Skocz do zawarto┼Ťci

Maj├│weczki 2021­čĄ░ | Forum o ci─ů┼╝y

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, AnnaT napisał:

Ja mierze wyrywkowo, ale raczej jak mi s┼éabo, bo mam niskie ci┼Ťnienie (100/60 czasem), wtedy mam wysoki puls nawet 99. Ale podobno taka zale┼╝no┼Ť─ç ┼╝e ci┼Ťnienie niskie to puls wysoki.┬á

Na ktg też mi wyszedł wysoki puls to lekarz powiedział że za mało wypilam i że mam pić więcej. 

No ja na wizytach cz─Östo mam wy┼╝sze ci┼Ťnienie ale to chyba ┼╝e stresu i puls oko┼éo 100 a w domu jak mierze to ci┼Ťnienie w normie ale puls potrafi poszybowa─ç nawet na 120, 130 ­čśĘ spada po kilku wdechach i le┼╝eniu ale nie mog─Ö ci─ůgle le┼╝e─ç bo chocia┼╝by jedzenie musz─Ö ogarn─ů─ç bo ca┼ée dnie jestem sama w domu ­čĄ¬

Edytowane przez Ewa12
Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w─ůtku

Popularne posty

Hej ­čśÇ┬ámam termin na maj 2021 S─ů tu jakie┼Ť majowe mamusie?

Dziewczyny, ja to ju┼╝ mam chyba jak─ů┼Ť paranoj─Ö na punkcie tej stronki┬á­čśâ Robi─Ö sobie dzisiaj ┼Ťniadanie i tak mi si─Ö jako┼Ť nagle skojarzy┼éo... musia┼éem zrobi─ç to zdj─Öcie, ┼╝eby si─Ö z Wami podzieli─ç┬á­čĄ¬

Przesłane zdjęcia

@dorcia6579┬átak to moja pierwsza ci─ů┼╝a. No w┼éa┼Ťnie u mnie ma┼éy przybra┼é troch─Ö ponad 200g w dwa tygodnie, a nie tydzie┼ä i dlatego stres si─Ö pokaza┼é ale widz─ůc po wagach innych mniejszych dzieci widz─Ö nie jest zle ­čśů┬á

@Mama88┬áoj s┼éaby czas na rodzenie dzieci nam si─Ö trafi┼é ­čÖâ Cz┼éowiek sam na siebie tylko mo┼╝e liczy─ç ­čśĺ

@Eda85┬ánaturalnie rodzi┼éa┼Ť? Prawda ┼╝e chocia┼╝ takie mniejsze dzieci ┼éatwiej urodzi─ç? ­čśů

@Monika ┼Ücigaj┼éo┬ágratulacje!! ┼Üliczne male┼ästwa ÔŁĄ´ŞĆ Ciesz─Ö si─Ö tymi nowymi male┼ästwami na forum jak swoim ­čśü

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Olga Minota napisał:

@dorcia6579┬átak to moja pierwsza ci─ů┼╝a. No w┼éa┼Ťnie u mnie ma┼éy przybra┼é troch─Ö ponad 200g w dwa tygodnie, a nie tydzie┼ä i dlatego stres si─Ö pokaza┼é ale widz─ůc po wagach innych mniejszych dzieci widz─Ö nie jest zle ­čśů┬á

@Mama88┬áoj s┼éaby czas na rodzenie dzieci nam si─Ö trafi┼é ­čÖâ Cz┼éowiek sam na siebie tylko mo┼╝e liczy─ç ­čśĺ

@Eda85┬ánaturalnie rodzi┼éa┼Ť? Prawda ┼╝e chocia┼╝ takie mniejsze dzieci ┼éatwiej urodzi─ç? ­čśů

@Monika ┼Ücigaj┼éo┬ágratulacje!! ┼Üliczne male┼ästwa ÔŁĄ´ŞĆ Ciesz─Ö si─Ö tymi nowymi male┼ästwami na forum jak swoim ­čśü

Uwierz, ┼╝e o wiele ┼éatwiej urodzi─ç dzieci─ůtko ma┼ée ni┼╝ takie kolo 4kg- mam por├│wnanie mi─Ödzy swoimi c├│rkami.

