraz z moją poduszką do spania i karmienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
my juz z rybnika (godzina w TESCO)
kari zaopatrzona wstępnie, porównałam ceny z LIdLowskimi, i resztę kupię Kari w Lidlu, bo troszkę taniej wychodzi. mam dla niej 2-pak getrów, 5ciopak majteczek z Peppą, pidżama z Peppą (krótka) - teraz do szpitala, bo ściska ją gumka w galotkach ze starej i spi w majtkach w domu. jkieś skarpetki, rajtuzy, t-shirty

dla Małego (Kari forsuje imię MACIUŚ - jej ukochany koelga, mi sie nawet podoba, G na nie) kupiłam w Tesco 3-pak body z długim rękawkiem, (0-3) za 18zl, 3-pak pajacyków (3-6) ZA 27ZL I PÓŁŚPIoCHY 2PAK (0-3) ZA 22zl. we wrzesniu biorę się za kupno śpiwora do wózka i kółka nowe dla mojego ukochanego Jane slalom 🙂

anulka -tak, teraz w poniedziałek kari ma wycięcie 3ciego migdałka i podcięcie obu bocznych. godzinka pod narkozą i 24h w klinice. mom stresa... ale byłam zdziwiona bo pani mi powiedziała ze u nich 1 rodzic jest za darmo (a w kazdym szpitalu trzeba płacic za obecność przy dziecku). jeszcze biorąc pod uwagę tamtejsze warunki (super) to myslalam ze z 50zl będą chcieli ode mnie....a tu taka niespodzianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edith 30 tydz. pieknie 🙂 A imie Maciuś też mi sie podoba 🙂 Jak bym miała synusia to bym nazwała albo Mikołaj albo Maciej właśnie.
Ja powinnam wyciąc migdały sobie bo swego czasu non stop miałam anginy a i teraz mam cały czas powiekszone, ale chyba już za stara jestem 🙂 Najlepiej własnie takie zabiegi robić w wieku dziecięcym. A później zobaczysz bedziecie miały świety spokój z problemem. A Kari szybko zapomni że wogole była w szpitalu. Choć wiekszy stres pewnie masz Ty 🙂 Normalne...

