Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Teraz, brzuchatka90 napisał:

Ja już po cc. Mialam.rano o 9.00. 

9.30 byłam na sali pooperacyjnej. 

Olek ma 47 cm i 2690g.  Dostał 10 pkt.

Miałam go tylko chwilkę przy sobie. 

Jutro ma mieć badania genetyczne. Na wynik czeka.sie 3 tygodnie. 

No i wiem że posiedzimy minimum 7 dni. 

 

Gratulacje kochana!!!!! Najważniejsze , że wszystko ok !!!!! Przesyłam mnóstwo buziaków!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, brzuchatka90 napisał:

Ja już po cc. Mialam.rano o 9.00. 

9.30 byłam na sali pooperacyjnej. 

Olek ma 47 cm i 2690g.  Dostał 10 pkt.

Miałam go tylko chwilkę przy sobie. 

Jutro ma mieć badania genetyczne. Na wynik czeka.sie 3 tygodnie. 

No i wiem że posiedzimy minimum 7 dni. 

 

Gratulacje! Fajnie ze juz jesteście razem 😊🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brzuchatka90 gratulacje 🥰 śliczne maleństwo 🙂

 

Ja właśnie wróciłam z wizyty u lekarza. Na szczęście z blizną jest wszystko w porządku. Szyjka też dalej pozamykana, ale skrócona. 

Znowu aparat do usg szwankował doktorowi bo nie chcial z czytywać wymiarów. I najpierw waga wyszła 2100 (taka jak 2tyg temu), ale potem zmierzył jeszcze raz i niby wyszło 2400g. Coś czuję że to będzie maleństwo i mąż będzie musiał latać po sklepach i dokupywać małe ubranka jak ja będę w szpitalu 🙈😅

Lekarz mi dziś pobrał gbs i dostałam probówkę, żeby samej zanieść do labolatorium. Mam jutro do niego dzwonić jak będzie na dyżurze, bo powiedział że porozmawia jeszcze z innymi lekarzami w szpitalu o mnie i ustala kiedy dokładnie mam się wstawić do szpitala, ale niewykluczone że może to już być nawet za 2tyg czyli 10-11.05 (a ostatnio jeszcze wspominał że 17-18.05 🙈) bo nie chce za długo przeciągać mnie z tymi cukrami moimi i woli to mieć pod kontrolą. Masakra że tak mało czasu już zostało 😱🙉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Ja już po cc. Mialam.rano o 9.00. 

9.30 byłam na sali pooperacyjnej. 

Olek ma 47 cm i 2690g.  Dostał 10 pkt.

Miałam go tylko chwilkę przy sobie. 

Jutro ma mieć badania genetyczne. Na wynik czeka.sie 3 tygodnie. 

No i wiem że posiedzimy minimum 7 dni. 

 

Witamy Olka 🤗Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
6 godzin temu, KahnaMaj napisał:

Mam tak samo. Jak tylko dowiedziałam się, że termin na maj to skakałam z radości☺️ Rafał trzyma kciuki, żeby mała urodziła się 13, ja liczyłam na dzień mamy (termin z USG pośrodku). Wiem już, że nie mam szans wygrać zakładu, z racji cukrzycy będzie indukcja ale szczegóły poznam na kejnej wizycie. Myślę, że do tego czasi nic nie zacznie się dziać, zero objawów u mnie. Skurcze przepowiadające baaaardzo sporadyczne. Jutro pierwsze KTG, w piątek USG z oceną wielkości gagatka i prawdopodobnie ostatnie badania laboratoryjne, wymaz na paciorkowca pobrany. Formalnie jesteśmy gotowe, ale natura chce jeszcze poczekać. I dobrze, bo mój ukochany maj już niedługo ❤️

To czekamy na Maj 😍 tu mało które dzieci chcą tyle czekać to może chociaż nasze wytrzymają 😍 

w teori tez jesteśmy gotowi, ale zawzięła się i naprawdę mega oszczędzam, dziś był pierwszy dzień kiedy wyszłam pozałatwiać różne sprawy ... Jutro i pojutrze mam po jednym temacie i dalej będę leżakować 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, brzuchatka90 napisał:

Ja już po cc. Mialam.rano o 9.00. 

9.30 byłam na sali pooperacyjnej. 

Olek ma 47 cm i 2690g.  Dostał 10 pkt.

Miałam go tylko chwilkę przy sobie. 

Jutro ma mieć badania genetyczne. Na wynik czeka.sie 3 tygodnie. 

No i wiem że posiedzimy minimum 7 dni. 

 

Cudowne! Zdrowia dla Was, że ich maluszek zdrowo rośnie! 