A poza tym nawet Mama88 po wczorajszej wizycie pisa┼éa , ┼╝e waga jej dziecka jest bardzo podobna do Twojej i czas ci─ů┼╝owy tez podobny ­čÖé

U mnie ci┼Ťnienie mierze czasem u taty, na wizytach w normie.

za to od 4 dni cukier na czczo wariuje.. codziennie powy┼╝ej 90..Wczoraj zwi─Ökszy┼éam insulin─Ö na 17j...za┼Ť za wysoki, bo 94

­čĄŽ, mam nadziej─Ö, ┼╝e ┼éo┼╝ysko si─Ö nie starzeje.Ciekawe czy moja dr na ostatniej wizycie chocia┼╝ USG zrobi z tej racji ­čśĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Do_Mi napisał:

@Monika ┼Ücigaj┼éogratuluj─Ö pi─Öknych i zdrowych maluszk├│w! Mam nadziej─Ö, ┼╝e ju┼╝ lada chwila je przytulisz ­čÖé

@mami┬áwsp├│┼éczuj─Ö Ci ­čś× no ale z drugiej strony lepiej jak b─Ödziesz pod opiek─ů lekarzy bo gdyby si─Ö co┼Ť dzia┼éo to masz zapewnion─ů opiek─Ö i maluszek ju┼╝ dostanie sterydy na wrazie co. Trzymam jednak kciuki ┼╝eby┼Ť jednak za szybko si─Ö nie rozpakowa┼éa.┬á

Kurcze dziewczyny co to si─Ö zacz─Ö┼éo dzia─ç... Przecie┼╝ my generalnie jeste┼Ťmy maj├│wki a to dopiero po┼éowa kwietnia. Teraz to trzeba mie─ç ju┼╝ chyba na tip top wszystko zrobione bo nie znamy dnia ani godziny kiedy przyjdzie nasza pora. Ja mam ju┼╝ torby spakowane, zosta┼éo mi tylko dopakowa─ç dokumenty, got├│wk─Ö, ┼éadowark─Ö, monety i przek─ůski. Dla ma┼éego w domu te┼╝ ju┼╝ wszystko poprasowane, ┼é├│┼╝eczko i w├│zek z┼éo┼╝one a fotelik zamontowany w aucie. Co prawda chcia┼éabym jeszcze odmalowa─ç sypialnie i jeszcze raz generalnie sprz─ůtn─ů─ç ale chyba sama ju┼╝ nie dam rady.┬á

No dok┼éadnie, w ka┼╝dym momencie ju┼╝ si─Ö mo┼╝e co┼Ť dzia─ç, a w zasadzie cz─Östo po 34 TC lekarze ju┼╝ nie hamuj─ů akcji porodowej.

Ja w┼éa┼Ťnie ze wzgl─Ödu na moj─ů przyjaci├│┼ék─Ö, kt├│ra urodzi┼éa w 36tc i nie mia┼éa nic, kompletnie nic przygotowanego- to sama z wszystkim ogarn─Ö┼éam si─Ö du┼╝o wcze┼Ťniej ­čÖé ,bo pami─Ötam jak lata┼éam jej po mie┼Ťcie ogarn─ů─ç wyprawk─Ö, rzeczy do szpitala itp, a ona ju┼╝ na porod├│wce by┼éa, a jej facet za granic─ů w pracy.. Wiec wszystko na gotowe stoi ju┼╝ jaki┼Ť czas ­čÖé

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 7.04.2021 o 07:55, dorcia6579 napisał:

Tak, w ┼Ťrod─Ö 14 kwietnia wypada u mnie r├│wno koniec 37tc i ostatnia wizyta, ktg.Na r├│wno 39tc, czyli dwa tygodnie p├│┼║niej dostaje skierowanie, czyli wychodzi 28.04. Dzie┼ä wcze┼Ťniej przed wstawieniem si─Ö do szpitala musz─Ö pojecha─ç do nich na test covidowy.

