Skocz do zawartości

Kwietniowe bobaski :) | Forum o ciąży


Wiola1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór dziewczyny 🙂

Witam nowe mamusie.

Ja pracuję w banku i mam mega stresującą pracę więc nie wiem ile jeszcze pociągnę.

Dzisiejsze popołudnie spędziłam mega przyjemnie na wycieczce na Szyndzielnię. Było super. Ale jak wróciliśmy to moje dziecko padło od razu do spania a ja razem z nią.

Aaaa - i jeszcze miałam wam pisać że zaczynam kropelkować z cyców 😮 Przy pierwszej ciąży tak nie miałam (w ogóle pokarmu miałam mało) a teraz zaczyna się bardzo wcześnie.

Pozdrawiam was ciepło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie mamusie 🙂)
u mnie nieciekawie po weekendzie bo rozpoczał sie chorobą mojego Janka, dzisiaj na 16.30 ide do lekarza z nim... noc była do dupki.. gorączka, smarkanie, kaszel... ech mam wrazenie ze człowiek bardziej przezywa chorobe dziecka niż swoja....jeszcze na dodatek w piatek doszły mnie słuchy ze w jego przedszkolu panuje jakas grypa pochodna tej ptasiej.. no i oczywiscie bujna moja wyobraźnia.. i dodatkowy stres.. 😞
pisałyscie o kłotniach z męzem... u nas to róznie bywało.. ale raz na jakis czas zdarza na sie pokłocic... ale chyba sie do tego przyzwyczaiłam... bo obydwoje z moim K mamy uparte charaktery.. i czasami odmienne zdania na pewne tematy.. a czasami poprostu próbuje wyplewic z niego starokonserwatywne zachowania teścia.. i na poczatku małżeństwa to były czeste powody naszych kłotni ..
co do pracy to również należe do pracujacych.. pracuje za biurkiem w duzej firmie budowlanej...ogólnie bardzo lubie ta prace i ludzi ze mna wspołpracujacych... niestety jest to praca dosc stresujaca i mecza mnie troche dojazdy bo robie codziennie 55 km w jedna strone... w pracy wiedza ze jestem w ciazy i bardzo dobrze to przyjeli...planuje popracowac do konca stycznia o ile zdrowie mi na to pozwoli...
a i na szczescie brzusio juz mnie nie boli wcale... a co do piersi to moze nie nazwałabym tego kropelkowaniem tylko tworzy mi sie taka biała wydzielina ...hehe smiesznie to brzmi 🙂ale przy pierwszej ciazy pamietam ze tez tak miałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

summer zdrowia dla Syna, daj znać co powie lekarz po wizycie. na pewno to nic gronego, nie martw się !

mi samo z cyców też nie leci póki co ale jak nacisnę to poleci... tylko, że mi to zostało jeszcze od poprzedniego karmienia chociaż już 1,5 roku nie karmię... nie wiem czy to ok bo zawsze zapominałam zapytać gina.
i chyba zaczyna mi intensywniej rosnąć brzuch bo przez weekend czułam takie jakby kłucia w pępku a dziś od rana takie rozciąganie po bokach i widzę, że już coraz ciężej dopiąć się w spodnie..

aaa no i ja też pracuje ale jestem już na zwolnieniu bo w mojej pracy ze względu na jej charakter od razu kobieta wysyłana jest na zwolnienie. jestem inżynierem w firmie produkującej sprzęt medyczny.

Miłego dnia 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

wczoraj wieczorem, w nocy bolał mnie dolny brzuch - taki spiety i chyba też w plecy w nocy.
Dziś jest lepiej chociaż odczuwam jakby napięcię w podbrzuszu. Na usg w piątek łozysko wyglądało niewyraźnie, ja zaczęłam zażywać duphaston.
Myślicie, że powinnam iść z tym do lekarza? plamień żadnych nie mam. Wczoraj w ogóle się jakoś słabo czułam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

wczoraj wieczorem, w nocy bolał mnie dolny brzuch - taki spiety i chyba też w plecy w nocy.
Dziś jest lepiej chociaż odczuwam jakby napięcię w podbrzuszu. Na usg w piątek łozysko wyglądało niewyraźnie, ja zaczęłam zażywać duphaston.
Myślicie, że powinnam iść z tym do lekarza? plamień żadnych nie mam. Wczoraj w ogóle się jakoś słabo czułam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
summer napisał(a):

.. a czasami poprostu próbuje wyplewic z niego starokonserwatywne zachowania teścia.. i na poczatku małżeństwa to były czeste powody naszych kłotni ..
summer jakbym czytała o sobie. Teraz jest inna bajka. A obecnie to mąż ustępuje mi wogóle, aż miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny o 17.zauwazylam u siebie kawalek ciagnacego sie,gestego sluzu..nie wiem czemu skojarzylo mi sie z czopem 😞 teraz od jakiejs godz.boli mnie podbrzusze dosc mocno,wiec wzielam paracetamol..siodme poty mnie z nerwow oblewaja i mi niedobrze 😞 nie wiem co robic,jak dotrwam so rana to zadzwonie do lekarza..opowiem co i jak,no i zapytam co robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
Dziewczyny o 17.zauwazylam u siebie kawalek ciagnacego sie,gestego sluzu..nie wiem czemu skojarzylo mi sie z czopem 😞 teraz od jakiejs godz.boli mnie podbrzusze dosc mocno,wiec wzielam paracetamol..siodme poty mnie z nerwow oblewaja i mi niedobrze 😞 nie wiem co robic,jak dotrwam so rana to zadzwonie do lekarza..opowiem co i jak,no i zapytam co robic.


Tuska daj znać co tam u ciebie bo się zmartwiłam.
Nie stresuj się kochana. Trzymamy kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze,, jestem tu jakos chwile i miałam dziwna blokade... wogole nie chciało mi sie uaktywnic pole do napisani posta 😞

Tuska - wiesz juz cos, dzwoniłas do lekarza?? mam nadzieje ze to nic powaznego.. pisz szybko co tam sie dowiedziałas...

moj Janek na szczescie sie tylko przeziebił, ale i tak mnie to martwi bo cała noc kaszlał.. dostał bactrim i mamy robic inhalacje z Mucosolvvanu.. zostawiałm go dzisiaj z babcia i mam troche wyrzuty ale z drugiej strony to w tej chwilli mam najgorszy okres w pracy i moja nieobecnosc nie byłaby mile widziana.. do tego do konca tygodnia musze spakowac swoje biuro w kartony bo w poniedziałek sie przeprowadzamy w nowe miejsce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj już ok..ale z dwie godz.dosc mocno bolal mnie brzuch..juz mi po glowie mysli chodzily u kogo Alana zostawic i meza budzic..na izbę przyjęć jechać.. ale zasnęłam..dziś mi już nic nie dolega...nie dzwoniłam do lekarza..zauważyłam,że mam troszkę brzuch okrąglejszy,więc może macica mi się rozciągała..muszę no-spę kupić..
byłam na badaniach dziś ... VDRL i mocz robiłam ...
z tym śluzem marcówki,które są w ciąży albo ostatnio urodziły mnie uspokoiły,że tak może być..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla swietego spokoju,zeby nie zalowac pozniej,ze cos zbagatelizowalam,zadzwonilam do lekarza..kazal mi kupic no-spe i co 8godz.brac jakby jakis bol podbrzusza byl..jak bedzie mnie dalej cos niepokoilo to on jitro jest w gabinecie to mam zadzwonic i przyspieszymy wizyte z pn na jutro..namoje szczescie mam strasznie milego i przejmujacego sie kazda pacjentka lekarza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...