Dlaczego musicie zostać aż 7 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mami napisał:

To czekamy na Maj 😍 tu mało które dzieci chcą tyle czekać to może chociaż nasze wytrzymają 😍 

w teori tez jesteśmy gotowi, ale zawzięła się i naprawdę mega oszczędzam, dziś był pierwszy dzień kiedy wyszłam pozałatwiać różne sprawy ... Jutro i pojutrze mam po jednym temacie i dalej będę leżakować 🤭

Jak nie my to kto! A raczej nasze maluchy☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
6 godzin temu, dorcia6579 napisał:

@mami pierwszy raz widzę taki wynik zapisu ktg 🤔 ale wygląda , że coś nie tak, skoro pisze, że nieprawidłowe. Co na to lekarz?

 

 

Zaczynają mnie mocno irytować telefony z zapytaniem URODZIŁAŚ JUŻ.... 🤮🤮 Od dłuższego czasu moim znajomym przypominałam, że nienawidzę tych pytań , tym bardziej, że większość wie, że dopiero w środę jadę do szpitala, a jednak kurde muszą pytać....jakaś dziś wściekła od rana chodzę 😠

Właśnie to nieprawidłowe mnie zastanawia. A oczywiście lekarka tak pobieranie rzuciła okiem 🤨 serio chyba samemu trzeba się wykształcić 🤦‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
6 godzin temu, Emi_ja napisał:

A lekarza, co powiedział na ten temat?Wychodzi na to, że wystąpiły pewne nieprawidłowości w zapisie, to jest specjalna metoda analizy ktg, ale nie znam się na tym dokładnie. Deceleracje brak, akcelerację są, więc raczej nie jest źle. Gdyby było zatrzymałoby cię w szpitalu. 

Lekarz zdawkowo. Ona bardziej chciała do szpitala mnie wysłać z uwagi na zagrożenie przedwczesnym porodem i brak tej szyjki niż przez to KTG. Ale ja oczywiście rozkminiam 😅 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
5 godzin temu, Do_Mi napisał:

Kochane gratuluję tym które już urodziły 🙂 Macie piękne maluszki 😍

 

Ja na trochę musiałam wyłączyć myślenie o ciąży i dzieciach. Niestety po ostatniej wizycie niepotrzebnie naczytałam się mądrości internetów o hipotrofii i zaczelam się strasznie denerwować. Żeby się wyłączyć zaczęłam hurtowo czytać romansidła i trochę mnie to odciągnęło od złych myśli. Niby wiem że nie jest źle ale jednak gdzie z tyłu głowy jest jakaś obawa i z niecierpliwością czekam na następny tydzień. 

Domi trzymaj się kochana 😘 mówiłam Ci ze znajoma ma już stwierdzona hipotrofie dzieciątka i jeszcze starzejące i nie w pełni działające łożysko a i tak lekarz ja trzyma jeszcze w dwupaku. 
Dla dzidzi poki cokolwiek bierze od Ciebie to jest lepsze i bezpieczniejsze. 
Na spokojnie trzeba czekać na wizytę ale jedno jest pewne twój stres nie pomoże. To tak jak ja w szpitalu i później w domu schudłam nagle 3-4 kg... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1 godzinę temu, brzuchatka90 napisał:

Ja już po cc. Mialam.rano o 9.00. 

9.30 byłam na sali pooperacyjnej. 

Olek ma 47 cm i 2690g.  Dostał 10 pkt.

Miałam go tylko chwilkę przy sobie. 

Jutro ma mieć badania genetyczne. Na wynik czeka.sie 3 tygodnie. 

No i wiem że posiedzimy minimum 7 dni. 

 

Gratuluje 😘 cieszę się ze już jesteście bezpiecznie po cc. I mam nadzieje ze jak najszybciej będzie mógł być przy Tobie. Trzymamy kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mami napisał:

Domi trzymaj się kochana 😘 mówiłam Ci ze znajoma ma już stwierdzona hipotrofie dzieciątka i jeszcze starzejące i nie w pełni działające łożysko a i tak lekarz ja trzyma jeszcze w dwupaku. 
Dla dzidzi poki cokolwiek bierze od Ciebie to jest lepsze i bezpieczniejsze. 
Na spokojnie trzeba czekać na wizytę ale jedno jest pewne twój stres nie pomoże. To tak jak ja w szpitalu i później w domu schudłam nagle 3-4 kg... 

Niby łożysko działa bez zarzutu i przepływy były sprawdzane dokładnie ale oczywiście się głupot się naczytałam że przy hipotrofii ono może przestać działać z godziny na godzinę i od razu dziwne rzeczy zaczęły mi do głowy przychodzić 😕 na szczęście nie mamy jeszcze stwierdzonej hipotrofii ale wszystko okaże się w przyszłym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...