No jestem ciekawa jak to wygl─ůda w szpitalu gdzie chce rodzi─ç. Ale za tydzie┼ä mam wizyt─Ö u lekarza wi─Öc wszystkiego si─Ö dowiem Ôś║´ŞĆ s┼éysza┼éam w┼éa┼Ťnie, ┼╝e czasem 2 lub 3 dni wcze┼Ťniej karz─ů przyjecha─ç na test. Ale to r├│┼╝nie te┼╝ bywa. Dzisiaj mam kolejne ktg i ju┼╝ mi si─Ö tak znudzi┼éo je┼║dzi─ç na to. Ale pocieszam si─Ö, ┼╝e ju┼╝ du┼╝o nie zosta┼éo ­čśüÔś║´ŞĆ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
18 minut temu, Paaula napisał:

No jestem ciekawa jak to wygl─ůda w szpitalu gdzie chce rodzi─ç. Ale za tydzie┼ä mam wizyt─Ö u lekarza wi─Öc wszystkiego si─Ö dowiem Ôś║´ŞĆ s┼éysza┼éam w┼éa┼Ťnie, ┼╝e czasem 2 lub 3 dni wcze┼Ťniej karz─ů przyjecha─ç na test. Ale to r├│┼╝nie te┼╝ bywa. Dzisiaj mam kolejne ktg i ju┼╝ mi si─Ö tak znudzi┼éo je┼║dzi─ç na to. Ale pocieszam si─Ö, ┼╝e ju┼╝ du┼╝o nie zosta┼éo ­čśüÔś║´ŞĆ

Mi kazali przyjecha─ç na test 2 dni wcze┼Ťniej.┬á

Test na covid PCR i on ma wa┼╝no┼Ť─ç maksymalnie 48 godzin, a wymaz pobierany z nosa. Czyli 24 kwietnia jad─Ö na test, a 26 mam CC.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
18 minut temu, Paaula napisał:

No ja w sumie opr├│cz tego, ┼╝e b─Öd─Ö dwa dwa dni pod rz─ůd je┼║dzi┼éa taki kawa┼é do nich, to jednak si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e test robi─ů dzie┼ä wcze┼Ťniej, bo je┼╝eli pozytywny, to od razu na przyj─Öciu izoluj─ů osob─Ö zaka┼╝on─ů, bo jak czyta┼éam na kwietniowych mamach , to tam dziewczyna czeka┼éa na wynik w sali z drug─ů, nocowa┼éy w jednej sali, a potem si─Ö okaza┼éo , ┼╝e ta druga mia┼éa pozytywny wynik, ale ja szcz─Ö┼Ťcie si─Ö nie pozaraza┼éy..

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, brzuchatka90 napisał:

Test na covid PCR i on ma wa┼╝no┼Ť─ç maksymalnie 48 godzin, a wymaz pobierany z nosa. Czyli 24 kwietnia jad─Ö na test, a 26 mam CC.

To w sumie b─Ödziesz b─Ödziesz pierwsza ode mnie ­čÖé Mnie to jeszcze ten wymaz z nosa stresuje, bo nie znosz─Ö ingerencji w moje cia┼éo, a ka┼╝dy mi m├│wi, ┼╝e to bardzo nie przyjemne ­čą┤

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dorcia6579 napisał:

To w sumie b─Ödziesz b─Ödziesz pierwsza ode mnie ­čÖé Mnie to jeszcze ten wymaz z nosa stresuje, bo nie znosz─Ö ingerencji w moje cia┼éo, a ka┼╝dy mi m├│wi, ┼╝e to bardzo nie przyjemne ­čą┤

Ja tak samo s┼éysza┼éam, dlatego dopytywa┼éam dziewczyny sk─ůd bior─ů wymaz. My┼Ťla┼éam, ┼╝e z gard┼éa. A tu z nosa. No pono─ç to okropne.┬á

Dla mnie to troch─Ö chore. Mysz jecha─ç 100 km na test, ┼╝eby wr├│ci─ç tam za 2 dni na cc. Moja kole┼╝anka tydzie┼ä. Temu dosta┼éa b├│li, zadzwoni┼éa po pogotowie. Przyjechali, zrobili ekspresowy test na miejscu w domu. Za 15 minut wzi─Öli j─ů do szpitala.┬á

Więc niekiedy można robić ekspresowe, a niekiedy nie. 

Moim zdaniem nie powinni męczyć tym kobiety ciężarne. Tylko robić im ekspresowe w tym samym dniu. 