Ja dzis mam luz zakupowy wkoncu 🙂 i wziełam sie za sprzatanie autka... Niby nic ale sie zmeczyłam. Za to blysk w środku ze az milo 🙂 Już dawno tak nie było czyściutko 🙂 Jakos mam wrazenie że kobiety jednak bardziej dbają o pozadek w aucie. Mój brat jedzil jakis czas moim to mysłałam że padne jak zoabczyłam jaki syf w środku. Mój mąż tak samo. W swoim jeden wielki śmietnik ma 🙂 Az mi czasem wstyd było jak jechalam jego samochodem gdzies na zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!!! Ja tez dzisiaj zakupowy dzien mialam i az sie wam pochwale co nabylam http://www.mothercare.com/Mothercare-Unisex-Grey-Bear-8-Piece-Gift-Set/397693,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-8%2520Piece%2520Unisex%2520Grey%2520Bear%2520Gift%2520Set
http://www.mothercare.com/Mothercare-Unisex-Velour-Dungarees---White/467519,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Mothercare%2520Unisex%2520Velour%2520Dungarees%2520-%2520White
http://www.mothercare.com/Disney-All-in-One--2-Pack/473469,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Disney%2520All%2520in%2520One-%25202%2520Pack
http://www.mothercare.com/2-pack-unisex-Tigger-All-in-One/424896,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Boys%2520Tigger%2520All%2520In%2520One%2520-%25202pk
http://www.mothercare.com/Mothercare-Unisex-2-Piece-Bear-Set---White/467682,default,pd.html?cm_sp=ProductFeatures-_-Category%2520landing-_-Mothercare%2520Unisex%25202-Piece%2520Bear%2520Set%2520-%2520White
Kupilam jeszcze 3 czapeczki 2 bawelniane i 1 ciepla na zime ale niestety nie ma ich na stronie.
Za pranie i prasowanie zabieram sie jak tylko przyjda rzeczy zamowione w polsce a tymczasem wstawilam do piekarnika szarlotke ( uwielbiam jej zapach) wiec pewnie obiad zaczniemy od deseru.
Ps Tez sie martwie o Alliice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super zakupy. Tez mam sporo z mothercare. Co trzeba przyznac że jakoś mają super , next podobnie w porównaniu z tymi co u nas w sklepach. Sa nie do zdarcia 🙂 nawet przy kolejnym dziecku. Ja kupiłam piekny kombinezonik mothercare na wyjscie ze szpitala. Sztruksowy ocieplany pluszem od wewnątrz 🙂 Moze później wrzuce foto bo narazie mam ciuszki popakowane w kartony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek, u mnie z autem to przeciwnie...ja to syfiara jestem samochodowa....mam bibliotekę w bagażniku, bo jak uczyłam w 3 róznych miejscach to na każdy kurs inną torbę miałam, porozrzucane sprawdziany, kartki, xera. w srodku kartoniki po soku Kari, masakra.... moj chlop i mama iwecznie po mnie jechali. G to pedant jakich mało. w szafie ma na listek wszystko. tzn nei zepia sie o kurz, o podlogi-to moja dzialka, plus moj fioł na pkt czystych okien (nie mam firan). tak więc dopełniamy sie.... a auto też dzis wypucowaliśmy-G na zewnątrz, ja w środku. glancuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
gosiaczek, u mnie z autem to przeciwnie...ja to syfiara jestem samochodowa....mam bibliotekę w bagażniku, bo jak uczyłam w 3 róznych miejscach to na każdy kurs inną torbę miałam, porozrzucane sprawdziany, kartki, xera. w srodku kartoniki po soku Kari, masakra.... moj chlop i mama iwecznie po mnie jechali. G to pedant jakich mało. w szafie ma na listek wszystko. tzn nei zepia sie o kurz, o podlogi-to moja dzialka, plus moj fioł na pkt czystych okien (nie mam firan). tak więc dopełniamy sie.... a auto też dzis wypucowaliśmy-G na zewnątrz, ja w środku. glancuś 🙂
Widze ze ja z tematem na biezaco bo moj mezul wrocil z pracy wciagnal ob obiad i poszedl myc auto odkurzac i pucowac bardzo dba o autko a mnie to cieszy bo moj tato to balaganiarz i w samochodzie syf totalny a mezulek az oczy ciesza pucuje woskuje i o mechaniczne sprawy tez bardzo dba bo raz ze sie zna raz ze nie lubi jak mu cos stuka i puka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edithd napisał(a):
gosiaczek, u mnie z autem to przeciwnie...ja to syfiara jestem samochodowa....mam bibliotekę w bagażniku, bo jak uczyłam w 3 róznych miejscach to na każdy kurs inną torbę miałam, porozrzucane sprawdziany, kartki, xera. w srodku kartoniki po soku Kari, masakra.... moj chlop i mama iwecznie po mnie jechali. G to pedant jakich mało. w szafie ma na listek wszystko. tzn nei zepia sie o kurz, o podlogi-to moja dzialka, plus moj fioł na pkt czystych okien (nie mam firan). tak więc dopełniamy sie.... a auto też dzis wypucowaliśmy-G na zewnątrz, ja w środku. glancuś 🙂
Widze ze ja z tematem na biezaco bo moj mezul wrocil z pracy wciagnal ob obiad i poszedl myc auto odkurzac i pucowac bardzo dba o autko a mnie to cieszy bo moj tato to balaganiarz i w samochodzie syf totalny a mezulek az oczy ciesza pucuje woskuje i o mechaniczne sprawy tez bardzo dba bo raz ze sie zna raz ze nie lubi jak mu cos stuka i puka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...