Skocz do zawartości

Majóweczki 2021🤰 | Forum o ciąży


Angella

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Emi_ja napisał:

Wiesz, z racji twojego nadciśnienia...  Ból głowy i nudności to objawy stanu przedrzucawkowego. Rozmawiałam z kardiologiem o tym, jak to wygląda i jest tak, że nawet gdy ciśnienie jest regulowane lekami i wydaje sie, że jest w porządku i sytuacja się stabilizuje to pojawiaja się jej objawy. Jeśli nadal będziesz się tak czuła, zgłoś się na IP. Nie masz obrzęków?

Obrzęki mam (głównie stóp-ginekolog o tym wie) ale to juz od około miesiąca .Już teraz wróciła mi energia. Mąż mi skutecznie ją podniósł 😄 wiem, wiem też się oczytałam na temat gestozy na Internecie, więc jestem czujna 🙂Na tygodniu bede tez robic badanie moczu to sie troche uspokoje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
2 godziny temu, Agnieszka Jelonek napisał:

Dziękuję Wam dziewczyny. Największy minus tego jest taki, że już jestem trzeci tydzień w szpitalu, najpierw te dwa na patologii ciąży, teraz na położniczym. Moja 4 latka w domu coraz bardziej tęskni i przeżywa ale dzielnie czeka.

Ale Malutka jest cudowna! Dopiero zaladowalo się zdjęcie 🥰 aż nie mogę uwierzyć ze takie słodziaki siedza w naszych brzuchach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agnieszka Jelonek gratuluję ♥️ cudna malutka😊♥️

Nie fajnie,że to już tyle czasu poza domem ale myśl już tylko o tym,że zaraz za chwilę będziecie razem wszyscy 😊 najgorsze za Wami,teraz już tylko cieszyć się sobą 😊

Jejku, kolejna brzuchatka nam się rozpakowała za chwilę pójdzie lawinowo jak ten czas leci!😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz, Tylko_ONA napisał:

@Agnieszka Jelonek gratuluję ♥️ cudna malutka😊♥️

Nie fajnie,że to już tyle czasu poza domem ale myśl już tylko o tym,że zaraz za chwilę będziecie razem wszyscy 😊 najgorsze za Wami,teraz już tylko cieszyć się sobą 😊

Jejku, kolejna brzuchatka nam się rozpakowała za chwilę pójdzie lawinowo jak ten czas leci!😉

I cała masa majoweczek stała się kwietnioweczkami🍀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mami no dokładnie 😁

A jeszcze trochę tego kwietnia zostało,tymczasem kolejne brzuchatki są już umówione na szybsze rozwiązanie 😉

Ciekawe ile z nas dotrwa do maja.

I pomyślałam dokładnie tak samo widząc córeczkę @Agnieszka Jelonek,chociaż mi to w sumie nadal trudno uwierzyć ,że nasze maluszki już tak wyglądają😯♥️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zrobiłam największą chyba głupotę w tej ciąży. Z racji tego, że przed południem zaczęły mnie męczyć znowu skurcze i ból podbrzusza stwierdziłam, że trzeba się położyć a że w tym samym pokoju musimy urządzić kącik dla małego zaczęłam się zastanawiać jak wszystko poprzestawiać. W końcu wstałam i ruszyłam jedno, później drugie i tak sama poprzestawiałam wszystkie meble w pokoju. Do tego umyłam ściany, podłogę i okno. Męża nie było w domu a jak wrócił to mało co zawału nie dostał bo ja leżeć miałam. Dostałam ochrzan, teraz ledwo żyję ale siedzę cicho bo zaraz bym znowu litanię usłyszała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eda85 a który masz tydzień? To mi wygląda na ten ostatni syndrom wicia gniazda na niedługo przed porodem (przygotowanie się na powitanie maluszka) więc trzymaj rękę na pulsie 💪

Z synem na parę dni przed świętami (urodziłam zaraz po świętach) też wstałam rano i zaczęłam ostro sprzątać po swojemu u rodziców w salonie (wtedy mieszkaliśmy razem) przestawialam meble, zwijalam dywan,trzepalam go, rozwijałam (a ciężki jak diabli!)  No a parę dni później już byłam po porodzie😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
11 godzin temu, Tylko_ONA napisał:

@mami no dokładnie 😁

A jeszcze trochę tego kwietnia zostało,tymczasem kolejne brzuchatki są już umówione na szybsze rozwiązanie 😉

Ciekawe ile z nas dotrwa do maja.

I pomyślałam dokładnie tak samo widząc córeczkę @Agnieszka Jelonek,chociaż mi to w sumie nadal trudno uwierzyć ,że nasze maluszki już tak wyglądają😯♥️

Ta realność dopada nas dopiero po porodzie 😉 ja ostatnie dni fatalnie śpię i mecza skurcze ale tak bardzo chce urodzić w Maju ze nie pozwolę się teraz rozkręcić 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tylko_ONA napisał:

@Eda85 a który masz tydzień? To mi wygląda na ten ostatni syndrom wicia gniazda na niedługo przed porodem (przygotowanie się na powitanie maluszka) więc trzymaj rękę na pulsie 💪

Z synem na parę dni przed świętami (urodziłam zaraz po świętach) też wstałam rano i zaczęłam ostro sprzątać po swojemu u rodziców w salonie (wtedy mieszkaliśmy razem) przestawialam meble, zwijalam dywan,trzepalam go, rozwijałam (a ciężki jak diabli!)  No a parę dni później już byłam po porodzie😉

Nie strasz mnie🙈 u mnie dopiero 36 tc, cięcie mam zaplanowane na 17 maja, chciałabym wytrzymać chociaż do majówki. Dzisiaj mam takie zakwasy, że i tak ledwo się ruszam. Na szczęście mam jeszcze trochę papierkowej roboty to może to mnie trochę uziemi. Chociaż z tymi hormonami to jak z loterią. Albo sprzątam albo coś zamawiam. 🤦‍♀️Wieczorem zamówiłam jeszcze kocyk, laktator, baby hug i jeszcze jakieś ciuszki. Nawet nie patrzę na stan konta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, mami napisał:

Ta realność dopada nas dopiero po porodzie 😉 ja ostatnie dni fatalnie śpię i mecza skurcze ale tak bardzo chce urodzić w Maju ze nie pozwolę się teraz rozkręcić 🤪

A czemu tak bardzo zależy ci na maju?Chcesz, by urodzinki można było wyprawiać w ogrodzie?😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...