Tzn ja ju┼╝ 24 b─Öd─Ö mia┼éa spakowana torb─Ö przy sobie, mo┼╝e si─Ö zlituj─ů i ka┼╝─ů zosta─ç. Rozumiem je┼Ťli ci─Ö┼╝arna mieszka w tym samym mie┼Ťcie albo blisko. To dla niej nie robi to r├│┼╝nicy wstawi─ç si─Ö na test dzie┼ä czy dwa wcze┼Ťniej. No a dla mnie np to ju┼╝ jest problem, bo musz─Ö wyjecha─ç z domu o 5 rano najp├│┼║niej. I zorganizowa─ç opiek─Ö do dziecka, czyli dzie┼ä wcze┼Ťniej wie┼║─ç do siostry, ┼╝eby u niej przenocowa┼é.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
15 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Ja tak samo s┼éysza┼éam, dlatego dopytywa┼éam dziewczyny sk─ůd bior─ů wymaz. My┼Ťla┼éam, ┼╝e z gard┼éa. A tu z nosa. No pono─ç to okropne.┬á

Dla mnie to troch─Ö chore. Mysz jecha─ç 100 km na test, ┼╝eby wr├│ci─ç tam za 2 dni na cc. Moja kole┼╝anka tydzie┼ä. Temu dosta┼éa b├│li, zadzwoni┼éa po pogotowie. Przyjechali, zrobili ekspresowy test na miejscu w domu. Za 15 minut wzi─Öli j─ů do szpitala.┬á

Moim zdaniem nie powinni męczyć tym kobiety ciężarne. Tylko robić im ekspresowe w tym samym dniu. 

Tzn ja ju┼╝ 24 b─Öd─Ö mia┼éa spakowana torb─Ö przy sobie, mo┼╝e si─Ö zlituj─ů i ka┼╝─ů zosta─ç. Rozumiem je┼Ťli ci─Ö┼╝arna mieszka w tym samym mie┼Ťcie albo blisko. To dla niej nie robi to r├│┼╝nicy wstawi─ç si─Ö na test dzie┼ä czy dwa wcze┼Ťniej. No a dla mnie np to ju┼╝ jest problem, bo musz─Ö wyjecha─ç z domu o 5 rano najp├│┼║niej. I zorganizowa─ç opiek─Ö do dziecka, czyli dzie┼ä wcze┼Ťniej wie┼║─ç do siostry, ┼╝eby u niej przenocowa┼é.┬á

No ja mam jeszcze dalej, bo 140km..i w sumie pewnie te┼╝ jako┼Ť z rana b─Öd─Ö musia┼éa si─Ö wstawi─ç.Zapytam jeszcze teraz na wizycie czy nie ma opcji, ┼╝ebym zrobi┼éa test tu na miejscu w szpitalu.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
20 minut temu, brzuchatka90 napisał:

Moim zdaniem nie powinni m─Öczy─ç tym kobiety ci─Ö┼╝arne. Tylko robi─ç im ekspresowe w tym samym dniu

Podobno w┼éa┼Ťnie u mnie w szpitalu gdzie b─Öd─Ö rodzi─ç to robi─ů te szybkie testy zar├│wno ci─Ö┼╝arnej jak i osobie towarzysz─ůcej, wi─Öc to jest ten plus.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, brzuchatka90 napisał:

Ja mam do szpitala oko┼éo 140 km wi─Öc najpierw w┼éa┼Ťnie test jest robiony a dopiero potem przyj─Öcie, je┼Ťli chodzi o por├│d planowy. A tak to, jak ju┼╝ zacznie si─Ö akcja porodowa to robi─ů wymaz i po 15 minutach jest ju┼╝ wynik. Tak samo osoba towarzysz─ůc─ů ma robiony, przed samym wej┼Ťciem.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, dorcia6579 napisał:

No ja w sumie opr├│cz tego, ┼╝e b─Öd─Ö dwa dwa dni pod rz─ůd je┼║dzi┼éa taki kawa┼é do nich, to jednak si─Ö ciesz─Ö, ┼╝e test robi─ů dzie┼ä wcze┼Ťniej, bo je┼╝eli pozytywny, to od razu na przyj─Öciu izoluj─ů osob─Ö zaka┼╝on─ů, bo jak czyta┼éam na kwietniowych mamach , to tam dziewczyna czeka┼éa na wynik w sali z drug─ů, nocowa┼éy w jednej sali, a potem si─Ö okaza┼éo , ┼╝e ta druga mia┼éa pozytywny wynik, ale ja szcz─Ö┼Ťcie si─Ö nie pozaraza┼éy..

Te┼╝ w┼éa┼Ťnie czyta┼éam o tym. I to jest dla mnie bez sensu. Bo jak tak to wielkie obostrzenia, a tutaj k┼éad─ů w jednej sali. A w innych szpitalach wynik ju┼╝ jest nawet po 15 minutach. Ja w┼éa┼Ťnie czyta┼éam, ┼╝e tam gdzie chce rodzi─ç tak jest. Tyle ┼╝e jak planowy por├│d to trzeba jecha─ç wcze┼Ťniej na test.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 godziny temu, dorcia6579 napisał:

Uwierz, ┼╝e o wiele ┼éatwiej urodzi─ç dzieci─ůtko ma┼ée ni┼╝ takie kolo 4kg- mam por├│wnanie mi─Ödzy swoimi c├│rkami.

A poza tym nawet Mama88 po wczorajszej wizycie pisa┼éa , ┼╝e waga jej dziecka jest bardzo podobna do Twojej i czas ci─ů┼╝owy tez podobny ­čÖé

U mnie ci┼Ťnienie mierze czasem u taty, na wizytach w normie.

za to od 4 dni cukier na czczo wariuje.. codziennie powy┼╝ej 90..Wczoraj zwi─Ökszy┼éam insulin─Ö na 17j...za┼Ť za wysoki, bo 94

­čĄŽ, mam nadziej─Ö, ┼╝e ┼éo┼╝ysko si─Ö nie starzeje.Ciekawe czy moja dr na ostatniej wizycie chocia┼╝ USG zrobi z tej racji ­čśĆ

U mnie Pani doktor nic nie mówiła na wagę malutkiej tylko tyle że jeszcze czas ma żeby przybrać i że do 3kg napewno dojdzie. To mi się wydaje że nie jest źle. Mój synek ważył 3280 a urodził się w 41 tyg 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

11 godzin temu, Olga Minota napisał:

Miałam rodzić naturalnie ale młody się  obrócił, chyba w czasie porodu i nic nie postępowało i po kilku godz. zrobili mi cesarkę. Miał ważyć ok 3500 a miał 2850. Ta waga to tylko taka orientacyjna bo co lekarz i sprzęt to inaczej. 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

W szpitalu w kt├│rym by┼éam teraz i w kt├│rym chcialabym rodzi─ç na planowany por├│d przyje┼╝d┼╝a si─Ö dzie┼ä wcze┼Ťniej, robi─ů test z gard┼éa i jest si─Ö w izolatce przez jedn─ů noc. Nie ma opcji, ┼╝eby osoba towarzysz─ůca jak jest ci─Öcie mog┼éa wej┼Ť─ç w og├│le na oddzia┼é. Przy naturalnym mo┼╝e by─ç tylko na sali porodowej. Te┼╝ ma robiony test z gard┼éa.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
10 minut temu, Eda85 napisał:

W szpitalu w kt├│rym by┼éam teraz i w kt├│rym chcialabym rodzi─ç na planowany por├│d przyje┼╝d┼╝a si─Ö dzie┼ä wcze┼Ťniej, robi─ů test z gard┼éa i jest si─Ö w izolatce przez jedn─ů noc. Nie ma opcji, ┼╝eby osoba towarzysz─ůca jak jest ci─Öcie mog┼éa wej┼Ť─ç w og├│le na oddzia┼é. Przy naturalnym mo┼╝e by─ç tylko na sali porodowej. Te┼╝ ma robiony test z gard┼éa.┬á

W moim szpitalu s─ů dalej porody rodzinne i nawet po cesarce ojciec mo┼╝e przez 2h kangurowac dziecko┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, brzuchatka90 napisał:

Ja te┼╝ na test mam si─Ö stawi─ç 2 dni wcze┼Ťniej, a potem na noc przed cc przyjecha─ç.┬á

Tyle że ja mam blisko nie to co wy dziewczyny. 

U mnie testy robi─ů tylko rano max do 10tej musz─Ö by─ç.┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Zazdroszcz─Ö tym kt├│re s─ů um├│wione na cc ze wzgl─Ödu ┼╝e znacie konkretny termin cc i ju┼╝ nic Was nie zaskoczy. Ja bardzo si─Ö boj─Ö ┼╝e akcja porodowa zacznie si─Ö jak b─Öd─Ö sama w domu. Nie jestem osob─ů kt├│ra panikuje w trudnych sytuacjach a raczej stres mnie mobilizuje do dzia┼éania ale nie wiem jak zachowam si─Ö jak si─Ö oka┼╝e ┼╝e rodz─Ö. Samego porodu si─Ö nie boj─Ö, za to potwornie boj─Ö si─Ö tego co b─Ödzie zanim trafi─Ö na porod├│wk─Ö. Wiem ┼╝e akcja mo┼╝e si─Ö rozkr─Öca─ç powoli ale co je┼Ťli wszystko b─Ödzie si─Ö dzia┼éo zbyt szybko?┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Teraz, Do_Mi napisał:

Zazdroszcz─Ö tym kt├│re s─ů um├│wione na cc ze wzgl─Ödu ┼╝e znacie konkretny termin cc i ju┼╝ nic Was nie zaskoczy. Ja bardzo si─Ö boj─Ö ┼╝e akcja porodowa zacznie si─Ö jak b─Öd─Ö sama w domu. Nie jestem osob─ů kt├│ra panikuje w trudnych sytuacjach a raczej stres mnie mobilizuje do dzia┼éania ale nie wiem jak zachowam si─Ö jak si─Ö oka┼╝e ┼╝e rodz─Ö. Samego porodu si─Ö nie boj─Ö, za to potwornie boj─Ö si─Ö tego co b─Ödzie zanim trafi─Ö na porod├│wk─Ö. Wiem ┼╝e akcja mo┼╝e si─Ö rozkr─Öca─ç powoli ale co je┼Ťli wszystko b─Ödzie si─Ö dzia┼éo zbyt szybko?┬á

To Twoje pierwsze dziecko?uwierz, ┼╝e malo szans, ┼╝eby akcja si─Ö rozpocz─Ö┼éa i od razu chlup.. ­čśë To trwa godzinami.Ja pierwsza c├│rk─Ö rodzi┼éam 16h od odej┼Ťcia w├│d...druga 14h , por├│d wywo┼éywany...Skurcze porodowe te┼╝ rozpoznasz, w razie czego karetka napewno zdarzy ­č嬭čĹŹ A i " pierwor├│dki" cz─Östo rodz─ů po terminie.B─ůdz dobrej my┼Ťli..A i przy ustalonym terminie CC mo┼╝e si─Ö wcze┼Ťniej co┼Ť zacz─ů─ç.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Do_Mi napisał:

W sumie na dobr─ů spraw─Ö nawet maj─ůc zaplanowane cc akcia mo┼╝e zacz─ů─ç si─Ö wcze┼Ťniej i te┼╝ b─Ödzie zaskoczenie. Moja siostra mia┼éa tak w pierwszej ci─ů┼╝y. Cesarka by┼éa zaplanowana na poniedzia┼éek, a akcja zacz─Ö┼éa si─Ö w nocy z czwartku na pi─ůtek. Jedyny plus, ┼╝e by┼éa ju┼╝ wtedy w szpitalu wi─Öc wszystko sprawnie posz┼éo.┬á

Ja si─Ö stresuje dwoma rzeczami. Po pierwsze ┼╝e jak akcja zacznie si─Ö w dzien to trafi─Ö na takie korki ┼╝e ci─Ö┼╝ko b─Ödzie dojecha─ç do szpitala, a z kolei je┼Ťli w nocy to trzeba b─Ödzie na szybko kogo┼Ť ┼Ťci─ůga─ç do nas do domu ┼╝eby zosta┼é z c├│reczk─ů. Kiedy by si─Ö nie zacz─Ö┼éo to zawsze si─Ö znajdzie jaki┼Ť minus sytuacji, kt├│ry burzy spok├│j ­čÖł

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Do_Mi napisał:

W sumie na dobr─ů spraw─Ö nawet maj─ůc zaplanowane cc akcia mo┼╝e zacz─ů─ç si─Ö wcze┼Ťniej i te┼╝ b─Ödzie zaskoczenie. Moja siostra mia┼éa tak w pierwszej ci─ů┼╝y. Cesarka by┼éa zaplanowana na poniedzia┼éek, a akcja zacz─Ö┼éa si─Ö w nocy z czwartku na pi─ůtek. Jedyny plus, ┼╝e by┼éa ju┼╝ wtedy w szpitalu wi─Öc wszystko sprawnie posz┼éo.┬á

Ja si─Ö stresuje dwoma rzeczami. Po pierwsze ┼╝e jak akcja zacznie si─Ö w dzien to trafi─Ö na takie korki ┼╝e ci─Ö┼╝ko b─Ödzie dojecha─ç do szpitala, a z kolei je┼Ťli w nocy to trzeba b─Ödzie na szybko kogo┼Ť ┼Ťci─ůga─ç do nas do domu ┼╝eby zosta┼é z c├│reczk─ů. Kiedy by si─Ö nie zacz─Ö┼éo to zawsze si─Ö znajdzie jaki┼Ť minus sytuacji, kt├│ry burzy spok├│j ­čÖł

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
12 minut temu, Do_Mi napisał:

Oj wszystko mo┼╝e si─Ö zdarzy─ç wcze┼Ťniej, nawet jak mam termin. On jest do┼Ť─ç p├│┼║no. C├│rka mimo ┼╝e nic nie wskazywa┼éo na por├│d (2 dni wcze┼Ťniej na ktg zero skurczy, wszystko zamkni─Öte, lekarz stwierdzi┼é ┼╝e urodz─Ö po terminie) postanowi┼éa wyj┼Ť─ç 1.5tyg wcze┼Ťniej.┬á

Ja si─Ö obawiam najbardziej ┼╝e zacznie si─Ö w nocy i b─Öd─Ö musia┼éa jecha─ç sama taxi to szpitala, bo m─ů┼╝ zostaje z c├│rk─ů. W dzie┼ä te┼╝ mo┼╝e by─ç r├│┼╝nie, bo nadal ┼╝┼éobki zamkni─Öte, wi─Öc te┼╝ na szybko musia┼éabym ┼Ťci─ůga─ç m─Ö┼╝a do domu.┬á

W pierwszej ci─ů┼╝y to jest taki luz (o ile mo┼╝e tak to nazwa─ç) ┼╝e ma si─Ö meza na wy┼é─ůczno┼Ť─ç.┬á

A por├│d...no c├│┼╝ u mnie od odej┼Ťcia w├│d do porodu min─Ö┼éo prawie 20h. Po odej┼Ťciu w├│d zdarzy┼éam si─Ö jeszcze wykapac, co┼Ť zje┼Ť─ç i dopiero ruszyli┼Ťmy na szpital. Wi─Öc spokojnie raczej nie ma szans ┼╝eby┼Ť nie zd─ů┼╝y┼éa od odej┼Ťcia w├│d lub akcji skurczowej

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
15 minut temu, Do_Mi napisał:

Nie jeste┼Ť sama ,tez si─Ö bardzo boje ze zlapie mnie kiedy mojego m─Ö┼╝a nie b─Ödzie w domu tym bardziej ┼╝e wyje┼╝d┼╝a bo pracuje za granica I do tego poki co tez mam rodzic naturalnie wi─Öc takie czekanie i nie znanie dok┼éadnego czasu rodzenia ­čśĺ­čÖä┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Do┼é─ůcz do dyskusji

Mo┼╝esz doda─ç zawarto┼Ť─ç ju┼╝ teraz a zarejestrowa─ç si─Ö p├│┼║niej. Je┼Ťli posiadasz ju┼╝ konto, zaloguj si─Ö aby doda─ç zawarto┼Ť─ç za jego pomoc─ů.

Go┼Ť─ç
Dodaj odpowied┼║ do tematu...

×   Wklejono zawarto┼Ť─ç z formatowaniem.   Usu┼ä formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno┼Ťnik zosta┼é automatycznie osadzony.   Przywr├│─ç wy┼Ťwietlanie jako odno┼Ťnik

×   Przywr├│cono poprzedni─ů zawarto┼Ť─ç.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz bezpo┼Ťrednio wklei─ç obrazk├│w. Dodaj lub za┼é─ůcz obrazki z adresu URL.

• Dodaj now─ů pozycj─Ö...